Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???

24.02.2019 01:28
Uživatel: Suzan
Věk:  23

Město: Námestovo

Odpovědí na téma: 6
Text: 

S priateľom mám dlhodobý vzťah 2014-2019. Vždy som si myslela, že máme bezproblémový vzťah, ľúbime sa, rozumieme si a že to musí vydržať navždy.

On je super chalan, viem že by mi nikdy neublížil a verím mu. Plánuje so mnou budúcnosť, chce byť so mnou navždy.

Problém však je vo mne… Neviem či ho ľúbim. Som s ním rada, ale niekedy mi na ňom veľa vecí ide hrozné na nervy. Okrem toho má na mňa málo času, má veľmi veľa aktivít, ktorým sa venuje (hokej, škola, práca, tanec…) veľa pracuje a na mňa mu zostáva veľmi málo času. Niekedy mám pocit, že som iba taká výplň času, keď už fakt nemá čo robiť… má presne vymedzený čas, kedy je so mnou… povie mi, že dnes (24.02.2019) iba na hodinu, lebo sa musím na zajtra dobre vyspať, mám zápas… potom si pripadám skôr ako príťaž. Niekedy rozmýšlam, že ma ani neľúbi a je so mnou lebo mu vyhovujem a chce niekoho mať. Občas mi je s ním super, inokedy sa s ním nemám chuť ani baviť… Ďalším problémom je, že som sa tak trochu  namotala na jedného kolegu. Ten je presný opak môjho frajera a vôbec to neni typ chalana, s ktorým by som chcela mať vzťah, ale strašne dobre si s ním rozumiem, ale myslím že by to s ním dlho nevydržalo a je to len namotávka. Priťahovalo ma na ňom hlavne to, ako veľmi chcel so mnou tráviť čas a veľmi chcel byť so mnou Za každú cenu každý deň a pomaly ma na kolenách prosil, nech s ním idem na kávu a podobne… To mi u môjho frajera chýbalo, keďže on sa viac venuje svojím záujmom ako mne. Nikdy by som ho nepodviedla, ale od kedy poznám toho kamaráta, rozmýšlam nad rozchodom veľmi často, ale bojím sa, že by som to ľutovala… chcela by som aspon nachvílu skúsiť byť s tým kolegom. Keby môjho frajera fakt ľúbim tak by som stále nerozmýšľala nad takýmito vecami. Strašne mi je to ľúto a neviem čo je správne. S frajerom má istotu, poznáme sa, veríme si, má asi 80%vlastností, ktoré sa mi na chlapoch páčia, ale nemá na mňa čas. kamarát je len neistota, ktorá má 80% vlastností ktoré u chlapoch neznášam, ale rozumiem si s ním Super (asi lebo som rovnaká mrcha) a má na mňa čas… Keby frajer vie nad čím rozmýšlam, rovno sa so mnou rozíde… príde mi strašne nefér že nad tým vôbec rozmýšlam, ale neviem to dostať z hlavy : (

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2010x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Neviem, či sa s ním rozísť
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.02.2019 13:12 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Ahoj. A těch 80% vlastnosti,   které nesnasis jsou které? Nechat svého kluka kvůli jiného je risk. I když zůstaneš s tvým dosavadním přítelem, tak taky nemáš záruku, že spolu zůstanete. Takže i když s ním zůstaneš, tak je to také risk…    u obou případu nemůžeš vědět, jak dopadneš.   Když s s tebou někdo plánuje budoucnost, tak to ještě neznamená, že si jí s tebou udělá…

 

Nerozumím tomu, proč si tvůj přítel někoho hledal, když na svůj soukromy život nemá prakticky čas. Připadá mi to od něho bezohledne, zvlášt, když mají být ve vztahu spokojení oba, ne jenom jeden. Za mě bych ti doporučila si s přítelem promluvit a říct mu svoje pocity, že se takhle necítíš štastná a spokojená a zeptat se ho, jak si ti představuje dal a dohodnout se na kompromisu.   Kdyby tvůj přítel i přes to nechtěl dělat ústupky, tak bych rozchod asi zvazovala. Člověk chce někoho mít proto, aby s tím druhým trávil svůj volný čas, ne proto, aby mu složil pouze jen jako vypln zrovna prázdného programu.  

 
24.02.2019 17:53 Uživatel: Myšička
Věk:  27
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Ahoj.

S přítelem si sedni a popovídejte si. Věřím, že se rozhodneš správně. Celý život máš před sebou a třeba na tebe čeká jiný,, princ". Zálěží co cítíš ty a co chceš ty. Jsi mladá a važný vztah může přijít později. Zkus se zamyslet co opravdu chceš.

 
25.02.2019 02:01 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Podle mě jde o tzv. "přechozený" vztah - nebo k němu máte hodně blízko.

Jinak řečeno: pokud se vztah nikam neposouvá, začíná často stagnovat.

Posouvají ho společné milníky typu: společné bydlení, svatba, děti a pod.

Láska je hezká věc, ale málokdy sama o sobě stačí, zvláště v mladém, tzn. nevybouřeném věku.

Mladí lidé mají přirozenou potřebu zkusit si ještě něco jiného.

A pokud ji máš ty (viz. namotávka na kolegu) a tvůj partner ne (což se ale ani nemusíš dozvědět) , je to třeba jen díky tomu, že on je tolik naprázdněný svými koníčky a ty ne.

 

Lidi se nerozchází jen proto, že si nerozumí, že mají konflikty a problémy - ale někdy jen proto, že si navzájem dali vše, co se dalo a dál už jim ten vztah nic nedává. Potřebují jít dál, mít ještě jinou zkušenost. Pokud se nerozejdou včas - po dobrém a jako přátelé - často čekají jen na to, až si začnou lézt na nervy nebo až je rozdělí někdo třetí. Mnohdy tím vznikají jen zbytečné rány, zbytečné ubližování si.

 

Doporučuji si dát s přítelem vážnou řeč.

On chce být s tebou navždy, plánuje budoucnost - ale tak co konkrétně pro to udělá? A co pro to chceš dělat ty? Ne za X let. Ale zítra (26.02.2019), za měsíc, do roka? Pokud se neshodnete na společných cílech a plánech, pro OBA!!! stejně uspokojivě, je možná na čase si říct: bylo to fajn, ale stačilo to.

 
25.02.2019 11:39 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Podle mě je to hodně individuální. Moje sestra se svým nyní manželem chodila 3 roky, než spolu začali bydlet. Až po dalších 4 letech společného bydlení se vzali a až po dalších 2 letech měli první dítě. Ale teorie přechození vztahu může být pravděpodobná.   Osobně si také ne dovedu představit si vzít někoho, koho znám jenom dva roky, dokázala bych si to představit po 4 letech,   ale každý to máme nastavené jinak.  

 
26.02.2019 08:01 Uživatel: Le.
Věk:  41
0-100
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Hezké ráno, souhlasím s ostatními, že by bylo dobré si s přítelem popovídat. Není nic horšího než v sobě tutlat to, co Tě trápí nebo co neustále zaměstnává Tvoji hlavu. Uvidíš, že se Ti uleví a podle jeho reakce uvidíš, kam vás to nebo Tebe nasměruje.

 

 

 
25.04.2023 15:17 Uživatel: BÁRA ANDERLEOVÁ
Věk:  39
Téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Text uživatele: 

Poslední čtyři roky trpím (HERPES  VIRUS) nemocí a mám neustálé bolesti, zejména v intimních partiích.   Během prvního roku jsem věřil v Boha, že budu jednoho dne uzdraven.   Tato nemoc mi začala kolovat po celém těle a léčím se u svého lékaře, před pár týdny jsem na internetu hledal, jestli bych nenašel nějaké informace týkající se prevence této nemoci, při hledání jsem viděl svědectví někoho  která byla vyléčena z (HERPES VIRUS) mužem jménem voodoo lord a ona dala e-mailovou adresu a číslo WhatsApp tohoto muže a doporučila lidem s těžkou nemocí, aby ho kontaktovali, že jí pomohl vyléčit její rakovinu před více než 5 lety a rakovinu  nikdy se nevrátila a byla zcela uzdravena.   Napsal jsem tedy pánovi voodoo a řekl jsem mu o svém (HERPES VIRU) a řekl mi, ať si nedělám starosti, že budu vyléčen.   Nikdy jsem tomu nevěřil, ale musel jsem to zkusit, protože si velmi vážím svého života, zdraví a pohodlí.   Po všech procedurách a lécích, které mi dal tento muž, jsem o několik týdnů později začal pociťovat změny na celém svém těle a pán voodoo mě ujistil, že jsem vyléčen.   Po nějaké době jsem šel ke svému lékaři v nemocnici, aby mi potvrdil, zda jsem byl konečně uzdraven, a lékařsky se potvrdilo, že jsem uzdraven, a můj lékař byl velmi překvapen.   Takže mohu směle doporučit každému tělu, které bojuje s jakýmkoli typem nemoci, aby kontaktovalo pána voodoo.   E-mail:::: voodooconnect60@gmail.com, WhatsApp: +2348097014925

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevím jestli miluji svého přítele - mám se raději rozejít a netrápit sebe i jeho???
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 1051x
Přítel ke me není upřímný. 8 3219x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2878x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3324x
Partnerské krize, odstěhování 5 2036x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1413x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2088x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2118x
Jak byste se zachovali??? 4 1439x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2230x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny