Téma: Partnerský vztah trošku jako na houpačce

10.02.2014 00:00
Uživatel: Ladislav 248
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý večer.

Jsem Ladislav. Mám 31 let. Máme s mou přitelkýní dost zajímavý vztah. Ve kterém máme spoustu problému a někdy nevím fakt kudy ven. Proto jsem se obrátil zde na tuto stránku.

Narodila se nám dcera poměrně brzy cca po par měsicích jsme věděli, že čekáme miminko, dnes ji jsou 3 roky. Je skvělá. bystrá prostě moje vše. To nej co mám. Byl jsem i u porodu.

Těhotenství bylo složité v tom že nálady  a zařizování, ještě jsme si nic společně neužili a hned jsme měli starosti, ale nelituji. Neutekl jsem. Bylo tam mnoho sporů, jelikož jsme  oba v panně a jsme dost paličáci. Partnerka je šikovná pracovitá umí s korunou zacházet lépe než já. Vážím si ji.

Neměla to v dětství jednoduché, byla  dost drsně šikanována  ve škole. Byli moc chudí a ona  měla v letech  12 letech 25 kg. Ted je ženská se vším všudy. KOČKA. Nevěří si v tom jak vypadá. chodím s ní  vybírat věci, prý si sama nemůže vybrat nemá vkus prej. Tak se ji snažím pomoci.

Má maturu, je chytrá, komunikativní. V naší rodině byla dost oblibená. I ona  mi v hodně věcech pomohla.

Po 2 letém soužití začaly potíže, partnerka se změnila. Neustále něco vyčitá, pořád mě osočuje, že ji nemám dost rád, že ji nemiluju, že potřebuje něhu cit a vášen. Přitom se ji snažím objímat  atd. Snažil jsem se o to dost dlouho, jsme  3 -4 dny v poho a pak začne znovu. a znovu. Začne brečet, vyvádět. Nemáš mě rád, že potřebuje city …prostě skoro týden  co týden podobná situace, po určité době mi to začalo vadit. Začalo mě to spíše odrazovat než přitahovat.

Nechlastám s kamarády  se nikde nijak netahám, doma se snažím pomoct. snad jednou za par týdnu jdu  s kolektivem na společnou akci. Nelíbí  se ji to, ale občas se člověk odreagovat musí. Navařím, poklidím, abych ji pomohl.

Říkám ji  , že si má taky občas někde vyjít s nějakou kamarádkou tř. s dětma na zmrzku nebo i na to víno. Najít si koníček, Prostě někam kde se odreaguje. Odbyde mě s tím, že nikam nepůjde, že nikam nechodí. že to nepotřebuje někde vysedávat. Když někam jdeme my dva tak po mě kouka, jestli koketuju s tou nebo tam tou, pak mě začne napadat s tímhle. 1 nebo 2 h. pohoda  pak si připije a začne, začne vyčitat vrtat se v minulosti. doma začne brečet. Takhle to je skoro pokaždé. Mam rád auta, mám nějaké zajmy, když to dělám s větším nadšením, tak ji to začne vadit, že mam naše auto radši než ji.

Po nějaké době se našel  její dlouho letý kamarád zhruba před 2 lety. Měl holku s dítětem  občas jsme se společně scházeli, na pivko  k vodě aj. Několikrát se rozešli  dali do kupy atd. Ona na něj žárlila vyhledávala  ho, navzájem se udávali na policajtech. Dělali si naschvály. Chodili k nám  občas se šla vybrečet ona pak zase on.

ON je takový brouk pytlík, všude byl  vše ví. Má celkem flipa. Do práce nepůjde  max. 3 měsíce pak nemocenská, sociálka …Je mu 29 a neměl pořádnou práci dýl jak ty 3 měsíce doted, alimenty neplatí na dítě. Bydlí u rodičů. Někdy mu sama k tomu řekne své. zdrbe ho 

Začal k nám chodit  dost často, někdy pomalu obden a mé holce radit a nadbíhat. To co poslouchá za muziku, tak ji začal pouštět večně si vypisuji na FB, MOBILU ATD. Tak jsem se ozval, nedělal scény, jen  jsem ji k tomu řekl své…

Partnerka mi tvrdí, že jsou nej. kamarádi, že s nim nic nemá, má mě, že ho nechce, že nihoho jiného nemá. Přitom kamarády má. Na mě ji  každou chvíli něco vadí, že jsem necita. Že mi to je stejně jedno, že nežárlim. Jsem   Hajzl a nevím co ještě a to i když on je u nás na návštěvě. Nikdy jsem ji nepodvedl. Nejsem 100 prcentní vím. Mám taky spousty chyb.

S každým problémem se mu svěřuje co je u nás v rodině i takové věci co mají být mezi námi. je u nás věčně, snažíl se kamarádit i se mnou, dali jsme si doma o víkendu flašu všichni tři. Ze začátku jsem to bral, má kámoše, má s kým hodit řeč a nemusí se  věčně něčím užírat i ja  si rád pokecal nevadil mi. Má v práci potíže, trochu je vedení zdírá. Třeba ji to pomůže. Začal pomáhat až moc.

Někdy nám opravil PC vyzná se, sem tam mi s něčím pomohl stěhovat atd. Byl u nás věčně. u  Sousedky taky, má syna 21let. Tak se  seznamil, bydlej vedle  nás, tak tam byl taky věčně, až mu to sousedka zarazila. Pak je začal drbat.

Partnerka přišla za mnou s tím, že bude mít odpolední, jelikož to nebude stíhat, tak prý jestli mi nebude vadit, že bych malou vyzvedl od nich nebo, že bude u nás doma u nás čekat než přijdu z práce, že bude vyzvedát naši holku ze školky. Řikam ji. To ani náhodou.

Před  několika týdny jsem  narazil na zprávu na FB. Měla to otevřené a chtěl jsem jít na net.  

Tam bylo od něj  psáno, at se na mě vykašle že na ni s. ru, že ji miluje, se mnou se trápí. Normálně zprávy nečtu, má své soukromí, ale tohle mě začalo zajímat, je to má rodina. Řekl jsem jim oběma, že nemám rád, když se  mě někdo dělá blbce.

Narazil jsem na více zpráv podobného vyznání. Řekl jsem ji co to má být, at mi to vysvětli. Ona ho nechce miluje mě, chce mě. Poslední týdny jsem k ní odtažitý, pišou si jsou u nás každou chvíli, když se pohádáme letí  za ním, když má problém  napiše mu, at se staví. Říkal jsem ji, že si taky najdu takovou super kamošku co bude u nás furt a bude mě milovat. Jak se na to bude tvářit. To se ji nelíbí.

Jako já nikomu nic zakázovat nechci, ale toto ne. Řekl jsem ji, že nejsem zvědavý na něj každý druhý den. Začne na mě s tím, že je jediný kdo jí chápe, nikoho jineho komu se svěřit nemá. Řekl jsem, že Jestli ho tak potřebuje at si za ním jde. Mě neustále něco vyčitá. Začala být dost odměřena  , at ji daji všichni pokoj, že jií každý s. re. Je ab naladová…Uráží se věčně. Začala se kvůli malé hádat, že ji chcou babičky na hlidání. Je prvorozena holka v rodině, je o ni opravdu zájem, někdy to vadí i mě.

Že ji každý za něco drbe.

Její kamarád se urazí, a ona se muže z toho po-rat. za 3 dny jsou kamrádi a já jsem nejhorší.

. Pak po mě chce objímaní. mazelní, spí se mnou. Co si mám z toho pobrat. Vím, že s ním nespí.

Kdysi jsme měl  holku s jejím dítětem a dost ve zlém jsme se rozešli a dlouho jsem se z toho vzpamatovával. TA má za posledních  6 let už 5. partnera snad. OD té doby jsem trochu opatrnější, né moc, ale nepouštím se do ničeho tak bez hlavě. Napadá mě s tím, prý na ni furt myslím, není to pravda. Prý potřebuje lásku, city, týden co týden furt to stejné.

Mám ji rád jsem rád, když se směje.

Jsem z  ní už na prášky. ty nálady, jeho neustála přítomnost. furt si pišou, pokaždé se nahodou někde potkajÍ, přitom mi tvrdí, že ho nechce. Mě srovnává s někým  každou chvíli. Malá  jde ke mě a jak je  u mě více, tak prej si ji dobře tahám na svou stranu. Když se pohadáme  tak mi vyhrožuje, že odejde a pod. když si přihne je to ještě horší.

Maže si jeho zprávy z FB a po mě chce city, druhé dítě. Svatbu.

Už jsem z nÍ a z kamaráda hotový. Asi zkouší co vydržím. Dnes jsem řekl  , at k nám už nechodí. Moc jsem si stejně nepohl. Vím, že ji bude vyhledávat, a ona jeho. TY její výkyvy nálad. Vadí ji, že jsem často na netu, ale o čem s ní mám mluvit, bud vyčítá, nadáva na něco a nebo byl u nás  ON. Někdy i v obývaku přespal  sám samozřejmě. Popilo se. Bylo toho moc. Nejardši bych ho nakopal.

Každej tvrdí at si dám bacha i sousedka  a to ho brala. Když se mě zastala před mou v tom, že by se měla zamyslet tak ji sjela i ji i mě.

Mám  chut se na ni vykašlat, ale mám jí rád, zaleží mi na ní A malou za tu bych dýchal. Nechci trhat rodinu. jsem spolu 5 rok.

Rodina nás má oba z obou stran ráda. Bojuji jak se dá, ale už mi to přerustá přes hlavu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1968x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vztah jako na houpačce
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.02.2014 00:17 Uživatel: Lumír Bajgar
Věk:  58

Město:Ostrava

Téma: Partnerský vztah trošku jako na houpačce
Text uživatele: 

Synku, omlouvam se co ti teď řeknu, ale ta tvoje s tebou zameta, protože si prostě měky. Mi se něco podobneho stalo s moji byvalu manželku. Furt do ni jel jeden borec a ja ho varoval ať si da odchod. Jak ona tak on toho nenechali, tak sem jednou prostě vzal teleskopicky obušek a tak ho zmlatil přes nohy a zada až kvičel jako prase. Moji robu sem potym vyfackal a vyhodil ji v nočni košili jenom tak ven. Potom sem ji vzal domu a řekl ji, že ještě jednou mi to uděla, tak ji vyženu na ulici a ještě z ni vysoudim posledni haliř. Co mysliš, že se stalo? Na chlapa se už ani neopovažila podivat. Prostě si neumiš sjednat pořadek, to je cele. Navic v te prvni časti pišeš, že se ji furt podřizuješ. Proč? Prostě já mám svoje koníčky a jdu si s kamošama zablbnut a jestli se ti to nelibi, tak je to prostě tvuj boj

 
10.02.2014 00:36 Uživatel: l
Téma: Partnerský vztah trošku jako na houpačce
Text uživatele: 

No koníčky mam  chci je dělat. To že se ji v mnoha podřizuji je pravda, ale pořad má málo. Byval jsme na ni měkčí to ano, ale bral jsem ohled na to, že to neměla jednoduché. Tak měkký nejsem ozvat se umím. Navštěvy jsem jim zatrhl. Jen chci znát nazor a díky ti za něj.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Partnerský vztah trošku jako na houpačce
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 712x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 532x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 720x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 688x
Jak byste se zachovali??? 4 682x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 797x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 769x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 670x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1142x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 1029x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny