Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."

28.11.2010 10:56
Uživatel: Manželka
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Dobrý den,

manžel mi po dvaceti letech řekl, že mne už nemiluje. Chce se mnou žít, ale jen jako kamarád. Vyhýbá se tělesnému kontaktu a blízkosti. Máme spolu děti a ty chce se mnou stále vychovávat. Jenže já nevím, jestli je ještě něco, proč s ním zůstat. Kvůli dětem? To je asi jediná možnost…

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3842x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Po 20 letech manželství řekl: Už tě nemiluju
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.11.2010 11:01 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: Kolik je dětem? Už asi budou brzo dospělý, ne? Tak si do tý doby najdi milence a pak se s manželem rozveď.
 
28.11.2010 11:13 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: A co příčina tohohle podivného vyznání? Nemá milenku? Mě se nezdá, že by normálního chlapa jen tak napadlo něco takového říct. Spíš to vidím, že chce oboje....rodinu i svůj "druhý život". Takže vlastně Tebe využije a na radovánky jinam....Tuhle situaci bych určitě nechala chvíli v klidu, ale ne na dlouho.

                                      
 
28.11.2010 12:19 Uživatel: Julie
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele:    Teď jsem viděla v televizi pořed o homosexuálech, kteří byli normálně ženatí, měli děti a manželky. Nemusí to být zrovna Tvůj případ, ale vysvětlení by to bylo. Možná se stydí to přiznat , možná kvůli dětem. Těžko říct. Já osobně bych počkala, tak rok. A potom to řešila.  Pokud v tom není milenka, ale milenec tak bych se nerozváděla.  A novým příležitostem se nebraň, až se vzpamatuješ z otřesu, tak se ničeho nezříkej. V televizi budou dávat film, Líbáš jako Bůh, udělej si pěknej večer s dvojkou bílého a sleduj. Fakt, stojí to za to.
 
29.11.2010 08:17 Uživatel: Rebleka@seznam.cz
Věk:  33
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: 

Ahoj. tak to mám to samé. 15let jsme manželé a najednou mi nemá rád. Prý nikoho nemá. Máme dvě krásné děti 4 a 11let. Byla jsem štastna,mám ho ráda. Jinak jsme spolu 17let. Chce zustat jen díky dětem. Já to nezvladam. Zhroutilo se mi uplně všechno.

 
29.11.2010 09:05 Uživatel: Julie
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele:   To věřím, na tohle nejsme připraven nikdo.  Chce to čas, zapřít se a čekat. Ale, kdo na to má nervy. Stres si vybere svoji daň a podepíše se na Tvém zdraví.  Málo která z nás je takovej flegmatik, aby nad tím mávla rukou, zabouchla dveře a jedeme dál. Nakonec si musíme zachovat alespoň trochu hrdosti, co nám zbyla. Protože nikde není napsané, že je všem trápením konec.
 
29.11.2010 11:40 Uživatel: Rebleka@seznam.cz
Věk:  33
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: Nejhorší je.že ho miluju. Byla jsem hrdá,že mám tak hodného manžela.Pomáhal mi. Celou mateřskou jsem pracovala jako kadeřnice,makala od rána do večera a snažila se mít vše perfektní. Dceru jsem si neužila a najednou jí jsou 4 roky.  Najednou mi nemiluje,nechce semnou nikam chodit. Prý jsem si to zničila já sama. Nemam zdání jak. Mozek mi to nebere. Dnes mi řekl,že nemáme peníze a proto mi nemá rád. Kdo v dnešní době neřeší peníze? Nejsem ta která utrácí sama za sebe. Srazil mi na kolena a nemohu vstát. Mám dojem,že se zbláznim. Mám škemrat o lásku,nebo ho nechat plavat?
 
29.11.2010 16:55 Uživatel: Julie
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele:   Já bych ho k ničemu nepřemlouvala. Sice bude sakra těžký okolo něj chodit a předstírat lhostejnost, ale Ty si zachovej špetku důstojnosti a nenaléhej. Tady opravdu ukáže čas. Přeji Ti hodně sil.
 
22.12.2010 18:12 Uživatel: muž
Věk:  38
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: 

Všechny ohlasy nebo komentáře jsou si velice podobné. Já to vidím z té druhé strany. Buď to tímto způsobem vyřešit chceme ( a jsme takoví srabi, že to neřekneme přímo do očí) nebo ne a chceme jen někoho vedle sebe. Někoho, kdo by se o nás staral, ale ty druhé věcí děláme s někým jiným. Třetí možnost-impotence by asi každý chlap chtěl řešit a myslím si, že by jste vás to trklo. Určitě bych na vašem místě nepředstíral lhostejnost. Na tu bychom si rychle zvykli, bylo by to jen oddálení problému. (Manželce to vyhovuje a já si dál mohu jinde pokračovat, mám to skoro posvěcený.) Já osobně bych na vašem místě zkusil udělat rázný konec, pokud bych měl kam, odešel bych nebo bych trval na odchodu partnera. Byl bych neoblomný, aby on věděl, že to myslím vážně.  Po nějaké době samoty (či soužití s jinou/jiným) mu dojde, že mu žena opravdu  chybí. Začne se mu stýskat. Je totiž skoro jisté, že i když si on myslí, že vás nemiluje, nemusí tomu tak být. Pokud se ale nebude chtít vrátit, nebude prosit a zkoušet to dát znovu dohromady, nechal bych to tak být. Zcela jistě by od vás dřív nebo později utekl. Je to jen váš čas, je na vás, zda chcete jednou naplno žít nebo čekat další zbytečné roky v domění, že se vše samo změní. 

 
30.12.2010 12:30 Uživatel: rebleka
Věk:  33
Téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Text uživatele: Proč je chlap srab? Pokud má jinou a je zamilovanej,tak proč to neřekne . Nechápe,že doma to nebude nikdy dobrý? Bude mi to strašně bolet,ale časem se s toho dostanu. Takhle se opravdu prodlužuje naše trápení. Dva dny je to hezký a pak je to zase horor. Díky každé blbosti se hádáme. Nechce komunikovat,uráží mi,že jsem blázen a že se mám léčit. Podráží mi u dětí,já neco zakážu a on si hraje na hodného. Tose přeci nedělá. Nikdy mi nelhal,ale začal,dělá si co chce,chodí kam chce a já sedim doma na zadku s dětma. Bohužel mu nevěřím ani slovo,mám dojem,že mi jen lže. Jednou se omlouvá a za pár dní se chová zase ukrutně. Vlastně nemám zdání co potm všem k němu cítim.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po 20 letech manželství řekl: "Už tě nemiluju."
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 712x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 532x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 720x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 688x
Jak byste se zachovali??? 4 682x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 797x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 768x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 670x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1141x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 1029x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny