Téma: Přestává si mě všímat a někdy vybuchne kvůli kravině - mrzí mě to a nevím co dělat

23.05.2015 08:16
Uživatel: asdf3
Věk:  17
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím,

potřebovala bych poradit nebo aspon slyšet váš názor, co si o tom myslíte.

S přítelem jsme spolu rok a pár měsíců (od první poloviny roku 2014). Do nedávna všechno bylo v pohodě, nikdy jsme se nepohádali, na všem se dohodli nebo v klidu přistoupili na kompromis. V plánování akcí jsme se s přítelem střídali, jednou vymýšlel on, jindy já. Totéž platí i o výběru filmu a tak. Nebo jsme si navzájem nosili drobné pozornosti jednou za čas jen tak pro radost.

Máme i společný koníček - fitko. Jinak přítel sem oc rád věnuje hraní her a musím přiznat, že mi to nevadí. Podporuju ho v tom a ráda se dívám, nebo si taky ráda zahraju. Mimo to mám ale i mnoho svých vlastních koníčků a myslím, že je spravedlivě rozděluji tak, abych byla s přítelem ale taky se bavila sama. S přítelem jsme se taky dost smáli, měli stejný humor, dobírali si jeden druhého. Povídali jsme si a zajímali se o sebe.

Poslední dobou se ale přítel dost změnil. Téměř se o mě nezajímá, nikdy se nezeptá jakej jsem měla den, jak se mi daří, nenapíše mi SMSku na ráno - vždycky ji psal. Všechen program navrhuju já a když se ho zeptám co by chtěl dělat odpoví: "Nechám to na tobě. Něco vymysli."

Je strašně podrážděný kvůli kravině. Pošťuchovali jsme se tuhle a já omylem strčila do monitoru. Jen se zakymácel nic se mu nestalo.  Nic strašného to nebylo. A on se zarazil úplně se zamračil a staršbě odměřeně mi řekl: "Bacha na ten monitor! " já se zasmála a říkám: "Promin, ale hele je v pohodě." On se pak neskutečně naštval a začal dost zvýšeným hlasem nadávat, že novej je drhaje a tak dál…

Tohle se stává při vícero věcech. Jako tuhle jsme se popichovali a on najednou vystartoval a začal neskutečně řvát. To se stalo jen jednou jedinkrát. Ale pak, když tohle udělá, přijde leží mi v klíně a strašně se mi omlouvá, že tohle nechtěl a že o mě nechce přijít a at mu to odpustím. Já to zatím omlouvám, protože si říkám, každej nemá vždycky dobrej den, ale poslední dobou je toho nějak moc… A vždycky jsme si dost povídali o všem.

A teď skoro nemluví. Mám pocit, jako by nevěděl co mi povídat a když se ho zeptám na obyčejnou věc jakej měl den, úplně odbočí jinam. Vždyt je tolik témat! Nevadí mi mlčení, ale když celé odpoledne, co jsme spolu jednou za týden (jinak se vídáme ve škole o velký přestávce vždycky), tak celou tu dobu mlčí. Když mu něco vyprávím já, vůbec mě neposlouchá prostě ho to nezajímá, i když jsem mu povídala o nějaké menší lapálii bylo mu to jedno. A pak se mě na to ptá znovu a vůbec neví, že jsme mu to říkala.

Ani už se spolu nesmějeme, protože on jakoby najednou přestal mít stejný styl humoru jako já.  Nerozumím tomu.  Mám pocit, že prostoru má dost. Vždyt mu nic nezakazuju. Naopak ho podporuju ve věcech, který má rád. To mi vždycky říká, jak si toho cení, no ale mně to tak nepřijde.

Tenhle vztah mě už začíná nudit. Rádá podnikám různé věci a myslím, že se mnou rozhodně nuda není. Mám spoustu kamarádů a s přítelem jich máme i dost společných. Přemýšlím, jestli o tom s ním mám mluvit, nebo ještě čekat. Doufám, že mi poradíte alt A omlouvám se za ten román.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1903x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítel si mě přestal všímat
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.05.2015 21:29 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Přestává si mě všímat a někdy vybuchne kvůli kravině - mrzí mě to a nevím co dělat
Text uživatele: 

 

Ahoj Neznámá (asdf3 se blbě vyslovuje, proto Ti budu říkat neznámá ),

 

to co popisuješ je z Tvé strany moc hezké chování – něco jako sen každého chlapa. Proto moc nechápu chování a stav Tvého přítele.

 

Z toho co píšeš lze jen říct, že chyba není na Tvé straně, ale něco se děje u něj. Otázkou je co to je a asi je potřeba na to přijít.

 

Proto je důležitá komunikace.

 

Mnoho lidí nekomunikuje. Vídám to dnes a denně. V práci i v soukromí. Bojí se, odkládá to, vykládá si věci po svém místo toho aby se ptali a VYŽADOVALI odpověď. Ale odkládáním nebo nepoužíváním komunikace se nic nevyřeší. Naopak. Ve 100% případů (mé životní pozorování) se vše jen zhorší.

 

 

Proto si myslím, že není důvod odkládat komunikaci a vyčkávat.  

 
24.05.2015 08:27 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přestává si mě všímat a někdy vybuchne kvůli kravině - mrzí mě to a nevím co dělat
Text uživatele: 

Zeptej se ho rovnou, co se deje a kdyz se nic nedozvis, sama ho nekontaktuj, pockej, az co on.
Je mozne, ze ma nejaky problem, nebo ze zadny vazny vztah nechce, anebo se zakoukal do jine.
Ale nic ho neomlouva, mel by ti to ferove rict.
Je to tak, ze kazdy vztah potrebuje nejakou dobu k dozrani, vetsinou se vykrystalizuje po roce, coz by u vas odpovidalo.
V zadnem pripade se kvuli jednomu klukovi netrap!!

 
29.05.2015 11:20 Uživatel: nessik
Věk:  37
0-100
Téma: Přestává si mě všímat a někdy vybuchne kvůli kravině - mrzí mě to a nevím co dělat
Text uživatele: 

¨Podle mě má nějaký problém a nechce ho řešit. Ale i tak by to neměl filtrovat na tobě.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přestává si mě všímat a někdy vybuchne kvůli kravině - mrzí mě to a nevím co dělat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 2579x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2474x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 2915x
Partnerské krize, odstěhování 5 1615x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1094x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 1528x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 1647x
Jak byste se zachovali??? 4 1159x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 1702x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 1714x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny