Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit

16.07.2013 08:24
Uživatel: All-i
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Hezký den. Nevím jak začít. No, začnu rovnou, ať to není příliš dlouhé.
Nedávno jsem byla s přítelem. Vše bylo OK, měli jsme hezký den. Večer jsme se divali na film. Hlavu jsem měla na jeho prsou a bylo mi krásně. Po filmu jsem nemohla spát díky bolesti.
Přítele jsem skuhráním probudila, ptal se co se děje, řekla jsem mu to a pod vlivem bolesti jsem na něj byla zlá a pohádali jsme se. Každý spal na jedné straně postele. Ráno dělal, že nic, ale mě nebylo nejlépe a taky jsme se nějak nebavili. Odvezl mě domů, domluvili jsme se, že se mi ozve, dala jsem mu pusu a šla.
Nakonec jsem mu psala já, protože on nepsal. Pry neměl co psát. Chtěla jsem se s ním domluvit na příštích společných dnech. Bylo mi divné jeho chvání. Nezvyklé. Po několika SMS mi napsal, že se mnou být nechce, když se k sobě tak chováme. A pak z nej vylezlo, že MĚ ASI NEMULUJE. Byla jsem z toho úplně vedle. Přitom náš strávený den nebyl špatný.


Tak jsme vedli rozhovor:
"Spal jsi se mnou jen z chtíče, nebo v tom byla láska? "
"Byla v tom i láska. "
"Tak pak nechápu nad čím přemýšlíš. Když  v tom byla lásak, tak mě miluješ. Přece nevyprchala za jeden den. "


Psala bych dál, ale je to strašně obsáhlé… Nechci ho ztratit. Nevim jak mu pomoct, aby zjistil, jeslti mě miluje nebo ne. Spíše bych chtěla, aby mě miloval, ale to záleží na něm. alt
Prosím zkušené, aby poradili, napsali svůj názor.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2202x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Řekl, že mě ASI nemiluje
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.07.2013 09:33 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

Ahoj,

 

nevím, jestli jsem zkušená (rozhodně si tak nepřijdu, ale možná je to i dobře. ), ale jsem "objektivní člověk" : )

 

Určitě se nic nemůže změnit za jediný večer; možná byl problém na přítelově straně už delší dobu a ten večer se dostal na povrch, vyvrcholil. Chápu, jak je tahle situace pro tebe nepříjemná - opravdu nezní moc dobře, že tě ASI nemiluje, musí to být velký pocit nejistoty a trochu i ponížení (aspoň tak bych to vnímala já; jak se cítíš ty? ). Taky jsi psala o tom, že jsi měla bolesti - nemohla by situace souviset i s nimi? (Jestli třeba nejsi nějak nemocná a to nezasahuje do vašeho vztahu. I když budu rozumět tomu, pokud bys nechtěla odpovědět - je to osobní otázka a dost možná i nelehká odpověď na ni…)

 

V každým případě - "nedolejzala" bych za ním. Jednou bych ho požádala o to, jestli byste se mohli sejít a promluvit si o tom všem, že tomu nerozumíš a přejes si o tom popovídat. Když by se vykrucoval, sejít se nechtěl nebo na schůzce "mlžil", neprosila bych. Je potřeba, aby si sám uvědomil, co v tobě má a jestli tě vážně miluje. Pokus se zachovat svoji hrdost; nikdo si nezaslouží nebýt milován, když sám miluje (což se hrozně dobře píše, ale těžko dělá). Když zpětně posoudím podobný situace (když bývalý přítel nevěděl, jestli mě miluje nebo ne) - udělala bych to tak, jak ti tady píšu a neponižovala bych se tak. Ale na to si člověk musí přijít sám. Bud milá, ne hrubá, snaž se nepřejít do výčitek (neříkat "Ty děláš to a to. ", ale "Cítím to tak a tak. ") - ty by akorát vyvolaly obranu z jeho strany, ale zachovej si určitou lehkost, noblesu, pokud to půjde. Ale i kdybys ho měla prosit nebo dělala jiný "věci", o kterých bych ti napsala, že nejsou dobrý (což je hloupost už to jen takhle říct) - aspoň získáš poučení a poznáš i to dobrý "na oplátku". Takže se ve výsledku není čeho bát. I když se sama bojím (ale to je jiný téma a hlavně o mně, což nechci - jsi tady ty : ) 

 

Přeju ti hodně štěstí a kdybys chtěla, napiš : )

 

Marky

 
16.07.2013 09:40 Uživatel: All-i
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

No, jak se cítím já? Zvláštně. Nevím co mezi náma je, nebo není, nevím jak to myslí on. Nevím o nás nic, nevím co bude. A jsem taková nervózní z toho, je mi špatně z toho stresu a dnes jsem měla na snídani bblý jogurt, se kterým sjem bojovala, abych jej pozřela.
A co se týče bolesti. Jde jen o bolest zad a k tomu ještě bolest čelisti, jelikož jsem byla nedávno u zubaře na trhání zubu. Nic závažného. Děkuji za názor. Něco jsem si z toho určitě uvědomila.

 
16.07.2013 10:35 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

Zkus mu navrhnout schůzku a řekni mu, jak ti z toho je, zeptej se, jak to vidí on. co by chtěl dál… I kdyby váš vztah měl skončit, je lepší vědět důvody, proč se tak stalo, než nevědět nic, pak nad nima dumat nebo nechat vztah vyšumět bez jasnýho ukončení.

 
16.07.2013 12:09 Uživatel: All-i
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

Mluvili jsme spolu přes telefon.
Zvláštní je, že mi nedávno psal, že by se mnou chtěl být. Jako na dva dny… Nějak to ale nevyšlo no.
A teď píše, že vztah nemá cenu, když se tak hádáme a tak. Nechápu. V poslední době jsme se nehádali jako předtím. Ještě jsem mu řikala, že jsem si uvědomila moje chování k němu. Díky mé babičce a matce, které se chovají kee svým protějškům nevhodně. A jak jsem viděla babku, jak se baví se s vým přítelem, tak jsem viděla sebe, jak se bavím s přítelem. To vše jsem m uřekla předtím, a teĎ jsem mu to zopakovala. Řekla jsem mu dnes vše co jsem měla na srdci.
Dnes s ním budu, budu u něj spát a zítra si uděláme výlet. Asi mě nemá tak na háku jak si myslím, když kvůli mě se "vzdá" práce a bude se mnou. Jen nevím co mám dělat. Pusu na uvítanou mu dám. Ale pak? Nechci na něj tlačit. Chci jen, ať přes ten společně strávený čas si uvědomí, jestli mě stále miluje, nebo nechce milovat. Myslím, že sám je zmatený. Ale já ještě víc. Bavili jsme se o budoucnosti, o dětech, že si mě chce vzít, o dětech… A teď je vše pryč.
Říkala jsme mu, že to mezi náma nemá cenu, když se stále hádáme. Jenže mi bez sebe nemůžeme být. Dnes mi řekl, že sjem s tím měla pravdu, jennechtěl veřit. A je to zase obráceně. On to vzdává! Já to vzdát nechci, ale nutit mu to nemůžu, pokud už o mě ztratil zájem.
Třeba si ho nezaspoužím. Vím, že mám své chyby, jako každý jiný. Vím, že jsem výbušná, ale několikrát jsem mu řekla, že mě musí uklidnit, posadit se v klidu, nechat mě a třeba za deset minut to řešit. Jenže on mě stále nechápe. Nemá to se mnou jendoduché, vím to…
A ještě podotknu, že jsem se ho ptala, jestli v tom je jiná. Řekl, že ne! A já mu věím, řekl by mi pravdu.

 
16.07.2013 12:12 Uživatel: All-i
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

Jinak jsem mu řekla jak to vidí on, řekla jsem jak mi je, jak to vidím já. Bavili jsme se v pohodě, dokonce jsme se párkrát i trošičku zasmáli, protože jsem se přeřekla. Nějaký blábol jsem řekla. Ptala jsem se jak to vidí, jak to chce dál, ale horší je, že sito nepaamtuju. Byla jsem rozrušená, mimo, vnímala jsem jen chvilkově. Ach jo…

 
22.07.2013 14:33 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

Kolik je Ti let, Kolik je let příteli? Jak dlouho jste spolu?

 
08.11.2014 15:58 Uživatel: weunak
Věk:  20
Téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Text uživatele: 

ACH BOŽE! to je přesně moje situace teď!! S přítelem se poslední dobou dost hádáme. ale já si myslím že už je to lepší než dřív jenže on mi řekl že mě má rád. ale že mě nemiluje a že asi už nikdy nebude když se takhle hádáme. nevim co si počnu. na nic jinýho nemyslím… ale po tom, co jsem si přečetla tuhle diskuzi jsem trochu v klidu. Nebudu na něj spěchat. dneska se máme vidět po týdnu co jsme spolu téměř nemluvili od té doby co mi to řekl. Tak ho prostě pozdravím, dám mu maximálně pusu na uvítanou a budu se s ním bavit normálně, nic neřešit a uvidím jak se ke mě bude chovat.   Já doufám, že si uvědomí, co ke mě cítí a nebude mě vodit za nos kdo ví jak dlouho a bude semnou jednat na rovinu. jsme spolu přes dva roky.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel mi řekl že mě asi nemiluje - nechci ho ztratit
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 382x
Objektivni nazor na uprimnost 8 604x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 876x
Partnerské krize, odstěhování 5 828x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 595x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 818x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 790x
Jak byste se zachovali??? 4 763x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 887x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 893x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny