Téma: Přítel už o mě neprojevuje tolik zájem jako na začátku vztahu

03.10.2012 09:33
Uživatel: emachin
Věk:  22
Odpovědí na téma: 3
Text: 

S přítelem chodím rok a poslední dva měsíce nám to moc neklape. Nejdřív to začalo postupně pak se to zhoršvalo, přestal si mě všímat. Když jsem to s ním chtěla řešit tak nechtěl, to ho štvalo nejvíc že pořád chci něco řešit okolo toho. Čím víc jsem chtěla, tím více se ode mě vzdaloval. Tak jsem si řekla dobrá nebudu řešit nic a uvidíme. Pak to vypadalo že už se to zlepší, sám od sebe začal sem tam komunikovat.

Pak jsem to zase pokazila pač jednou mi neodepisoval delší dobu a já jsem vybuchla protože to všechno co jsem dusila, tak dlouho prostě vybuchlo. Že se chová ke mě nemožně atd. sice jsme se "udobřili", ale já nevím. Z jeho strany mi to přijde spíš jako kamarádský vztah. Napíšeme si na dobrou noc ale žádná pusa ani smajlík, nic prostě. A řešit to s ním nemá cenu. To bych to jen zhoršila.

Ale pravda je, že už nevim jak dál. Já ho mám pořád moc ráda a jsem si jistá že by to mohl být ten pravý jelikož mi absolutně ve všem vyhovuje, tedy vyhovoval. Strašně se mi stýská po tom klukovi co mě měl rád, psával mi atd. Já vim byl zamilovanej a to už teď není. Ale aspoň trošku zájmu kdyby projevoval. on vůbec nějak nemá zájem. někdy jo ale je to tak strašně málo oproti dřívejšku.

Někdy mám v plánu se mu neozvat ale mám obavu že už se mi neozve nikdy. Prostě on mě už asi nechce a já se s tím nedokážu smířit. Pořád vzpomínám jakej byl, jak se choval předtím. Jak se z toho dostat? A nebo pokud to lze nějak zachránit tak jak? Co dělat aby si mě zase alespoň všímal.

Je to hrozné hlavně děláme spolu společnej sport, myslím skupinový takže i když se rozejdeme tak ho budu mít pořád na očích. což mám i tak a právě proto mě tak bolí když se neozve a tak. je mi na nic.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3767x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: jak se smířit s tím že už mě nechce
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.10.2012 09:51 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel už o mě neprojevuje tolik zájem jako na začátku vztahu
Text uživatele: 

Když přichází pocit, že je konec, je nejlepší myslet na to, jak si zachovat důstojnost.   Že se pohybujete ve stejné společnosti lidí, pak to platí dvojnásob. Takže - nevyhledávat, nekontaktovat. Jestli se ukáže pocit jako nesprávný, můžeš takovým chováním v jeho očích jen stoupnout v ceně. Naopak, jestli je Tvůj pocit oprávněný, neztratíš tvář ve vašem společenství a ocení to i Tvůj (ex? )přítel.

 
03.10.2012 10:26 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Přítel už o mě neprojevuje tolik zájem jako na začátku vztahu
Text uživatele: 

v prvé řadě se srovnat sama se sebou. Nelze nikoho nutit aby mě měl rád, aby se mnou byl a aby si mě všímal. Čím větší tlak, tím větší distanc. Souhlasím s Bárčou - prostě to nechat být, své si řešit mimo (povyprávěj kamarádkám, vypiš to na papír, vyběhej to v lese, ale neřeš to s ním, v téhle fázi to není  k řešení. Jak se chceš domluvit na něčem co každý cítí jinak? NAkolik je důležité, co si budou myslet ty okolo si netroufám odhadovat, podstatné ale je, aby ses srovnala sama se sebou. Dokud to taka nebude, nesrovnáš se ani s okolím.

 
03.10.2012 12:31 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Přítel už o mě neprojevuje tolik zájem jako na začátku vztahu
Text uživatele: 

Ahoj : ) 

Polož sama sobě jednu otázku: Máš zapotřebí se ponižovat? Tvůj přítel se chová chladně, už to podle tebe není jako dřív.. rozhovory o tom odmítá... Je to smutný, ale jak je tad už napsaný - nemůžeme přinutit někoho, abys nás miloval. Věřím tomu, že jsi fajn a hezká holka a on se z nějakýho důvodu (který NEMUSÍ být tvojí vinou) začal chovat takhle.

Chápu, že tě to trápí a mrzí (koho by taky ne), ale zkus za ním "nedolízat". Vždyť to nemáš zapotřebí! Na každýho z nás čeká někdo, kdo si nás bude vážit, ale je potřeba si vážit sama sebe. Tak tě prosím, neudělej stejnou chybu jako já (asi před rokem) a hrdě ho nech, ať si dělá co chce. Když se nechce ozývat, ať se neozývá, ale ať taky potom nepočítá s tím, že "si pískne a ty přiletíš"...

Na tvým místě bych mu to v klidu řekla, že si takhle vztah nepředstavuješ, že tě mrzí, že nechce řešit, co tě trápí a pokud to tak opravdu má (že už nemá potřebu ti psát a řešit to), že by bylo lepší to ukončit. Zeptej se taky na to, jak to vidí on... Ve skupině kamarádů (vašich společných) tím neklesneš v ceně, naopak - nebudeš za "stíhačku" a "chudinku, do který si může kdekdo kopnout".

Hodně štěstí a dej vědět  : )

Marky

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel už o mě neprojevuje tolik zájem jako na začátku vztahu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 415x
Objektivni nazor na uprimnost 8 623x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 899x
Partnerské krize, odstěhování 5 837x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 601x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 822x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 797x
Jak byste se zachovali??? 4 769x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 897x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 895x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny