mojra.cz

Téma: Přítel vyznával sympatie nějaké holce na chatu

19.08.2010 18:15
Uživatel: zhrzená
Odpovědí na téma: 3
Text:  Jsem doma s přítelem, asi před hodinou a půl šel na záchod. Já jsem si zvětšila okno prohlížeče, které měl na liště a  on si tam psal s nějakou holkou, která mu poslala předtím fotku na email. Psal jak je pohledná a v dalším textu taky bylo, že je sám a že s nikým nechodí.
Nic jsem mu neříkala, ale strašně mě to mrzí a budu si s ním o tom muset promluvit. Myslíte, že by byl schopný se i v realitě s někým sejít nebo že je to jen nesmyslné psaní, které nic neznamená? Ani nevím odkud ta holka je. Plačící
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.08.2010 09:40 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel vyznával sympatie nějaké holce na chatu
Text uživatele: Těžko říci,jestli by byl ochoten se sejít  nebo jen tak flirtuje .Každopádně  internet nabízí spoustu "zakázaných" lákadel a pokušení je obrovské.Sejít se může kdykoli,s kýmkoli,tomu nezabráníš.Já bych se jednoduše zeptala a řekla ,že ti to není příjemné,když takto píše.Otázka ovšem je ,jestli jsi neporušila něco mezi vámi dvěma.Myslím tím hranici soukromí.
 
14.02.2012 20:45 Uživatel: monulák
Věk:  20
Téma: Přítel vyznával sympatie nějaké holce na chatu
Text uživatele: 

Milá zhrzená, mám s přítelem stejný problém, jsme spolu již 4 roky, a vím že mně ze začátku asi,, 3krát podvedl,, scházel se s jinými, pro něj to byly jen kamarádky ale poté sem jedou zahlídla jak si s jednou psal i o sexu, když sem se to z něj snažila dostat zapíral prvně zkoušel že si to s nimi píše schválně, že ví že si to přečtu tak abych žárlila na to sem mu neskočila ale nikdy sem se nedověděla jestli s nějákou doopravdy něco měl at už šlo jen o polibek, dosti mě to zakočilo, ale řekla sem si že mu to jednou odpustím, to sem ještě netušila že to bude víckrát... Nejhorší je že si takhle psával s nejlepší kamarádkou mojí hodně dobré kamarádky ze školy, nevím zda o tom něco věděla ale každopádně mi nikdo nic neřekl. Od té doby pokaždé když nějákou z těch slečen potkám mám strašný vztek a kolikrát se mi chce brečet, nedávám to najevo ale uvnitř mě to požírá, Ani nevím komu dávat vinu, kdo ví co jim nasliboval třeba že mě opustí či tak to nemohu vědět.  

po 3 letech našeho vztahu sme měli krizi, začali sme se nudit a neměli sme si moc co říci přeci jenom sme spolu byli skoro každý den aspon chvilku, začalo to skřípat co se týče sexu, našla sem u partnera zase SMS o sexu a byla sem zase v háji sad Nejhorší je že když sem to s ním řešila tak svalil vinu na mě, že za to mohu já, že to hledá jinde, ale prý jen po zprávách, no a před týdnem sem byla na jeho počítači, stahovala jsem fotky a koukám na naposledy otevřené soubory a tam byli čísla asi 10 dívek z ICQ a v souborech nahaté erotické fotky, zmíněných, sem bezradná, opravdu ho miluji a je mi s ním dobře ale nechci být za blbce už mě to opravdu nebaví tisíckráte mi sliboval že s tím přestane ale vždy náhodou přijdu na to jak mi lže, s mobilem chodí i na záchod no hrůza.

Po posledním incidentu jsme si slíbili že smažeme účtu na seznamovacím portálu badoo, no a právě před tím týdnem sem zjistila že si ho opět obnovil a píše si s děvčaty, o romantice a že neví co hledá, vždy se vyhýbá odpovědi na to zda má přítelkyni ( vytvořila jsem si falešný profil a hned po jeho vytvoření ještě ten den mi sám napsal zprávu a psal mi o romantice a tak ) Ani o těch fotkách ani o tom že má profil jsem mu zatím nic neřekla ale už týden se trápím,,,

prosím poraďte někdo.

 
05.08.2012 18:28 Uživatel: Marky
Téma: Přítel vyznával sympatie nějaké holce na chatu
Text uživatele: 

Ahoj,

 

třeba si moje psaní ještě přečteš, i když píšu až teď, v létě.. Mám totiž podobnou zkušenost jako ty. I když možná jsi to už nějak vyřešila. Jen pro jakousi : ) úplnost dodám, že jsem tohle zažila ve svých 20 letech s přítelem, kterému bylo 25 let.

 

Chodili jsme spolu přes rok, když jsem zjistila, že si píše s jinýma holkama na chatu a nakonec jsem zjistila, že odepisuje na inzeráty na seznamce. Dost možná mě s těma holkama taky podváděl, to nevím. V každým případě - skončila jsem to s ním a můžu ti říct, že i když to hodně bolelo a trvalo mi skoro půl roku se z toho dostat, dneska nelituju. On svedl vinu na mě a svoje chyby nepřiznal.. (což mi přijde dost slepé - vždycky mají vinu oba dva a ne jen jeden)..

 

Víš, mám pocit, že někteří jsou prostě takoví. Potřebují pořád nějaké vzrušení a stálý pevný a celkem spokojený vztah (i s občasnýma hádkama) jim nevyhovuje. Můj bývalý přítel, jak dneska zjišťuju, nevydržel s žádnou slečnou delší dobu, prostě si myslím, že potřebuje pořád nějaké vzrušení a jak opadne prvnotní zamilovanost, jde dál. A to se pro vztah, který hledáme (já tedy ano, nevím, jak ty : ) my, nehodí.

 

Navíc - ten tvůj přítel tě skutečně podvedl a stále si s někým píše. Má pro tebe smysl se takhle trápit? Narovinu bych mu to řekla, co ti vadí a že ti vadí to psaní. Ale jinak byc se s ním asi skutečně rozešla, protože mám pocit, že se to nezlepší. On totiž ví, že jsi mu to zatím tolerovala a odpouštěla a myslím si, že si říká, že to tak budeš dělat i dál. Nemá cenu se s někým trápit.. Zkus si napsat na papír to, co ti dává a to, co ti bere (co tě u něj trápí), to by ti mohlo pomoct se rozhodnout. Hlavně se neboj to skončit, chce to odhodlání, zvládnout ta slova rozchodu (být radikální a nenechat se ukecat, být milá, ale nenechat se ponížit v tý poslední chvilce). Bolí to, ale dokážeš žít i bez něj a odmilovat se. Já jsem dneska vděčná za ten rozchod, protože mi hodně dal. Díky němu si víc věřím a divím se, že jsem se nechala takovou dobu ponižovat (tím jeho psaním si s holkama)..... Je to klišé, ale život je moc krátký na to ho ztrácet s někým, kdo ho nechce trávit s tebou (s námi).. Dej vědět : )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel vyznával sympatie nějaké holce na chatu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny