Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?

13.07.2015 07:53
Uživatel: Angelwilly
Věk:  23

Město: Ostrava

Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den,

Potřebuji se poradit protože nevím jak dále ve vztahu. Je mi 23 a s partnerkou které je 22 jsem rok a půl (02/2013-07/20015) z toho rok bydlíme spolu.

Náš vztah začal tak, že můj nejlepší kamarád, tehdy její bývalý se choval ke slečně naprosto hnusně a já byl na ní milý, ale časem to mezi námi zajiskřilo a když jsme jednou spolu skončili přes noc, bylo nám jasné že chceme být spolu. Ona se s ním chtěla rozejít dlouhou dobu, ale stále váhala protože chtěla vidět jen to dobré a když se po měsíci rozhodla pro mě a jeho chtěla opustit, málem z toho sešlo protože jí ho bylo líto. Já ji řkel že chci, ať si vybere a tak se rozhodla pro mě i když se s ním ještě v den rozchodu vyspala.

Já poté odjel do Německa i s tím kamarádem který nic netušil, ale ona zatímco čekala než se vrátím z Německa si psala na tajno s ním jak to bylo mezi nimi krásné a že ji to chybí a ke mě se chovala velmi nepatřičně. Když jsem ji řekl, že tohle chování si nezasloužím a nechci takový vztah, opět toho nechala a věnovala se jen mě.

Po měsíci a půl jsem přijel zpět z Německa a po dalším měsíci jsme si našli společné bydlení. Problém však nastal když jsem zjistil, že si zase na tajno píše s bývalým (v té době i mým bývalým kamarádem, protože se na mě vykašlal - z jiného důvodu a celkově náš kamarádský vztah stál za houby).  

Znova si psala že jí chybí chvilky s ním a že furt k němu asi něco cítí. Vzalo mě to, ale nějak jsem to chtěl překousnout. Ped pár měsíci si spolu začali volat a psát si na dobrou noc a sladké sny a jak jsou rádi že si volají a proto jsem jí řekl, že s ní již nechci být pokud nemá svůj vztah dořešený. Důvěra v ní ve mě upadla a ona z brekem naslibovala že už toho nechá dokonce mu napsala že jí to ničí vztah a že si psát nebudou.

Po týdnu jsem zjistil, že si znovu psali. Chytil jsem vztek a napsal mu velmi vulgární SMS s tím ať dá našemu vztahu pokoj a nevím proč jsem i jí dal další šanci.

Nedávno jsem opět zjistil, že si s ním píše a dokonce mi tvrdila, že nepíše a že jsem paranoidní. Poté co jsem ji ukázal důkaz záznamu z facebooku vše přiznala. Zeptal jsem se jí jestli si mylsí, že jí můžu ještě někdy věřit a ona sama řekla, že mi asi neslíbí že si s ním již nebude zase někdy psát i když s ním prý nechce již nic mít. Na mou otázku,, Kdybychom stáli vedle sebe za kým by jsi šla? " mi odpověděla nevím… Po roce a půl vztahu mi odpověděla, že já stále nejsem její priorita a mě to naprosto zničilo OD té doby jí nedokáži říct, že ji miluji a přemýšlím co dál. Chci s ní být, ale toto nedokáži překousnout. Slíbila mi, že spolu zajdeme do nějaké poradny (ano vím ve 23 je to fakt hloupé, ale stál jsem o to aby se ten vztah napravil) a po pár dnech mi řekla, že se jí tam nechce.

Ted jsem ji řekl, že přemýšlím, že budu bydlet na chvilku sám abych zjistil jestli jí stále potřebuji. Každý v okolí mi říká, že taková holka si mou důvěru nezaslouží a já mám strach z toho jestli se mám opravdu vzdát vztahu nebo to zkusit nějak napravit.

Malá třešnička: Po roce společného bydlení mi jen tak (během klidných dnů a bezdůvodně) řekla, že by ráda bydlela sama, že si budeme vzácnější a že ona chce bydlet v jiném městě kde bydlí její maminka a pár přátel.

Prosím o pomoc? Jsem asi k smíchu, ale bezradný.  

Děkuji moc

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1761x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nejsem si jistý jak dál
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.07.2015 07:58 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Text uživatele: 

Nejsi k smíchu, jen děláš chybu za chybou a to k Tvému věku patří.

Bohužel mám pro Tebe informace, které Tě nepotěší.

Ty jsi do ní zamilovaný, ale ona do Tebe ne. Ty doufáš, že bude, ale ona prostě nebude.  

 

Když si přestaneš nalhávat, jak je to krásný, pak se s ni rozejdeš. Jinou cestu nevidím.  

 
13.07.2015 08:04 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Text uživatele: 

Druhou možností je žít v „trojúhelníku“. Ale to není pro každého. Je to sice netradiční, ale jsou to zvláštní a funkční vztahy, ovšem asi pro zralejší lidi.

 
13.07.2015 08:11 Uživatel: Angelwilly
Věk:  23
Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Text uživatele: 

Ano něco k ní stále cítím, ale láska to není. Nerad se s ní mazlím, líbám a těším když jsem doma sám. Ona naopak je samé lichotky a chce se líbat a mazlit a milovat jen já teD na to prostě nemám.

Je tedy opravdu pro mě řešení to, že jí nechám jít nebo to, že budu bydlet sám mi ukáže jeslti ji chci nebo ne a v případě, že ne bude ten "rozchod" klidnější běh na dlouhou trat.

 

Děkuju za odpovědi, vážím si toho

 
13.07.2015 10:21 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Text uživatele: 

Když není zamilovaná ona, ani Ty, tak moc nerozumím tomu jaké odpovědi ještě hledáš.

 

Mnoho lidí se jen bojí konce, nebo změny, nebo dalšího kroku a proto přežívají v nefunkčních vztazích. Ale vztah buď je nebo není. Buď se zlepšuje nebo zhorčuje. Cokoliv mezi tím je pouze zbytečná agónie.  

 
13.07.2015 08:32 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Text uživatele: 

Myslím si, že je to jasné a nehrají v tom roli ani klidné dny ve Vašem vztahu ani to, že by jste šli do poradny, neboť výsledkem by stejně bylo a je to, že slečna je sice s Tebou, ale v srdci má stále a celou dobu bývalého. A to je něco, co si musí slečna vyřídit sama, ne Ty za ní tím, že budeš jejímu bývalému psát vulgární sms o tom, ať dá Vašemu vztahu pokoj a sledovat její konverzaci na fb. I když se k ní její bývalý choval hnusně, tak pro ní asi ne dost natolik, aby si nenechala od něj ubližovat. Nejspíše si na to potřebuje přijít sama, až si s ním natluče ústa ještě víc a dost natolik, aby ona sama ho nechtěla. Ono to podle toho, jak to popisuješ nebylo tak úplně její rozhodnutí, se s ním tehdy rozejít, neboť byla již mezi Vámi dvěma - s ním i s Tebou, a tak bych řekla, že v době rozhodování mezi jím a Tebou se rozhodla rozumem, ale ne i srdcem, proto stále ten kontakt i s bývalým. Také si myslím, že na to první rozhodnutí: "Já ji řkel že chci at si vybere a tak se rozhodla pro mě i když se s ním ještě v den rozchodu vyspala." měla málo času a prostoru = Ty jsi ho nejspíše chtěl hned, i proto jí to k němu stále táhne, nestihla se rozhodnout i srdcem. Taky mi připadá, že na ní ohledně bývalého trošku tlačíš, a ona se Ti snaží vyhovět právě spíše pod tím tlakem, nikoliv z vlastního rozhodnutí a přesvědčení, a proto Ti řekla, že by ráda bydlela sama, že stále nejsi její prioritou a že Ti nemůže slíbit, že si s ním již nikdy nebude psát. Takže za mě, nechala bych jí volnou cestu tam, kam jí srdce táhne.  Pokud spolu mají být, budou, pokud ne, musí si na to přijít ona sama a odžít si to s ním až do takové fáze, kdy ona sama ho nebude chtít. Teprve pak bude schopná někoho dalšího opravdu milovat.

Doplněno v 10:07 - možnost žít v trojúhelníku bych Ti nedoporučovala = žitím v trojúhelníku to začalo a ukázalo se, že to nebyl dobrý nápad.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně neokázala zapomenout na svého expřítele a stále mu psala, teď navrhla že se odstěhuje - co si o tom myslet?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 2698x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2591x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3003x
Partnerské krize, odstěhování 5 1709x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1178x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 1622x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 1747x
Jak byste se zachovali??? 4 1215x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 1833x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 1840x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny