mojra.cz

Téma: Přítelkyně se mi o víkendu nevěnuje a nechce se tulit - poradíte mi co s tím?

23.10.2011 10:36
Uživatel: Myarth
Věk:  19
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobry den.

Chcel by som poradit. S priatelkou prezivame troska krizove obdobie ale velmi sa milujeme tak sa nechcem rozist. Obidvaja si stale hovorime ze sa nebudeme hadat ale stale k tomu dojde. Ja som si nasiel robotu, tak na nu teraz nemam vela času, s coho mam pocit ze jej to vyhovuje. Cez vikendy mam volno tak som ju poprosil aby sme si vikend nechali pre seba, samozrejme ho venovala kamoskam, s tym ze ked som sa nato postazoval tak bola zo mna sklamana ze jej to chcem zrusit a nemyslim na nu. Taktiez mam nejake obdobie kedy mam chut sa proste len tak tuliť, zatial co ona ma obdobie kedy chce mat viacej od tohoto pokoj (nie uplny, tiez sa rada tuli ale nema nato taku chut). Sme spolu zatial len 9 mesiacov (02/2011-11/2011) ale v mojom zivote vela znamena a nerad by som o nu prisiel. Niekto nejake rady?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2184x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přítelkyně se mi o víkendu nevěnuje, nechce se tulit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.10.2011 13:23 Uživatel: El
Věk:  35
Téma: Přítelkyně se mi o víkendu nevěnuje a nechce se tulit - poradíte mi co s tím?
Text uživatele: 

Rada je jediná, mluvit o tom. A bez vyčítání. Říct si, jak si představuješ ideální víkend ty a jak ona. Nevím, jak často jste se vídali předtím, ani to, jestli má přítelkyně taky práci.. To všechno hraje roli.

V každém případě - pokud by byl můj přítel pořád doma, tak bych taky měla radost, že má práci a  občas ho i nevidím. Můžu se na něj o to víc těšit. 

Do vztahu patří i setkávání s dalšími lidmi, čas na "jen moje" koníčky a to by si oba navzájem měli respektovat. Má ona kamarádky? Fajn. Kde jsou tví kamarádi? Kdy se s nimi vídáš? Kdy máš čas na svoje koníčky?  Pokud se pověsíš jen na ni a budeš chtít celý víkend jen její pozornost, ztratíš nejen tu pozornost, tulení, ale i přítelkyni. Tlak vždycky vyvolává jen útěk.

Takže končím tím - domluvte se předem. Dopřej jí čas i na kamarádky. Dopřej sobě čas na kamarády a koníčky. Pak si sebe budete víc užívat.

Měla jsem kamarádku, která neuměla být sama. Když jí na víkend odjel manžel služebně pryč, pověsila se hned na mě. To není příjemný, pak už jsem se začala bát, kdy její manžel zase odjede... a stačilo málo - aby se dokázala radovat z toho, že má taky čas pro sebe, prostě jen tak.. a dovedla ho (pro ni) smysluplně využít - někam zajít, něco si přečíst, cokoliv.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně se mi o víkendu nevěnuje a nechce se tulit - poradíte mi co s tím?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny