mojra.cz

Téma: Ukončit, nebo ne?

23.05.2012 21:35
Uživatel: lea
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj, chtěla bych vás, poprosit o názor na můj vztah. S přítelem jsem 3 roky, zezačátku to mělo své mouchy, ale bylo to krásné. Po dvou letech mi přišel na nevěru a šlo to z kopce. samozřejmě jsem vydržela půl roku bez sexu, doteku, pohlazení a všeho, co krom občasné SMSky všeho, co ke vztahu patří. Řekl mi, že i když ho to bolí, zůstane se mnou. Před pár měsíci se to zlepšilo, už bylo vše v pořádku jak ve vztahu, tak sexu. Zhruba v době, kdy se to dozvěděl, nastoupil do jiné práce a vídali jsme se jen jednou za 14 dní. Potom ale, jako když utne a partner mě začal ignorovat.   V sexu si mě přestal naplno všímat, zaměřuje se jen nan oblasti ňader a pánve, což, i když jsem ho pěkně-jak se chlapům patří- poprosila, aby si mě všímal víc i na jinch místech, nedělá a když už teda, tak mi to přijde z donucení a není mi to příjemné. V milování vůbec jsem se s ním musela hodně omezit, protože mám ráda vášnivý sex kdykoliv a kdekoliv, ale on je radši na klidný v posteli, bez různých hraček, atd... Poslední dobou mi přestal psát, volat, to už dělám jen já a to v pro něho,, nevhodné chvilce, když nemá čas" a podobně. Navrhl mi, že mi bude volat jako první, aby nenastala taková situace, ale neslyšela jsem o něm 2 dny a tak jsem mu sama zavolala. Dokonce, mě i napadlo, jestli si nenašel nějakou jinou, ale při jeho povaze bych řekla, že spíše ne (navíc, když se vidíme, tak jeho libido by tomu ani neodpovídalo). Když mu něco vytknu, hned se ožene tím, co jsem mu někdy udělala, nebo se urazí a odejde, takže už musím mít opravdu třešničku na dortu, abych se s ním dokázala o něčem nepěkném bavit. Ve vztazích s muži jsem zběhlá, takže vím, jak s nimi mluvit, ale ten můj se okamžitě připravuje na protiútok dřív, než dořeknu větu.

Nyní se vídáme jen o víkendech, když už teda má volno, protože spolu zatím nebydlíme. Pracuje cca půl hodiny ode mě. Když už opomenu jeho ignoraci v telefonování, tak proč mi jeden den řekne, že nemůže dojet, protože by mu nevyšel benzín a druhý den mu volám(potom, co mi řekl, že mi bude volat sám, abych mu náhodou nezkazila náladu) a sedí v hospodě s kamarádama, se kterýma bydlí a pracuje? Pochopila bych, že to jsou kamarádi, kteří spolu nejsou každý den, nespí vedele sebe v pokoji, ale...

Taky mě velice zaráží-možná je to normální- že za celé tři roky mlvuí pořád jako o SOBĚ a o MNĚ, ale ne o nás. ,, Pojedu na víkend domů, pojedeš se mnou, nebo budeš v práci? ".. Vážně uvažuju o rozchodu, ale přestáli jsme už tolik věcí, že mám stach, že už nenajdu takového chlapa... Prosím, poraďte mi, co mám dělat sad

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.05.2012 21:55 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Ukončit, nebo ne?
Text uživatele: 

Máš další téma-jen s jiným názvem nebo jsi to nebyla Ty? Jen se ptám.

 
24.05.2012 11:38 Uživatel: lea
Věk:  21
0-100
Téma: Ukončit, nebo ne?
Text uživatele: 

Ne, žádný jiný příspěvek jsem sem nepsala. S nevěrou to byla hodně složitá situace a neviním z toho jeho, to vůbec ne. Znám hodně párů, co nevěru přešly  a jsou teď v pohodě.

 
24.05.2012 01:48 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Ukončit, nebo ne?
Text uživatele: 

Fascinuje mě jedna věc. Řešíš jak hrozně se tvůj partner chová, jak je sobecký že ti třeba i dva dny nezavolá, a přitom úplně s klidem píšeš, že ti po dvou letech přišel na nevěru, jako by to bylo naprosto morálně nezávadné a vlastně taky spíš jeho chyba. Když je to "takový chlap", že ho nechceš opustit, proč jsi ho podváděla? Popravdě, nevím proč zůstává on s tebou, tím spíše, že k tobě očividně nic necítí, rozhodně ne nic pozitivního. Proto také v sexu ignoruje "identifikační znaky" jako je hlava, a necítí žádnou potřebu ozvat se ti. Rada pro tebe? Rozejdi se s ním, jen se navzájem trápíte. A hned potom zkus přehodnotit co považuješ za správné a normální.

 
24.05.2012 07:54 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Ukončit, nebo ne?
Text uživatele: 

.. jsem to chtěla dodat, jen jsem nejdřív se chtěla přesvědčit, zda je podobnost s nedávným novým tématem čistě náhodná. No, je to tak, Leo.

 
03.07.2012 17:20 Uživatel: veramera
Věk:  27

Město:ano

Téma: Ukončit, nebo ne?
Text uživatele: 

 

 

To co jsi udělala předtím byla blbost. Možná jsi na to přišla až pozdě. Ale všichni jsme lidi a i toho dotyčného to mrzí. Je to to nejhorší, co můžeš udělat člověku, kterého máš ráda. Pokud se chová takto tak v tom může být jiná holka nebo jen rada přátel, jak se může on chovat k tobě za to, jak jsi mu ublížila. Každý člověk přece nějak řeší svoje problémy a dokáže se s nimi vyrovnat různým způsobem. Měla bys jít na to způsobem, kterým jste spolu byli vždy schopní komunikovat. Pokud jste byli a jste schopní si říkat věci na rovinu, tak se ho zeptej na rovinu, atd. , ...  Nikdo nemůže plně posoudit váš rozhovor nebo to co se bude odehrávat, to si musíš určit ty sama a pravdivě si odpovědět, jak tvoje otázky a jeho odpovědi budou  pravdivé či nikoli. Nikoli si nalhávat a vymýšlet, ale řídit se fakty.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Ukončit, nebo ne?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny