Téma: Urážlivý přítel - nerozumí když si z něj udělám srandu a pak se se mnou nebaví a je hnusný

05.09.2018 16:41
Uživatel: Suiii
Věk:  22
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den, s přítelem jsme čtvrtým rokem (2014-2018), příteli je 28 a mě je 22. Měli jsme spolu nádherný vztah, stávalo se tedy že se naštval a nebavil se nějakou dobu, ale převážně jsme byli velmi šťastní a každý nám záviděl.

Jednoho dne jsem si z něj udělala srandu a řekla mu, že je to sranda a on řekl, že tedy zůstávám doma. Tak jsem mu řekla, že jsem si z něj udělala jen srandu a on na to, že on si srandu nedělal. Když jsem se ho zeptala proč tak řekl, že když jsem si dělala srandu já tak on ne. Nakonec mi řekl, že dneska (05.09.2018) jsem si z něj udělala srandu už třikrát. Odporovala jsem, tak mi řekl kdy jsem si z něj udělala srandu. A pak už se nebavil. Snažila jsem se mu omluvit, ale neposlouchal mne. Většinou to fungovalo, když se něco stalo dříve. Pak jsem přešla na omluvu ve stylu, kdy jsem mu udělala kytku ze salámu, k tomu jsem dala růži, nějaké sladké co má rád a takovou "kartičku" 18 v 1, kterou si strašně přál. V první chvíli to vůbec nezabralo.

Když odcházel, neudržela jsem se a už jsem vybouchla, začala jsem na něj řvát, proč se vlastně ke mně takhle chová, když žádná omluva nepomáhá a tak. Nekomunikoval. Pak jsem mu řekla, že mu dám klidně všechno přečíst z Facebooku atd. Poté odešel pryč. Samozřejmě se vrátil, a nakonec si četl všechny konverzace. Našel tam jednu konverzaci, která ho naštvala, jelikož byla s jeho bratrem a psala jsem si s ním ne moc hezké věci, ale nikdy se nestaly. Vyřešili jsme to a byli jsme zase ten krásný pár jak si nás každý pamatuje. Ale, vydrželo to jen pár dní. Vzhledem k tomu, že si vyfotil konverzaci na svůj mobil, četl si to znovu a znovu jsme to řešili.

Pak mi řekl, že se mnou končí a končí se vším. Takže jsem dostala kopačky. Odstranil si mne z přátel, zablokoval zprávy, abych mu nemohla psát.

Včera (04.09.2018) /dneska se chtěl prý usmirit a tak v půl jedné ráno něco hledal kvůli tomu na telefonu, ale tak blbě, že mě probrali to světlo a byla jsem malinko naštvaná, ale neřekla jsem nic. Sedla jsem si a vzala si tel do ruky. Pak hned tel vypnul. Tak jsem ho taky vypla a šla spát. Z ničeho nic se pak sebral, oblékl a lehl si na zem vedle postele. Vjel do mne vztek a začala jsem na něj ať si jde lehnout na postel, ale on nic, tak jsem ho vzala za vlasy a řekla mu to znovu. Pak jsem se ho snažila dát na postel, marně. Tak jsem si lehla a začala plakat. Pak mi řekl, že se chtěl usmirit, že kvůli tomu hledal něco na telefonu, jenže listoval v telefonu tak, že ho měl na zemi a koukal na mne. Po chvíli si lehl na postel. Do půl druhé jsem plakala, že jsem to zase podělala. V práci jsem zjistila, že si se mnou zablokoval veškerou možnou komunikaci. Když přišel domů z práce, tak jsem se mu omluvila, za to tahání vlasů, ještě předtím jsem si k němu přisedla a on se na mne podíval a usmíval se, pak odvrátil hlavu a koukal na televizi, už se na mne nepodíval.

Nevím, co si počnout. Miluji ho víc než dost, hodně mi na něm záleží a už od začátku se snažím ho dostat ze všech "hovínek". Prosím o radu. Děkuji 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2533x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Omluva nepomáhá a už nevím co dělat
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.09.2018 18:01 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Urážlivý přítel - nerozumí když si z něj udělám srandu a pak se se mnou nebaví a je hnusný
Text uživatele: 

A v jakém smyslu chceš radu? Me to přijde jako v mateřské školce přetahování o kyblicek a vzájemně hecovani co kdo mel s Amalkou nebo Pepičkem, jeden se urazí, vyjde ven z toho dětského domečku co býval na školkových zahradach. Další dítě to neunese a tak ho taka za vlasy at se vrátí zpátky.

 

Holka musíš dospět, předpokládám, ze ta "sranda" bylo nějaké hecovani co mas s nekym jiným. V dospělém věku se tady o tom nešprýmuje. Také se tolik veřejně před partnerem nepláče. Svým způsobem je i plakani agresivni, nahanis toho druhého do kouta a to se mu nelíbí a chová se také agresivně.

Pokud chceš, aby se k tobe partner choval na úrovni, nesmíš na něj řvát.

A už vůbec ne tahat ho za vlasy. Pokud si lehne na zem vedle postele, klidně ho tam nech ležet. Jeho výběr, v tomto případě at si dělá co chce. I chlap potřebuje trochu svobody a dobre zachazeni 

 
05.09.2018 19:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Urážlivý přítel - nerozumí když si z něj udělám srandu a pak se se mnou nebaví a je hnusný
Text uživatele: 

Mě připadáte trochu jako sourozenci, kteří mají ponorku 

 

Tvůj přítel je očividně ješita a pokud mu něco ve vaší komunikaci vadí (např to, že si z něj často utahuješ), tak ti to má říct na rovinu, a ne že tě za  to bude  trestat, jako malé dite. tobě taková komunikace nevyhovuje a to může být jednou pro vás vztah kámen úrazu.   On mi připadá takový nezralý, neschopný pořádně komunikace a ty se zase musíš naučit ovládat své emoce a místo tahaní za vlasu mu říct, ať si na té zemi zůstane, aspoň se můžeš roztahovat : -D 

 
07.12.2018 01:26 Uživatel: EndroCZ
Věk:  22

Město:Znojmo

Téma: Urážlivý přítel - nerozumí když si z něj udělám srandu a pak se se mnou nebaví a je hnusný
Text uživatele: 

Ahoj.

Pokud se tohle děje, tak vztah nemá už vůbec cenu. Muž by se ke své ženě neměl takhle chovat.
Pokud se takto chová, tak tě ve většině případech podvádí, a nepřeje si aby si to zjistila, už tyto náznaky jsou pravdou k tomu, že tě nemiluje a má jinou.   To by si měla poznat na jeho chování.
Podle mně bys mu neměla dávat šance a vykašlat se na něj. Dřív nebo později snad zjistí o co přišel. pokud ne, tak to byl jen buran.

Zasloužíš si lepší zacházení. Proto ten vztah ukončí, než to bude horší.   Láska zlomené srdce vždy bolí, ale není dobré se trápit s někým, kdo se k tobě takto chová. Musíš sebrat všechnu sílu a odvahu a ten těžký kámen ze sebe schodit. zahoĎ to těžké břímě a začni od znovu. Zasloužíš si lepší vztah, vztah ve kterým bude láska i smysl pro humor. Vztah, ve kterém si bude vážit toho co pro něj děláš atp. já osobně říkám, že to co si udělala, tak si neudělala nic špatného až na to s tím jeho bratrem. ale i tak to jak ses mu omluvila a udělala tu kytku ze salámu atp. a to co si přál, tak to bylo od tebe tak krásné gesto že se i já divím. pro mě třeba žádna tohle neudělala ani nebyla ke mě tak laskavá a milující jako ty k němu. Proto mi věř, když ti říkám, že se k tobě neměl takto chovat. Zapomeň na něj, vyhoď ho, blokni ho a neber ho zpátky. Tvé srdíčko si potřebuje od něj odpočinout a lepší by bylo, kdyby si se sním už nijak nekontaktovala. Vztahem jako je tento, se většinou rozpadá zdraví člověka, který trpí více a ten druhý si to neuvědomuje. Tvá psychika se může zhoršit, už tak jsou v tom menší náznaky, a on si toho nevšímá a je mu to jedno. Tohle opravdu nemá cenu, tento vztah nemá cenu. Vykašli se na něj, a odpočin si, potřebuješ to. Potřebuješ se uklidnit, s ním by sis akorát psychiku zhoršila a tím i zdraví, není to příjemná věc, já sám skrz vztah mám zníčenou psyhiku, takže beru prášky, 1 za 3 měsíce psychiatrička atp. bolesti atp. co nepřeji nikomu. Pokud si chceš zachovat zdraví, vykašli se na něj, než bude pozdě. Neboť není pro tebe ten praví. " Každý konec, je něčemu nový začátek" Časem najdeš lepšího, hodnějšího a milujícího. Na najítí toho pravého není nikdy pozdě. A věř, že taková úžasná žena jako jsi ty, si chlapa najde brzo. : )   Pokud budeš chtít poradit atp. neboj se a ozvy se na můj email, kde tobě i ostatním rád poradím a zodpovím.   Email: dragon-jan@seznam.cz 

S pozdravem

Jan. E

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Urážlivý přítel - nerozumí když si z něj udělám srandu a pak se se mnou nebaví a je hnusný
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 1127x
Přítel ke me není upřímný. 8 3255x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2897x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3357x
Partnerské krize, odstěhování 5 2066x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1441x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2147x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2148x
Jak byste se zachovali??? 4 1456x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2261x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny