Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?

21.12.2020 21:25
Uživatel: ttoomm2
Věk:  27
0-100
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

mám problém s psaním na seznamce / sociálních sítích s ženami. Když se mi nějaká holka zalíbí, píši si s ní, snažím se o ní něco dozvědět. Problémem je, že vždy jsem já ten první, kdo napíše. Já pokládam otázky a zajímám se. Většinou se začátku odpověď obahuje "a ty? " a tak se i ona může dozvědět něco o mě, což je potřeba, protože ukázání mých kladných vlastností je asi jediná cesta jak si někoho najít… fotkama asi moc nezaujmu. Snažím se to zachránit tím, že napíši něco o sobě a zeptám se jak to má ona, ale tohle nevydržím dlouho a asi to nevypadá dobře.

 

Chybí mi zájem o mě z druhé strany, byl bych sťastný, když by mi holka položila otázku, nebo se ozvala první, napsala mi jaký měla den a tak. To se děje zřídka. Desítky "nadějných" konverzací, které trvaly i týdny skončily na tom, že jsem zkusil, jestli se ozve taky ona sama a neozvala.  

 

Mají vůbec takové konverzace šanci se vyvynout ve vztah? Nebo holky prostě první nepíšou a mám se snazit já? Přijde mi, že jsem prostě jen jeden z mnoha, co takhle zbytečně holky uhání a ve výsledku jsem pro smích. Holce každý další "zájemce" vedne sebevědomí a mě přesně naopak.

 

Možná je to normální, nebo jsem ještě nepotkal tu pravou a zdá se, že už asi nepotkám.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.12.2020 10:46 Uživatel: BMDejv
Věk:  27
0-100
Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

Zajímavé řešit tyhle problémy ve 27. Ale ok, všichni nejsme Casanova. Dle mých zkušeností, je odpověď jednoduchá. ANO. Vždycky to tak je a bude. Ty jsi chlap a musíš vyvýjet úsilý. Ženy mají rády pocit, že je o ně zájem, že jsou dobývány. A pokud je vaše komunikace omezena pouze na psaní (nechodíte spolu ven), pak nemáš jinou možnost. To že o tobě nechce nic vědět obvykle znamená, že jsi ji prozatím ničím moc nezaujal, takže proč by se měla snažit poznat tě víc. A nebo si chce jen s někým pokecat a o nic víc zájem nemá. Obecně, je vážně obtížné zaujmout pouhým dopisováním, pokud nejsi astronaut, herec, rocková hvězda nebo nemáš xicht světového modela. snaž se třeba zjistit její zájmy, zkušenosti s něčím… a pak přihoď svou zajímavou (nejlépe vtipnout) zkušenost (klidně i vymyšlenou, důležité je zaujmout) no a v neposlední řadě je pokusit se jí pod nějakou záminkou vylákat ven, což je asi to nejtěžší. bud musíš být hezký, aby to šlo snadno, popř. to navrhla ona sama, a nebo ji vylákat na něco fakt zajímavého… s tím hodně štěstí. Ale vždy to pozvání musí vyplynout z nějaké podstaty věci, nesmíš jí to furt předhazovat nebo snad ji k tomu nutit. Problém pak nastane, když přestane odepisovat. Můžeš se zkusit 1x max 2x denně připomenout, ale pokud i tak neodepíše, je konec a je třeba jít dál. Toť mé zkušenosti ale věřím, že hodně chlapů bude se mnou souhlasit.   

 
06.01.2021 23:18 Uživatel: Ríša
Věk:  17
Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

Ahoj vím že to není odpověd na otázku ale neva. Co mám dělat když mi je 17 mám vedle sebe 13ti letou kamarádku a jsem nadrženej?

 
29.12.2020 22:36 Uživatel: Milivoy
Věk:  51
0-100
Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

Tvrdit, že nejspíš nepotkáš tu pravou, je ve tvém věku dost unáhlené, pokud se ale budeš chovat jak popisuješ, tak se to tvojí vlastní zásluhou nejspíš stane.

Poradím ti: Stáhni si někde pár knížek na téma seznamování a navazování kontaktů se ženami (např. Tomáš Baránek - Jak sbalit ženu, nejlépe II. vydání nebo Neil Strauss - Hra, Andy Yosha - Dating Advice for Men, příp. Alan Roger Currie, Mode One, ta je ale dost vyhraněná), abys získal nějaké základní podvědomí o komunikaci se ženami, neboť to je alfou a omegou umění, jak nějakou zaujmout. Vzhled je rovněž důležitý, ale až na druhém místě. Není nutné vypadat jako Justin Timberlake, aby jsi získal nějakou holku, ale je třeba nemít mastné vlasy, špinavé nehty, krk, žluté zuby, páchnoucí dech a nevábně vonící nohy. Pokud trváš na používání sociálních aplikací při seznamování, zkus třeba Badoo a Tinder, nech si udělat kámošema pár fotek (selfie moc úspěšné nejsou) a pak v těch apkách můžeš prohledávat seznamy holek s fotkama a klikat, která se ti líbí a která ne. A za pár týdnů jistě získáš první kontakty na holky, které se ti líbí a kterým nejsi vzhledem lhostejný. Přeji ti mnoho ůspěchů.  

 
31.12.2020 09:40 Uživatel: Robin
Věk:  35

Město:Praha

Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

Ahoj,

 

moje odpověď bude asi z jiného soudku, než ty předchozí. Určitě nebudu rozebírat, že je potřeba být udržovaný a jak se máš pustit do četby literatury věnované zoufalejší části populace, která nemá sebemenší tušení, jak na ženy obecně…

 

Se seznamkami mám dostzkušeností i s množstvím žen, které jsem na nich poznal, se kterými jsem měl románek či dokonce vztah. Jsem typ člověka, který se nemá problém seznámit osobně. Tak co jsem na těch seznamkách dělal? By si mohl někdo v zápětí položiz otázku…  

 

 

Na seznamkách je to podle mě o:

 

1.) Vizáž - ať si říká, kdo chce, co chce… Tak te je prostě důležitá. Pro někoho může být můj názor povrchní, ale dejme si ruku na srdce. Pokud patříme mezi ty, kteří mají potřebu vést s protějškem milostný život, který jim dává určité napnění, pak si reálně přiznejme, že je vzhled poměrně důležitý. Třeba já osobně si nedokážu představit, že byc v mé posteli skončila žena, která by mě nepřitahovala. Atraktivita je podstatná. A pokud třeba právě pro tebe není, tak krom toho, že můžeš na seznamce narazit na hezké ženy, tak tam určitě narazíš i na ty, které budou rádi za jakéhokoliv chlapa, který se k nim bude chovat slušně a bude na ně hodný (ano, i takovéto minimum některým řenám stačí).

2.) Originalita/Zaujetí - určitě není potřeba zdůrazňovat, že muži originální, nevtíraví a ti, kteří znají svoji cenu, dostanou vždy přednost před těmi, kteří to "jen zkouší". Jsou muži, kteří si připraví "průvodní zprávu" a tu pak odesílají všem ženám bez rozdílu… Já si pro každou připravil svou vlastní, osobní. Ve většine případů se žena potřebuje cítit vyjímečně. Jak na ni zapůsobí zpráva, ze které na 99,9% ucítí, že ji píšeš všem ostatním?

3.) Trochu velký soustu - pokud víš, že nedokážeš svým vzhledem zapůsobit na ženu, pak si musíš přiznat, že nebudeš mít šanci u těch, kteří si na vzhledu zakládají. Stát pevně nohami na zemi se vyplácí a může tě to ochránit před totálním zklamáním z tvého počínání na seznamkách.

4.) Jsme individuality (naše potřeba) - nemyslím si, že by existovala konrktétní poučka, jak na ženy. Je to asi jako se vším… Když máš zkušenosti, dokážeš je zúročit, pokud ne, pak je získáváš… U seznamek to platí podle mě dvojnásob. Jen je potřeba mít na vědomí, že všechny ženy nejsou z jednoho těsta. Potkal jsem na seznamce spoustu žen, se kterými se dalo normálně pobavit. Stejně jako takové, které se jen nudí a na seznamce nejsou z důvodu osobního seznámení. Konec konců, takových žen je poměrně velké množství, co ci shtějí "jen pokecat". Takže co přivedlo tebe na seznamku nemusí být důvodem, co přvedlo na seznamku ženu, o kterou se rozhodneš projevit zájem.

5.) Konkurence - a ta je velká… To jsem měl vždy na paměti a o to víc jsem se orientoval na výsledek. Fotku přirození umí poslat každý. Stejně jako přijít s návrhem něčeho nevhodného hned na začátku… S tím určitě neuspěješ v drtivé většině případů. Ale neříkám, že jsem na seznamce sám nepoznal ženy, které měly nutkání mě obeznámit s detailním pohledem na jejich intimní partie. Vesměs šlo tedy o zadané ženy, kterým něco chybělo… Co asi?

6.) Buď sám sebou - to je zásadní bod. Nesnaž se být někým, kým nejsi. Stejně brzo vyplave na povrch, jak to doopravdy je.

 

Seznamování je složitá věc. A určitě budu trvat na tom, že neexistuje jeden konkrétní recept na všechny ženy. Takže zvaž svoje možnosti, najdi si svoji "kategorii" a buď sám sebou. Pokud máš ženě, co nabídnout, máš jasný plus. Pokud jsi opravdu jen jedním z mnoha, tak žij v realitě a zkus přijmout fakt, že to bude hodně strastiplná cesta, než dojdeš k vytičenému cíly.  

 

Hodně štestí v téhle obtížné době : -)

 

PS: Měl jsi otázku, jestli se může konverzace vyvinout ve vztah… Určitě by mohla. Vztah se buduje, ten se nehledá… Tím chci jen nanačit, že se budeš muset obrnět trpělivostí. A doporučil bych, aby tě nesvazovala myšlenka na vztah ve chvíli, kdy si začneš psát se ženou… Zbytečný očekávání tě pak může demotivovat a to pak vede třeba k tomu, že se budeš chtít se svou starostí svěřit někde na internetu…  

 
31.12.2020 13:37 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

Myslím si, že pokud nejsi opravdu model nebo jednoduše velmi fotogenický, tak ti jen tak slečny psát nebudou. Jsou zvyklé na to, aby jim někdo psal.

Pokud to trvá týdny a ona se vůbec neozve, nezeptá se na nic, tak se musíš asi snažit víc.

 

Opravdu hodně velkou roli hraje humor, pokud ho máš, zaujmeš tím jakoukoli slečnu. A pak ti bude psát sama jen proto, protože se chce pobavit.

Pokud to stejné budeš umět i osobně, tak si budeš moct vybírat i mezi těmi hezčími. Pokud to umíš osobně, tak musíš mít bohužel i nějaké sebevědomí. A pokud máš sebevědomí, tak tu slečnu zaujmeš i po jiných stránkách. Prostě protože si věříš, nemá důvod pak pochybovat o tom, jestli s tebou chce nebo nechce být. Ukážeš ji ty, jak to bude.

Ale tohle chce bohužel zkušenosti a ani s 3. slečnou to takhle nebude vypadat.

Na druhou stranu jsou slečny, které si váží vlastností, které máš. Hlavně se zkus o sebe víc starat, jen oblečení udělá, bohužel, hodně.

 

Také jsem ve fázi, kdy navazuji novou známost. Kdysi jsem si absolutně nevěřil a nikdy jsem ani nedoufal,   jak to mám teď. Kdysi jen při pomyšlení, že bych měl promluvit s nějakým, nedejbože slečnou, se mi rozbušilo srdce tak, že. to tím končilo  Opravdu jsem s tím bojoval hodně a asi byl i zoufalý. Když jsem měl první rande, tak jsem předtím týden skoro nespal. A pak stejně nebylo. Jenže hormony se bouřily, což zatemňovalo mysl. A dělal jsem postupné kroky a vždy to bylo lepší. Nejvíc v nabývání sebevědomí mi pomohl sex. První byl mnohem později, než jsem doufal. Ale zase bych nebyl tam, kde jsem teď v pracovním životě. A teď jsem za to opravdu vděčný. Nakonec i ten sex jde 

 

Teď už jsem schopen zaujmout snad jakoukoli slečnu, o kterou mám zájem i když je dle mě vzhledově mnohem hezčí. A to jen proto, že ty slečny neberu jako tvory z jiné planety, ale úplně normální holky. Spíš to mám v hlavě nastavené tak, že by to byla její hloupost, kdyby se se mnou nechtěla seznámit. Opravdu tomu věřím : -) Jenže to nesmíš ukázat stylem, který by ji ponižoval nebo působil, že máš nos nahoru. Hlavně se nijak nechlubit. Teď namísto stresu a obav jsem ten co si užívá i první schůzku. A hlavně znám svou cenu. Bez předchozích (hlavně těch špatných) zkušeností, jen tak člověk nezjistí. A ta holka to vidí a cítí, že nemáš nejmenší pochyb o tom, že by s tebou neměla chtít být. A že ji můžeš kdykoli vyměnit za jinou. Pořád by jsi měl být ale gentleman a vážit si každé. Ne jednat jako s kusem hadru. Ale i přesto vše ukázat, že je v něčem pro tebe vyjímečná.

 

Ve skutečnosti spoustu hezkých holek má nízké sebevědomí a proto na sebe patlají tolik malovátek. A ani pak nejsou spokojeny. U těch hezkých nebo jakékoli jiné stačí, aby jsi je ve svých očích neviděl jako něco nedosažitelného.

Je to vše jen trik mysli, podvědomí a fyziologických zákonů.

 

A pokud si chceš vybírat, začni aspoň trochu cvičit. To můžeš dělat kdykoli i doma a zdarma. Stačí ti podlaha nebo postel. Zvedne ti to pak hlavně sebevědomí a všechno tohle půjde samo.

 
21.09.2021 15:43 Uživatel: Misok
Věk:  32

Město:Ostrava

Téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Text uživatele: 

zdravim mnel jsem v ztach na dalku pul roku z mladou slecnou kristina 15 roku ze secernich cech ale vypadala starsi a rozumnejsi ktera mi tvrdila ze mne miluje vice nez ja ji a nakonec mi psali jeji kamaradickove ze udajne chodi snema a ze posila nahe fotky ja myslel ze umru nakonec se sni vyklubala 15 leta kurva co ma nekolik kluku zaroven ale nechapu proc mi to Kristina nerekla dokonce z jednoho kluka delala homosexuala a ten kluk se mi ozval ze je to pry jeho holka a ze neni homosexual jo a jeste mi rikala ze ma schizofrenii a jeji sestra tvrdila ze to neni pravda a mesic nereagovala ja nevedel ns cem jsem doufam ze skonci v pekle zaroven emnou a tam mi to ujasni proc se zachovala

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak hodně se snažit při psaní s holkou?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 2912x
Kde na rande v době korony? 13 3196x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2929x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4024x
Společné bydlení 41 2353x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1689x
Co darovat na MDŽ? 2 1030x
nechtěně 1 1253x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1354x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 1555x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny