Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?

15.03.2020 14:39
Uživatel: Kukačka
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj, nevím úplně jak začít. Jen se chci zeptat, jestli jsem divná já, nebo svět kolem mě, když nemůžu najít normálního chlapa, který by měl o mě zájem? Když jsem byla na školách, tak uznávám, že jsem se držela více stranou, ale to proto, že po mě vyjížděli vždy takoví ti "frajeři", kteří prostě střídali všechny "hezké" holky, aby SE ukázali před ostatníma a o to jsem nestála. Jenže jak mi tak přibývají roky a já bych chtěla plnohodnotný vztah, tak mi přijde, že je to spíš čím dál horší. Teď už to nejsou ti "frajeři", ale nelíbí se mi styl, jakým mi muži nabízejí přátelství nebo nevím jak to nazvat. Přijde mi, že je to vždy se sexuálním podtextem. Asi se nebudu rozepisovat víc. Snad mě někdo pochopí. Asi nepočítám s tím, že to budou zrovna muži. Prosím holky, poraďte a jestli je chyba ve mně, tak se nebojte mi to napsat. Díky

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.03.2020 18:13 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Ahoj, naprosto tě chápu, je boužel spousta mužů, kterým jde jen o jedno. Ale jistě to neplatí pro všechny, chce to chodit neustále mezi lidi a hledat, ale ne na sílu. Nechat tomu volný průběh a on se někdo objeví ; )

 
19.03.2020 03:27 Uživatel: Obyvatel Benátek
Věk:  42
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Ta slečna se mýlí v jednom - ti muži jí nenabízejí přátelství. Muži, když se chtějí seznámit, tak nehledají přátelství. Hledají partnerku, k čemuž - pokud by to tazatelce nebo vám ušlo - patří i sex a sexuální podtext. Mimo dalšího.

 

Muži, kteří nechtějí to jedno - to buď dokáží dovedně hrát a maskovat. Nebo jsou to zoufalci.

 

Jestliže se slečna silně uzavírá, tak si problém jen zhoršuje. Protože pak si troufnou jen ti zkušenější záletníci, kteří to často berou jako zářez na pažbě. Co svět světem stojí se dívky a ženy bavily, vybíraly si, a pak nenápadně dávaly šanci tomu, který se jim pozdával/líbil/atd. Dělaly to nenápadně.

 

Jenomže dnešní slečny jsou shnilé jako peň. A nejsou sto hrát ani běžné sociální hry a kontakty. A namísto toho, aby obvinili svou "sociální inteligenci", která je nechci napsat podprůměrná, ale spíše zakrnělá netrénováním - obviní někoho jiného. Třeba všechny "muže, kterým jde jen o jedno." To je jev, kterému se říká projekce, a popsal ho už Sigmund Freud.

 
19.03.2020 12:14 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Zase mě musíš zesměšňovat? To budeš psychopaticky reagovat na každou kravinu, kterou napíšu? Po tom všem? ! Jestli si myslíš, že nevím, kdo seš, tak se šeredně pleteš, Dej mi už pokoj, blázne.

Edit: Nemám problém se vzájemnou ignorací, prostě co napíšu já, nebudeš komentovat a totéž - co napíšeš ty, nebudu komentovat já - byť se ten který komentář nemusí mně či tobě líbit. Nechci zase zahlcovat našima půtkama tento web. Ale prosím o dodržování, protože jinak se nebudu zdráhat ozvat - jako doposud.

 
20.03.2020 01:10 Uživatel: Obyvatel Benátek
Věk:  42
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Nechcete si řešit svoje hysterie, fantazie a výlevy jinde a směrem k jiné osobě?

 
15.03.2020 18:55 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

"Teď už to nejsou ti "frajeři", ale nelíbí se mi styl, jakým mi muži nabízejí přátelství nebo nevím jak to nazvat. Přijde mi, že je to vždy se sexuálním podtextem."

Můžeš být více konkrétní, abych měla větší představu, co si pod tím představit?

 
15.03.2020 19:09 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Každému normálnímu chlapovi jde o sex, "vtip" je v tom, najít takového, kterému nejde jen o ten sex (ale třeba chce založit rodinu s dětmi)
Mám v mém okolí i jednoho s výrazně nižší sexuální potřebou, ale věř, že bys ho určitě nechtěla.

 

Vztah muže se ženou je vždy se sexuálním podtextem, pokud ne, není jeden z nich (nebo oba) v pořádku. Když bude chtít chlap kamaráda, aby s ním zašel na pivo nebo si zahrál šachy, nebo pokecal o autech, tak si na to najde jiného chlapa, nebo (spíš) partu chlapů. Ženskou fakt nebude chtít na to, aby s ní po večerech hrál domino.  

 

Ano, jsou i vztahy, které nevznikly na sexuálním základě, třeba hluboce věřící lidé. Ale tady by sis také nepomohla, protože bys v tom vztahu byla až druhá, až po bohu (ať už by to byl ten křesťanský nebo jakýkoliv jiný).

 

Ale neboj, ono to časem poleví, zhruba po 35. roce zájem mužů výrazně opadne a i ty nabídky "sexuálního přátelství" budou výrazně ubývat (nebo spíše ti, kdo s nimi přijdou budou čím dál větší zoufalci, že tě úplně otráví), chlapi úměrní tvému věku již budou zadaní a s dětmi, tj. zcela vypadnou ti, kerým jde i o něco jiného, než o sex.  

 
19.03.2020 02:45 Uživatel: Obyvatel Benátek
Věk:  42
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Já jsem chtěl navázat přátelství s rybou. Jenže ona chtěla, abych s ní trávil přátelství jen ve vodě. Chápete! V té studené vodě! Snažil jsem se jí vytáhnout do divadla, nebo do cukrárny - ale všechny ryby jsou stejné! Vykašlaly se na mě!

 

Prosím, poraďte mi, kde najdu solidní rybu, které se mnou půjde do cukrárny, do fitka - a nebude chtít mě tahat do té studené blbé vody!

 

Nečekám, že mě ryby pochopí, čekám pochopení spíše u lidí. Nezapomeňte mi holky napsat, jestli je chyba ve mně. Díky!

 
19.03.2020 10:01 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Text uživatele: 

Zkus delfina: ) Ten se aspon smeje!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kde hledat plnohodnotný vztah?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 3048x
Kde na rande v době korony? 13 3297x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 4191x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 3034x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4103x
Společné bydlení 41 2422x
Co darovat na MDŽ? 2 1082x
nechtěně 1 1307x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1411x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 1628x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny