Téma: Nemohu se odpoutat

12.03.2020 20:39
Uživatel: Diana
Věk:  25
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,  

 

víte měla jsem v poslední době nějaké psychické problémy, v práci, doma, hodně placení. Trpěla jsem šílenými bolestmi hlavy a nemohla jsem spát.  

Měla jsem toho nejlepšího přítele, jakého jsem mohla mít. Byla to moje spřízněná duše. Jenže v době, kdy jsem na tom byla špatně, tak mi moc nepomohl a spíš jen celý den prospal, zatím co já spala jen tři hodiny denně. Vůbec mě nepochopil a staral se jen o auta, pořád jen auta, auta.  

Mě to všechno natolik vysálo, že jsem myslela, že bude lepší, když budeme bez sebe. Bylo to už asi vzájemné, chápu, že jsem ho musela deptat s tou svoji depresí, ale jen jsem pořebovala oporu.  

Když odešel, okamžitě mi došlo, jak ho miluju a potřebuju a tolik jsem chtěla, aby se vrátil. Nikdy před tím jsme neměli problémy. NIKDY neodešel. Já vlastně ani nikdy nechtěla, aby odešel, ale ten večer mi naštval, že pospíchá pryč a bylo to celé z nějakého afektu.

 

Jenže on mi na to pak jen s klidem řekl, že budeme kamarádi a, že má radši auta a přátele. Byli jsme spolu rok. Každý den.  

 

Jde o to, že jsem z toho ještě po 4 měsících naprosto vyřízená. Vše si neustále vyčítám a nikdo mi ho už nemůže nahradit. Byl to nejlepší, co mě mohlo potkat. Vše s ním bylo tak jednoduchý, už od začátku. Skončila jsem i po třech měsících na práškách, kdy mi řekl, že je šťastný a spokojený a teď potřebuju asi silnější, protože to nedokážu vypnout. Myslím na něj 20 hodin denně. Představuju si ho úplně všude, úplně při všem. Hledám ho ve všech okolo a vím, že s nikým už to nikdy takové nebude.  

Jen pláču a nechce se mi už nic… Nechci už znova začínat, o něco se snažit, když pak může přijít jeden problém a vše je zase ztracené.  

Strašně mi chybí, tolik mi chybí. Dala bych cokoliv za to, aby se vrátil. Jinak byl u mě a já mu každý den vařila, starala se, aby se měl dobře a on se ani nikdy nezeptal jestli nepotřebuju finančně pomoct.  

Chci jen, aby jste věděli, že jsem pro něj chtěla být tou nejlepší a pak jsem tolik selhala  A teď už za to budu pykat zbytek života…

Jak se od něho odpoutat? Byl dokonalý… .

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.03.2020 10:23 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

"Jenže v době, kdy jsem na tom byla špatně, tak mi moc nepomohl a spíš jen celý den prospal, zatím co já spala jen tři hodiny denně."

"Jenže on mi na to pak jen s klidem řekl, že budeme kamarádi a, že má radši auta a přátele."

"Byl dokonalý… "

"Skončila jsem i po třech měsících na práškách, kdy mi řekl, že je šťastný a spokojený."

"Jinak byl u mě a já mu každý den vařila, starala se, aby se měl dobře a on se ani nikdy nezeptal jestli nepotřebuju finančně pomoct."

Řekla bych, že sis pouze namlouvala to, že máš vedle sebe "Pana Božského" kdy přes své starosti a své psych. rozpoložení jsi neviděla a nevnímala realitu. Každý z Vás bral ten vztah jinak. On dokonalý nebyl, jinak by ti s klidem neřekl to, co ti řekl + nedělal další podstatné věci.

K čemu ti je partner, který si žil ve vašem vztahu sám za sebe a využívajíc výhod tebou poskytovaného servisu místo toho, aby s tebou žil jako partner ve všem, čeho se partnerství týká?  

Děvče, prober se. S ním by to stejně byla cesta do "pekla". Snaž se dát si do pořádku svůj život a sebe hlavně po psych. stránce, a netrap se něčím, co jsi si celou dobu jen namlouvala a dále namlouváš.

 
13.03.2020 11:40 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

Take si myslim, ze sis toho pritele spis zidealizovala. Potrebovala jsi oporu, kterou on nebyl schopen ti dat.
V situaci, kdy prodelavas deprese, potrebujes nejen pritele, ale predevsim i odbornou pomoc. Bez ni to asi budes tezko zvladat. Na to by ses mela zamerit v privni rade.

 
13.03.2020 13:05 Uživatel: B.
Věk:  33
0-100
Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

Myslim, že kromě toho, že by sis určitě měla nechat odborně pomocí s depresí, klidně i formou kratší hospitalizace s intenzivní péčí psychologa/terapeutů, bys měla zkusit jinak přemýšlet o tom bývalém příteli, vašem vztahu i sama o sobě.

K té hospitalizaci - můžeš si o ni říct tomu, kdo Ti píše léky, ať už je to psychiatr nebo praktik. Že to teď prostě nedáváš, potřebuješ vypadnout, srovnat se… V pohodě. Vědět co mi pomůže a říct si o to je známkou síly a odvahy, to se neboj že by to byla poslední pomoc pro nějaké slabé trosky ; )

K té změně přemýšlení - o tom, že si idealizuješ bývalého, už Ti tu lidé psali. Dost z toho na mě kouká, že si idealizuješ i sama sebe. To nemusíš, škodíš si. Jestli píšeš co všechno jsi pro něj dělala a pak, jak jsi selhala, pravděpodobně chceš slyšet, že jsi neselhala, že to on si toho nevážil, to je ale blbá cesta… No tak jsi selhala. A možná jinak, než si myslíš. Můžeš to klidně přijmout, nemusíš toužit po tom, aby to tak nebylo… Pak se na to líp kouká. Až vyléčíš deprese, můžeš se pustit do objevování takových kouktů života, které bys s ním neobjevila : ) jít sbírat do přírody odpadky, navštěvovat babičky v domově důchodců, pomoct kdekoli jinde, něco zorganizovat… Třeba Tě něco napadne, co by bylo nejlepší právě pro Tebe. Myslím, že základ při řešení podobných smutének - co může člověk udělat sám, jakmile to jde - přestat se litovat a manuálně pracovat. Dokud tyhle dvě věci nepůjdou, nevyřešíš to jinak než s intenzivní odbornou pomocí.

 
18.03.2020 09:32 Uživatel: Sarah SML
1710841279_429590904_7525417814135140_8352560850811015588_n.jpg
My status
0-100
Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

Taky mi přijde, že sis to idealizovala. Chápu, že ti chybí, každý rozchod bolí, ale abys měla reálnou představu o tom všem co se stalo a jak to bylo vzpomeň si i na ty horší chvilky. Na začátku píšeš, že se nezajímal a nepodpořil tě když si ty potřebovala. O čem to partnerství tedy bylo, když s tebou nestál i ve zlé chvilce?  

Těžší chvilky a problémy přijdou v každém vztahu a ten vztah prověřují a zocelují, když nebyl schopný ti být na blízku a vyslehcnout tě když si potřebovala tak nejspíše až tak za vztah bojovat nechtěl. a navíc vztah nemůže dlouhodobě fungovat, když jen jeden se stará, dělá všechno, pečuje, láskyplně se zajímá a druhý se veze a nedělá nic a ani ho nezajímáš. Zkus se nad tím vším zamyslet a zkus jít sama do sebe, věřím, že se z toho dostaneš a bude zas dobře a tohle vše bude jen vzpomínka : ) : ) máš na víc a na lepší chování : ).  

 
11.09.2020 21:18 Uživatel: Paní Fien Jan.
Věk:  35

Město:paris

Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

Jak můžete napravit svůj vztah se svým bývalým manželem, můj manžel mě opustil a opravdu ho nikdy nepřestanu milovat, po 5 letech odloučení jsem přišel do kontaktu s Dr. Sacre, který je kouzelníkem, který mi pomohl a můj manžel se vrátil pro mě a dnes (11.09.2020) žijeme znovu šťastně spolu, kontaktujte Dr. Sacre pro jakýkoli problém ve vztahu, který vám pomůže, napište na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište na e-mail sacretempleofpower@gmail.com

 

Paní Fien Jan.

 
26.11.2021 07:51 Uživatel: paní Marianová
Věk:  45

Město:California

Téma: Nemohu se odpoutat
Text uživatele: 

Jak můžeš zastavit svého manžela v rozchodu nebo rozvodu a přimět ho, aby tě miloval víc než kdy předtím, já a můj manžel jsme byli na dlouhou dobu odloučeni, opustil mě kvůli jiné ženě, ale miluji ho z celého srdce, měla jsem asi Dr Sacre, jak dokáže napravit vztah a vrátit milence dohromady, kontaktuji ho a vysvětlím mu vše, co se stane, řekl mi, že můj manžel se ke mně vrátí po modlitbách Dostal jsem materiál potřebný pro modlitby, do 24 hodin můj manžel se ke mně vrátil, jsme spolu šťastní, má jednu velkou šťastnou rodinu moje 2 děti jsou šťastné, že je zpět otec, informace o tom, jak můžete kontaktovat Dr Sacre, jsou níže

Kontaktujte doktora Sacre

WhatsApp číslo: +2349076034359

Emailová adresa:

sacretempleofpower@gmail.com

 

paní Marianová

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nemohu se odpoutat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1341x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2598x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2066x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1701x
Opustil mě milenec 5 2799x
Rozchod se ženatým mužem 15 2174x
Rozchod po 6 letech 12 1941x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1875x
Má cenu doufat v návrat? 7 2404x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 12 2560x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny