Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně

05.01.2014 15:33
Uživatel: tynkaa
Věk:  18
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj, potřebovala bych někoho kdo by mi napsal jeho názor, pokud možno i poradil. V životě jsem se doopravdy zamilovala, bohužel mi to nevyšlo a já kvůli toho ztratila několik let. Dlouho jsem se z toho vzpamatovávala. Na nové škole jsem potkala jednoho fajn kluka. Nějak jsme se sblížili. Už od začátko šel vidět z obou stran velký zájem. Když jsem s nim šla poprvé ven a my si mohli konečně pořádně popovídat bylo mi hned jasné, že takového kluka jsem přesně hledala. První polibek, sex vše proběhlo tak nějak trošku rychleji, a pak mi řekl že by semnou chtěl být, jakože vztah. Oficiálně spolu budeme kolem dvou měsíců. Pro mě to je první vážnější vztah pro něj dá se říct taky, s holkou moc dlouho nebyl max. měsíc. Nechci psát slohovku omlouvám se. Už od začátku byl hrozně nespolehlivý. Čekala jsem že budu zářit smát se, že budu šťastná ale pořád jenom brečím. Když jsem s ním je mi fakt moc hezky. Dokonce jsme si řekli "miluju tě" jenomže on se ke mě chová jako bych byla samozdřejmost. Pořád všechno musím zařizovat já, na začátku jsem za ním pořád jezdila, byla pořád ta co mu psala, ale už mě to prostě nebaví. Příjde mi jak kdyby si mě nevážil. Chová se ke mě hezky to jo, ale třeba i na vánoce mi nic nekoupil. Celý den se mi neozve a pak kolem půl noci mi píše že šel s kámošema do hospody atd atd. Na něco se domluvíme a pokaždé se to nějak pohrotí. Slibuje ale neplní. A mě to tak hrozně mrzí alt protože vím že je hrozně hodný kluk, ve všem si vyhovujeme máme toho hrozně moc společného,   ale nevidím z jeho strany žádné snažení prostě nic. Už jsem mu to jednou řekla a on mi řekl že se napraví, vydrželo mu to ani ne 4 dny. Hrozně mě mrzí jak vidim kolem sebe kamarádky jak říkaji že ten jejich kluk je užasný kde všude byli a já nic. Nejhroší je to, že se na něj pomalu upínám a chybí mi čím dál tím víc. Včera jsme měli být spolu, čekala jsem schválně jestli se sám ozve napsal mi až večer takže bylo jasné že už spolu nebudeme. Nechci mu pořád říkat že to takhle nejde nechci znít jak nějaká hysterka. Myslíte si, že je ještě brzo na takové věci a on si to uvědomí? Jo a ještě jedna věc co mě na něm štve, píše si s plno holkama a jednou když jsem mu řekla ať mi ukáže co si píšou tak mi s klidem řekl " ne ty by jsi byla na mě naštvaná". Děkuju všem i jen za přečtení, potřebovala jsem se vypsat, nikomu to řikat nechci, už tak mi stačilo když mi mamka řekla ať se na něj vykašlu. Ale já to zahodit nechci právě naopak.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2263x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: První vážný vztah, je mi smutno ..
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.01.2014 16:02 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Zahodit, nezahodit … myslím, že není co, protože jsi to jen Ty, kdo tento vztah - nevztah bere vážně a maminka má pravdu.

 
05.01.2014 17:47 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Tynko, on te proste ma, kdy se mu to hodi. Nebere te vazne. Udelej si svuj program a nekolikrat mu odrekni a uvidis, jak se bude chovat. Takhle se budes jenom trapit, on ne. Ale je to skoda.

 
05.01.2014 18:32 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Nezlob se, ale ani tenhle jeho vztah s Tebou není jeho první vážný vztah…

 
05.01.2014 18:36 Uživatel: Luna
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Zravím Tě Tynko, kdyby to s Tebou myslel vážně, tak by se takhle k Tobě nechoval. Tvoje mamka to s Tebou  myslí  dobře  nechce  totiž, aby její  Tynka vedle něj  byla nešťastná. Měj se hezky.

 
05.01.2014 19:33 Uživatel: tynkaa
Věk:  18
0-100
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Děkuju moc za odpovědi, škoda že nejsou pozitivnějšího typu. Víte já bych se na něj už dávno vykašlala, ale na něco takového jsem čekala hrozně dlouho, a poprvé v životě jsem poznala jaké to je usnínat s někým kdo vás má rád, a plno dalších krásných věcí. Fakt nevím co si počnout, uvidíme jak to bude, každopádně mi je lépe když jsem to ze sebe mohla vypsat. Ještě jednou děkuji.

 
06.01.2014 11:28 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

S někým kdo Tě má rád? Já si myslím, že si to maluješ příliš na růžovo nebo to bereš pouze podle jeho slov. Jenže jeho činy mluví o něčem jiném - ne o lásce, ne o vztahu, ne o tom, že by Tě měl rád…

 
06.01.2014 08:43 Uživatel: Petrolec
Věk:  20
0-100
Téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Text uživatele: 

Ahoj, situaci Ti vůbec nezávidím, kdysi jsem to měla podobně… Jsi zamilovaná a v tom stavu k rozchodu vede obrovský krok. Podle všeho už máš dlouhodobější vztah za sebou, mohla bys už vědět, že se takhle kluk k holce chovat nemá, jak si to tady popsala. Myslím, že poradit Ti tady abys popřemýšlela, je zbytečné, řekla bych, že nad tím přemýšlíš dost.
Poradím jen, aby sis speciálně Ty od něj odpočinula. Vím, že je to kruté, ale potřebuješ to, aby sis v hlavě srovnala jestli se vážně chceš takhle trápit nebo je Ti bez něj lépe. Zabav se koníčky pokud máš, pokud ne zabav se školou, najdi si prostě něco u čeho na něj zapomeneš. Nepiš mu, nech ho být (to neznamená neodepisuj mu, buď fér) Pokud napíše odepiš, že nemáš čas, náladu a že je Ti smutna a chceš být sama i když to tak nebude. Vydrž to! Co nejdýl to vydrž. Myslím, že pokud bude psát jako blázen, co se děje a tak dál… stejně to zase rozhodne za Tebe/ za oba. Piš upřímně co a jak cítíš, ale nesnaž se sním sejít. Zase bys podlehla, protože jsi prostě zamilovaná a bylo by to nanovo. Víc Ti neporadím. Tohle není zkouška jeho snahy, ale Tvých citů. Jeho snaha bude jen dárek a jen chvilkový uvědom si to… Bude slibovat, ale vážně, bude to plnit?

Jsi mladá a za trápení vztah nestojí.
Hodně štěstí. Petra   

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Můj první vážný vztah - přítel to asi nebere tak vážně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 1560x
Kde na rande v době korony? 12 2545x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 2568x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 2208x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 3357x
Společné bydlení 40 1832x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1257x
Co darovat na MDŽ? 2 706x
nechtěně 1 890x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 939x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny