Téma: Nejsem připravená na vztah, po měsíci jsem přestala cítit lásku

26.07.2018 13:02
Uživatel: anette78
Věk:  15
Odpovědí na téma: 2
Text: 

 

Dobry den,

jenom se chtela zeptat, jestli je normalni, kdyz jsem ve vztahu mesic, nas vztah byl jen o lezeni, nic vic zazitky, a teď je 14 dni pryc. Byla jsem ze zacatku zamilovana i kdyz jsem toho kluka odmitla a dalsi den s nim byla, protoze je hodnej a tak. A teď nevim co citim, jestli treba to, ze sem ho odmitla nebyl ten duvod, ze na vztah jeste nejsem pripravena.

Neni to muj prvni ale v predeslym vztahu me kluk zklamal dost, ne ze bych na nej myslela ale rikala sem. tomu novymu klukovi, ze mam strach ze to dopadne stejne.

Ztratila se zamilovanost po mesici. Co je spatne? Ja uz to ani  nechci obnovovat, chci se rozejit. Jsem pripravena na  vztah? Jaky je duvod toho? Vztah jsem pred nim mrla pul roku zpatky a pak v lednu me chtel jinej byvalej a chtela to s nim. zkusit znovu jrnomze dala sem mu pusu a tak a ta zamilovanost tam. nebyla uase. takze sem mu rekla ze to bylo moc rychly a ze nejsem pripravena, je to tim, ze doopravdy nejsem pripravena?

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2278x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: nejsem připravená
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.07.2018 18:14 Uživatel: Jura
Věk:  41
Téma: Nejsem připravená na vztah, po měsíci jsem přestala cítit lásku
Text uživatele: 

Anette78, není to jen o nepřipravenosti. Jít na vztah rovnou dotykově je neuvážené. Tuto chybu udělalo mnoho lidí, nejsi první. Neboj se kluka odmítnout, i když prosím s citem, aby se z toho nesložil, abys pak neměla výčitky svědomí. Trochu přirovnání: Když čekáš v řadě ve školní jídelně na oběd, nikomu se nebude líbit, když ho předběhneš. Podobný princip je u získávání vztahu. Nežebrej o lásku tím, že rovnou nabídneš sex nebo dotyky. Je mnoho mužů, které bys tím v budoucnu odradila. Nejprve si kluka otypni (nenápadně). Sleduj, jak se o Tobě vyjadřuje před kamarády, dej mu nějaký úkol, abys otypla jeho praktičnost a zodpovědnost. Když si chlapa neotypneš a otěhotníš, může se stát, že se na to dítě vykašle. Takže raději si zjisti také, z jaké rodiny pochází apod. Najít se nechá, neboj, hlavu vzhůru. Prakticky to popisuje Nancy van Peltová v knize UMĚNÍ KOMUNIKACE a v knize ZNÁMOST A NAMLOUVÁNÍ. Uvádím to, protože já jsem chlap, tato žena Ti může nabídnout i ženský pohled. Knihu UMĚNÍ KOMUNIKACE ocenil náš přední odborník na vztahy psycholog Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý (je to uvedeno v této knize, že se jedná o knihu velmi potřebnou). Ne každá kniha o vztazích je kvalitní.

 
26.07.2018 20:00 Uživatel: anette78
Věk:  15
Téma: Nejsem připravená na vztah, po měsíci jsem přestala cítit lásku
Text uživatele: 

Děkuju za upřímný názor: ) ale co teď? Já se s tím klukem chci rozejít, a podotýkám, že nejsem holka na jednu noc, že bych chtěla vážný vztah, sexu se strašně bojím, ale už je to podruhé, co ten začátek vztahu končí tak, že to bylo jen o ležení a dá se říct dotycích, skoro žádná komunikace, neptá se mě třeba, jaký mám den, když za mnou přijde, na to hlavní jsme oba zapomněli, poznávat pořád poznávat, poznávat… Kdyby jsme začali ten vztah bez tlačení na pily v těch dotycích a ne hned leželi v posteli, tak jsme možná teď šťastní oba. Já mu to chci říct, ale nevím, třeba si to on ani neuvědomuje, jsem jeho první a ukázala sem mu tu nejhorší cestu vztahu. Je to hrozný. Pokud si neuvědomím. tu chybu, tak ten vztah který budu mít, bude kolabovat pořád, ale je fakt, že to nemůžu hazet jen na sebe tu vinu. Oba na tom máme podíl, je to tak?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nejsem připravená na vztah, po měsíci jsem přestala cítit lásku
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 3054x
Kde na rande v době korony? 13 3301x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 4195x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 3039x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4109x
Společné bydlení 41 2428x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1753x
Co darovat na MDŽ? 2 1086x
nechtěně 1 1309x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1415x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny