Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?

02.02.2013 00:11
Uživatel: Majkl
Věk:  19
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím alt.

Jsem už poměrně starší kluk, co holčinu nijak aktivně nehledal. Zkrátka jsem čekal, až se naskytne pro nějaký nový vztah příležitost. Bohužel mám za sebou již mnoho špatných zkušeností a pokaždé se snažím udělat vše pro to, abych byl konečně šťastný. Teď k mému problému a celkově i příběhu.

Na začátku ledna 2013 jsem jel na lyžařský zájezd se školou. Miluji lyžování a chtěl jsem si poprvé vyzkoušet Alpy. Byl jsem tam sám a nikoho jsem neznal, nicméně jsem se nedržel nijak v ústraní a každý den poznával pár nových studentů.

Předposlední den zájezdu jsme jeli v rámci kurzu krátký slalom. Já byl za chvilku na řadě a hned po mě jela jedna holčina, kterou jsem vůbec neznal, jely se dvě kola a jen co dojela, mlčky jsme se ještě s dvěma dalšími vydali na kotvu. Jaká to náhoda, že jsme mohli jet zrovna spolu. Tehdy jsem zkrátka neváhal a hned holčinu oslovil a na něco se zeptal. Ukázalo se, že je to velmi sympatická slečna, co má dobrý smysl pro humor a zkrátka jsme si padli do oka alt.

Poslední dva dny jsem tedy jezdil s ní a s její kámoškou, byly to pro mě opravdu příjemné chvíle a já si říkal, proč to nezkusit. Je sice o chlup starší, ale myslím, že to není nic špatného a za zkoušku nic nedám. Přidal jsem si ji tedy mezi přátele na facebooku a začali jsme si po lyžáku trochu psát. Asi po dvou dnech jsem jí nabídl, jestli by se mnou nezašla na kafe. Jenže to víte, vysoká škola, dojíždění a do toho zkouškové období + já začal jezdit na pohovory do nové práce. Takže kvůli tomuto těžkému období nebyl čas, abychom si vyšli sami. Nicméně mě pozvala, jestli bych nešel s ní i s kámoškama do jednoho klubu na oslavu ukončení zkoušek (to bylo nedávno ke konci ledna, od února jsem v práci v jiném městě). A já jsem rád nabídku přijal. Byl to parádní večer, chvilku jsme se bavili především o škole a kupodivu mi ani nedělalo problémy vžít se do neznámého prostředí a zapojovat se do diskuze se čtyřmi holkami alt. Bylo zde pár vtipných chvilek, kdy jsme se hodně zasmáli a samozřejmě jsme chodili na parket. Zde je mou výhodou, že jsem 2 roky závodně tančil a nejspíše to bylo poznat alt.

Ve 2 hodiny ráno jsem je šel doprovodit domů a než jsem se vrátil domů, ještě mi napsala, že doufá, že jsem v pořádku dorazil a užil si večer. Píšeme si takřka každý den až obden vždy k večeru. Nechci se jí ptát příliš na moc věcí po chatu, jelikož mám s chatováním špatné zkušenosti. Příliš dlouhé psaní bez jakékoliv jiné akce omrzí, stane se stereotypní a s potenciálního přítele se stanu dobrým kamarádem na pokec. Proto jsem se jí zeptal, jak je na tom časově příští víkend, na což mi odpověděla, že ještě neví, ale možná pojede za známými do zahraničí na pár dní. Tak jsem jí napsal, že by bylo fajn si zase vyjít. Prý se mi ozve, jak na tom bude a dodala, že za mnou koneckonců bude moc přijet i do Prahy a po práci budeme moct někam zajít, ale já zkrátka nemám rád slovo NĚKDY. Je to hrozně neurčité. Nakonec před tím, než šla spát se mi svěřila, že mě další den s kámoškama probírali, především to, že na parketu nejsem zrovna levej alt.

A zde je jádro problému. Vůbec nevím, jak to všechno vidí, jestli je ochotná dát tomu šanci, nebo jestli to vůbec nebere vážně a já se pouze pídím za planou nadějí. Nechci se jí zeptat, jestli spolu nezkusíme vztah, ale chci vědět jak to vidí ona, ale nijak tu otázku nepoložit špatně. Zkrátka aby to vyznělo nezávazně a najednou jí to nevyplašilo a úplně se stáhla.

Jak jsem psal je to velmi sympatická a krásná dívka, přesně po všech stránkách můj typ, až se někdy nemám rád za to, jak snadno si mé city najdou sympatie k nějaké slečně. Je toho na mě poslední dobou příliš a potřebuju jistotu, nehnat se zbytečně za něčím, abyh se pak ještě víc trápil. Osobně si říkám, že všechny náznaky svědčí k tomu, že by tomu klidně dala šanci, ale já to beru asi dost vážně. Jméno té dívky ze soukromých důvodů uvádět nebudu, i když je to asi jedno alt. Omlouvám se za rozepsání a děkuji za jakoukoliv reakci, či vyjádření názoru o tomto možném vztahu alt.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3647x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak "šetrně" zjistit, na čem jsem a nijak nadějný vztah nepokazit?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.02.2013 11:29 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Majkle, radil jsi v tématu o nesmělosti v navázání vztahu… myslím, že tam najdeš ve svých slovech radu i sám pro sebe. (U druhých to člověk vid jasněji, že   ) 

 
02.02.2013 11:52 Uživatel: Majkl
Věk:  19
0-100
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Jde o to, že se řídím příslovím kuj železo, dokud je žhavé. Nejspíše to má každá žena ve vztahu jinak. Některá nemá ráda, když potenciální partner se vším příliš otálí a nakonec ji věčné čekání unaví, jiná naopak nikam nechce vůbec spěchat a je ochotná přistoupit ke vztahu dejme tomu po dvou měsících seznámování, jiná naopak i po týdnu. Zkrátka mě trochu zžírá ta nejistota, s nervozitou během komunikace nemám problém, bavíme se beze strachu, či zaváhání a máme již pár stejných názorů. Ale znám ji už takřka necelý měsíc a ten postup je zkrátka pomalejší, než bych sám chtěl. Všechno to komplikuje má práce v Praze a její studium v Jihlavě, kam dojíždí z Lysé, případné vztahy na dálku jsou hold komplikovanější a asi se na ně nemůže příliš spěchat. Jen jsem přemýšlel, co by řekla na otázku, když se jí zeptám, co si o mě myslí. Nejspíše nebude ve všem konkrétní tak, jak bych chtěl, ale třeba bych z jejích slov dokázal něco vycítit, takhle zkrátka vůbec nevím, na čem jsem .

 
02.02.2013 15:59 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Majkle, a co si může po takřka měsící na dálku myslet. netlač na pilu  vnímej signály. Jd to pomaleji než bys chtěl a možná není důvodm vzdálenost a spousta práce, ale právě to, že zatím neví, co si myslí…  ženy dovdou být velmi vynalézavé, pokud něco chtějí, kdyby moc chtěl, nebyl by problém… nemusel by ses chtít ptát, už bys to věděl…  shodné někteé názory ještě neznamenají steičku vedoucí k partnerství, ale mohou být cestičkou k přátelství, k zamilovanosti je třeba ještě ten správný koktejl z hormmonů a emocí a to se dá sice trochu pozdržet, al ne ututlat jejich přítomnost. Když to jiskří, ví to oba…

 
02.02.2013 17:07 Uživatel: Majkl
Věk:  19
0-100
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Jak jsem psal, v předešlých zkušenostech jsem na pilu netlačil a dával tomu velký prostor i hodně času. Jedna ze zkušeností je seznámení na internetu a osobní setkání až po příliš dlouhé době. Bohužel v reálu na mě působila jinak, než přes psaní a nevyšlo to. Tehdy se to táhlo zhruba 5 měsíců bez známky lepšího pokroku, takže jsem to sám od sebe zabalil. Při další jsem slečnu znal právě z tancování, takže jsem zde již věděl, jaká je v reálu a přes psaní to bylo také fajn, jenom byla hrozně mladá a nejspíše sama nevěděla, co chce, času jsem jí dával hodně, ale když jsem ji tedy pozval někam ven, stáhla se a všechno skončilo. Vůbec nejhorší je stát se pro dlouhodobou kamarádku něčím víc, než kamarádem, zkrátka to, jak mě měla v hlavě zafixovaného a už se s tím nedalo zkrátka hnout, i když jsem se snažil. No a tohle je po pár letech zatím asi na nejúspěšnější cestě. Seznámení při báječném lyžovaní, hned od začátku dost zážitků, viděli jsme se i po zájezdu a snad se uvidíme znovu. Asi jsem se snažil vyvarovat minulým chybám tak moc, že jsem přestal tak dobře vnímat pozitivní náznaky a opravdu jenom spěchám. Snad jsem si to trochu dal v hlavě do pořádku a nechám tomu prozatím volný průběh. Nejspíše jí sem tam napíšu a pokusím se toho zjistit více, ale nechci si všechny možnosti vyčerpat, abych už na schůzce neměl co objevovat. Koneckonců i o běžném všedním dni se dá velkou dobu povídat i když se toho zrovna moc neudálo . Pokusím se nepůsobit jako "stíhačka" a co nejdříve domluvit nějakou schůzku, koneckonců končí zkouškové a mezi semestry má chvilku pauzu, tak by to snad šlo . Btw zda to mezi námi jiskří aby to poznali oba… opravdu bych si to přál zažít . Snad až budeme sami bez našich přátel v blízkém okolí, abychom měli trochu soukromí a více se odvázali.  

 
02.02.2013 15:44 Uživatel: Pupinka
Věk:  23
0-100
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Ahoj Majkle,

 

já vlastně v tvém příběhu nevidím problém, naopak, zdá se mi, že s tebou slečna udržovat kontakt má zájem. Jen je příliš brzy na to, aby počítala s nějakým vztahem. Proto se do ničeho nevrhá po hlavě a raději tě poznává postupně. Navíc pokud studuje výšku a bydlí v jiném městě (jak jsem to pochopila), nedá se skoro použít jiné slovo, než někdy. Navíc, když nabídla, že by přijela do Prahy…já v tom prostě problém nevidím

Tak v klidu počkej až se sejdete, domluvte si kafe, kino, buďte někde sami a poznejte se líp. Pak teprve přemýšlej o vztahu. Zatím je to podle mě brzo

 
02.02.2013 17:10 Uživatel: Majkl
Věk:  19
0-100
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Děkuji za názor tohle jsem asi potřeboval slyšet .

 
02.02.2013 20:17 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Text uživatele: 

Majkle, když to zajiskří, víte to oba a ostatní si vůbec nemusí všimnout… nestává se to často, že by to byl ten "blesk, co sklouzne  nebe", ale když se to stane, nejde to přehlédnout (pro oba aktéry) stalo se mi to jen třikrát za celý život, jednou úplně v mládí, dvakrát na "stará kolena" Přeji ti, abys to poznal. neznamená to, že ten vtah bude nejúžasnější a vydrží všechno na světě, jasně, že ne, ale jako zážitek na duši je to úžasné… nepotřebuješ se ptát, víš

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nový vztah s dívkou - jak zjistit na čem jsem a vše nepokazit?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Společné bydlení 38 1050x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 654x
Co darovat na MDŽ? 2 301x
nechtěně 1 450x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 402x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 530x
Jak na dominantní ženu? 48 1088x
co dělat když mi přestal psát 1 512x
Myslí to se mnou vážně, když mi neřekla miluji tě? 4 684x
Půlroční vztah, na veřejnosti se se mnou nechce vodit za ruce 17 687x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny