Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?

27.04.2013 12:38
Uživatel: AD
Věk:  26
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj všem.

Možná je to hloupá otázka vzhledem k mému věku, ale tím, že mám za sebou několikaletý vztah už opravdu nevím, jak poznat, jestli se jedná jen o přátelskou náklonnost, nebo jinou.

Totiž nedávno jsem nastoupila na nové místo v jedné velké společnosti a poznala spoustu nových lidí. Prošla jsem různými školeními, no a jedno z těch školení bylo s člověkem, který mě zaujal. Tedy napoprvé ani ne, to jsem si jen říkala, že vypadá, že je fajn, ale nic víc. No a pak jsem u něj měla další školení, kdy jsme jeli kousek z firmy společně a to už se situace trochu změnila. Začali jsme si vykládat o sobě, o rodině, sourozencích, ale partnerku nezmínil (i když podle všeho vztah má, ale ne příliš dobrý, to tak nějak vyplynulo z vyprávění ostatních). Nějak jsem se zmínila o dost vlivném známém a tak mě poprosil ať domluvím schůzku a že tam pojedeme spolu (i když by mohl sám, já mu tam nemám moc co pomoci). A od té doby si ohledně práce voláme i večer, přímo na pracovišti se moc často nesetkáváme, ale v poslední době je to trochu jiné, častěji se za mnou do kanceláře staví, více věcí se mnou řeší a vyjde mi vždy vstříc, ačkoli podle ostatních to u něj opravdu zvykem není.

Vždycky je moc milý a zdvořilý, usměje se na mě, i když je většinou jen vážný, popřeje krásný víkend atd.

Říkám, nějak mě zaujal, tak nevím, jestli v tom nevidím jen něco víc než vlastně je. Možná to vyplývá z toho, že podobně začal můj minulý vztah. Za pár dní máme spolu jet za tím mým známým, když mi potvrzoval schůzku, tak to řekl jen tak potichoučku, aby to ostatní v kanceláři neslyšeli, přitom se jedná vlastně o schůzku pracovní.

Tak nevím, co si myslet. Jaký je váš názor? Teď když si čtu, musímse sama sobě smát, je to jako článek puberťačky, ale jak říkám, už jsem dlouho nic podobného nezažila, tak to neumím rozpoznat.

 

Děkuji za názory

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4015x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak poznat, jestli má o mě zájem?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.04.2013 15:06 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Text uživatele: 

Z Tvého psaní nevidím nic, co by se vymykalo situaci, kdy mu můžeš pomoct se schůzkou se svým vlivným známým. Jenže to je písemná forma. Z jeho projevů můžeš vycítit Ty sama, jestli je v tom i něco víc.

 
28.04.2013 06:32 Uživatel: AD
Věk:  26
Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Text uživatele: 

Děkuji za odpověď. No, jak říkám, připadá mi, že v tom je i z jeho strany něco víc, ale jestli si spíš jen něco nenamlouvám. Na tu schůzku se známým se už moc těším, tak asi zjistím víc, ale spíš jsem nedočkavá a zajímají mě názory lidí. Kvůli práci jsem se přestěhovala, takže zatím tu mám jen kamarády z práce a s nimi to probírat opravdu nechci. A na pokec s kamarádkou potelefonu, to nemám ráda. Ono stejně lepší jsou nezaujatí lidé a jejich názory

 
28.04.2013 08:58 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Text uživatele: 

Ahoj,

když jsem tvoje psaní četla poprvé, napadlo mě, že jeho chování je "jen" kvůli tvému vlivnému známému. Přeje si, abys ho s ním seznámila a všechno ostatní je vstřícnost a jakási slušnost, formalita (nevím přesně, jak to nazvat). Samozřejmě v tom víc může být, ale opravdu mě tohle napadlo jako první… Uvidíš, co bude dál, až proběhne schůzka. A pokud je zadaný, dneska můžu sama za sebe říct, že bych dala ruce pryč. I když to předbíhám a "situace" jsou různé a někomu to vyjít může (a hlavně - nevím, jak ty - ale u sebe cítím, že názory vyslechnu, ale pak si "to" stejně udělám po svém. a snad to tak má být. )

Napiš potom, jak to dopadlo, pokud budeš chtít : )

 
28.04.2013 10:06 Uživatel: AD
Věk:  26
Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Text uživatele: 

Děkuji za názor. No musím říct, že i než  se dozvěděl o tom známém, tak byl ke mně milý, ze služebky v zahraničí mi dovezl věc, co jsem jen zmínila, že jsem si tam vždycky kupovala. Ale asi mě tehdy tak nezajímal jako chlap, tak jsem o tom nepřemýšlela.

A jestli je zadaný nevím určitě, taky jsem si říkala, že raději v tom případě o něm ani nepřemýšlet, ale zas na druhou stranu, j nejsem typ, který by někoho do něčeho nutil, nebo udělal první krok, takže pokud ho i přes nějaké závazky udělá on, bránit se asi nebudu. Totiž vždycky jsem si říkala, že musím brát ohledy na ostatní, abych nikomu neublížila, příteli, jeho rodině, přátelům a nakonec jsem z toho vyšla vždycky já nejhůř. Tím nechci říct, že jdu přes mrtvoly, ale už se snažím myslet více na sebe. Vztahy rozvracet nehodlám, rozhodnutí nechám na tom, kdo nějaké závazky má, pokud nějaké má a pokud tedy vůbec jeho chování chápu správně.

 

Děkuji za každý názor

 
29.04.2013 13:03 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Text uživatele: 

Mě napadlo, že se to ukáže po plánované schůzce s tvým známým. Pokud to bylo jen kvůli tomu, tak jeho snažení brzy opadne. No a kdyby se snažil dál a nějak ti dal najevo, že by mezi vámi něco mohlo být, zeptala bych se narovinu, jak to má s přítelkyní. Pokud jak píšeš nechceš ubližovat a míchat se do vztahů a on by přiznal, že přítelkyni má, řekla bych mu, že dokud ji bude mít, tak z tvé strany není možné navazovat nějaký vztah. Ale to asi víš sama, podle toho, co jsi napsala v příspěvku nade mnou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Pracovní s kolegou vztah nebo něco víc - jak to poznat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Společné bydlení 38 1027x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 642x
Co darovat na MDŽ? 2 291x
nechtěně 1 443x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 392x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 520x
Jak na dominantní ženu? 48 1070x
co dělat když mi přestal psát 1 501x
Myslí to se mnou vážně, když mi neřekla miluji tě? 4 675x
Půlroční vztah, na veřejnosti se se mnou nechce vodit za ruce 17 677x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173851
Počet registrovaných: 4895 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny