Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce

22.12.2012 21:01
Uživatel: Nikola_1
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Dobrý den, potřebovala bych od vás pomoc nebo alespoň radu. Dlouhou dobu jsem přemýšlela jestli vám mám vůbec napsat, ale jelikož už nevím jak dál tak se vás snažím kontaktovat. Mám takový problém.

Před 4 lety jsem se seznámila s jedním klukem, chodili jsme na stejnou školu, znala jsem ho jen od vidění, začal mi psát, začali jsme se více poznávat, byl opravdu moc milý. Ale pak sem od lidí okolo slyšela jaký je, využívá holky, potřebuje je jen na sex a jelikož je opravdu hezký každá slečna mu nalítla. Pořád jsem neveřila, že takový je až do té doby co se vyspal s mojí kamarádkou a druhý den jí řekl, že se spletl, ale klidně to spolu mohou zopakovat.

Také mi psal ať s ním něco mám, ale já mu odolávala. Na vše jsem mu řekla ne, až se naštval a přestali jsem se kontaktovat. Až teď po 4 letech jsem ho opět potkala. Byl uplně jiný zdál se být jako nový člověk. Zašli jsme spolu na kafe, svěřoval se mi se vším, až mi řekl že by pro mě chtěl znamenat něco víc a že by se mnou viděl budoucnost. Bála jsem se mu věřit, ale nakonec jsem mu uvěřila. Což byla chyba - užil si se mnou jednu sobotu a druhý den už se ani neozval a psal jiné slečně. Nadávám si, že je to moje chyba, že i přes ty 4 roky odmítání jsem nakonec podlehla, je to moje chyba. Cítím se jako kus hadru, který on použil a odhodil. Nemám na nic sílu, dokážu nejíst, nepít, jen sedět a přemýšlet co se to stalo. V těle mám tak neuvěřitelnou bezmoc, nevím co to je za pocity a hlavně jak se z toho dostat? Co mám dělat? A on má na tváři spokojený úsměv.

Děkuji předem za nějaké informace. Nikola

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.12.2012 21:37 Uživatel: AAA
Věk:  26
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Chápu, že ti ublížil, ale na druhou stranu buď ráda, že to byla jen jedna noc a netahal tě za nos déle.

Nemsti se mu, to se vždycky proti nám obrátí, v duchu mu popřej štěstí, protože upřímně mi je spíš jeho líto, tímto si jen kompenzuje, že ještě není zralý na normální vztah a předpokládám, že mu asi je víc než 18.. takže tyhle frajírky je třeba spíš litovat.

A co se tebe týče, vymaž to z hlavy, nebo prostě to ber jako že sis užila pěknou noc, hlavně mu nedávej nic najevo. Ber to jako zkušenost, ale nedovol aby to potom ovlivnilo negativně tvé budoucí vztahy, že bys třeba kvůli jednomu blbečkovi odmítla kluka, který bude fajn.

Takže hlavu vzhůru, a opakuj si, že mu odpouštíš a odpusť i sama sobě. Před spaním a ráno si to řekni a kdykoli ve dne, kdy o tom začneš přemýšlet si jen toto zopakuj a po pár dnech ti bude lépe, uvidíš!

 

 

 
22.12.2012 22:26 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Tohle je typ, který neunese prohru. Mohlo Tě to napadnout, že jde jen o jinou taktiku.

Ber to jako poučení, každá chyba nás něco naučí....

 
22.12.2012 22:31 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

bože.. proč všichni berete ten život tak fatálně? Dělej to, co dělat chceš, nikdo Tě nenutil, byla jsi to Ty, kdo se tak rozhodl. Život není výměnný obchod, naslibuj mi hory doly a já pak možná budu ochotna.. proč pořád děláme něco, co  si pak vyčítáme? Protože nejednáme upřímně. My ženy si "vynucujeme" svou představu lásky. Odměnou je nám hra na "já ti to klidně řeknu a ty dělej, že mi to věříš" NA to, abys poznala jaký je dotyčný člověk nepotřebuješ uši na poslouchání toho, co říkají jiní, ale srdce, abys slyšela sama sebe. Když neposloucháš dost pozorně, tak se snadno přeslechneš.. Lidi, buďte upřímní alespoň sami k sobě..   FAkt jsi ho měla ráda.. miloval´s ho, když ses s ním po 4 letech potkala a pak milovala? Ano? tak co si vyčítáš? Ne? tak proč jsi to udělala?

 
23.12.2012 00:51 Uživatel: samča
100-500
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Chybama se člověk učí. A já bych nelitovala. Rychle se oklepeš a najdeš někoho lepšího. Uvidíš. Nejsi první ani poslední, komu se to stalo. Nelituj a ber to tak, že ta sobota s ním byla fajn.  Aspoň máš hezkou vzpomínku na něj a máš na co vzpomínat i když to nedopadlo, jak jsi chtěla. Časem to přebolí.  

 
23.12.2012 00:55 Uživatel: samča
100-500
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

A to ti nic neukradl. Co mají říkat ženy, které "přítel" okradl o několik tisíc? Nedávno to bylo v televizi. Předstíral lásku a nakonec je okradl.

 
23.12.2012 10:13 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

myslíš několik desítek tisíc.. ? ano, sstane se to, asi to má svůj důvod, člověk by měl méně "za každou cenu" prosazovat to, co si myslí, že chce a více vnímat svou duši.. ta by řekla, že nee.. Z vlastní zkušenosti, kzerá mě taky stála "pár drobných" a poznání, že člověk má poslouchat ten vnitřní hlas i když se mu třeba i v danou chvíli nelíbí, co říká.. on nelže, to my si lžeme..

 
23.12.2012 10:30 Uživatel: samča
100-500
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Jenže tihle sňatkoví podvodníci to umějí se ženami. Nejdříve jim lichotí, omotá si je kolem prstu a oni mu podlehnou a dělají, co on řekne. Udělá ze sebe chudáčka, že nemá peníze a oni mu je sami daj. Nebo jsou tací, co okradou a zmizí. Nenapadne je, že mu jde jen o prachy a ne o lásku. Takových příběhů jsem četla. A platí to i obráceně. Muži vědí, že ženy chtějí lásku a co chtěj slyšet. A pak ty ženy jsou úplně zaslepené láskou. Tak jak mají vnímat svou duši?

A proč to tady píšu? Protože výsledek je stejný jako u Nikoly. Cítí se jako kus hadru a zneužitě a ještě bez peněz.

 

 
23.12.2012 10:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Nezlob se na mě, ale jakmile chlap ze sebe začne dělat chudáka, tak taky chudák je a rychle pryč od něj. Protože opravdový chlap nejde do vztahu v době, kdy nemá co nabídnout. Existuje něco jako mužské ego a pokud ho nemá, není chlap. Napsala jsem to trochu zjednodušeně, ale rozumná žena ví o čem píšu a ta druhá to stejně nepochopí a vrhne se do náruče prvnímu s nabídkou vzdušných zámků.

 
23.12.2012 12:43 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Tebe jsem měla znát BArunko moje moudrá a vlídná před 20 let, před 3 lety, před dvěma lety happy  ale člověk se setkává s tím, co ho posune dál (cena bývá někdy vysoká, ale školné je třeba platit, s tím nic nenaděláme) 

 
23.12.2012 13:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Děkuji, potěšila mě Tvá slova a s tím školným máš pravdu. Platíme ho všichni, jeden tam, jiný onde.

 
23.12.2012 14:59 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Nikolko, nevěš hlavu wink. Takových typů, jako je tebou zmiňovaný je spoustu, dokonce i mezi muži ve věku, kdy by už měli mít rozum. Jsou to ve skutečnosti "nemocní" lidé, kteří něco hledají, ale neví, že sexem s jinými ženami to nikdy nenajdou.. Ale jedním si buď jistá. Těm pánům, pokud Tobě, nebo jiným ženám ublížili se to všechno vrátí i s úroky. Většinou zůstávají sami, protože je žádná nechce a jsou pak nešťastní..

Dost mne udivuje, jak píšeš, že mu naletěly všechny dívky, protože je hezký. No nevím, to jsou vážně tak hloupé? Zřejmě to s nimi uměl. happy

Jako kus hadru se cítit nemusíš, Ty jsi nic špatného neudělala, jen malinkou chybu, ale chyby děláme proto, abychom se z nich poučili. wink Máš nyní možnost na sobě zapracovat, hýčkat se, mít se ještě více ráda. Nevím, jestli máš nějakého koníčka. Začni více cvičit, běhat, zkrátka věnovat se nějakému sportu, který Tě bude bavit, protože Tě zaplaví endofirny- tzv hormony štěstí a budeš spokojenější sama se sebou. Navíc budeš i krásnější, kůže a pleť se fyzickou zátěží prokrví atd.   A to přeci rozhodně stojí za to.

Neboj, čas zahojí všechny rány a všechno zlé je k něčemu dobré, každá mince má dvě strany wink

Hodně štěstí rose

 
23.12.2012 18:34 Uživatel: Nikola_1
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

děkuju moc!!!!

zvedlo mi to sebevědomí happy

Nikola

 

 
27.12.2012 03:17 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

100x ověřená pravda: LIDÉ SE NEMĚNÍ. A platí to hlavně ve vztahu (samozřejmě je pár výjimek, které potvrzují pravidlo wink ).

 
27.12.2012 23:54 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Text uživatele: 

Nepohodlná milenka. To je přesně taková milenka, jakou být nechcete. Ani takovou být nemůžete, jestliže hodláte milenkou ještě nějakou dobu zůstat. Francouzský dramatik a spisovatel Sacha Guitry byl pětkrát ženatý a měl nespočet milenek, takže se dá předpokládat, že o nepohodlných milenkách něco věděl. Pravda, sice proslul svým poněkud ironickým postojem k ženám, což dokládají nejenom jeho výroky, ale také jeho divadelní hry, ovšem rozhodně není jediným mužem, který se nepohodlným milenkám vyhýbá. Ostatně obecně platí, že muži nestojí o komplikované vztahy. Jestli si vás má „nechat“, pak nesmíte být obtěžující milenkou. Musíte být milenkou chytrou.


Zase ten sex
V mileneckých vztazích hraje jednu z nejdůležitějších rolí právě sex. Protože spolu milenci nemohou být oficiálně, o mnoho víc než tajná dostaveníčka spojená s milováním toho nemají. A muži jsou v tomto ohledu ještě náročnější než ženy. Ženy-milenky si mohou namlouvat, že se s nimi milenec schází kvůli krásným očím, ale pravda je taková, že krásné oči všechno nezachrání a že většina mužů milostný poměr bez uspokojivého sexu moc dlouho udržovat nebude.

Zájem o sex je nezbytný, ale zároveň to neznamená, že mu dovolíte všechno, a to ještě hned na první schůzce. To bývá častý omyl milenek, které chtějí zůstat milenkami za každou cenu. Myslí si, že když milenci dají všechno, co si on přeje, plus ještě něco navíc, mají vyhráno a svoji pozici milenky si udrží. To se ale stane málokdy. Výjimkou jsou případy, kdy si muž se zálibou v – dejme tomu – hodně netradičních sexuálních praktikách hledá milenku, která jeho zálibu sdílí a bude ochotná s ním tyto praktiky provozovat. Takový milenecký vztah je ovšem založený pouze na sexu a na jeho začátku bývá uzavřena vzájemná dohoda, že nic jiného než sex spolu milenci provozovat nebudou.

V mileneckých vztazích, kde jde kromě sexu také o vztah, by se rozhodně nemělo tolik spěchat. Milenka, která dá milenci na prvních schůzkách „vše“, nebude mít později co nabídnout. Může mít tu nejlepší vůli, může chtít milence co nejvíce potěšit, protože je zamilovaná a zdá se jí, že tak je to správné, ale… Ale pro muže tím postupně ztratí na přitažlivosti, protože nebude mít co dobývat.

„My muži si rádi myslíme, že jsme ženu dobyli, “ říká pětatřicetiletý Jáchym. „Když dostaneme všechno naservírované pěkně na podnose, netěší nás to tolik, jako když musíme vynaložit určité úsilí k tomu, abychom získali, co chceme. Potřebujeme v ženě vidět trofej. Pak je pro nás milenecký poměr vzrušující. Vidina, že jsme ještě nedosáhli všeho, čeho chceme, nás udržuje v napětí a ve střehu. “ Buďte vášnivá, ale nechte si svá tajemství, které on bude muset po krůčkách odhalovat. Také mějte v záloze nějaká překvapení. A pokud žádná nemáte, alespoň ho udržujte v domnění, že to nejlepší na něj teprve čeká. Že se má na co těšit. A že to bude stát za to.

alt

Buďte vzácná
V určitém napětí ho neudržujte pouze v oblasti sexu. Buďte do jisté míry vzácná i celkově. Vypadá to snadně, ale tak jednoduché, jak se zdá, to v žádném případě není. Zdaleka ne každá žena dokáže být otevřená a vstřícná a zároveň trochu odtažitá, záhadná a vzácná. Pro muže, který bere milenecký poměr jako dočasnou záležitost, do níž nechce (a ani nemůže, protože nemá v úmyslu zničit si manželství) investovat víc citů a času, než je nutné na udržení poměru, může chování typu „udělám pro tebe všechno“ být obtěžující a nepříjemné. Milenka, která dělá všechno pro to, aby byla s ním, a jde do vztahu naplno a se vší vervou, neustále mluví o lásce a zahrnuje ho dary, se dříve nebo později stane nepohodlnou. Buďte vášnivá a vřelá, ale naučte se také odmítat, couvat a dělat trochu drahoty. Buďte mu trochu vzácná, aby si vámi nebyl úplně jistý.

Nikdy se vzácnosti nesnažte dosáhnout výhrůžkami, že se klidně můžete sebrat a odejít. Mohl by vám říct, abyste šla. A pak – není to zrovna důstojné. Musí to vypadat nenápadně a zcela nenuceně, a toho nedosáhnete slovy, nýbrž chováním. Důležité je najít ten správný poměr mezi odtažitostí a vstřícností. Je třeba ho udržovat v napětí, aby po vás nepřestal toužit, ale zároveň ho nesmíte přílišnou odtažitostí odradit. Nedávejte mu příliš, ale ani málo. Když to někde začne skřípat, buďte flexibilní, a buď přidejte, nebo naopak uberte. Samozřejmě záleží na typu osobnosti milence a také na tom, jak moc je do vás zamilovaný. Co platilo na jednoho, nemusí platit na druhého. Obecně se však dá říci, že příliš mnoho projevované pozornosti a příliš mnoho okázalých citů může vztah zadusit, a to platí pro všechny vztahy, nejenom pro ty milenecké.

Střežte se podpásovek
Některé milenky se časem touží stát něčím víc. Oficiálními partnerkami. Nebo chtějí alespoň víc než tajná upocená dostaveníčka ve vypůjčeném bytě. Rády by společné procházky, výlety, večeře a společné dovolené. Sex jednou týdně od pěti do sedmi večer jim začne být málo. Říkají si: „Proč ona má všechno a já mám jenom postel? Ona nic netuší, myslí si, jak skvělého má muže, a je spokojená. Jsem to já, kdo usíná každý večer sám. Proč mám trpět jenom já? Ať trpí také ona. “ Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Například tajně, aby to milenec nepoznal, stříkají na límeček jeho košile trochu svého parfému. Nebo telefonují a posílají textové zprávy. Pořád a v kteroukoli denní i noční hodinu. Jiné jako kdyby náhodou strčí milenci do kapsy účtenku od večeře. Nebo rovnou dámské kalhotky. Cíl jejich jednání je jasný. Chtějí získat víc, než mají.

Intrikami toho ale nedosáhnou. Možná se jim podaří narušit milencovo manželství, ale když milenec intriky odhalí, milenka nebude ta, o niž bude usilovat. Naopak se jí rychle zbaví a udělá všechno pro to, aby dal do pořádku své pošramocené manželství. Máte-li být milenkou, které se nezbaví, zapomeňte na intriky, výhrůžky, výčitky i žárlivé scény. K takovým ženám se muži jen velmi neradi vracejí. Neradi vyhledávají jejich společnost. A vy přece chcete být ženou, ke které se má vracet rád a co nejčastěji. Co je obzvlášť důležité – buďte zábavnou společnicí. Buďte takovou milenkou, se kterou je legrace, má smysl pro humor a nadhled. Výčitkami nebo svými obvyklými starostmi ho tak akorát zaženete. Nadhled a smysl pro humor ve spojení s pochopením pro jeho problémy z vás učiní milenku nepostradatelnou.  

Proč si muži začínají tajné milostné románky? Kromě touhy po nových dobrodružstvích, po dobývání dalších žen, po něčem zakázaném. jsou tu i další důvody. Chtějí se pobavit. Chtějí se uvolnit. Touží si odpočinout v nezávazném svazku od problémů svého každodne, od stereotypu své rodiny. Rozhodně netouží po tom řešit další problémy, mít za někoho dalšího zodpovědnost.

(Zdroj)

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Předstíraná láska a zlomené srdce
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Společné bydlení 38 1032x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 645x
Co darovat na MDŽ? 2 296x
nechtěně 1 446x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 399x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 525x
Jak na dominantní ženu? 48 1077x
co dělat když mi přestal psát 1 508x
Myslí to se mnou vážně, když mi neřekla miluji tě? 4 681x
Půlroční vztah, na veřejnosti se se mnou nechce vodit za ruce 17 681x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173863
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny