Téma: Křivé svědectví u rozvodu - fyzické napadení manželky

11.08.2015 12:29
Uživatel: Jájule
Věk:  49
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti z křivým svědectví u rozvodu. Rozvádíme se a už budeme mít čtvrté stání neboť manžel to protahuje svými výmysly a dokonce si teď pozval ke svědectví syna který byl  přítomen u toho jak mě manžel i syna fyzicky napadl. Je to sice už dva roky (2013). Chtěla jsem svědka u rozvodu syna, ale řekl mi že nechce jít svědčit tak jsem to respektovala.

Mám lékařskou dokumneaci že mě tehdy napadl. (napadení bylo ještě jedno a u toho byla zase dcera která svědčila u soudu). Jenže okolnosti se trochu zněnily a syn přešel na starnu otce protože si ho koupil a syn je teď proti mě a manžel si ho zve k soudu jako svědka s tím, že dosvědčí že to tak tehdy nebylo a on mě fyzicky nenapadl.

Soudci jsem řekla že syn bude lhát pokud bude svědčit o opaku, Jak se bránit proti tvrzení syna že bude lhát? Chci navrhnout že by bylo možné si vyžádat záznamy tel. hovoru z toho dne neboť syn volal v noci své přítelkyni a měl zapnutý mobil když nás manžel napadal a pomlouval manžela co je to blázen.

Jsem v očekávání jak se syn zachová ale nic hezkého od něho nečekám.

Děkuji Jája

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2787x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Křivé svědectví u rozvodu.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.08.2015 12:36 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Křivé svědectví u rozvodu - fyzické napadení manželky
Text uživatele: 

Právní dotazy je lépe pokládat ve webu k tomu určeném. Jde o spřátelené stránky - Bezplatná právní poradna online. Dotazy do webu poradny je možné poslat v liché týdny v pondělí po 10. hodině nebo formou online chatu v sudé týdny v sobotu po 9. hodině.


Tento web (www.MojeStarosti.cz) není primárně určen k právnímu poradenství a právníci sem nechodí.

 
11.08.2015 15:18 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Křivé svědectví u rozvodu - fyzické napadení manželky
Text uživatele: 

Jájo, promiň, nejspíš Ti nedám odpověď kterou očekáváš. ale zajímalo by mě, proč nějaké svědectví a vůbec takové detaily vašeho soužití považuješ za podstatné?

Možná to jen nechápu, chceš se rozvést, tak podstatné je zda spolu máte společnou domácnost či nikoliv atp. Čemu to prospěje, když budete probírat takové detaily?

Nevím, asi tomu jen nerozumím, protože podle mě, jde o to se rozvést a ne na sebe házet sice pravdivou, ale pořád špínu. Mimo to, podle našeho práva, stejně nezáleží na okolnostech, kdo komu a co. Jediné na čem záleží je to zda manželství plní nebo neplní svoji funkci. To vše ostatní je jen vaření zlé krve.

 

Mimo to, je to občanský soud, ne trestní a tam křivé svědectví vůbec nic nebo skoro nic, neznamená. Ne, že bych to schvalovala, ale je to fakt. Navíc, kde není není žalobce atd. a i kdyby byl, zbytečné to rozebírat.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Křivé svědectví u rozvodu - fyzické napadení manželky
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny