Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?

27.10.2011 21:51
Uživatel: Kramerová
Věk:  31
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj lidi, asi si říkáte, že ženská která se rozhoduje jestli zůstat s úspěšným prachatým chlapem nebo od něj odejít musí být na hlavu. Asi jsem se opravdu narodila na špatném místě ve špatnou dobufrown Ještě donedávna jsme byli šťastná rodina, pak ale můj muž získal post ředitele jedné významné společnosti. Moc jsem mu to přála a podporoval ho. Jsem na mateřské s našim 2letým synem tak jsem se snažila mu dělat doma zázemí. Radovali jsme se že konečně bude dost peněz na úpravy domu a dovolenou. Ale...je to už rok a já si denně říkám, kéž by tu práci nikdy nedostal.Z mého milého muže se stal neurotický workoholik, neustále má telefon na uchu, na nic nemá čas, jeho život se zúžil na kancelář, školení, snobské bankety a firemní večírky. Párkrát mi ve slabé chvilce řekl, že aby dosáhl potřebných výsledků musí lhát a několikrát mu bylo doporučováno aby se naučil jednat i s obálkami. Ještě to prý nikdy neudělal. Další věc je ta, že kromě jeho sexy sekretářky se kterou si náramně rozumí se pohybuje v prostředí samých zlatokopek, kterým ani moje přítomnost nebrání v tom aby s ním flirtovaly. A jemu to dělá očividně dobře. Pokaždé když se jede školit třepu se doma strachy jestli ho nějaká neukecá. Myslím, že zatím mi nevěrný nebyl, ale jsem z toho už zoufalá. Často se teď kvůli tomu hádáme. Prosila jsem ho už několikrát že se raději uskromním, ať té práce nechá. Ale nechce! Přichází o nejkrásnější roky našeho syna, my dva už si nemáme co říct protože se nekonají ani víkendy natož pak dovolené...Včera my řekl, že jestli jsem tak nespokojená tak můžu jít, že se o mě i o malého postará, ale že už chce mít pokoj od mých plačtivých scén. Mám jít a zařídit si nový život s někým pro koho bude rodina důležitější, když on nechce nic měnit? Bojím se aby pak synovi netvrdil že jsem to byla já kdo rozbil naše manželství, ale takhle se žít nedá. Prachy nám manžela a tátu nenahradí.Je to jak Kramer vs. Kramerová ale já bych syna nikdy neopustila. Co byste dělali vy?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.10.2011 22:12 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

Já vám rozumím. Pro mě jsou taky prachy spíš neštěstí. Jasně, člověk je potřebuje, koupí si za ně spoustu krásnejch věcí... Ale štěstí nepřinesou - alespoň mě ne, a lidi kterým ano upřímně lituju. Asi bych se zkusila se synem odstěhovat. Neničit manželství, prostě zkusit jaké to bude když budete každý zvlášť. Třeba i jemu pak dojde v prázdném domě že pro samou práci přišel o to nejcenější co měl. A pokud mu tak bude lépe, bude lépe i vám s novým přítelem a tatínkem...

 
27.10.2011 22:20 Uživatel: MitsCa
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

To je hodně těžké. Rád bych poradil, ale já dobré práce nechal kvůli ženě a jak jsem dopadl... Tady však máte malého, což je celkem zásadní rozdíl.

Ale jedno přece. Semlelo ho to. Podle toho co píšeš, mu to pěkně stouplo do hlavy a tyhle věci já nechápu, jak se můžou lidi kvůli práci a z ní plynoucí možnosti tak změnit. Já si myslím, že jsem si to taky mohl dovolit, lidi mě vítali a oslovovali pane řediteli, ale zůstal jsem stejný a má partnerka byla a budoucí vždy bude na prvním místě (proto jsem toho asi nechal - to další by asi stejně vyplynulo na povrch časem...)

Asi bych souhlasil s Banánkou výše...
  

 
28.10.2011 03:34 Uživatel: L.
Věk:  30
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

Asi vy se zamyslete jaký život chcete, jestli rodinný tak odejděte. Těžko ho přesvědčíte aby té práce nechal.
Pokud chcete žít zajištěná a mít třeba nějaké vlastní aktivity a zájmy, ke kterým nebudete pokaždé manžela potřebovat a dokážete si žít vlastním životem, zůstaňte.

Já to mám doma bohužel trochu podobné, ale zas na druhou stranu jsem nikdy nebyla závislá na vztahu, mám ráda i vlastní činnosti a zábavu, přítel zas kariéru..a tak si asi něak vlastně vyhovojeme..

 
28.10.2011 09:30 Uživatel: Indiánka
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

 Říká se, že peníze jsou nástrojem ďábla a ti, jež jim podlehnou plní funkci jejich otroka. Ty ve vašem vztahu velice trpíš. A vztahy jsou o harmonii.... Bohužel asi by bylo na místě odstěhovat se. Už kvůli malého, tvoje starosti se přenášejí i na něj. Do rozvodu bych ale zatím nešla. Uvidíš, jak se situace bude vyvíjet dál. Udivila mne však reakce tvého manžela, že s takovou lehkostí oznámil, že můžeš jít.....

Až se u něj v zaměstnání roznese zpráva, že žijete odděleně, začne na něj pořádný lov, s tím jistě počítáš. Bohužel nikomu nepůjde o něj, ale o jeho peníze...Bude to poslední prověrka vašeho vztahu. Buď prohlédne, nebo podlehne. On si tím musí projít.

Zatím tolik. Tak hodně štěstí

 
28.10.2011 09:39 Uživatel: MitsCa
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

Přesně.

 
20.12.2011 11:46 Uživatel: Endy
Věk:  28
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

Něco mi to připomínáZamračený mám doma téměř to samé. Nedokáže už se bavit o ničem jiném než o své práci a čeká, že budu dychtivě naslouchat. Taky jsem doma na mateřské s malou dcerkou a navíc těhotná, ale moje problémy ho absolutně nezajímají. Má pocit, že když tolik vydělává, nemusí už doma hnout ani prstem, ale nedá mi ani korunu. Kupuje jen sobě, že si to zaslouží, protože se na ty peníze nadře...jenže já nemám kam jít ani nemám peníze opatřit si něco jiného.
Často mám pocit, že už jsem v koncích a nevím jak dál.  

 
20.12.2011 12:57 Uživatel: Julie
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

   A to se změnil až teď?   Možná by to chtělo si s ním o tom promluvit a nebo navštívit poradnu. Jste na začátku, za pokus by to stálo. Hodně štěstí a pohodové svátky!

 
20.12.2011 15:42 Uživatel: MitsCa
Téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Text uživatele: 

Tak to snad je žert...
Moje nerezavějící první láska, s kterou jsem byl mimochodem právě na obědě smile, má taky velmi bohatého chlapa a s ním 2 děti, ale on ji teda dává skoro všechno. Je fakt, že peníze nejsou všechno, ale jen reaguju na to, že ty seš doma, ještě posloucháš jeho řeči a ještě navíc Ti nepomůže a nedá peníze, když už to takhle máte zařízené?
Ach jo.   Vždyť domů má přijít si od práce odpočinout a ne to zase řešit. A s tím, že nehne doma ani prstem.... To je vidět, že si myslí, že mateřská dovolená je opravdu dovolená...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Život s úspěšným businessmanem nebo rozvod?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16215
Počet odpovědí celkem: 173737
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny