Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví

28.01.2014 20:07
Uživatel: Alan
Odpovědí na téma: 6
Text: 

2004 jsme se přestěhovali s matkou a sestrou do Anglie. První rok byl pro mě nejtěžším rokem v mém životě. Bylo mi sedmnáct, neuměl jsem anglicky, neměli jsme peníze, jen dluhy, které jsme nechali v Češku. Bydleli jsme v hrozném domě v podnájmu, že kterého nás potom vyhodili, jelikož jsme neměli na zaplacení nájmu. Naštěstí si má matka našla přítele, který její problémy částečně řešil, za což mu hrozně moc děkuji.

O to ale nejde. Jde o mě. Já jsem tam nastoupil do školy, zase od prvního stupně. Neuměl jsem ani slovo, neměl jsem tam žádné kamarády a samozřejmě jsem neměl nejmenší šanci u žádné z tamějších krasavic. Dokonce jsem to i párkrát na některou zkusil, tehdy jsem měl ještě kuráž, která postupem času mizla a já se pomalu dostával do fáze, ve které jsem nyní.

Po pár měsících ve škole jsem se začínal cítit lip, matka si našla toho přítele, čímž zmizly finanční problémy a tím i mě obavy o ní. Začaly se ale rýsovat jiné, a sice obavy o mě samotného. Neměl jsem nic. A chtěl jsem. Moc. Do 17 v Čechách jsem žádnou holku neměl a v Anglii na svého českého prince patrně žádná nečekala. Po dvou letech, když jsem to vzdal a soustředil se jen na školu, si mě všimla jedna holka z Moldávie, která chodila do jiné třídy.

Byla pěkná, no já byl pěkný trotl a všechno jsem zpackal, poněvadž jsem si  vůbec nevěřil a to i přes jasné náznaky ''balení mě''. Vydržela to ale docela dlouho, já chodil spát s myšlenkami na ní a ráno jsem ji už zase nenáviděl, jelikož si v autobuse sedla vedle někoho jiného. Nikdy jsme  si nedali ani pusu, škoda.

Důležité ovšem bylo, že jsem pochopil, jak mužů zvládnout ty debilní večery (a  víkendy, prostě když zrovna nic nemám na práci), ve kterých jsem úplně sám.   Vnukl jsem si nějakou myšlenku, které jsem se držel. Přemýšlel jsem nad tím  děvčetem, rozvíjel v myšlenkách nás vztah a byl šťastný. Při stereotypu, jakou škola je, to bylo možné. Byl jsem celé dny v té myšlence, kterou jsem pevně
držel a nepustil. Jakmile jsem vyčerpal veškerou fantazii o daném příběhu, vymyslel jsem nový, kterého jsem se zase držel dál a dál. Žil jsem ve snech. Pamatuju, že vzpomínka, že jsem známý rapper, mi vydržela snad půl roku. Prožíval jsem to, všechny mě rutinní cesty na nákupy, jízdy metrem či umývání nádobí jsem si myslel, že jsem rapper a holky po mě sílí. Byl jsem šťastný.

Dnes je mi 27. Jezdím novým Audi, vydělávám pěkně peníze. Ale stále nemám nic.
Z mých snu se dostanu párkrát do roka na pár dní, jako třeba zrovna teď, kdy si  na dovolené u vašich jihozápadních sousedů uvědomím, že ziju naprosto sám,   nemám přátelé, nikdy jsem neměl holku a už jen telefonát od mě matky mi přijde otravný, jelikož mě zatěžuje problemama, které já, ve svých představách, nemám.   Jelikož umím dobře lhát a stejnetak chránit si své soukromí, všichni lidé, se kterýma se ještě stýkám, věří, že jsem typický singl s holkama na jednu noc.

Moje otázka je. Co mám dělat? Já jsem většinu času šťastný, sice jsem v deliriu, ale šťastný. Mužů si hrát se vsema, vymyslet si zážitky, ale v hlouby duše mě to neuvěřitelně srazí. Poté, co jsem si koupil auto, jsem měl zase tu svou chvilku a šel ulovit nějakou tu holku. Setkal jsem se pouze a jenom s odmítáním, jelikož ani nevím, jak mám s ženou začít konverzovat. Ony by se i některá našla, ale upřímně, která z vás si sedne k samotnému podivínovi v baru  a bude se s ním bavit? Kdybych měl alespoň kamaráda, který mi nějak pomůže, ale  ne. Většina v mojem věku už má děti, já nikdy neměl sex. Je mi před takovýma lidma neuvěřitelně trapné, cítím jsem méněcenný a přejí si, abych se nikdy nenarodil. Prosím, nepište mi nikdo, že jsem zbabělec a měl bych se vzchopit,
tím mi fakt nikdo nepomůže, jelikož to o sobě vím. Nikdo nemůže o mě mít horší mínění, než mám já sám.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2241x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Obycejny singl
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.01.2014 20:25 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

Ahoj, nevim jestli ti to pomuze, ale mam jednu historku ze zivota. Jela jsem na hory a vedle me sedel kluk zijici v Anglii. Bylo mu 26. Dali jsme se do reci a on mi rekl, ze se mu v Anglii moc libi, akorat za tech pet let, co tam zije, neprisel na to, jak Anglicanky delaji deti.
U tebe bude problerm asi v uplne jine mentalite a sebevedomi. Proto bych se na tvem miste zamerila na zeny cizinky, ne typicke Anglicanky. Zkus to treba na internetu nebo s inzeratem. Kdyz nic, tak ziskas alespon nejake zkusenosti. Good luck

 
28.01.2014 21:02 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

My pár let v Anglii taky žili a pokud jsi tam někde viděl krasavici, jsi frajer Není nad pěkný český holky, takže nemáš třeba možnost sem někdy zajet a najít si někoho tu a buď se vrátit do Čech nebo se s ní odstěhovat do Anglie?

    Druhá, reálnější varianta je, že v Anglii je spousta všelijakých klubů - sportovních, cestovatelských, čtenářskcýh. Satčí se rozhlédnout a někam začít chodit. Angličané nejsou takoví studení čumáci, jako my. Ano, někteří nás berou jako cizince, přesto se s námi baví a časem se někteří i zpřátelí a to je začátek. A co kolektiv v práci? My jsme se každý víkend scházeli s lidma od táty z práce - buď v pátek party nebo v sobotu výlet, hra cricketu či pouštění draků v parku. Pravda je, že většina spolupracovníků i jejich rodiny byly také ze zahraničí, ale chodili s námi někdy i šéfové, rodilí Britové…

    Chápu, že si člověk zvykne žít sám, ale pokus se aspoň někdy vyjít mezi lidi a určitě přátelé najdeš a bude Ti hned lépe. A méněcenný se cítíš proč? Že jsi neměl sex? Doufám, že to není měřítko úspěchu lidí, v kolika měl poprvé sex a kolik vystřídal partnerů…to by bylo hodně špatné. Myslím, že jsi hodně úspěšný - začal jsi od nuly v cizí zemi a zjevně jsi vystudoval a našel si práci a jsi celkem úspěšný, jen moc nesmělý. Moc holek první krok neudělá, takže se musíš ty pokusit udělat první krok a obzvlášť, pokud vidíš nýznaky, že by zájem byl (slečně z Moldávie se nedivím - také bych si k Tobě nepřisedla, i kdyby ses mi líbil sebevíc, kdybys mi nedal najevo, že máš zájem). Myslím, že kdysi dámám upadla rukavička a tím dávaly najevo, že mají zájem…a galantní mladík, který zájem měl ji majitelce zase podal.

    Zkus to, ze svých fantazií si vezmi sto sebevědomí a isnpiraci a vyraž do reálného světa, mezi lidi a nenech se odradit. Myslím, že na to máš…musíš chtít a nevzdát se.

 
28.01.2014 23:08 Uživatel: Elizabeth
Věk:  24
0-100
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

Ahoj, máš zajímavý životní příběh. Asi bych ti poradila neztrácej naději a věř tomu, že ten šťastný den přijde. Přestaň se soustředit na to, jak špatný to teď je, nebude to tak pořád Nechtěj hned získat všechno. Rozděl si to na menší části. Nechtěj hned sbalit nějakou holku, ze začátku stačí jen prohodit pár slov. Netlač na pilu a postupně přidávej. Najdi si nějakou aktivitu, které se budeš věnovat pravidelně, to tě odreáguje a budeš mít z toho radost.  Třeba v Anglii můžeš najít i Češku, co tam bude třeba jako aupair nebo studovat, to je taky celkem častý Nebo zkus nějaký seznamovací chaty. Asi to bude nějaký čas trvat, ale když vytrváš tak to určitě dotáhneš do úspěšného konce.  

 
29.01.2014 08:46 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

Sorry, ale přestaň v 1. řadě stále jen snít a vrať se nohama na zem.

 
06.02.2014 17:05 Uživatel: Galla
Věk:  40
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

Vím že moje rada bude asi pro někoho "nepřiměřená", ale já z Tebe cítím, že ti sráží seběvědomí ta skutečnost, že jsi neměl sex. Takže můj názor je ten, že by sis měl koupit holku. Abys věděl o co jsi "přišel" - protože jsi o nic tak zásadního nepřišel a aby sis to prostě vyzkoušel.

I fakt, že nevíš jak jednat a povídat si s hokou tě svazuje. Když si obstaráš nějakou na úrovni, tak s ní určitě budeš moct probírat spoustu témat a můžeš se jí i svěřit, že chceš získat trénink

A být tebou, tak opravdu přestanu snít. Sny jsou hezké, ale v noci. Realita se musí žít- ne snít.

Stejně tak je otázka, proč nemáš kamaráda? ! Že nesedíš jen doma na zadku?  Máš nějaké koníčky, sport? Tam si můžeš časem taky sehnat kamarády. A v partě se už pak samozřejmě v baru líp balí holky

Držím palce!!

 
25.11.2014 17:13 Uživatel: PetrN
Téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Text uživatele: 

Ahoj Alane, je Tvůj příspěvek ještě aktuální? Já žiju v Praze, ale jsem na tom velmi podobně. Neumím se seznamovat, holky o mě nikdy neměly zájem a dostává mě to do depresí. Strašně ale toužím zažít v Anglii třeba diskotéku, noční klub, nějaký jazzík apod. Finančně na tom jsem na české poměry dobře, klidně bych přiletěl, ale skoro nikoho tam neznám. Jestli máš zájem, rád bych se s Tebou osobně setkal nebo si alespoň psal. Vždyť sdílená bolest je poloviční a třeba něco vymyslíme.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bohatý v Anglii a přesto single - už mě to nebaví
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny