mojra.cz

Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami

13.12.2013 10:38
Uživatel: amphibius
Věk:  29
0-100
Odpovědí na téma: 25
Text: 

Když začne takový 29 letý muž, který už pár let neměl přítelkyni, přemýšlet, tak z toho nic dobrého nevzejde. Pravdou je, že by se mé synapse a neurony nepokoušely o chaotické kotrmelce s nejasným cílem, kdyby nebylo několika pachatelů:

 

1)       1. Dovolená - Tak jsem si vzal dovolenou! A to celý týden. A dnes jsem dokonce o dovolené ani nepracoval. Bohužel jsem zjistil, že to je zásadní chyba, jelikož člověk začne…přemýšlet.

 

2)       2. Starostlivý kamarád a kamarádka (víceméně poslední) – „Tak co ženský? Už sis nějakou našel? “ AaaaAAaa. Kdyby se mě na to nikdo nezeptal, tak o tom, že žádnou nemám ani nevím. No…až na ty občasné osamocené večery s kdy to no…prostě víte? No do pr***e myslím happy time no!

 

3)       3. Starostlivá paní u přepážky na výdej nového dokladu – „Ale copak copak, takový mladý sympatický muž a stále svobodný? To proto se na těch fotkách tváříte jak Shrek? “ Hm. Moc milá paní.

 

Do nějakých 26 let jsem byl takovej „ňouma“, který se potloukal životem jako plachetnice bez plachet, kormidla, kapitána a trupu a…No spíš jsem byl takovej hnusnej plesnivej vor svázanej uvařenejma špagetama…Zajímavé je, že nemohu říct, že by o mne vlastně nebyl tenkrát zájem. A přitom jsem byl fakt extra nicka bez jakékoli hodnoty; možná až na ty prasátka (viz dále v textu) nebo jsem mohl někomu posloužil jako palivo do kotle na biomasu.
   Jak se postupně kamarádi a kamarádky zaláskovali, brrrr, a já přešel plným plynem do módu jasných cílů a „trojletky“, kterou se mi daří plnit, tak jsem všechny ztratil a tenhle týden jsem si uvědomil všechno. Je to první týden, kdy mám skutečně dovolenou za poslední 3 roky. Nejen, že nemám ženskou, ale ani přátele. Tak nějak všechno za ta léta vyšumělo a já ani nevím, co bych si s lidma, které jsem znal povídal. A upřímně. Moc jich nebylo…Z té nicky jsem si našel práci, kde jsem už 3x postoupil výše a dělám v nižším managementu. Poprvé v životě jsem také něco těžšího dokončil a také jsem se pohnul z místa mého posilování (za účelem nabytí síly), kterému jsem taky udal směr a dosáhl určitého bodu, o kterém jsem myslel, že to nikdy nedokážu a jsem na sebe v podstatě hrdej. Jenže.

 

Kde mám teď hledat ženskou?

 

Udělal jsem to nejhorší, co může chlap udělat. Zkusil seznamku. Pravdou je, že fotkou nějak závratně neoslním; sice mé témě dokáže za přiznivých (? ) světelných podmínek házet prasátka, ale to se do oslnění asi nepočítá a můj 6. smysl mi říká, že za to bonusové body nedostávám. Nicméně až na menší hodnotové nevýhody si myslím, že už nejsem tak špatnej chlap. Neodpověděla mi ovšem ani jediná slečna z asi 10 oslovených. Napsaly mi ovšem 2 slečny „kyprých“ tvarů, nejspíše atakující téměř mojí váhu - mimochodem 105kg - a když jsem slušně odepsal, že hledám štíhlou ženu, tak jsem byl hned další kretén, co chce vychrtlou blbou anorektičku a že mám hrozný nároky (to množný číslo jsem nepochopil) … Přitom já prostě jen hledám štíhlou holku, co nebude žádná fůrie. To, jestli je fůrie a ten zbytek už člověk pozná až naživo. Každopádně jsem se dozvěděl od kamarádky (ano té jediné, která je ještě v kontaktu), které jsem si postěžoval, že ženy dostávají klidně i 500 zpráv denně!!! Takže jsem to raději zabalil než ze sebe dělat dalšího šaška mezi tisíci soky. Inu, jal jsem se do old-school typu a to naživo!

Pár šrámů na duši mě to stálo, ale to je holt náš úděl, že jo chlapi alt? Pár docela vtipných situací z toho bylo. Jedna slečna v tramvaji na mě spadla a já začal nahlas hlásat, „Vítejte na mém ostrůvku stability a prosperity, další zastávka: restaurace u 3 nudlí“ a lidi z toho měli prdel, ale s úspěchem se to u cílené slečny nesetkalo. Jedna babička mi při výstupu řekla ať vytrvám, že tu pravou na ty nudle najdu alt). Pár jsem jich oslovil v galerii, ale taky nic moc. Jedna drobná hezká holka mi, trochu narudlá, řekla, že nemůže jít na schůzku s chlapem, který má větší prsa než ona (A přitom já jsem dolňák. Tak nevím proč to ženský tak řešej). A tak podobně. Vlastně to byla docela sranda no alt

 

Každopádně, když už se zadařilo, tak jsem neprošel vždy stejným filtrem. Nemám auto a byt. To se v Praze neodpouští. Já to na jednu stranu chápu, jsem už ve věku, kdy se vlastní bydlení očekává a musím se přiznat, že jsem měl hodně let ruční brzdu v erekci a prostě jsem stál na místě. Ve čtyřletce (teď mi skončila trojletka, takže max do roka a ano, kvůli tomu psych. efektu, že nechci, abych ve 30 bydlel „v pokojíčku“) mám za cíl pořízení vlastního bydlení, ale trochu mne štve, že ženy nejsou alespoň trochu nakloněni tomu vidět, jak člověk funguje teď a jaké jsou možnosti a že jsem hned mamánek. Navíc si vařím i peru sám, protože bydlím hlavně s otcem, ale to je holt už jedno. A to auto? Nechápu. Já tu možnost mám, ale v Praze je mi prostě k ničemu a přijde mi, že je ho třeba mít jen proto, abych ho…měl. Já můžu mít firemní, ale k čemu? Někdo jako já prostě auto vůbec nepotřebuje a naopak by bylo jen přítěží, protože v metru už jsem přečetl desítky knih a čas v autě je prostě naprosto neproduktivní. Kdybych ho potřebvoal, tak bych ho měl…Zdá se mi, že každá žena auto bere jako něco, co musí chlap mít.

 

Závěr pro mě: Nebrat si dovolenou! A zkusit seznamování zase za 3 roky a mezitím udělat novou trojletku alt) Vždy jsem chtěl jednu starou klasiku, tak si na ní za 3 roky vydělám. Když už teda auto, tak takový, který jsem měl jako malej kluk na plagátě a nejen něco z bodu A do B alt). Ten byt do 30 stihnout musím no. A rýsuje se 2. práce! A na ten benč to číslo do 3 let taky hezky zakulatím a vyrazím na soutěž! Tak a program na 3 roky hotovej…

Závěr pro chlapy: Nechodit na seznamky! Jsou tam predátorky připomínající olympijské koulařky, ovšem bez jejich sportovních výkonů, které vám pod všemi možnými výhružkami a naprosto scestnými argumenty pokusí vysvětlit, proč oni s tou milou a hodnou krásnou duší jsou to pravé a že všechny štíhlé ženy jsou hloupé, zlé a sežerou vám po aktu hlavu jako kudlanka. Anebo tam najdete ženy, kterým píše každý chlap, který na seznamku páchne, a ty pak ty vzkazy mohou přehrabovat vidlema. Když už seznamovat, tak naživo. S autem. A bytem/domem. Anebo lhát. Ale na to já prostě nemám. A zkuste to jako já, když se nedaří. Nějaké cíle si dát.

Závěr pro prasátka: Nesmíte to zase přehánět!

Závěr pro ženy: zkuste být špetku milejší, když máte „kandidáta“. Já už celkem chápu, proč to spousta chlapů ani nezkouší. Já se z toho otřepu, ale myslím, že hodně chlapů to zkusí párkrát a pak už nikdy…S tím bydlením vás ale částečně chápu no. Tak zase za pár let čau alt

 

 

 

 

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2847x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Problémy skoro-třicátníka při seznamování
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.12.2013 11:45 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Dobře Ti to píše. Kdyby Ti to tak i mluvilo, nepsal bys. Hodně štěstí

 
13.12.2013 12:38 Uživatel: Julie
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

   Nevěříš si, vyzařuje z Tebe nízké sebevědomí, je to jako v přírodě „princip handicapu" Místo toho shazování se, jsi měl popsat svoje lepší stránky. Ty seznamky komentovat nebudu, nemám důvěru.

   Mám kamarádku a má stejný problém, akorát si víc věří. Její „nedostatek" je, že je moc chytrá, schopná, pracovitá. Často jí říkám, že chlapa vlastně nepotřebuje. Má barák, auta 2, firmu, jenže už má věk a chce rodinu. O nápadníky nemá nouzi, kvalita už je horší. Buď jsou to mamánci a nebo ješitové postižení sebeláskou. Svobodného chlapa kterej má v hlavě a né v hlavičce nevidět.

   Jo a to auto není důležitý, fak ne.

 
13.12.2013 14:33 Uživatel: Martin2012
Věk:  43

Město:Hradec Králové

Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

No, podívej, já už jsem starej, mám už podzim života a co se týká žen jsem na tom mnohem, mnohem hůř než ty.

O tebe, jak píše, v mládí byl zájem, o mně nikdy, nikdy jsem přítelkyni neměl, nemám a ani mít nebudu, už ji ani nehledám. Kdysi jsem s tím měl opravdu velký problém, protože nechci a neumím žít sám, ale postupně jsem si na to musel zvyknout. Takže tovje starosti jsou zbytečné, ženskou najdeš v pohodě.

 
13.12.2013 16:59 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
Na příjmu
3000-4000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Přestaň tolik přemýšlet, zahoď ten svůj "ostrovtip", začni si víc věřit a všechno půjde mnohem líp.

Fakt "vtipálky" ženský nemusí. Kromě jiného je z toho patrné Tvé nízké sebevědomí.

 
13.12.2013 20:20 Uživatel: veverka
Věk:  32
1428004638_novinkaveverka.jpg
Na příjmu
2000-3000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Souhlasím s ostatními. Po tomhle, co jsem si přečetla, bych toho chlapa už předem nechtěla. Je to vyloženě cynismus. Trochu více pokory do toho myšlení a bude lépe.

 
13.12.2013 22:13 Uživatel: amphibius
Věk:  29
0-100
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Já tomu teda moc nerozumím. s mým "ostrovtipem" zatím nikdo neměl problém, spíše naopak. Dokonce jsem měl i čtenáře na ten můj hroznej ostrovtip…A sebevědomí mám rozhodně nadprůměrný. To, že jsem mluvil o minulosti, tak jak to bylo, nemá nic společného s aktuálním stavem, který jsem popsal jasně pozitivně…

 

Veverka: A té pokoře už vůbec nerozumím. Pokoru do myšlení? Můžete mi to upřesnit? Ideálně nějak konkrétně z toho, co jsem psal.

 
13.12.2013 22:25 Uživatel: veverka
Věk:  32
1428004638_novinkaveverka.jpg
Na příjmu
2000-3000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Jo, čte se tocelkem pěkně, to souhlasím, Kdybys psal nějaké články nebo tak, asi budu Tvou pravidelnou čtenářkou. Ale když si to spojím s partnerstvím, spíše mě to odrazuje. Přirovnala bych to asi k tomu, když je v nějaké skupině lidí takový ten bavič, šašek, kterého je všude plno, člověk se třeba i válí smíchy, ale je rád za toho svého partnera, který je trošku tišší, ale možná o to bohatší je jeho vnitřní život, přemýšlivost.

Prostě pokoru v tom smyslu, že ačkoliv mnoho z těch zákonistostí, které jsi popsal, zajisté platí, není to tak ve všech případech. Prostě neškatulkovat lidi ze seznamek a odjinud. Nebýt zatížen negativními zkušenostmi více, než je zdrávo

 
13.12.2013 22:27 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
2000-3000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Ja si zase na rozdil od ostatnich myslim, ze dotycny je velice inteligentni a sebevedomy a jeho smysl pro humor je velike plus. Zeny maji rady muze se smyslem pro humor! On se doposud venoval studiu a kariere a mel jinak nastavene priority. A co je na tom? Ted se totiz najednou zabrzdil a rozhledl kolem sebe a zjistil, ze ostatni jsou nekde jine nez on, ze on neco zameskal. Na rozdil od zen mu biologicke hodiny nebiji, jen to musi vzit za spravny konec.
Co treba prihlasit se do nejakeho kurzu, do fitka, do tanecnich - proste spojit prijemne s uzitecnym?
Anebo si rovnou stoupni pred Filosofickou fakultu a odchytavej studentky 
Hodne stesti!!!  

 
13.12.2013 23:04 Uživatel: amphibius
Věk:  29
0-100
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

veverka: "Nebýt zatížen negativními zkušenostmi více, než je zdrávo" No, na tom možná něco bude. Ale to je podle mě věcí charakteru a já už jinak fungovat nebudu. Ale na druhou stranu si nemyslím, že jsem nějakej velkej negativista. Spíš jsem cynik. Ale to se nevylučuje s mou, spíše, veselostí. To zní strašně, ale líp to teď napsat nedokážu

 

Listicka: Tak fitko je můj druhej domov a jak už jsem psal, jeden z mých cílů se týkal právě toho, dokázat to, co většina roky cvičících nedokázala. A podařilo se. Takže já tam chodím vyloženě dřít; navíc tam smyju strasti pracovního života v marné, leč zábavné, snaze obelhávání gravitace.

 

Vy ženy do fitka téměř nechodíte a když, tak to jsou takové ty fitka, kde mají maximálně třicetikilové jednoruční činky apod. nebo do těch pro mne použitelných, ale jen na spinning atd. Leda zkusit prvoplánovitě nějaké takové tohle "ženské" fitko; ale to už mi přijdou lepší ty taneční. Jen nevím kolik žen tam chodí single. Spíš mám dojem, že žena bez partnera tam nepáchne. Možná to ale zkusím

 

Každopádně díky všem za reakce.

 
13.12.2013 23:25 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
2000-3000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Amphibius, vubec si o sebe nemusis delat statosti. Je videt, ze se dokazes do veci poradne obout.
Tak zapoj fantazii a premyslej,   kam vyrazit. Ve fitku plnem testosteronu asi tezko narazis na krehkou zenu.  Treba se prihlas do kurzu vareni nebo zajdi obcas na nejakou vernisaz atd. Vsak ty uz na neco prijdes.  

 
14.12.2013 15:23 Uživatel: Medvěd
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Neporadím, ale početl jsem si.

 
14.12.2013 16:33 Uživatel: malenka
Věk:  29
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Amphibiusi, myslím, že se trápíš zbytečně, jsi kluk a rozhodně nemusíš nikam spěchat. Můžeš v klidu vybírat mezi ženami v poměrně širokém věkovém rozmezí mezi cca 20 a 35, věř mi, že nás nezadaných bez dětí je spoustu. Dokonce se můžeš i splést, zjistit, že to není úplně ono a hledat znovu. To je věc, kterou si žena v tomto věku už bohužel dovolit nemůže, stejně jako máme velice omezené pole působnosti, pokud jde o věk. Jen tak na okraj, nevím, co je super na tom, že holka dostane na seznamce 500 odpovědí, podle mě 499 jsou úchyláci, tragédi nebo si chtějí zašpásovat. Pokud je tam jeden fajn slušný kluk, holka nemá šanci ho objevit. Já to tedy nezkoušla a ani nebudu. Byla jsem ale na speeddatingu, to bylo ok, svůj protějšek vidíš, na základě prvního dojmu se můžeš rozhodnout, jestli chceš pokračovat.

 
14.12.2013 18:00 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Ahoj,

tak já bych řekla, že je fajn, že si sám ze sebe umíš udělat legraci. Je pravda, že když je to moc, zavání to nízkým sebevědomím, ale je to lepší než nafrněnej idiot. Pokud jsi někam psal, proč už nepíšeš? Anebo proč nejsi na nějakém literárním serveru, kde by se taky dalo s někým seznámit. Třeba server Libres pořádá pravidelně na podzim v Počátkách srazy. Vzhledem k tomu, že na to seznamování dle tvých trojletek zase tak nespěcháš příští podzim je ideální. Stihneš proniknout na server, zabydlet se tam a pak už hurá do Počátek anebo na nějaký pražský sraz.

Je pravda, že seznamky nejsou zrovna místem, které přeje tvému typu lidí (nemyslím teď prasátka či větší prsa ) ale spíš ten "ostrovtip" o kterém tu někdo psal.

Zkoušel jsi i tady? seznamka Je to sice pod hlavičkou stránek "katolik.cz" ale píšou tam i lidé, kteří víru nikterak neprožívají. Myslím ale, že je to tam celkem profiltrované a není tam ten klasický výběr.

Další tip je, nehledat hned partnerku, ale prostě jen kamarádku - myslím na seznamce. A připsat tam takové to "uvidíme, co bude dál" protože mně osobně to přijde divné - Ahoj, budem spolu chodit?

Pak už mě napadá jen knížka Jak sbalit ženu

Jo a hlavně to fakt nepřeháněj s tou sebeironií, zkus ukázat, co taky umíš a máš. Píšeš, že sebevědomí máš vysoké, tak taky musíš znát své silné stránky, co?

 

Hodně štěstí!

 

 
14.12.2013 18:01 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Ha! A co taneční, divadlo, autorské čtení a podobně? Tam snad chodí taky ženský, ne?

He! Tak taneční už radila lištička

 
14.12.2013 19:53 Uživatel: amphibius
Věk:  29
0-100
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

malenka: To máš jistě pravdu. Proto taky nikam nespěchám. V 80 začnu být nicméně mírně nervozní.  

 

Voslik: Já vlastně nikdy nezkoumal, že jsou nějaké takové servery jako ten libres. Lidi četli moje story a povídky na mnoha serverech, kde jsem se o to pokusil, ale dlouho jsem psal jen v angličtině na zahraniční fóra. Tak já jdu napsat nějakou povídku na ten server libres. Už jsem 2 roky nic nepsal, tak uvidíme, jestli to bude mít pozitivní ohlas. Když už nic jiného, třeba někomu zkrátím večer

 

Mimochodem jsem své silné stránky podle mě zmínil docela jasně:

1) Myslím, že mám velice dobrou postavu. Těch mých 100 kilo neznamená, že když do sebe plácnu, tak se budu vlnit ještě za půl hodiny.

2) Mám značně nadprůměrný příjem a slušnou práci na kterou jsem se poměrně rychle propracoval

3) Myslím, že se mnou lidi nenudí a jsem považován za dobrého společníka, ale přitom nejsem žádnej kašpar ani křikloun, jak tu zaznělo, že by to tak mohlo být

4) Umím si stčit špagetu do zadku a vytáhnout ji, nepoškozenou, nosem

 

No nic jdu psát, to bude produktivnější

 

 
15.12.2013 08:38 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Tak ta špageta je myslím meisterstück, na té bych to celé zakládala Vařenou nebo syrovou? Protože se syrovou, si myslím, je to zcela nemožné. Nebo pak teda zkus na sobě zapracovat a nacvičit to i s nevařenou.

Nějaký ten server fakt zkus. Já byla chvíli na Písmáku, na literu a pak na libresu (to je transformovaný liter). Písmák je asi nejvíc profesionální, ale podle mě záleží na tom, jak kde se člověk cítí. Na libresu je fajn společnost - můžu potvrdit.

Možná jsi teda tak dokonalý, že se tě ženy bojí Třeba z tebe to sebevědomí tak září, že to kolemjdoucí odradí či zastraší. Problém vtipných a zábavných lidí někdy je, že člověk nikdy neví, kdy mluví pravdu a kdy dělají šprťouchlata. Znám to, můj otec je vtipálek, můj přítel je vtipálek a já jsem taky vtipálek - ale jenom poloviční. Tak máte asi v Praze samé vážné ženy. Zkus nějakou přespolní z Moravy.

 
15.12.2013 23:09 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
Na příjmu
3000-4000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Voslíku, Tobě vážně ta "špageta" připadá vtipná? . To se ptám jako fakt!

Protože mě to připadá asi tak deset pod hroznou trapárnou.

Přesně to vypovídá o tom "ostrovtipu" co jsem psala.

 

No nic, asi půjde o to co kdo považuje za vtipné a tohle mě osobně vtipné skutečně nepřipadá.

 
16.12.2013 00:26 Uživatel: veverka
Věk:  32
1428004638_novinkaveverka.jpg
Na příjmu
2000-3000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

To se špagetou je prvoplánové a nanejvýš trapné.

 
16.12.2013 09:02 Uživatel: Julie
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

    Fekální vtipy taky nemusím.  

 
16.12.2013 09:47 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Ona vtipnost se posuzuje dost špatně, jelikož je to dost subjektivní záležitost. Jak známo, tak hranice vtipu a trapnosti jsou dost tenké.

Asi mám holt jiné citlivost vtipnosti. Ale abyste si nemysleli, tak vtipy vulgární taky zrovna nemusím. Ale tohle mi nepřijde nijak příšerné.

S tím "meisterstückem" jsem to myslela tak, že je to samozřejmě to, co se při navazování vztahů určitě hodí (reálně je to na nic=sranda). Podstata vtipu se fakt nemůže vysvětlovat, protože pak už to vtipný není. Ale pro jistotu: Když někdo začne s absurditou, budu absurdně pokračovat. Pokud to nebude vulgární. Což, jak jsem psala, mi tady nepřijde. Holt každý prostě máme jiné hranice.

 

 
16.12.2013 10:03 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Jo a ještě jsem, Veselko, Chtěla dodat, že kdybych podobné vtipy slyšela pořád, asi by mě to zase tak nebavilo. Jenže dotyčného neznám tak dobře, abych to mohla posoudit.

Jak jsem psala, vtipálci to mají těžké. A je taky na nich, jak daleko nechají svoji vtipnost zajít Ne každý je třeba Marek Eben, který je dle mého názoru fakt kapacita ve vtipnosti.

 
17.12.2013 15:29 Uživatel: janek
Věk:  45
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

No, já bych ty seznamky nezavrhovala… s přítelem jsem se tak seznámila, i když vlastně oklikou - dohodil mi ho jeho kamarád, se kterým jsem se tam seznámila za účelem občasných společných výletů po historii. Přitom můj miláček byl v té samé době na stejné seznamce, ale vyřadila jsem ho - měl v profilu tak děsivou fotku že potkat ho v zapadlé uličce zahodím kabelku a zdrhnu, a přitom je naživo úplně normální pěknej chlap. Mimochodem -  když jsme se seznámili, neměl (ač třicátník) byt a to čemu říkal auto byl spíš šrot na úprku… takže v tom problém nebude.

 

Ale víte co? V seznamce skoro každej chlap hned řeší jestli mu ženská dá (mail, telefon atd.) a vůbec ji nenechá ocenit jakej je. Víte kolik mi přišlo odpovědí typu "kdy na to skočíme" a erotickejch, ba až porno fotek? Fuj… A když už byl některej schopnej souvislého písemného vyjádření, byl jistojistě zadanej a hledal nezávazné povyražení, aby o něm ta jeho (a nejlépe ani já) nevěděla, no hnus.

Takže jsem na seznamování zanevřela a šla jen po kamarádech.

Zkuste se na seznamce nabídnout nezadaným dámám např. jako partner na kurs společenského tance, jako pomocný poradce do fitka, jako… no co já vím co umíte a co vás baví. Poperou se o vás, uvidíte.

 

BTW, mne například špageta pobavila.

 
16.04.2014 11:49 Uživatel: Jan754
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Mám kamarádku a má stejný problém, akorát si víc věří. Její „nedostatek" je, že je moc chytrá, schopná, pracovitá.

Tohle jsou typické bláboly - jsem strašně chytrá, schopná a ostatní jsou zoufalci. Nesmysl. Vsadím se, že většina těch chlapů byla normální, ale holčička je holt k sobě nepřiměřeně náročná, proto je sama, je to její chyba. Normálních chlapů je dostatek, problém je v ní. Obecně ženská nemá problém se seznámit, o každou i o průměrnou (který je drtivá většina) se někdo pokusí. Problém je, pokud má nepřiměřené nároky a trpí sebeklamem dokonalosti jako ta tvoje "perfektní" kamarádka. Je to prostě průměrná holka, která si připadá nadprůměrně a diví se, že nemůže najít prince na bílém koni.

Tobě bych poradil ať si nevšímáš těch blábolů od holek o vyzařování nesebevědomí apod. Jediný problém je ve frekvenci balení holek, nic jiného v tom není. Chlap bohužel nemůže jako žena spoléhat na to, že ho někdo sbalí. Průměrně vypadající holka nemá problém, vždy se někdo pokusí (a jsou to většinou normální chlapiú. Její ekvivalent mužského provedení, pokud aktivně nebalí, tak má problém. Problém by neměl, pokud by byl ženská To je celé.

 
16.04.2014 12:09 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Pro Mojestarosti.cz : Rádio Jerevan

 

alt

 
16.04.2014 12:16 Uživatel: Jan754
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Text uživatele: 

Možná jí měl spíše najít prince na bílém koni, IQ nepotřebuje

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Problémy skorotřicátníka při seznamování s dívkami, ženami
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 3
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 16045
Počet odpovědí celkem: 173026
Počet registrovaných: 4843 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejkomentovanější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny