Téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory

13.01.2018 14:03
Uživatel: toledo
Věk:  24
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Od roku 2014 si chci najít slečnu. Do roku 2017 jsem jich pozval na schůzku pouze 9. Naposled toto září. S některými bylo rande, ale nikdy z toho žádný vztah nebyl a ani moje první líbání. Počítám teda jen opravdu případy, kdy jsem se holky osobně zeptal, jestli by se mnou někam šla. Na seznamkách jsem to nezkoušel a bojím se toho.

Jenže je to málo. Co vím, tak kluci těch 9 stihnout třeba za měsíc. Takovým tempem si asi žádnou nenajdu. Většinou to tak bývá, že jich muž musí zkusit stovky než ho nějaká bude chtít.

Tak proč se nesnažím víc? Ono je to tak těžké. I u těch, které jsem teda pozval, jsem se strašně bál. Musel jsem se přemáhat, abych to vůbec udělal. Nemám takovou povahu, abych se s každým kámošil a povídal. Moc toho nenamluvím, jsem introvert a už vůbec neumím svádět a podobné serepetičky. Je to má povaha asi, z antilopy se nemůže stát lev.

Ale úplný asociál nejsem. Nikdy mě nikdo nešikanoval, nemám sociální fobii. Chodím do školy a na brigádu, kde jsou holky. Mám partu lidí a s nimi chodím do hospod, klubů, tancovačky. A i přesto jsem tam, kde jsem.

Takže jsem vlastně i trochu rád, že jsem zvládl alespoň těch 9. Na druhou stranu jsem ostuda.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1911x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: 9 holek za 4 roky
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.01.2018 14:44 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory
Text uživatele: 

Proč ostuda? Jako nejlepší vidím, chodit do společnosti mladých lidí a pozorovat povahové rysy děvčat, až ti nějaká pane do oka, jak vzezřením, tak povahou. Pak takovou pozvi na schůzku a budeš se chovat přirozeně, budete na jednu vlnu a o to jde, nač si dělat násilí a do něčeho se nutit…

 
13.01.2018 15:52 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory
Text uživatele: 

"Co vím, tak kluci těch 9 stihnout třeba za měsíc."

 

Ano? A Ty tomu věříš? Viděl jsi to na vlastní oči? Myslím, že ne.  

Ono to často bývá tak, že se kámoši spíše vytahují přiklášlováním s tím, že ve skutečnosti to není až tak, čím a jak se vytahují.

 

Takže podle ostatních se neřiď. Buď sám sebou. Kvantita v tomto případě neznamená kvalitu.

Ty chceš předpokládám dle Tvého psaní vztah, ne zářezy na pažbě. Čili z toho vyplývá, že neuvažuješ správným směrem, když tvrdíš nebo si myslíš to, že: "Takže jsem vlastně i trochu rád, že jsem zvládl alespoň těch 9. Na druhou stranu jsem ostuda."

Jinak souhlasím s tím, co Ti napsala Pavla. I nad tím popřemýšlej

 
13.01.2018 23:50 Uživatel: Katerinaa
Věk:  50
Téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory
Text uživatele: 

No tak je sice mnoho lidí, co jsou na tom ve tvém věku lépe, jak co se týče kvantity vztahů, tak kvality toho, co v těch vztazích zažili - to asi nemá smysl říkat, že to tak není.

Ale ono je to jedno, protože on to není žádný závod.

A tobě hlavně hrozí, že si tím poměřováním budeš způsobovat nebo prohlubovat čím dál větší mindrák - a budeš si tu překážku jen zvyšovat.

 

Takže jak z toho ven?

Trénink - trénink - trénink.

Bojíš se - čili je pro tebe seznamování vlastně nepříjemné, stresující. Asi se nestane, že zlepšení přjde samo od sebe. A pokud se bojíš nebo jsi vystresovaný, tak pochopitelně v té první seznamovací fázi asi velký dojem neuděláš.

Je potřeba na to začít pohlížet jako na zábavu.

Já bych ti vřele dopučila nějakou tu seznamku.

A nebrat to hned jako prostředek nějakého závodu, jak si na co nejmíň pokusů opatřit "tu pravou".

Ale jako trenažér, na kterém se v tom seznamování a komunikaci s dívkami otrkáš.

Oproti reálu to má právě pro nesmělé mnoho výhod. Jednak odpověď si můžeš v klidu rozmyslet. Jednak ti odpadnou některé stresující vjemy, třeba vyhodnocování mimiky a řeči těla partnerky - nebudeš stresovaný z toho, jestli vypadá, že se s tebou baví nebo nebaví. Můžeš zjistit, jestli se máte o čem bavit ještě než se s ní potkáš.

Píšeš, že se bojíš? Čeho? Co se nejhoršího může stát? Že holka neodpoví nebo napíše nějakou koninu? No tak za to nestojí - stačí kliknout a hned vedle je jiná další. V reálu je to horší.

 

Důležitý je profil a i fotka - nemusíš být manekýn, ale je potřeba vypadat sympaticky - nedoporučuji selfie s tupým nebo zoufalým výrazem.

 
14.01.2018 07:06 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory
Text uživatele: 

"toledo", já mám jiný pohled, jak Kateřina. Vztahy nejsou trenažer a pokud je chce člověk pilovat na trenažeru zvaný seznamka, začne se chovat nepřirozeně a začne mít dvě tváře, jednu svou a druhou natrénovanou. Pak si najde sice děvče, ale nebude tam upřímnost, ale něco nacvičené, jako na představení v cirkuse. Jsem zastáncem přirozenosti. Měl bys mít nějaké zájmy, kde se schází lidé, kluci i holky a bavit se společně a pak již vyplyne, s kým si budeš rozumět a komu budeš sympatický sám, pak může vzniknout trvalejší vztah a láska. Časté střídání partnerů není k ničemu, lépe je chvíli si počkat aby to byl vztah kvalitnější a ne povrchní. Jinak můžeš narazit na partnerku povrchní, dvou tváří a přetvářka je jen maska, která vede ke zklámání.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rande s 9 holkami za 4 roky, připadám si jako ostuda - rady, názory
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny