Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé

26.02.2018 11:11
Uživatel: Motoricon
0-100
Odpovědí na téma: 33
Text: 

Únor 2018 Zdravím Vás.

Můj poslední článek, který jsem zde dával byl někdy z listopadu 2017. Tenkrát jsem tady řešil rozchod po několika letech se svou bývalou přítelkyní. Za tu dobu se plno věcí změnilo a já bych se rád podělil o svoji cestu za svým lepším já a možná i tento článek poslouží těm, kteří právě prochází čerstvým rozchodem a nebo hledají cestu. Od podzimu 2017 se mi změnil život. Prošel jsem rozchodem s někým, koho jsem miloval, věřil mu, chtěl s dotyčnou strávit zbytek života a mít s ní děti. Plánoval jsem si nádhernou budoucnost a těšil jsem se na ni. Ale někteří tomu chtěli jinak a mě nezbylo nic jiného, než se přizpůsobit situaci, vzít život opět do vlastních rukou a začít zase znovu od nuly. Ryl jsem hubou v zemi, nemohl se zvednout. Hledal jsem cestu ven a nenacházel jsem ji. Byl jsem odkázán na rady jiných a stejně to nepomáhalo. Žádné světlo ve tmě. Na internetu jsem hledal články o tom, jak získat zpět bývalou přítelkyni, probudit v ní zase ten plamen lásky a vše vrátit do starých kolejí, zapomenout na to, co se stalo a žít zase "šťastně“. A to byla ta největší chyba, které jsem se dopustil! Zatímco já jsem se utápěl v depresích, samotě a hledal jsem chybu v sobě, moje drahá bývalá si už den po rozchodu užívala s někým jiným a vůbec o návratu ani nepřemýšlela. A to ještě v tom lepším případě, protože tohle rozhodnutí nepřichází ze dne na den. Holt, pes jde vždy za tím, kdo má větší klobásu. Ale to se prostě stává a já to vzal jako nedílnou součást života. Jednou jsem takto o víkendu seděl doma a opět nesmyslně hledal návod, jak získat bývalou zpět.

A najednou jsem narazil na velmi zajímavé stránky, díky kterým se mi otevřel zcela nový svět a možnosti. Na těch stránkách se nepsalo o tom, jak se vrátit k bývalým partnerům, ale naopak. Jak si začít užívat se ženami, na které si člověk ukáže a doslova může mít každou, kterou bude chtít. Nevěřil jsem tomu. Copak je to možné? Byl jsem zcela skeptický, ale něco mi říkalo, abych hltal články a poznával to tajemství.

Najednou jsem si uvědomil všechny ty chyby, kterých jsem se dopustil během vztahu. Doslova každá chyba seděla na mě. Typický oslík, který kýve na všechno, nehádá se a odsouhlasí vše, co se po něm chce. Připadal jsem si jako blbec. Jednak proto, že jsem viděl sám sebe v těch článcích a taky proto, že jsem dříve neodhalil to, co teď. Čím více jsem četl, tím více jsem chtěl poznávat všechny ty krásy, které na mě čekaly. Věděl jsem, že jich je mnoho. Stačilo jen pochopit princip. Teorie byla suprová. Četl jsem, hledal další a další články, vzdělával se, pracoval na sobě.

Víte, jak jsem se cítil, když jsem po měsíci začal konečně zase normálně cvičit? Druhý den jsem se nemohl ani pohnout, ale ta bolest stála za to. Opět se ve mně probudila ta touha dělat všechno, co jsem dělával předtím. Ze začátku to bylo trochu divné, protože mi chyběla motivace, ale postupem času se všechno začalo obracet k lepšímu.

 

A najednou byl prosinec 2017. Ani jsem si neuvědomil, že mám za sebou první 3 měsíce po rozchodu. Strašně to utíkalo. Pořád jsem studoval a vzdělával se, cvičil, měnil se díky tomu, co jsem objevil. Ptáte se, co TO vlastně je? Řekněme, že existuje jistá sorta lidí (mužů), která nemá zapotřebí dělat ze sebe zaopatřovatele, oslíky, nudné a neoriginální tvory. Jejich úkolem je dělat svět lepší. A přesně TO byl ten nejlepší impuls, který jsem potřeboval. Nová síla do žil. Naučil jsem se nová pravidla pro tuto hru a s tím šel do boje. A víte co? Funguje to. Bez problému a na všechny ženy bez rozdílu. Bez rozdílu.

Nezáleží na vzdělání, na věku, na ničem. V tomto ne. Začal jsem oslovovat všechny druhy žen na ulicích za bílého dne, v klubech, na internetu, prostě všude. I v práci. Na internetu je nekonečné množství videí. Je to jiný svět. Můj pohled se zcela změnil. Najednou mi došlo, že moje štěstí nespočívá jen u jedné ženy. Je jich mnohem více. Od základu jsem překopal svoje myšlení, omezuji limity v hlavě, které mě jen zbytečně brzdí a vidím vše zcela jinak. V lepším světle.

Pochopil jsem, že všechno je jen hra. Nic jiného. A já se rozhodl tu hru hrát. Upřímně? Proč být sluha jedné, když mohu být FWB s několika a nemusím přitom myslet na morální zásady? Věřte mi, je to jen obyčejný přežitek z dob dávno minulých. Musel jsem od základu změnit svoje chování, myšlení, naučit se trochu psychologie a zvednout hladinu testosteronu, který velkým způsobem ovlivňuje chování. Nehledat logiku tam, kde není a naučit se lépe odhadovat momentální situaci. Najednou už mi nedělá problém vystoupit ze své komfortní zóny a dělat věci, které bych normálně nikdy nedělal. Vždy jsem měl možnost učit se od těch nejlepších a jinak tomu nebylo, není a nebude ani teď.

Cítím, jak se mi mění život před očima. Je lepší, lehčí, svěží a plný radostí. Jde mi hlavně o sbírání zkušeností a zlepšení sebe sama.

Pokud chce někdo použít termíny jako sukničkář, d*vkař nebo k*revník, klidně může. Je to běžná reakce. I moje byla taková a nakonec jsem si dal plno věcí dohromady a vše dávalo smysl. A dává ho i teď. Nehledám jednu lásku na život. Byla by hloupost si něco začít s první ženou, kterou potkám a myslet si, že spolu budeme do konce života. Jak jsem již psal, je to sbírání zkušeností a až se třeba někdy budu rozhodovat mezi pěti nebo deseti ženami, budu přesně vědět, která by pro mě byla ta pravá. Co tím chce básník říct? Vím, že každý rozchod je bolestivý.

Vím, čím si prochází ten, který dostal kopačky a znám ty stavy bezmoci, zoufalství a samoty. Je to těžké. Hodně. Ale člověk je neuvěřitelný stroj a vydrží opravdu moc. Chce to jen čas a trpělivost. Já byl z toho na větvi několik měsíců. Ale ty doby jsou už dávno pryč. A svět se nezbořil. Jak nečekané. Tyhle řádky věnuji všem, kteří právě prochází tímto bolestivým obdobím a mají pocit, že pro ně svět skončil. Neskončil! Naopak, teprve tady začíná skutečný život plný radostných chvil a nových zážitků. Protože na tuhle věc platí jen dvě slova: STREET GAME alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4042x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Překopání mysli aneb Streetgame v plné palbě
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.02.2018 14:26 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Ano, v dnešní době je možné a dokonce reálné (jak je i zde názorně vidět) to, že ti co neumí být sami sebou, si raději nechají vymýt mozek a to opravdu čímkoliv.

 
26.02.2018 19:38 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Původně jsem chtěla reagovat vlastně možná i na mé poměry neslušně.

Potom jsem vlivem ihned nereakčnosti vychladla a teď už vlastně jen kroutím očima a říkám si něco ve smyslu "bože, do kohos to duši dal"

 

Ráda bych si zde přečetla názory mužů na tuto věc. Jelikož si myslím, že názory žen jsou více méně jasné.

 
27.02.2018 09:46 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

"Motoricon", myslíš si, že jsi vítěz. Zklamu tě. Hledal si plnou láhev lásky a došel zklámání s jednou slečnou. Nyní ssi načetl spoustu falešné lásky. Místo plné láhve máš jen prázdný dudlík, takové šidítko. Sice dumláš, dumláš dudlík, ale nic neteče, zůstáváš prázdný. Je to tvoje volba, ale vše má pod sluncem svůj čas. Až poznáš, že máš jen dudlík, opět zatoužíš pít pravou lásku, ale to až přijde tvůj čas, pak se opět posuneš a dozraješ… držím palečky.

 
27.02.2018 13:03 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Přesně tak, je to falešná cesta, jednou to poznas a zatouzis po čistě duši. Když do holek investujs faleš a vlastni sebeuspokojení, jak te to může dlouho naplňovat? Co investujes, to se ti vrátí. Faleš a sobectví. S tímto nikdy dlouhodobě nebudeš šťastný.

 
11.07.2018 03:01 Uživatel: vermaruby38
Věk:  24

Město:Chicago

My status
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Tady to spíše vypadá na GAME IS OVER než STREET GAME.  Taky myslím!

 
27.02.2018 09:48 Uživatel: sakulek
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Kdysi dávno jsem býval taková ta romantická duše ochotná ženu na svých rukou nosit. A každá holka, se kterou jsem měl čest ve smyslu jiným, než čistě kamarádským, ve mě tuhle hodnou a milou duši postupně ubíjela… i když jsem zjistil, že jsem asi pořád moc hodnej.

 

Na to, cos napsal, koukám tak, že tě holky zklamaly natolik, že v tobě toho hodnýho kluka zatloukli a teď s nima jednáš tak, jak píšeš. Nikdo ti to za zlý mít nemůže, pravděpodobně to vychází z tvých zkušeností a třeba i strachu ze zklamání. Ono je lepší bejt děvkař a jen tak si užívat, než do někoho emocionálně investovat, aby se tvoje veškerá snaha po čase zbořila jako domeček z karet. Bohužel způsob tvýho podání alá "Street game" zdá se mi býti krapet nešťastný… a holky tě tu za to budou kamenovat .  

 
27.02.2018 09:51 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Chlapi, naučte se lovit v těch správných vodách…

 
27.02.2018 13:35 Uživatel: sakulek
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Kdo se nespálí, nic se nenaučí. U každé následující potenciální partnerky si dávám pozor na jistý povahový rysy, který má společný s předešlými a vědomě analyzuju, co je dobrý a co ne. Je jasný, že každý máme nějaký chyby… ale svině, narcis, manipulátor je pořád svině, narcis a manipulátor. A těmhle je dobrý se vyhnout.

 

Já na záletnickej styl života nejsem a nikdy jsem nebyl. Takže tyhle street game a další hro pro mě nejsou. Asi jsem jeden z mála kluků, co si nedovede užít sex, pokud v tom není citově zainteresovaný.  

 

A pokud člověka opravdu něco naučí, tak je to dlouhodobý partnerství. Nenaučí se sice, jak svádět ženy na každým kroku (byť s tím třeba úplně problém nemám - nevypadám špatně, jsem poměrně výřečnej, … ), ale pomůže to člověku zjistit, co v něm opravdu je. A uvědomit si svou vlastní cenu, co případným partnerkám může a co naopak nemůže nabídnout. A podle těhle zkušeností si taky může vybrat vhodnou partnerku, pokud to z nějakýho důvodu neklapne, protože zjistí, co potřebuje od toho druhýho. Život totiž není jen o sexu.

 
03.03.2018 17:22 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

"sakulek", není to vždy pravda, někdy stačí naslouchat a poslechnout dobrou radu, či návod… není třeba se vždy spálit, to se spálí jen dítě a ten, kdo myslí, jako dítě…

 
20.11.2018 18:07 Uživatel: Tvojtatko
Věk:  21
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Ženské lži klasika : D Jakmile je někdo pozorný a zajíma se o Vás tak je out…

 
27.02.2018 12:00 Uživatel: Motoricon
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: Přeji krásné dopoledne Na začátku bych ve vší slušnosti chtěl napsat, že používat koření,, Vymývání mozku" nebo lámání rukama není na místě. Lidi dělají daleko horší věci a když tady čtu, co všechno lidi píší, nejraději bych reagoval stejně. Ovšem dnešní společnost má v sobě,, zakódováno", že co je mimo jejich možnosti, je automaticky špatné. Mě příjde daleko horší, když někdo napíše, že měl sex se svojí sestrou nebo, že někdo chce spáchat sebevraždu proto, že se zamiloval a někdo jeho lásku neopětoval. A některé články jsou skutečně zavrženíhodné. Možná stejně, jako ten můj. Respetkuji to. Účelem toho všeho, co jsem začal dělat není dostat do postele co nejvíce žen. Je jich víc, než mužů, takže fyzicky je to nemožné. Nehledě na to, že každý má jiný vkus. Ten pravý důvod, proč to dělám je ten, že nyní vidím svoje chyby, které jsem ve vztahu udělal a snažím se je maximálně minimalizovat. Proč tímhle? No, protože mě tohle nutí na sobě pracovat. Je to vývoj mojí osoby na poli psychickém i fyzickém. Nevidím nic zlého na tom, náhodně komunikovat s cizími ženami a seznamovat se. Primárně nejde o sex. Jde o to, že pokud mám možnost se zlepšovat v komunikaci, zbavit se studu o ostychu, vystupovat ze své komfortní zóny, být více spontanní a nepředvídatelný, tak ji využiji. V žádném případě jsem nezanevřel na lásku. To ani omylem. Stále hledám. Ale chci mít tu možnost volby vybrat si z několika variant a nedopadnout tak, že s někým budu jen proto, že momentálně není nic lepšího na krámě. Kolik mužů jde se svojí manželkou, partnerkou po ulici a najednou se otočí za jinou a představují si s ní např. sex? A kolik žen si vytváří sexuální obrazy s někým jiným a má vedle skutečně partnera, kterého chtěly? A nefungují tak i seznamky? Řekl bych, že ano. Jen s tím rozdílem, že já se seznamuji osobně a v krátkém čase. Dámy, která z vás by šla třeba na kávu s mužem po první zprávě, kterou by Vám napsal na internetu? A docela se divím, že ženy chtějí stereotyp. Většinou mám zkušenost zcela opačnou.
 
27.02.2018 12:26 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Tohle neobhájíš. Přečetla jsem si kdo to učí a o čem, co je cílem včetně hlavních myšlenek onoho autora jako celku jeho "učení"  + následné diskuse, a to prostě takto není v pořádku ať chceš nebo ne.  

 
27.02.2018 12:45 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Mimochodem poněkud tu překrucuješ, o co ve skutečnosti jde:

 

"Streetgame znamená seznamování s ženami přímo za dne s romanticko-sexuálním záměrem – tedy proto, že se nám líbí, a chceme s nimi spát, později možná započít vážný vztah. Streetgame začíná oslovením na ulici, v obchodě nebo třeba dopravním prostředku, a pokračuje vzájemným oťukáváním, budováním přitažlivosti, emocionálního spojení. Když si oba sednou, končí v posteli.

Hlavní důvod pro streetgame je, že poskytuje nekonečnou, nikdy vyčerpatelnou zásobu žen."

 
27.02.2018 12:57 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Tvuj prvni a tvuj druhy prispevek jsou navzajem v rozporu.

A netusim, kolik muzu a zen si vytvari sexualni predstavy o nahodnem kolemjdoucim … obavam se totiz, ze potom uz by ani nebyl cas na normalni zivot.

Strategie streetgame je ujeta a nemocna.

 
27.02.2018 12:59 Uživatel: Nonkonformni
Věk:  35
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

To Pani Colombova: mozna se budete divit, ale nazory zen nejsou vubec jasne. Nejspise patrite do skupiny zen, ktere maji svuj spravny pohled na vec a  zadny dalsi nepripousti, zbytecne odsuzuji jiny nazor na problematiku.

 

To Dany: to same by se preci dalo smerovat i k Vam, ve vsi ucte a dustojnosti, at uz mate nazor jakykoliv. Zaplatpanbuh zijeme ve spolecnosti kde muzeme nahlas rikat co si myslime, a delat vse co neni zakazane.

 

To Motoricon: sedm se stihat da, osm uz je moc.  

---

Jsem clovek ktery cely zivot pracuje s lidmi na ruznych pozicich v ruznych zamestnanich, a bezne z ruznych koutu sveta takze znalost znalost ctyr jazyku, ale i mentality naroda se kterymi jednam je obrovska vyhoda. Principielne improvizuji v ramci ucelenych a komplexnich souboru pravidel, a vzhledem k povaze prace se setkavam s velkym mnozstvim lidi. Odjakziva byla mym hobby psychologie, nicmene jsem ji nikdy nechtel studovat, studium prislo samo, diky tomu ze jsem musel sam sebe v konkretnim zivotnim bode preprogramovat.

Toto prenastaveni pohledu a chovani probihalo pod velice bedlivym dohledem skutecne v ramci sveta uznavanych osobnosti psychologie a ano priznam se, psychiatrie. Rikam o sobe ze blazen jsem, ale nejsem silenec, vsichni si v sobe neseneme nejakou tu neurozu, a stastny je ten komu nenici zivot.

Nu, po par letech tezkych zmen a krutych poznani jsem jednou bouchnul do stolu s tim, ze uz mne nebavi jednou za cas vystridat partnerku a doufat ze zrovna ta dalsi bude ta prava, sest let po rozvodu uz jsem to chtel delat proste jinak.

Jelikoz nybrz a ponevadz mam obrovskou vyhodu ve sve vyrecnosti, k tomu dobre vypadam, manipulace (nechapejte v negativnim smyslu) je mou vrozenou vlastnosti, rozhodl jsem se uzivat si, a zacal jsem smahem vyhledavat vsude kam jsem vkrocil.

Vytvareni novych kontaktu v tomto tematu ma sva specifika, takze ne vzdy se zadarilo, nicmene velice rychle jsem si vytvoril svou vlastni verzi streetgame na zaklade zkusenosti, uspechu a neuspechu. Behem asi tri tydnu ale nastal problem s casem. Protoze jsem jsem mezi svymi,, obetmi,, stale hledal potencialni partnerku, a protoze mne bavi studovat druhe do hloubky, a protoze na takove poznani nestaci se s nekym jen vyspat, ikdyz mnohe se da odhadnout uz jen z toho jak druhy/druha vypada, pripadne uz prvni veta dokaze o cloveku prozradit mnohe (neni srabactvim fofrem zaradit zpatecku, protoze mile damy, i panove, obcas je mi vas skutecne lito, a pokud holcina nema v hlave tak do jejich kalhotek ani nelezu). Nu a nastal problem, jak stihat navstevovat vsech deset, a nevymlouvat se jen na spoustu prace? Zredukovat na sedm, kazdy den jedna, to se stihat da, obzvlaste v situaci kdy sex neni cilem, jen prijemny doplnek vsech ostatnich, normalnich a prirozenych aktivit.

Zeny maji unikatni dovednost, vzdy nejak vycmuchaji ze se o muze deli s jinou. Tady jsem prijal praxi, navzdory Plzakove teorii o zapirani, naopak nezapirat. Svete div se, za celou dobu krome jedinne vyjimky, a ta se po nejakem case znovu ozvala s tim ze se zacala divat na svet jinak, a jestli se znovu zacneme spolecne setkavat.

Bavi mne kdyz se od ostatnich muzu neco priucit, a nebo se o svou zkusenost podelit, pokud o ni druhy stoji. Takze se vzajemnym hlubsim poznavanim jsem zacal zjistovat, jak moc zeny byvaji poznamenane svou minulosti, ta jak je ovlivnuje pri rozhodovani v pritomnosti, a diky tomu jak az moc jsou ochotne popirat svou prirozenost, nicmene v tomto okamziku se deli na ty ktere chteji poznat co je bavi a zajima, a jsou ochotne prekonat minimalne ostych a uvedomuji si ze mohou ziskat novou a unikatni zkusenost, a pak je druha skupina zen, ktere si i uvedomuji ze svet muze byt i jiny nez jim bylo od malicka vtloukano, ale snad ze strachu dogmaticky setrvaji a odmitaji.

Casem jsem sve oslovovani vypiloval snad k dokonalosti, takze v desiti pripadech jsem byl devetkrat uspesny. Nebavime se tu o tech desiti ale o desitkach a stovkach zkusenosti. Na svou obhajobu musim rict, ze s kazdou z zen jsme schopni si i dnes (27.02.2018) po letech, kdy mame kazdy sve zivoty sednout, a bavit se jako dobri pratele, a cas od casu to tak delame, jen si uz nelezeme do postele.

 

Kdysi mi jedna znama rekla neuveritelne moudro. Bylo to v dobe kdy jsem se vzpamatovaval po rozvodu, to vite, platit dve hypoteky za neco co vam uz nekolik let nepatri cloveku neprida. Tehdy mi bylo devetadvacet, a desne jsem v sobe resil ze kolem sebe nemam kandidatky na partnerku, ze neni z ceho a kde vybirat, ty co by byly zajimave jsou zadane. Kamaradka mi tehdy rekla at vydrzim jeste rok dva, ze normalni, inteligentni, prirozeny a hlavne svobodny chlap po tricitce je naprosto nedostatkove zbozi, ze hromada zen se v tomto veku rozvede nebo rozejde a vzhledem k tomu ze uz maji zivotni zkusenosti, zacnou lovit. Tak jsem si par let pockal a skutecne jsem se stal lovnou koristi. Mile damy, to jak Vas ovlivnuji hormony a pocit tikajicich hodin je neuveritelne.

 

Na streetgame teorii jsem narazil nahodou asi pred tremi lety, hledal jsem neco na hony vzdaleneho, nicmene jsem pouzil ve vyhledavaci prave tento vyraz a nicnetusis jsem kliknul na odkaz. Velice rychle jsem zjistil ze jsem uplne jinde nez jsem chtel byt, ale protoze tehdy jsem byl na vrcholu sveho umeni, s chuti jsem web procetl ze zvedavosti jak moc se lisi moje zkusenosti s popisovanymi postupy. No, v zasade vubec. Nedalo mi to a zacal jsem popisy porovnavat jak s tim co znam, umim a dovedu, tak s tim jak je na webu napsano, a dale jsem porovnaval s postupy z drivejska z psychologie jednotlivce.

K cemu jsem dosel? Teorii Streetgame jsem si osobne zaradil do skatulky newage, tam si davam vsechny minoritni a alternativni myslenkove smery, ktere maji v zasade a v kostce pravdu, nicmene orientace nebo tema ktere zpracovavaji je uzkoprofilove. SG se zabyva tim jak se holce dostat do kalhotek, ale vychazi z principu ktere jsou zname a daji se vyuzit i jinde nez jen pri seznamovani. Popisuje rozvoj osobnosti, smerovany prave k lovu, pokud zustaneme pouze u tohoto, pak ANO, tato teorie pri dodrzovani zasad nauci (stejne jako kazda jina teorie zabyvajici se rozvojem schopnosti a dovednosti) specifickou dovednost, nekdo s lepsim druhy s horsim vysledkem.

 

Pokud se bavime o SG je potreba zohlednit moralni rozmer a dopad. Tam uz je to o kazdem z nas, o tom jak moc napriklad zneuzivame ziskane postupy. Jestlize nesmelemu chlapci pomuze oslovit zenu kolem ktere denne chodi, ale nedovoli si to, pak je preci vse v poradku. Jestlize postup vyuzivam a kazdy den klatim jinou, tak proc by ne? Tady akorat narazime na predsudky spolecnosti ve ktere jsme byli vychovani a zijeme. Nebo snad nejaky zakon neco takoveho zakazuje?  

 

Nasledujici myslenku smeruji monogamnim. Clovek je od prirody polygamni, a s jednim nedostatkem nebo vyhodou, zalezi na pohledu, je vybaven rozumem, uvedomuje si sam sebe. Lidsi samci maji v genech zapsano ze maji oplodnit co nejvic samic, a lidske samice ze musi parit s co nejvice samci. To je prirodni zakon. Nesmyslu o dvou labutich a dozivotni samote jedne z paru pokud druhy uhyne snad veri jen nejzatvrzelejsi romantici. Clovek je v tomto smeru vazan svym rozumem a vychovou, ale na druhe strane je odmenen potesenim ze sexu, ten kdyby nebyl, pak bysme jako druh uz davno vyhynuli. Mate snad za zle nekomu to ze si zivot uziva tim co ho bavi? Ten kdo sex neprovozuje a nema tu potrebu, pak budto keca, nebo neni fyzicky a nebo psychicky v poradku. Sex je prirozenou soucasti kazdeho zdraveho jedince a kazdy zdravy jedinec sex z prirozenosti potrebuje.

 

Neberte prosim tohle moje zamysleni a nazor, uz jen tim ze ho pisu delam vyjimku, za obecne platne, nebo dogmaticky spravne, neobhajuji tu SG ale princip, SG je dle meho snahou, a take si myslim ze v pocatku tomu take tak bylo, pomoci s odbouranim strachu ze seznamovani, a to zda a jak moc budu nebo nebudu vyuzivat myslenku ve svuj prospech je uz jen kazdem z nas, do toho mi nikdo nema co kecat, stejne jako treba do politickeho nazoru.

 

Jo a lovit ve velkem jsem prestal uz pred dvema roky, preci jen to neni ono spat kazdy den v jine posteli, obzvlast pro toho kdo si nepamatuje jmena.

 

Pro damy: neni smutnejsi pohled v patek vecer v restauracich, barech, diskotekach, … nez na skupinku dvou tri zen, patricne upravenych, ladne pocucavajicich svuj drink, nenapadne pokukujicich po svem okoli, tajne doufajicich ze ten dalsi fesak co vejde si za chvilku troufne vas oslovit, kdyz po dvou hodinach zjistite ze se tak nestalo, abyste neshodila sama sebe v kolektivu tak se svorne s ostatnimi presunete do dalsiho lokalu, a brblate tak akorat o tom chlapkovi tam v rohu jinak ze to stalo za houbelec, a ze neni z ceho vybirat.

Co kdyby jste si zacaly Vy, nedaly sanci te kozatejsi a hubenejsi holce od protejsiho stolu a o toho typka co prave vesel se drze a prede vsemi zmocnily driv nez si staci vybrat? Necekejte jako slepice na hradu kterou kdo kdy trefi, jak rika moje kamaradka, budte proaktivni, mame preci rovnopravnost.

Lide neumi rikat NE, a muzi zenam dvojnasob, vyuzijte toho, seberte tu odvahu, to plati i pro pany, protoze o nicem jinem streetgame neni. Bez primereneho sebevedomi budete jen cekat na drobky co zbydou, budete obetmi skutecnych streetaru, a takove vysledky ve vas jen budou vytvaret neduveru v sebe same.

 

StreetGame je za mne neuplny popis, soubor myslenek ktere neni od veci si v kostce precist, pristupovat k poznatkum s nadhledem a kriticky, ale cile hledat jinde nez jen v seriovem kaceni lesa. Vsechny zeny maji dve usi, dve oci, dve ruce, … (stejne jako muzi), ale to co dela dela jedince unikatnim je to co ma uvnitr.

 

Predstavme si fiktivni a revolucni metodu ve svadeni zvanou LuskniPrsty, kdy dejme tomu po par tydnech domaciho luskani prijdete na ten spravny grif, takze pak bude staci prijit k vyvolenemu protejsku, lusknout prsty a ten si pak necha od vas libit vse co vas napadne. Jak dlouho vas bude bavit luskat prsty? A co teprve az v jedne mistnosti bude luskat kazdy na kazdeho?

 

Na svadeni je nejlepsi to ze kazdy pokus je jiny, tak jako kazdy z nas, a to je na tom to nejlepsi.

Takze na streetgame nejlepe s originalitou, invenci, zdravym sebevedomim a to nejlepsi na konec … S VLASTNIM ROZUMEM

 

P. S. kdo ma zajem o knihu Luskej Prsty prvni az paty dil at mi napise, cena za kazdy kus jedentisicctyristadevadesatdevet a kdo koupi vsech pet naraz dostane sesty dil zcela zdarma

 

 
27.02.2018 13:05 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Nezlob se… tvoje bla bla jsem nedocetla. Ac jsem stala o nazor muze… jenze tohle na mne pusobi jako nazor pouheho zivotniho zkrachovalce na vztahovem poli.

Sorry

 
27.02.2018 14:25 Uživatel: Nonkonformni
Věk:  35
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Skoda ze jsi nedocetla ale jestli patris mezi tu skupinu lidi kteri v dlouhem textu ztraci souvislost mezi sestnactou a sedmdesatouctvrtou vetou textu pak to chapu. Nee tak teď trochu vazne…

Kdyz misto streetgame pouziji vyraz kognitivne behaviarni terapie bude to pro Tebe srozumitelnejsi?

SG osobne neuznavam kvuli cilum ktere deklaruje a jak je orientovana, ale to ze je skutecnou soucasti sveta, ikdyz se tomu treba tak nerika je nepopiratelny fakt. Pokud se navic nepohybujes v tomto svete ani ji nebudes moct pochopit.

 

Co se povazuje za zivotniho zkrachovalce na vztahovem poli?

 

To ze nekdo bydli v domku na konci vesnice v domku se zahradou, vari manzelovi kazdou nedeli rajskou a u televize kdyz zrovna nedrbe kocku nebo psa lusti krizovky nebo plete cepice pro deti na zimu? Kdyz pak takovy manzel v takovem vztahu po dvaceti letech jde do jednoty na nakup, z nudy se tam rozjede vztah, rikejme mu jak chceme, a az na to manzelka po roce prijde tak se zhrouti takovym zpusobem ze neni sama jit kamkoliv nakupovat bez extremniho stresu (neuroza) vzdyt cely zivot dela vse spravne jen pro manzela a deti se obetuje…

A napadlo takovou zenu podivat se na sebe pohledem manzela, ubiteho kazdotydenim stereotypem, kazdonedelni rajskou k obedu, rano v pet vstavanim do prace aby uzivil rodinu a po praci kterou nenavidi jde a okopava zahonky s begoniema, … a pak jednou pri nakupu mouky do knedliku se na nej usmeje ta prodavacka, o deset let mladsi nez je manzelka, smeje se jeho vtipum a nonverbalne dava najevo ze se ji ten cizi manzel libi, … Komu pak davas za vinu konec vztahu?

 

To ze mas nejaky nazor jeste neznamena ze je to ten jediny spravny. Z podstaty techto stranek, a to ze tu jsi admin predikuje jaky nazor mit budes, presto jsem za takovy rad, nicmene ma zkusenost mi doklada ze neni vetsinovy. Divila by ses kolik zen ma sva tajemstvi a takova ktera nereknou ani svym nejlepsim kamaradkam, o to zajimavejsi je kdyz se je pak dozvim prave ja.

 

Z tvych reakci mi tu vyskakuje tak trochu tvuj vlastni patent na rozum, ale to se prave frustrovanym zenam casto stava. Pak je jejich neprizpusobivost omezuje na videni jedineho spravneho sveta, toho jejich. Neni treba moralizovat, staci sdelit svuj nazor.

Teď si odskocim a prileju olej do ohne. Pripominas mi zeny na seznamkach, s malym sebevedomim, vysedavaji a cekaji jestli se tam nahodou neobjevi nekdo normalni, a kazdy kdo je oslovi je apriori uchylak nebo nevernik. Jinou zkusenost nemaji a tak ji cekaji u kazdeho dalsiho kdo je oslovi.

 

Za zkrachovalce se nepovazuji. Naopak, za cloveka ktery ma hromadu zkusenosti, o kterych se da diskutovat. Kdyby jsi docetla me blabla, a divala se s odstupem a ne uz na zacatku deklarovynym odmitnutim ciziho nazoru, pak bys mozna pochopila o cem pisu.

 

Moudro z FB tusim: Panove, predstavte si ze vase dcera randi s muzem jako jste Vy. Usmali jste se? Pak je vse v poradku.

Ja k tomu uz jen dodavam ze bych byl rad aby az vyroste takoveho muze potkala, protoze ji muze pomoct ziskat prave tu hromadu zkusenosti kterou by se zavrenyma ocima nevidela, ale vzhledem k tomu jak sve trilete vrstevniky prevysuje verim ze je rozhodne zavrene nema

 
27.02.2018 15:05 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Na to asi nemam, co napsat… snad jen, zij si dal ve svem pojetí sveta.

 
27.02.2018 15:19 Uživatel: Nonkonformni
Věk:  35
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Ono to bude asi vzajemne

 

Ale kdyby jsi vic cetla nez psala, tak bys (snad) z kontextu pochopila ironii, nadsazku a to ze hrajeme na stejne strane hriste.

 

A to se stava neprizpusobivym ze je vetsinove  devadesatiprocentni stado stado neposloucha.

 

A moudro na konec za dva bludistaky

Spolecnost nejvice posouvaji ti lide, jejichz hlas je nejmene slyset

 
27.02.2018 15:23 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Jasny.

 
27.02.2018 15:56 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Já to docetla a docela me pisatele bylo líto. Takové temno v hlavě. Hlavně ze o tom, zřejmě on, napsal 6 dílu knížky. Jedna za 1429 kc, při zaplacení 5 dílu, to je po zaplacení 7145 Kč dostanete 6. díl zdarma. No nekupte to 

 
27.02.2018 16:24 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Teď zjišťují, ze jsem ještě z levného kraje. On jeden díl nestojí 1429 Kč, ale 1499 Kč. Nějak jsem z tech blabolu už byla unavená a přehlédla jsem to podstatne-cenu. Takže abyste dostali 6. díl zdarma, musíte nejdříve vysolit 7495 Kč, čili bez pěti korun sedm a pul tisíc. To je týdenní dovolena s polopenzi  a dopravou u more. Lide udělají lip, když si sami vyčistí hlavu u moře, než si ji doma nechat zaneradit takovými blaboly a temnotou.

 
27.02.2018 16:52 Uživatel: Nonkonformni
Věk:  35
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: To nevadi, to nic. To byl takovy forek nakonec, a zaroven kritika jak dnes (27.02.2018) ni spolecnost vydelava na hlouposti druhych
 
27.02.2018 16:59 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Tak sis alespoň ověřil, ze tu na webu není nikdo hloupý a na tvůj špek ti nikdo neskocil  My tu manipulaci prokoukneme brzy.

 
27.02.2018 17:03 Uživatel: Nonkonformni
Věk:  35
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: Teď bych tu potreboval toho smajlika co se drzi za hlavu… Spis tu neni nikdo tak chytry aby prokoukl ze to je kritika SG
 
27.02.2018 13:19 Uživatel: Motoricon
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: Nonkonformní : Kdybych měl tak velký kámen, nechám tato slova vytesat Přesná definice. Už od začátku jsem nečekal, že by tohle někdo pochopil. Ani to chtít nejde. Já taky nechápu, jak někdo může chodit každou neděli do kostela. Správná slova,, S vlastním rozumem". StreetGame je jako obchod, kde si člověk nakoupí, co potřebuje. Já do tohoto,, obchodu" přišel za účelem,, nákupu" komunikace, seznamování, zbavení se ostychu, vykračování ze své pohodlné zóny. O tohle mám zájem, tedy kupuji. StreetGame je nabídka a já mám poptávku. Pochopitelně, že tohle je individuální a není to pro každého.
 
27.02.2018 13:32 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

A tak jo, tak se kluci poplacejte po ramenou, jak jste dobri.  

Nezapomente na ochranu, at se nam prilis nerozmnozite.

 
27.02.2018 13:45 Uživatel: Motoricon
0-100
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: Jaké by asi byly reakce, kdyby tento článek napsala žena?
 
27.02.2018 13:47 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Za me osobne uplne stejne. Vcetne prislusnych doporuceni.

Pohlavi nerozlisuji.

 
27.02.2018 14:13 Uživatel: Seriozní muž.
Věk:  46
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

V první řadě je třeba myslet na morální zásady.

 
27.02.2018 14:15 Uživatel: Seriozní muž.
Věk:  46
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Bezzásadové muže nemá nikdo rád.

 
27.02.2018 14:43 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

No, sice se mi nechtělo, ale pozlacena tématem odcházím žehlit.

To by mohla být tak odpovídající reakce.

 
27.02.2018 18:05 Uživatel: Medvěd
Věk:  52

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Text uživatele: 

Já teda ty dlouhé příspěvky nečetl, ale mám pocit, že pro samé vypisování nemají autoři čas š**at. Tady to spíše vypadá na GAME IS OVER než STREET GAME.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Streetgame v praxi aneb vztah s více ženami najednou snad s hledáním té pravé
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny