Téma: Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si

05.04.2019 19:52
Uživatel: Lenka
Věk:  25
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Velmi zdravím  : -),

ráda bych našla někoho kdo by si rád popovídal / svěřil navzájem. Nikdo v poslední době nemá čas nebo jsou rádi sami (oblíbili samotu). Jsem komunikativní a chybí mi se někdy popovídat jednu za čas o svých zážitcích, zkušenostech, pocitech. Kolikrát jsem hledala lidi na spolucestování a našla a kolikrát vycestovali hodně daleko. Ale s lidmi co jsem se našla na cestování, měli chuť jen cestovat a pak se ozvali nebo ozvou zřídka a víc je nezajímá (jsme v kontaktu, ale jen pomalu když něco vymyslím (výlet, dovolenou). Bavilo mě to dlouho organizovat takové cestování po Evropě, mimo Evropou, po ČR. V současné chvíli se úplně cítím, jako bych byla jen využitá na to co ostatní nebaví. Bylo mi vždy i líto, když jsme se rozloučili na letišti či někde a já měla pocit, že jsme si dovolenou tolik užili a již neozvali. Nemyslím si, že by to bylo tím, že bych jim byla nesympatická (je to zkrátka tím, že mají své rodiny / přátelé a jen nechtěli jet s cestovkou a potřebovali někoho kdo to vymyslí). Dřív jsem přátelé měla, ale pak jsem se odstěhovala do města, kde jsem studovala VŠ a oni se pak časem také odstěhovali a pak a teď v dnešní době ani nevím jak žijí a kde žijí. Já se umím ozvat jako první, ale lidi se časem mění a nechci úplně teď po několika letech vracet co bylo. Lidé se nerodí s přáteli, přátelé přicházejí a velmi dobré se můžou najít až postupem času v životě.  Potřebovala bych někoho zajímat, popovídat jak bylo dnes (05.04.2019) v práci či o čem koliv či jak bylo na takové dovče či výletu nebo i společně někam vyrazit. Ale já teď někoho nehledám na výlet, ale ráda bych nějakého srdcaře = kdo taky rád lidi a rád si popovídá a pochopí (každopádně vzájemně). Nechci psychologa ani nějaké prášky (jsem klidná dost), jen hledám někoho kdo to má stejně nebo podobně: chce si popovídat o všem možném a nebát se povídat. Když je někdo odvážnější a naváže kontakt, tak já se taky pak dokážu rozmluvit a být až pomalu ukecaná. Nejsem úplný introvert, jsem něco mezi introvertem a extrovertem. Nedokážu sama žít pouze se sebou nebo chodit do kavárny / na víno či oběd nebo večeři sama (je mi pak smutno, že si nemám s kým pochválit to a to. Někdy si zajdu na jídlo nebo něco, ale myslím to tak, že když jde člověk sám - tak tam je minimum času a neužije si to tolik podle mě: jako když tam jste s někým. Je tady někdo, kdo by ráda někoho koho by neztratil?

Když je přeci škoda, aby tady všichni žít jak samotné dušičky ve svém bytě či domě (sdílení je potřeba). Když by tak někdo měl chuť poznat nového človíčka a popovídat. Nechci, ale někoho obtěžovat nebo zdržovat či nutit z lítosti či malého poznání (kdo to vlastně za tím vzkazem je). Chci někoho kdo si udělá čas a nebude si říkat už zase to a to. Zároveň můžu slibit, že i když by se mi podařilo najít muže svého života, tak bych se nikdy nevykašlala na nějakou dušičku s kterou bychom si naslouchali. Psychologa nechci ani nějaké prášky. Schází mi si jen popovídat. Lidí jako já věřím, že je víc. Dřív měli lidé víc čas, teď jim stačí občas výlet a pak nic. Je mi 31, ale na věku mi nezáleží kdo by měl chuť si povídat. Raději bych si kolikrát i zavolala, můžu používat služební mobil i pro soukromé účely (neomezené volání). Přála bych si, aby se mi někdo ozval a rád si povídal. Už dlouho jsem si pořádně nepopovídala o pocitech a zážitcích v posledním čase   Zajímá mě i druhá strana, nepotřebuji se jen já vypovídat a konec. Ráda bych přátelé s kterými se budeme podporovat, prožívat zážitky, naslouchat.

Pokud by se někdo takový našel, napiště mi na můj e-mail: Kro.L.07@seznam.cz Pak si můžeme zavolat.

Občas se mi stane, že by lidi neřekli (lidé mě občas přesvědčovali, taková povídavá slečna - to není možné) …. Ale je, kde v dnešní době někoho najít pro přátelství….

Děkuji a snad se spřízněné duše brzy najdeme  Věřím a všem přeji ať už je trápí cokoliv: Věřte, že to dopadne dobře a ono si to nakonec vše užijete / užijeme 

Není to blaf tento vzkaz, psala jsem to jak cítím / ze srdíčka. Mějte se moc Krásné a budu se těšit.

Lenka

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1861x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chtěla bych si s někým popovídat, vzájemně podpořit + náslouchat
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.04.2019 20:12 Uživatel: Lenka
Věk:  25
0-100
Téma: Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si
Text uživatele: 

Nebo klidně jen dopisovat na e-mailu a pak až se poznáme si zavolat. Ale budu ráda, když si taky někdo rád popovídá.

 
05.04.2019 20:43 Uživatel: Kajo
Věk:  27
Téma: Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si
Text uživatele: 

už som ti napísal email : D 

 
05.04.2019 21:18 Uživatel: Lenka
Věk:  25
0-100
Téma: Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si
Text uživatele: 

Moooooc děkuji : )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo) 6 7435x
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 12 1729x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 1936x
Nesplněné sliby v rodině 2 1136x
A jak se cítím já? 2 1239x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 1234x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 1541x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 2 1476x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 1706x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 6 2105x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny