Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.

17.11.2019 13:49
Uživatel: Juliet
Věk:  34
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj Všem.  

Chtěla bych se Vám svěřit. Mám nyní těžší období s manželem, nechceme ani jeden žít ve stereotypním vztahu a proto se snažíme na našem vztahu pracovat. Na svého muže se mohu spolehnout, 100% mu věřím v otázce věrnosti. Poslední dobou jsme řešili dítě, protože ho nemůžeme mít.  

Ani nevím, jak se to stalo, ale asi jsem si něco dokazovala. Seznámila jsem se náhodu s klukem, je mu 15 let, byl moc milej a docela jsme byli kamarádi. Začal se mi svěřovat, že bych už chtěl přijít o panictví s nějakou starší a zkušenější ženou a že dívkám ve svém věku nevěří. Spíš měl strach, že to nebude ono a něco se pokazí a asi chtěl, abych to byl zážitek, který ho udělá chlapem a bude na něj vzpomínat. Vždyť v knihách a filmech to tak bylo, starší zkušená žena chlapce zaučila. Měla jsem krizi s manželem, protože jsem zjistila, že mě i podváděl. Jednoho večera jsem se trochu s tímhle chlapcem opila a vyspali se spolu, byla jsem jeho první. Vyzkoušeli jsme úplně všechno a chlapec i předem věděl, že jsem vdaná a že z toho nikdy nic nebude. Toho večera jsme se taky rozešli. Manželovi jsem vše přiznala i to, že jsem vlastně toužila být první tohoto chlapce (manželova jsem byla taky první), zkusit to jaké to je. Chvíli byl naštvanej, ale vlastně nám to pomohlo. Spíme a milujeme se teď mnohem víc a manžel si mě víc hledí. Svěřila jsem se tomu zrovna kamarádce, která to by bylo na dlouho, je těhotná a přítel ji podvádí s asi sedmnáctiletou slečnou, je na praxi v jeho firmě a vlastně on byl vždy kurevník. Kamarádce to oznámil jako hotovou věc, měli jsme kvůli tomu spoustu výměny názorů - řekla jsem ji, když ji to nevadí a nemíní s tím nic dělat, to je její věc, moc ji v tomhle nerozumím. Kamarádka mě úplně odsoudila, manžel je už v klidu a ona udělala scény - že doufá, že mě manžel opustí a bude mě podvádět. Je trochu snobka, musí mít vše nej, když s ní jdete na kávu, musíte do té nejdražší kavárny, ve všem ji živí přítel a ona za to přehlíží jeho dlouholeté zanášení a považuje se asi za morální ikonu. S chlapcem jsem se musela rozejít, manžel mi to dal jako podmínku, ale nějak to chlapec tušil už toho večera. Stáhnul se, napsal mi pár sms, že mi za to děkuje a bude na to vzpomínat, že ničeho nelituje, ale bude na mě nějaký čas myslet a bude se mu stýskat, ale nechce mi komplikovat život. Vlastně vše je v pohodě, manžel mi to odpustil (on sám měl poměr), nevěra našemu vztahu vlastně pomohla, ale nějak jsem nepochopila, kde se v těhotné kamarádce vzal ten vztek (jinak to ani říct nejde). Odsoudila mě jako bych toho kluka znásilnila. Odmítla jsem se s ní dál stýskat, ale spíš kvůli její povaze. Jako by do ní vjel vztek, že je sama podváděná jako těhotná, vzhledem k tomu, že se to děje už desítky let, mohla to už dávno řešit.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.11.2019 15:57 Uživatel: Václav Havel
Věk:  30
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Dovětek: Radu nechci, jen se chlubím. A abych se necítila nemorální, hned jsem se domáhala potvrzení, že jsem udělala správně, a jsem hvězda, od manžela i od kamarádky. Protože mě ale málo pochválili, a málo mi vysvětlili, že to bylo to nejlepší co jsem mohla udělat, musím to napsat i na mojestarosti.

 

Kamarádka mě nepochválila za můj skutek, proto jsme se s ní rozešla - nepřejícnou. Samozřejmě nepřiznám, že to bylo kvůli tomu - svedu to na její povahu. Je totiž snobka, musí mít vše nej, ale má na rozdíl ode mě své morální zásady.

 

Manžel mě podváděl. Ale jeho věrností jsem si naprosto a úplně jista. Strašně se nudím, a hledím co bych mu provedla. Když navíc nemůžeme mít dítě, je třeba ho nějak ztrestat.

 

Cítím se zase jako žádoucí. Kluk mi dal dojem, že po mě někdo touží. Navíc manžel si mě začal všímat, ale ani necekl, parchant jeden. Jednak sám má máslo na hlavě, druhak si nemůže moc vyskakovat, protože má u mě polepené, když nemůžeme mít dítě. Zatlačila jsem ho tak do kouta.

 

Tak už mě sakra pochvalte. Napiště mi, že jsem skvělá, žádoucí, a že jsem to udělala správně. Prosím, prosím, dám vám za to čokoládu.

 

 

 
17.11.2019 16:37 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Nejdřív jsem nechtěla reagovat, protože se mi to zdá naprosto amorální a to se tady moc nenosí - kritizovat to, ale nedá mi to…

Za prvé - díte není věc, hračka ani zbraň. Proč proboha chcete nevinné dítě přivést do života dvou lhářů a nevěrníků? Dvou nevyzrálých lidí? Myslíte, že dítě něco spraví?

Buď se rozejděte, nebo fakt dozrajte, ale teď dle mě na dítě není ten správný čas…

Ta věta, jak jste si jistá manželovou věrností a vzápětí se dovíme, že byl nevěrný - co to je? To si myslíte, že kdo je nevěrný jednou, více již nevěrný nebude? A co vy? Ani u vás ta jistota není…

Jestli je vám skutečně 34, tak je to alarmující - jste na úrovni asi tak 14-15 letého děcka.

To hanění kamarádky je jen třešnička na dortu.

 
17.11.2019 19:08 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Juliet, je videt, ze roupama uz nevis so bys. Nemas zadne starosti, nudis se, tak si vymyslis blbosti a jeste je musis prezentovat na internetu.
Kazdy mame jiny zebricek hodnot. Kdyz uz jsi ulitla s pubertakem a panicem, tak bys to mela schovavat jako kostlivce ve skrini, a doufat, ze se to nikdo nikdy nedozvi,   a ne s tim chodit na verejnost. Kamaradka si dovolila te odsoudit, takze to uz neni kamaradka.
V podstate neni co dodat.   Rypousice ma pravdu: bud rada, ze nemuzete mit deti!

 
18.11.2019 11:49 Uživatel: jen anonym
Věk:  56
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Ty jo. s klukem, co je mu patnáct… Nemám slov. Nejsem svatá, ale to u je síla. Co si chce dokázat?

 
18.11.2019 13:27 Uživatel: jen anonym
Věk:  56
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Teda co di ty chces dokazat. manzel je ni stotprocenrne verbym c druhe vete zase mi he neverny. promin, ale zde t kazdy odsoudí. ma nejaké erotické lince bude za hvezdu

 
18.11.2019 18:23 Uživatel: Jura
Věk:  33
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Je úžasné, jak i diskuze odrážejí stav společnosti. Pokud sem přispěje někdo blízký, či oblíbený moudrým rádcům tohoto fóra (že jich tu moc není za ty dlouhé roky), má třeba mimomanželský poměr či má poměr s někým, komu rozbíjí rodinu- rádcové tohoto fóra mu popřejí hodně štěstí, kurvi se, rozbíjej rodiny, tisknou si doma u počítačů ruce, jak udělali záslužnou práci. Vždyť nevěra je v dnešní době móda, když už je to kámoš, tak proč ho kárat - ať si zaskotačí. Jiná situace nastane, pokud sem napíše někdo, kdo je u některého mudrce v nelibosti nebo prostě není podle jejich gusta - prostě co se stane, tak pár lidí rovnou dostaneme do větší depky a fuj fuj poplujeme ho, ale bránili jsme morální hodnoty. TAK AŤ ŽIJE TA DVOJÍ MORÁLKA!!! BUĎTE MUDRCOVÉ NA SEBE HRDÍ!! Však ti, kdo mají opačné zájmy, názory a tužby je potřeba zašlápnout, pomluvit a seřvat jako štěnice!!! Už jděte do řitě a na ty své rady dvojího ražení si strčte do …

 
18.11.2019 18:25 Uživatel: Jura
Věk:  33
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Pro nevhodnost (vulgarita, napadání apod.) byl příspěvek smazán správcem webu.  

 
18.11.2019 19:22 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

To je námět na nějakou červenou knihovnu?

To budeš muset, Juliet, na té své hlavní hrdince ještě trochu zapracovat, protože ta není moc sympatická - s tou by se žádná čtenářka nechtěla identifikovat.

Zaučovat kluka ve věku tvého syna (a bez lásky!!! ) - to už pasuje spíš do nějakýho Péčka pro teenagery. Ještě že jsi nás ušetřila podrobného výčtu toho, co "všechno" jste jako vyzkoušeli.

Vosolit vlastní nevěrou podváděnou kamarádku nabuzenou těhotenskými hormony, to udělá jen bezohledná mrcha.  

No a ta 100% důvěra ve věrnost 100% nevěrného manžela, co si nakonec ještě smí dávat podmínky, to je už dost za vlasy přitažené.

Zkus si vymyslet něco, co dává lepší smysl.

Nevěra, sex, vztahy jako "škatulata hejbejte se" - proč ne - ale je fajn, když hlavní hrdinka nemá tak úpně IQ TYKVE. ; -)

 
19.11.2019 07:26 Uživatel: jen anonym
Věk:  56
Téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Text uživatele: 

Juliiet, napis o tom nejakou erotickou povidku. a presne, mapis. co vde jste vyzkouseli. jak a v jakych polohach. Mozna, ze to bude finacne dobre ohodnocene, jdou uchylove, co na tohle cekaji

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Flirt s o hodně mladším mužem.
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo) 6 7535x
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 12 1757x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 2011x
Nesplněné sliby v rodině 2 1165x
A jak se cítím já? 2 1269x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 1260x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 1579x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 2 1504x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 6 2143x
Připadám si navíc, nezapadám mezi ostatní 3 1980x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny