mojra.cz

Téma: Jak odpovídat na intimní otázky mých kolegů - ostatních studentů na SŠ?

17.02.2015 20:02
Uživatel: Hajvlis
Věk:  15
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den.
Je mě patnáct let a do teď jsem neměl žádný vážný vztah a sex. Bydlím na opravdu malé vesničce nemám tu jediného kamaráda/kamarádku Všem je tu nad 30+. Jelikož mám kamarády ve vesnici o pár kilometrů dál sedíme celé dny na PC a povídáme si přes různé programy. (Skype ad.) Přitom hrajeme různé hry apod. Je to náplň mého dne, ale to jsem nechtěl řešit ostatním to připadá strašné, ale já jsem šťastný a užívám si toto - pro Vás přitroublé sezení u PC.  Jen občas někam zajdeme do kina apod.

Zpět k vztahu nikdy jsem tedy žádný neměl a ani vyhledávat zatím nechci, prostě mě to neláká. Ovšem chodím na SŠ a co den padají otázky: "Jaký byl tvůj první sex a kolik si měl holek" apod. Nechci jim říkat, že jsem nikdy neměl sex, protože bych dostal absolutní výsměch. (Pochybuji o nich, že měli, ale mají takovou autoritu, že bych se bál do té školy přijít.) Nemám rád, když se mě ptají na tyto otázky nebo na mojí rodinu. Je to pro mě něco, co mám zafixované  jako něco co se s ostatníma nerozebírá a jsou to věci jenom moje. Prostě nedokážu o tomhle mluvit a chci si to nechat jenom pro sebe. Ale vypadám divně když neodpovídám vypadám jako vůl. Nevím co mám na tyhle otázky říkat, ale jsou mě moc a moc nepříjemné, když jdu do školy bojím se jen těchto otázek. Potom je moje noční můra otázka: "Co děláš celé dny" apod. nechci říct, že sedím celé dny za PC to by mě nebavilo na PC mě baví komunikace s kamarádama a občas si tu přivydělám nějakou prací je to pro mě svět na, kterém jsem spokojen. (Samozřejmě mám rád, když s kamarádama někam jdeme, ale oni tohle moc nepreferují : /)

Jak mám vysvětlovat tyto věci, jak mám reagovat? Jsem z toho akorát nervózní. Baví se o sexu celé dny a pro mě je to skoro sprosté slovo, slovo, které si mám nechat sám pro sebe a nemusí o tom nikdo vědět. Nechápu proč, ale je to tak. Nemám rád svoje spolužáky v tomhle ohledu. Prosím poraďte mě jak se s tímhle vypořádat.  

Děkuji

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1171x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak odpovídat na otázky, které zodpovídat nechci.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.02.2015 20:24 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Jak odpovídat na intimní otázky mých kolegů - ostatních studentů na SŠ?
Text uživatele: 

Podle Tvého psaní, jsi velmi rozumný kluk. Sám víš, že lhát se nemá, ale v tomto případě lži, vymýšlej si atd, Tvoje soukromí je v  tomto případě důležitejší než cokoliv jiného. To i omlouvá Tvoji případnou lež.

 
18.02.2015 07:17 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  42

Město:Praha

500-1000
Téma: Jak odpovídat na intimní otázky mých kolegů - ostatních studentů na SŠ?
Text uživatele: 

Máš několik možností.
1. lhát - tady je nebezpečí, že kvůli své nezkušenosti se nějak prozradíš a pak to bude trapnější ještě o to víc. Pokud se rozhodneš pro tuhle variantu, tak platí, že "méně je více". Tedy raději mlžit, než dávat přímé odpovědi, někdy je lepší působit záhadně.

 

2. říct pravdu - to je problém, s tímhle mají problém i mnohem starší lidé a -ku podivu - jsou i lidé dvakrát tak staří, kteří neměli nikdy sex

 

3. odmítnou se o tom bavit. I to není úplně jednoduché, hodně lidí to dost provokuje a snaží se všemožnými výpady člověka donutit k odpovědi. Měl už si sex? Co je ti do toho! Aha, takže neměl.

 

Ani jedna varianta není ideální, navíc, když už se pro jednu rozhodneš, nemůžeš to měnit.

 

Pak je tu varianta 4 - opravdu si najít nějakou holku a zkusit začít vztah. Je celkem jedno, jestli skončí sexem, nebo je. Důležité je, aby ses naučil kontaktu s lidmi a opačným pohlavím zvláště. Protože teď máš věk na to, aby ses učil a dělal chyby, které ti nyní budou odpuštěny a/nebo zapomenuty. Když tu samou chybu z nevědomosti uděláš o 15 let později, bude to nejspíše znamenat konec vztahu a bude to bolet o to víc.

Klidně si povídej s kamarády přes Skype, ale snaž se i vyrazit mezi lidi. Klidně i mezi úplně neznámé, podívej se, jestli v okolních městech a vesnicích nejsou nějaké kulturní akce, jestli tam není nějaká skupina lidí co by třeba pořádala výlety, atd. Zkrátka zkus se hejbat a dostat se mezi lidi. I kdybys měl navštěvovat klub mladých turistů nebo se přihlásit na nějaké cvičení (tam ti chodí holek, bys nevěřil, s kamarády občas zajdeme ).  Když budeš jen sedět u počítače budeš za chvíli tlustej, shrbenej a s brejlema jak dno od sodovky a pak teprve budeš mít problém.

 
18.02.2015 10:18 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Jak odpovídat na intimní otázky mých kolegů - ostatních studentů na SŠ?
Text uživatele: 

Já si nemyslím, že musíš něco vysvětlovat.

Na "nevhodné" otázky jsou dva druhy odpovědí.

První, té se říká diplomatická. Odpovíš, ale nikdo se vlastně nic nedoví. Na otázku: Měl si už sex, je odpověď ve smyslu: První sex je věc na kterou nikdy nezapomeneš i kdyby si potom vystřídal holky z celého ročníku! Co děláš celé dny? -Někteří lidi si vůbec neumí představit, jak je těžké rovnoměrně rozvrhnout čas mezi kamarády a ještě si nechat nějaký pro sebe.

Druhá odpověď je položit otázku. Měl si už sex? Proč, potřebuješ s tím poradit? Co děláš celé dny? - Jestli něco potřebuješ, tak řekni rovnou co a třeba si na Tebe čas udělám..  

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak odpovídat na intimní otázky mých kolegů - ostatních studentů na SŠ?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Líbí se mi pohledný kolega v práci, chtěla bych s ním sex 5 489x
Líbím se zadanému kolegovi nebo nelíbím? 1 208x
konflikty se sestrou po úmrtí matky 10 333x
Pracovní vztah nebo flirt mezi mnou a kolegou? 12 354x
Bratrův tchán s tchýni si dělají nárok na můj majetek 4 587x
Já, partner a ta třetí 5 577x
z přítele doma dělají workoholika 2 436x
Chodím s ladyboyem a nevím jak to říct rodině 3 832x
Jsem neprůbojný a nevím jak navázat vztah a o čem mluvit s holkama 1 608x
Chtěla bych si popovídat, vzájemně se podpořit a naslouchat si 3 580x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 3
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15746
Počet odpovědí celkem: 171442
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Forenzní psychologie
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny