Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk

12.08.2018 09:04
Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Zdravím všechny.

Moc nás s kolegyněmi trápí jedna naše kolegyně. Byly bychom super kolektiv, kdyby tam ona nebyla. Já osobně mám holky ráda, rozumíme si. Bohužel stačí jedna práskačka a ostatně slečna to o sobě rozhlašovala sama - štětka a je konec radosti.

03/2018 k nám přišla nová kolegyně, pajdá, má nějaké pohybové onemocnění. Hodně toho využívá, protože to používá jako prostředek, aby ji lidi litovali a odpouštěli jí. Sama říkává, že její současný přítel s ní musí být a starat se o ni v jejím stavu, kdyby ne - tak by ho pomluvila, že by viděl. Proto se i kolegové z ostatních oddělení divili, když jsme jim řekli, co je opravdu zač.

Netrvalo ani tři týdny a začala vystrkovat růžky, začala lézt do zadku doslova naší šéfové a té to ani moc nevadí, donáší ji co se kde šustne. Už se nám to potvrdilo několikrát. Když s námi seděla v kanceláři týden začala vykládat, že v rodném městě byla největší štětka a ženské ji tam i často na náměstí zmlátily. Docela nás to zaskočilo, toto asi člověk spíš tají a ne že to vykládá na potkání lidem. Po tomto období začala mít i ty pohybové problémy, tahá nohy. Nyní má přítele, takový dobrák a samozřejmě jak tomu bývá, bohatě toho ona využívá. Když pominu, že ho podvádí na každém kroku, už ho podvedla s několika našimi kolegy, když vidí chlapa chová se jako háravá fena - podle slov naší kolegyně. Docela ho litujeme, ale za to si může on sám - skáče kolem ní, na co si ukáže, to ji koupí, když se sama tahá s milenci po nocích a vrátí se domů ožralá, ještě ji uloží s polibkem spinkat.

Podle ní žádná není dost, všechny muže si zaslouží ona, protože ona všechny utáhne na sex jak sama říká a pak ji jen slouží.

Nikdo ji nemáme rádi, protože jak kolegyně říkají je neuvěřitelně zlý člověk. Všechny už přemýšlíme o změně práce, protože tam nevidíme budoucnost- my jsme mizerně placené, ona dostává za své donášení všechny odměny a se šéfovou jsou jedna ruka, kávičky mimo práci a tam probírají pikle. Když si postěžuje, že ji nestačí plat, hned ji vymyslela kurz, aby si přilepšila a ani se nikoho nezeptala, zda by ten kurz nechtěl někdo jiný. Jak byste s takovou čarodějnicí vycházeli vy? Máte nějaké tipy jak takové člověka ustát a nepozvracet se? Jak s ní v práci vycházet? My se s ní nikdo nebavíme, ptáme se jen na nejnutnější věci a jinak se bavíme mezi sebou.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3152x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Práskačka a potvora v práci.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.08.2018 20:32 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Ahoj, je smutné, že přijdete o práci - ale teď je práce naštěstí dost - nicméně je to jediné schůdné řešení. Takový člověk by vám dělal nadále jen zle a ještě by to stupňoval.

 
13.08.2018 10:27 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

V každé práci vždy něco bude. Málo kdy slyším, že by byl v práci dobrý kolektiv a z vyprávění lidí pořád slýchávám nějaké problémy v kolektivu. Většinou všude je nějaký člověk, který to kazí. Babský kolektiv bývá obvzlášt hnusný, protože ženy jsou intrikántky. Ty jsou ale všude a nevyhnes se jim. Musíš zkrátka dávat pozor na to, co kde řekneš, aby to nikdo nepoužil proti tobě. To je snad jeidná rada, kterou ti mohu dát. Pokud změníš práci, tak nemáš záruku, že i v té jiné práci žádný takový člověk nebude. Říká se, že práce je dost, ale jak kde a ne všude platí dobře.   Taže popřemýšlet, jestli ti to za to stojí popřípadě se poohlížet aspon po práci, která bude také stála.  

 
13.08.2018 11:15 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Mno, její soukromý život je její věc - to tebe a tvé kolegyně nemusí zajímat - a že do toho strkáte nos nemluví proti ní, ale spíš proti vám.

 

A když odmyslím ty "pomluvy" týkající se jejího soukromého a intimního života, tak mnoho konkrétního, co tak strašného dělá, jsi nenapsala - jen že donáší a dokázala si zařídit finanční bonus.  

Co se týče toho donášení, kdybyste měli se šéfovou korektní vztahy a plnili si co máte, asi by k donášení vůbec nebyla příležitost. A o zvýšení příjmu se může snažit nebo pokusit každá z vás. Nenávidět někoho za to, že udělal něco, co vás nenapadlo, nebo na co jste si netroufli, je ubohé.

 

Holka dozajista není svatá, ale popravdě někoho jako ty, kdo by se takhle staral o moje soukromí, bych za kolegyni taky nechtěla.

 
13.08.2018 12:02 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Kateřinko: Ani jedna z nás nepotřebuje řešit soukromí, ale když slečna přijde a je první týden v novém kolektivu a sama řekne, že byla největší štětka v Mladé Boleslavi- tak si problémy spíš dělá sama, ne? Promiň Kateřinko já ji nepotřebuji nenávidět, za měsíc odcházím. zajímal mě názor, jak se k takovým lidem chovat… zajímavé je, že když jednu ženskou nenávidí pět žen, to je náhodička. Pokud chceš někoho kritizovat, kritizuj si doma třeba manžela. nepotřebuji tyhle názory. Litujeme hlavně toho dobráka, co ji má doma, ale asi to bude vůl, když si doma neumí udělat pořádek. Já si dělám svoji práci a na pajdavou rajdu se můžu tak vykašlat. : )  

 
13.08.2018 21:08 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Žakelynečko: jenže na "pajdavou rajdu" jsi se nevykašlala, máž z ní "pěnu u huby", jsi hrubá a nenávistná a nehledáš jak s takovým člověkem vyjít - hledáš způsob, jak si vylít vztek, pomluvit jí a najít lidi, co si taky přisadí polínko. Aby ti bylo líp. V hejnu.

Líp ti sice asi chvilku bude, ale opravdu to není dobrý působ, jak vyjít s kýmkoliv - když tedy se ptáš, jak s někým vyjít.

A do soukromí cizích lidí ti bohužel je víc než by mělo - viz. tvůj "zájem" o mého manžela.

Pokud s tím něco neuděláš, pak budeš narážet v každém kolektivu.

Musela bys mít velké štěstí, abys kápla na kolektiv, kde by ti všichni stejnou měrou vyhovovali a kde by nikomu nevadilo, že si svoje antipatie řešíš pomlouváním a jedovatým rýpáním do něčího soukromí.

Je vidět, že jsi holka s ostrými lokty - zkus se prosadit svými schopnostmi - a ne jen ostrým zobákem.

 
14.08.2018 08:07 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Já vím, že žijete v jiné době, ostrý zobák a ostré lokty, někdy i nástroj co používá pajdavá rajda je v dnešní společnosti víc než vzdělání nebo schopnosti, ne? Vlastně měli bychom ji dát taky přes hubu, když v Mladé Boleslavi ji mlátili na náměstí - tím se ostatně sama chlubila. Jak ona říká divoké období… : ) Ať se jiný člověk nezajímá o drby a soukromí, které donáší vedení a nebude mi to vadit, ostatně kromě její kamarádky - šéfové s ní nemluví ani klika od dveří.  

 
13.08.2018 17:37 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Kazdy pokus zmenit takoveho cloveka je naprosto zbytecny. Rika se, ze je treba zmenit pristup k tomu cloveku. Tahle kolegyne je zrejme nejaka ubozacka s nizkym IQ, protoze normalni clovek by se s takovou povesti nechlubil, natoz pak v novem zamestnani. Bohuzel je to tak, ze vetsina blbcu muze uskodit nejen sobe ale i druhym.
Vasemu kolektivu bych doporucila, dat hlavy dohromady a vymyslet neco, jak se pred ni chranit.
Napr. dojit na vedeni podniku a vyzadat si, aby jste s ni nemusely  sdilet spolecne umyvarny nebo  WC a oduvodnit to prave tim, co ona o sobe sama rika. Ze se proste bojite nejake nakazy. Pokud to neni mozne, vyzadat si alespon dezinfekci. Mozna to i te sefove otevre oci.
Pak bych vymyslela treba takovou vec, ze si vsichni z kolektivu opatrite jednu stejnou napadnou vec - barevny naramek, privesek jako amulet nebo neco podobneho. Kdyz se nekdo bude ptat, k cemu je to dobre, normalne rict, ze vas to ma chranit pred zlymi lidmi, kteri se v posledni dobe po vasi firme pohybuji. A tvrdit, ze vam to pomaha! Proste takovou naprostou neskodnou blbost.
Ty mas to stesti, ze odchazis. Bylo by skoda, kdyby kvuli jedne hloupe ubozacce musely odejit vsichni.
Vymyslete neco, na co by vase vedeni podniku slyselo.
Ji, jako postizenou, nejspis nepropusti. Ale muzou ji dat podminku.


 
13.08.2018 17:45 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Super rady a nápady

 
13.08.2018 18:21 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Dany, u nas ve firme byl postizeny kolega. Na rozdil od tehle kolegyne byl velice inteligentni ale jako clovek a jako chlap spis pripominal prase. Jednou jsem s nim mela dost neprijemny konflikt, i kdyz ja v tom byla nevinne, delala jsem jenom svoji praci a on se snazil me z hlediska sve funkce jako zenu ponizit. Nestezovala jsem si, ale jiny kolega, ktery se u toho nahodou naskytl, s tim sel za managerem. Zkratim to: vysledkem bylo, ze se mi mel kolega omluvit, coz udelal na pul huby, a tim to skoncilo. Pak vysel manager a omluvil se mi za nej a rovnou mi rekl, ze je to ubozak a on s tim nemuze nic delat.
Jako postizeneho ho za takovy prestupek vyhodit nemohl.
Nakonec onen kolega dojel na to, ze mel na PC nahrany nejaky zakazany program. Prisel o funkci a musel se zaradit mezi normalni lidi.
Na dovolenou lital do Dominikanske republiky, kde si kupoval za par dolaru 15lete holky a veril, . ze ho skutecne miluji. To snad rika vse, ne?
Takze takovym lidem je teba se vyhybat. Jsou to ubozaci.

 
13.08.2018 18:32 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Holky bohužel o změně taky uvažují, protože nedostávají žádné odměny a i ta situace na procovišti ničemu moc nepřidá.  

 
13.08.2018 21:47 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Jak vidim, tak jste vsechny uz reseni nasly. Tim padem nejak nechapu tvoji otazku, jak se na to divame my?

 
14.08.2018 08:00 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

Už to po monologu paní Kateřiny není potřeba. Asi o to pajdavé rajdě šlo, aby byla hvězda za každou cenu. Mně je celkem u prdele, odcházím… může tam rozhoňožit celé mužské osazenstvo. U ní karma už jednou zafungovala… jak říká kolegyně ne nadarmo začala pajdat poté co zažila svoji velkou éru…

 
14.08.2018 08:29 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

V klidu. Názory a rady Ti nenapsala pouze Kateřinaa 

 
14.08.2018 09:37 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Text uživatele: 

At je to jak chce, posmivat se nekomu, ze je postizeny, je pod uroven!
Handicapovani lide si od detstvi vytrpeji sve a asi by s nimi nikdo nemenil. Ve vetsine pripadu prave ty posmesky od detstvi formuji charakter postizenych lidi. Samozrejme ji to neomlouva, je treba ji nastavit zrcadlo a branit se, aby nikomu nemohla skodit.
Kdyz vsichni odejdete a sefove nereknete proc, nic se na cele situaci nezmeni.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kolegyně v práci - práskačka, potvora, štětka a neuvěřitelně zlý a křivý člověk
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo) 6 7373x
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 12 1706x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 1901x
Nesplněné sliby v rodině 2 1121x
A jak se cítím já? 2 1221x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 1215x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 1523x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 2 1454x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 1682x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 6 2078x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny