Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí

02.02.2018 21:09
Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  49
Odpovědí na téma: 18
Text: 

 

Nechápu co kamarádka po mně chce a co má všechno to znamenat.

 

Dlouho jsem se kamarádce neozvala, protože mě začíná štvát tím, že se baví jen o práci o kterou jsem poznala že nemá snad ani zájem.

Poznala jsem to tím že když si hledá práci a nikde ji nechcou??? vzít?? mi hned volá a stěžuje si. Jenže když ji něco navrhnu, má plno výmluv-to nemůže, to je také…. A pokud ji pošlou někam z úřadu práce, tak ji její matka která podniká napíše pro úřad práce potvrzení že potřebuje zrovna pomocnici na brigádu a kamarádka má na nějakou dobu klid a může si opět „stěžovat“jak to má z práci „těžké“. Popř. mě žádala jestli nevím o práci kde nepřijímají!!! Ptala jsem se ji co vlastně chce?? Ale obrátila  se proti mně  a nabízela mi že mám jít tam a tam……přitom dobře ví že mám pracovní omezení z důvodu operované páteře a ještě 1 ploténku mám špatnou, hrozí ochrnutí. Proto jsem se ji zeptala proč tam tedy nejde ona pracovat??

(Ona to omezení nemá, což ji hodně štve protože já mám invalidní důchod a ona ne, protože ji  lékaři nenašli žádnou diagnozu, uznali práce schopnou, i když se mě vytáhla jak bolí páteř a nadiktovala to lékařům i po mém upozornění že lékaři nejsou blbí a poznají jestli ji bolí páteř nebo ne.)

. A hned plno výmluv, že ji tam nechcou, ale pro mě by to bylo dobré…. Proto jsem ji oznámila že si toho vážím, ale že se o práci postarám sama, kterou bych mohla vykonávat. Už jsem toho mám dost a přestala jsem kamarádce brát mobil, protože je to pořád dokola to samé-práce…. když ona  nemá vlastně zájem. Navíc se na mě naštvala. Protože si myslela, že budu shánět práci a dávat ji tipy aby si je mohla zapisovat pro úřad práce, zatímco ona  by jen seděla doma a zapisovala by si co ji nadiktuju. Je to sice kamarádka?? Ale to je už na mě příliš a odmítla jsem.

 

Kamarádka mi nedávno po dlouhé době napsala že mě dlouho neslyšela, jestli jsem na ni nějaká naštvaná? A že pokud chci až se ji ozvu, nebo napíšu- bude ráda, protože ona prý „má zájem „ se mnou komunikovat. Tak jsem ji odepsala na email. Jenže nereagovala. Proto jsem ji zavolala a ona řekla že ani vůbec moje zprávy neotvírá a nečte a hned je maže!!!! Moje zprávy ji nezajímají. Tak to vůbec nechápu!!! Co vůbec ona chce??? Je normální?? Proč tedy chce abych ji napsala, když vlastně o to ani nestojí??? Nerozumím tomu a nechápu. Proto jsem se rozhodla  že, už nebudu na její zprávy a hovory reagovat. Než si rozmyslí co chce.

 

Další věc je:

 

Navrhla že bude se mnou někde jezdit na výlety a zájezdy, což jsem souhlasila. Zpočátku to tak vypadalo, protože mi na email poslala nějaké tipy na zájezd zdá bych jela. Odpověděla jsem že jela. Ale nereagovala a za týden mi poslala opět další tip zda bych jela. Opět jsem ji odpověděla že jo. Opět žádná reakce, měsíc se neozvala a pak se mi ozvala zda bych jela do Prahy, souhlasila jsem, ale zase žádná reakce a dlouho se neozvala. Po delší době se mi ozvala zda bych jela na stezku v oblacích, že se ptala hodně známých, ale nikdo s ni nechce jet, proto se ptá mě. Odpověděla jsem že  jela, ale jako vždy, když jsem souhlasila, už se o  tom nezmiňovala. Když se ji na to zeptám, odvede řeč na jiné téma, tak jsem se přestala ptát. na to zřejmě asi čekala??? Protože za par týdnu se mi ozvala jestli  bych jela s ni opět někde na výlet. Tak jsem ji řekla že já tedy bych jela ale nejsem si jistá, jestli ona chce někde jet? odpověděla že ona by chtěla jinak by se mě neptala. takže jsem ji řekla jak to  vždy dopadlo a nevěřím ji. Proto až  bude chtít opravdu někde jet, až se mi ozve.

 

Urazila se.

 

Jednou přijela za moji mámou s tím že se chce naučit péct. Sice nám  to bylo divné že v 50 letech neumí  nic upéct, máma souhlasila a vždy  když pekla ji ukázala postup. Přitom kamarádka chtěla abych se já  dívala na mámu jak peče, učila se já i když já péct umím. Ale v kamarádčiných myšlenkách podle ní neumím nic. Nevím proč si to myslí??? Proto jsem ji  poslala několikrát buchtu když jsem pekla, aby viděla že péct  umím, ale kamarádka  si myslela že jsem  tu buchtu nepekla já. Nevím proč mi nevěří i když  ji přítel když ještě žil  potvrdil, že opravdu já peču. Když jsem se ji ptala jak často ona peče  z jakým zápalem se chtěla naučit péct, odpověděla že ještě nepekla nic a že to už zapomněla. Nechápala jsem.

 

Pak si vymyslela že chce vidět jak se děla marmeláda a já bych se měla opět dívat. Odpověděla jsem že vím. Opět se ji nelíbilo, že umím i marmeládu.

Nechápu co to všechno má znamenat. Co si o tom mám myslet.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3056x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nerozumím kamarádce
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.02.2018 21:34 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Zdravím, tady se nebudu pouštět do žádných rozborů, protože to dle mě nemá cenu. Takže krátce, stručně a snad výstižně: kamarádka je totální MAGOR a dělá si z vás jen psinu. Nevím proč, ale ráda vás ponižuje, zesměšňuje, využívá a manipuluje.

To není žádná opravdová kamarádka a její vrtochy byste pro své dobro měla okamžitě přestat řešit. Tím, že reagujete, jí děláte dobře.

Takže nereagovat a vypustit toto pseudokamarádství ze svého života. Sama máte potíže a není třeba se trápit někým takovým.

 
02.02.2018 22:44 Uživatel: daninka
Věk:  55

Město:Brno

Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Naprosto souhlasím, vaše kamarádka je vážně cvok, myslím, že ani ona sama neví, co chce a čeho chce svým chováním dosáhnout. Bez ní vám bude určitě líp. Možná si říkáte, že nechcete přijít o kamarádku, ale vždyt tohle žádná kamarádka není, i když se znáte třeba x let. Nevím odkud jste, ale já jsem taky v částečném ID, a někdy se cítím sama. třeba bychom si rozumněly

 
03.02.2018 12:04 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Daninko da se vám napsat někam na mail? Já jsem tady prihlášena, me se da pres soukromé zprávy, snad se da i od nepřihlášené skryté, aby to nebylo vidět.

 
03.02.2018 18:35 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Daninka: Já jsem z Brna, sice nejsem ID, ale mám zdravotní problémy, v případě zájmu mi můžete napsat mail

 

 
02.02.2018 23:02 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  49
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Taky mi to tak připada, že mě zesměšňuje a ponižuje. Taky nechápu proč. Máte pravdu že bych neměla ty její vrtochy řešit. I když mě mrzí že se tak zachovala. Snad když nebudu už reagovat na její telefon, snad pochopí co způsobila.

Jen ještě vysvětlím -možná jestli v tom je i závist že já něco umím a ona ne. Pak taky kamarádku štve že  mám omezení na pateř a ona ne. Ona si myslí že když dostane důchod tak že nemusí už chodit do práce. A že dostane "jen tak". Zkouší to na lékařich jak se dá a  se mně se snaží tahat informace jak se dá, ale neúspěšně protože já jsem ji řekla že především ona musí vědět kde a co ji bolí a  lékař pozná kde ji bolí pateř a rozhodne popř. o léčení nebo pošle na vyšetřní, tak jako mě a taky na neurochirurgii, kde rozhodnou co se mnou dál. A ona si myslí že tam může jít i ona i když ji nic není a "jen tak" si nechat zasahovat do těla kdy si kdo poručí. CHtěla tam taky jít aniž by ji tam lékař poslal.

Pak závist že jsem měla partnera se kterým jsem něco zažila, cestovali, kupoval mi dárky, květiny, hezký mě oslovoval, staral se o mě pokud se u něho neprojevila změna nálad způsobená nemoci.

Proto jak jsem si všimla, se kamarádka taky změnila chováním ke svému manželovi, po kterém vždy řvala  a nájednou se nějak  změnila a vyžadovala po svém manželovi to samé až se chova tak jak se choval přítel ke mně. Jenže se ji to nedaři. Tedy jen z části.

A možná ji i změnilo že se dala k Jehovistům? Nevím. Já na to přišla až v létě. Je nějak "křapla "na hlavu-pořád jen anděly, vzkříšení, modlidby, mě pořád nutí mezí ně i když já odmítám a vysvětluju že si nenechám vymetat mozek jejími ujetými názory. Ale ona nechce pochopit že nemám zájem a nutí mě tam stále a stále… že já nemám zájem se stýkat s tak "skvělými" lidmi. proto jsem ji vysvětlila že já ji taky nenutím k něčemu co ona nechce tak když s něma chce byt, ale mi dá  s něma pokoj a netaha mě mezi tyto lidí.

Když mi zemřel přítel, kamarádka jela se mnou na pohřeb. myslela jsem že je kamarádka, proto mi chtěla pomoci, abych nejela sama a dohlídla na mě, když mě přítelova smrt hluboce zasáhla.

Jenže jsem pochopila za par dní že vlastně tam jela kvůli sobě, protože když ji Jehoviste "vymetli"mozek-chtěla udělat jen "dobrý skutek" s tím že po smrtí dojde k nějakému vzkříšení a nevím co všechno…  ji tito lidé nahučeli do hlavy a mě s těma nesmysly chtěla taky krmit."Vystřizlivět" ale musí sama.

.

Už chápu že to není žádná kamarádka když se ke mně takto chová, když mi ještě ke všemu řekla že moje zprávy maže aniž by je otevřela tak to tedy nemám se o čem už s ní bavit. Jen  mě vlastně chce využívat pro svou potřebu. Nic víc.

Ona vlastně ani žádné kamarádky neměla jen mě. A pokud nějakou poznala, hned byla špatná atd. Jen teď má spoustu kamarádek-Jehovistek a to ji zřejmě více vyhovuje.

 

Přítel  kamarádku moc rád neměl. Teď už ho chápu.

 

 
03.02.2018 00:05 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Přítel do ní asi viděl… že se dala k jehovistům mluví za vše. Dělá si myšlenkový pohodlí, stačí jí pánbíček a pánbíčkáři. Přitom se nechová, jako láskyplná křesťanka, ale jako podlý člověk. Využívala vás i kvůli vaši nemoci, aby dostala fiktivní diagnozu. Je to potvora a skutečně už s ní ukončete vztahy, jen by vás to vyčerpávalo.

 
03.02.2018 08:42 Uživatel: daninka
Věk:  55
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Tak to od ní rychle pryč. Nebylo by tak špatné, že v něco věří, ale to, že to vnucuje i vám. A to jehovisté většinou dělají. Je hodně zlé, že vám vnucuje cokoliv. Evidentně vám kontakt s ní nepřináší žádnou radost, ale spíš nervy, tak o co příjdete, když se s ní přestanete stýkat? Jenom z vás vysává energii. Ani se nedivím, že nemá jinou kamarádku, hned mě to napadlo1

 
03.02.2018 10:32 Uživatel: Julinka
Věk:  28
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Dobrý den. Já znala podobnou paní z bývalé práce. Tihle lidi jsou vlastně nešťatní, neustále manipulují, aby si sami pěstovaly ego. Ta moje bývalá kolegyně neustále ubližovala různě lidem- intriky, pomluvy, donášení na kolegy, celou rodinu rozeštvala a stále se usmívala. Nepochopím tyhle lidi, ale oni se dokonale hodí do téhle společnosti. Křiví, falešní a jdoucí přes mrtvoly. Pohledat dnes (03.02.2018) normálního člověka je umění, je spousta opravdu psychopatů mezi lidmi. Fakt děsivé. Je mi o mnoho méně než vám, 32 a zrovna řeším něco podobného. Mám známou, docela jsem si myslela, že je to moje kamarádka… vše začalo už před rokem kdy se rozešla s přítelem. Tvrdila, že ona s ním, ale on se u nich o vše staral, platil nájem a když zjistila chudinka, že se bude muset starat sama o sebe, penízky na nájem atd. neumí si s tím podle mého poradit. Začala být taková pražská matrace… zadaní, ženatí a vždy na schůzky na sex, nejhorší je, že začala být nepříjemná i často na mě. jízlivosti, že já mám přítele a vše nám klape, tak nevím co je život. zažila jsem už hodně, bývalý přítel mě bil a manipuloval. prostě jsem se ji začala vyhýbat, protože mi dělala ostudu i na veřejnosti… trochu se připila a začala povídat o sexu mezi lidmi. není to jednoduché a jediné co vám poradím, obklopujte se lidmi co vás mají rádi, kteří si na vás nehojí ego a bude i vám lépe.

 
03.02.2018 10:46 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Kamarad ci kamaradka je clovek, ktery me ma rad, vyslechne me, podpori, neco se mnou podnikne a vzdy stoji pri me. Ja ji oplacim tou samou merou.
To, co ty popisujes, je jednak podivna osoba s podivnymi vlastnostmi, jednoduse receno "naprosta blbka" a za kamaradku bych ji nikdy nemohla povazovat. S takovymi lidmi neni radno udrzovat kontakt, ty jednoho akorat podrazi, pomluvi, zavidi atd. Takze rychle pryc od ni.
A nejen, ze ji nebudes zvedat telefon, rovnou ji razne rekni, co ti na ni vadi - nespolehlivost, pomluvy atd.
Ono samo o sobe jen ten fakt, ze  nekomu zavidi invaliditu, je hodne podivny. Jestlipak by taky chtela prozit ty tve bolesti?
Myslim, ze je to takovy clovek, ktery spolecnosti spis skodi nez prinasi uzitek. Radeji si jdi svoji cestou.

 
03.02.2018 11:04 Uživatel: daninka
Věk:  55

Město:Brno

Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Je to zvláštní, že o ní vůbec mluvíte jako o kamadárce. Ale to není jen váš případ. I pro mě, a je těžké si někdy udvědomit, že kamarádka není někdo, s kým se znám dlouho, ale někdo s kým si rozumím a na koho se těším. Taky bych doporučovala vysvětlit jí, co mi na ni vadí, ale od toho bych moc nečekala, myslím, že by všechny konkrétní výhrady nějak překroutila, takže by jste z toho vyšla vy jako ta špatná. A po tomhle pokusu už bych ji ignorovala. Držím palce, aby vám pak už aspon dala pokoj.

 
03.02.2018 18:35 Uživatel: voda
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Omlouvám se, ale vzhledem k tomu, že si nejsem jistá, zda můj příspěvek neupravil admin, mažu. Smazala bych to úplně, ale ta možnost zde není.

 
12.03.2018 19:52 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Na stránkách www.MojeStarosti.cz jsou mazány a případně vhodně upravovány pouze příspěvky nevhodné, vulgární, reklamní. Pro případ nepochopení doporučuji nastudovat Pravidla webu.

 
03.02.2018 22:13 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  49
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Přesně tak jak píše Julinka-Křiví, falešní a jdoucí přes mrtvoly. Pohledat dnes (03.02.2018)   normálního člověka je umění.

No to je fakt když se přestanu stykat s "kamarádkou"že nemám už co ztratit, nebude mi chybět, protože ona je zaslepená Jehovistama a pak ona se mě chce jen čerpat informace jak zdravotní, tak pracovní. nevím proč bych podle ní měla  poskytovat tyhle informace, zvlášť když si na kamarádku jen hraje a pak když ona mi ani nevěří že mám zničenou páteř, trpím v bolestech. Ona musí vědět něco o své nemoci-poked tedy je?? nemocná? Ne to co ji někdo nadiktuje. Nechápe že jen tak nechodím na neurochirurgii, byla na operaci a další mě čeká, záleží jak rozdodne lékař, a léčím se i na astma, žaludek.

Ona tam chce všude jít taky. Jen aby získala ID.

Přitom ani neví jak co bolí a dělá problémy. No fakt blbka!!! ještě řekla "perlu"že se mám dobře když mám důchod. !! No fakt k závidění trpět v bolestech!!! Ale co ona o tom může vědět.

Jsem si vzpomněla když tady píšete mnozí o psychologu, že zpočátku když začala řešit svou páteř, šla k nějakému neurologovi, ale nenašel ji opakovaně  žádný nález, jenže když kamarádka trvala na tom že ji něco stále je, proto ji napsal nějaké léky na psychiku nebo co to byly za léky, už si nepamatuju. Kamarádka mi hned volala co ji napsal doktor za léky, obviňovala ho že ji má za blázna… proto vyměnila jiného neurologa, ale ani jiný neurolog ji nenapsal to co ona "potřebuje". Takže lékaře mění stále jiné. A aby dokázala svým známým že ji něco je?? proto si platí rehabilitace, lázně, nějaké léčitele a chce abych já to samé dělala. Když jsem ji vysvětlila jsem ji že já dělám jen to o čem rozhodne lékař. To ji hrozně naštvalo proč mi napíše lékař a ji ne . Pak mi ještě hodně krát řekla že ona je na rozdíl ode mně "nemocná" na páteř, protože já mám operovanou páteř tak podle ní jsem už naprosto zdravá a její známý prý šel do měsíce do práce tak já to mám podle ní taky tak. Takže ona je ta nemocná a já zdravá!!! Už tehdy je to asi 2 roky, mě tím začla štvat. Příteli jsem raději nic neřekla, protože on by ji snad dal přes hubu, protože měl na ni alergií.

Se jen divím že s ni ještě vydržel její druhý manžel. Jenže je  to ale stejný blb jako kamarádka, protože mému příteli pokud žil si stěžoval že má od ní klid když někam odjela s Jehovisty. Na druhé straně nemá sílu ji nic říct a nechává ze sebou manipulovat!! Dělá ze sebe naprostého trotla, který se chová jak ona poručí,  jen aby měl od manželky klid. Ale je to jeho věc, to neřeším.

Přitom před 2 lety jsme ji s přítelem domlouvali aby zůstala se svým manželem od kterého chtěla odjet do Kanady, protože se začala dopisovat se svým bývalým milencem kterého neviděla spoustu let a byla naprosto boblazněná, že si neuvědomovala co dělá!! Že ten milenec ji jen využíval, protože ona mu kdysi nakupovala spoustu drahých věci aby si ho udržela-proč by taky s ní nebyl že??

Nechápala když jsme ji s přítelem vysvětlovali že milenec ji nemá vůbec rád, protože ji neposlal ani letenku, bylo mu jedno jestli přijede, nebo ne a kdy, zaplatí spoustu peněz za letenku. Nečekal ji na letišti, kamarádka se vymlouvala že ho chtěla překvapit, navíc žije  s přítelkyni, milence jen zajímalo aby přivezla dost peněz protože prý potřebuje peníze a kamarádka hloupá tam chtěla jet. Nakonec asi pochopila když zůstala tady v ČR.

Pochází z několika sourozenců, se kterými v dobrém vztahů, nestýka se s něma a mi se jen na ně stěžuje.

Píšu to jen aby jste věděli jak to má i s manželem a že je kamarádka opravdu hloupá, jak jste to poznali i vy všichni.

Ale teď už vidím po vašich názorech že je opravdu blbá, čeho všeho je schopná, že dokáže  podrazit. Jen aby dosáhla svého. S ni si rozuměji zřejmě jen Jehoviste, ne však normální lide.

 

 
06.02.2018 02:05 Uživatel: 1.Neznámá
1519646571_oko.jpg
0-100
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Netrspte se kvuli takovému člověku, který si neváží Vás i Vadší energie co jí věnujete. Kamarád, to je člověk, který Vám pomůže, když není zrovna dobře, nebo se s Vámi podělí o radost. ”kamarádka“by mohla dostat invaliddní dûchod na psychické onemocnění. Přeji Vám lepšího člověka ve Vašem životě

 
09.02.2018 20:39 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  49
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Už se nebudu podivnou kamarádkou trapit i když zamrzí její chování. Jenže  nebudu dále trpět "kamardčinu"faleš, ponížožování a uraženost když  není po jejím-nesouhlasím s nĕčím co já nechci, nezájímají  mě určité vĕci a názory, což kamarádka nĕjak ignorujea, nechce pochopit a proto  si dĕlá co chce jen aby dosáhla svého, pro ni klidně i za mými zády aniž by si uvědomila co může způsobit, nedochází ji že je trapná, tak jako jsem se přesvědčila minulý týden ale to nebudu rozvadĕt. Ještě se "madam"urazila, proto mi došlo že s takovo osobou  radĕji se už nestykat, nekomunikovat.

 
10.02.2018 11:08 Uživatel: daninka
Věk:  55
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

To dobře děláte, jenom se vám uleví. Věřím, že máte kolem sebe dost normálních, pohodových lidí. No, upřímně, ve srovnání s touhle je, podle toho co píšete, normální každý. Jen vám moc přeju aby ona pochopila a dala pokoj vám. Pokud se bude s vámi snažit komunukovat, nereagujte

 
10.02.2018 11:45 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Rikal to uz i pan Werich: Nejhorsi setkani v zivote je setkani s blbcem!!

 
10.02.2018 22:54 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  49
Téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Text uživatele: 

Nebudu reagovat protože aby nĕkdo dĕlal nĕco za mými zády, aniž by si zjistila zda s tím souhlasím a ona moc dobře vĕdĕla že NE! přesto se toho dopustila, pak po zdĕlení mého názoru se dáma urazila, je na mě moc. I to když neustále odmítám se seznámit s jehovisty a ona přesto nedá s tím pokoj, klidně mi je ještě sprostĕ! pošle domů. To už je vrchol

. Vím že oni chodí nabízet po bytech, jsou vlezli, ale když jsem, přišla domů, čekali na mě přede dveřmi a ptali se na mé jméno, které nemám napsané na zvonku (ani dole ani nahoře) jen na schránce, tak jak tedy mohli vĕdĕt v kterém patře bydlím a na které dveře mají zvonit, navíc je zajímalo moje jméno, nikdo jiný ze sosedu a vchodu ne. To dost hodně přehání. Snažila se mi toho ohledně jehovistu provést více, ale nebudu všechno rozvadět.

Jsem ráda za vaše názory a rady, jen nevím při te její inteligenci jestli ji nĕkdy dojde její trapné chování a hlavně nĕco dĕlat za nĕčí zády, rozhodovat si o všem a bude od ní klid. Samozřejmě že už ji nebudu kontaktovat ani reagovat po tom všem.

A inteligenci píšu proto jak jsem se už v minulych zpávach zmiňovala. Přesto chci ještě nĕco na závěr napsat  čim mě nedavno pobavila a dokazala opět svou blbost : moc dobře ví že ráda chodím do přírody, vždy jsem ji ukázala fotky a zažítky z cest, které mám po 25 letech samozřejmě spoustu i můj přítel ji o naších zážitkách, fotkach informoval, taky, kde by si mohla i ona zajet podívat, kde je nádhernĕ, A kamarádka mi na to odpověděla "perlu"jestli já vůbec vím jak je příroda krásná.

Na to nám slov! Já která pořád vyrážím do přírody a ona sedí doma, jen mi pošle obrázek, který najde na internetu, mi řekne jestli vím jaká je příroda krásná! Tak hloupé osobĕ tĕžko nĕco vysvětlovat.

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nerozumím kamarádce, neodpovídá mi, přitom se stále vyptává a závidí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo) 6 7568x
Jake lidske vlastnosti povazujete za nejhorsi? 12 1768x
Bezplatná seznamka pro osoby s duševním, tělesným a smyslovým postižením 10 2027x
Nesplněné sliby v rodině 2 1173x
A jak se cítím já? 2 1273x
Náklonnost/láska k osobě stejného pohlaví- zažili jste někdy 4 1269x
Mám problém celkově se vztahy a vytvářením nových vztahů 1 1587x
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 2 1515x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 1744x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 6 2155x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16546
Počet odpovědí celkem: 176007
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Zlomená noha

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny