mojra.cz

Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák

10.12.2012 17:12
Uživatel: manuel
Věk:  21
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Zdravím,

mám takový problém, který se se mnou táhne asi již delší dobu, zhruba od střední školy. Nejdříve sem chodil na střední do Prahy, ale ve třeťáku sem na školu kašlal a nevěnoval jí tolik času a do toho začali další problémy. Přišlo mi, že si na mě spolužáci musí dokazovat, jak jsou skvělí a jak já jsem hloupý, že neposlouchám cool hudbu jako oni a dalších spoustu věcí. Já sem se s každým snažil vyjít dobře, když někdo něco potřeboval vyjít mu vstříc a oni se ke mě chovali jak ke kusu hadru.

Já se tam necítil dobře, tak sem se rozhodl přestoupit na jinou školu do Kolína. Jelikož bydlím mezi Prahou a Kolínem, tak sem to měl na půl cesty. Přestoupil sem sem na školu kam chodil "kamarád" z vesnice, který si to tam chválil a říkal, že se škola zvládá v pohodě. Tak sem si říkal, že by bylo fajn jít do školy, kde bych alespoň jednoho člověka pro začátek znal.

Opak byl ale pravdou. Bydleli jsme spolu na pokoji na intru. A už od prvních chvil mi přišlo, jako by mu vadilo, že sem tam. Hned ve třídě první den šel za kamarádama a mě si ani nevšiml. Postupem času sem si tam pár kamarádu našel. Ale ten z naší vesnice, o kterém sem si myslel, že je fajn mi ukázal druhou stranu tváře. Znal mě jenom když něco potřeboval a já samozřejmě jako blbec dobrák mu se vším snaži vyjít vstříc.

Postupem času si na mě začal dovolovat vymýšleli na mě s jeho kamarádem vtipálkem spoustu přezdívek pořvávali to na mě a mě to strašně vadilo, dělal sem že je mi to jedno, že je to přestane bavit, ale nepřestalo, sem tam se přidali i ostatní spolužáci a já už jen zoufale odškrtával dny v kalendáři a těšil se na prázdniny ve třeťáku a ve čtvrťáku na maturitu až budu moct co nejdříve vypadnout z té školy. Nejhorší na tom je, že mi příjde ten "kamarád" že se přetváří máme mnoho přátel u nás scházíme e převážně v hospodě, bohužel v našem věku už se nikde jinde asi nepokecá a tam se chová jakoby nic před známýma, ale jen co je se mnou sám tak zase do mě hustí ty jeho urážky. I když ho teď už nevídám, tak třeba na facebooku si sem tam neodpustí nějakou narážku a mě to strašně štve a kolikrát kvůli tomu nemůžu usnout a musím na to myslet a bojím se aby se toho nechytli lidi u nás na vesnici, protože on je tam oblíbený, jelikož je velký frajer, protože se každý výkend musí ožrat jako prase v hospodě a to je prostě u nás na vesnici považováno u teenagerů za cool.

Nechci si hrát na nějakého svaťouška, taky si sem tam čas od času trochu pročistim hlavu, ale ne každý týden a to hned nejsem cool, jak netrávím celé dny v hospodě. A já už nevím co s ním mám dělat. Chystám se mu něco říct, jenže mám obavy z toho že to použíje proti mě, protože se s ním asi vážně bavit nedá. I když on není zase tak hloupý, ale příjde mi že si na mě musí dokazovat jaký je frajer. Příjde mi že jsem takový hromosvod, ke každému se chovám slušně a snažím se vyjít vstříc a skoro každý se mnou akorád vyjebává. A už sem z toho kluka na nervy, stačí mi ho jen vidět, ten jeho arogantní xicht a jak si o sobě myslí a mám sto chutí mu rozbít hubu, jenže na vesnici se to hned obrátí proti mě, protože jedna bába povídala a už to jede. Poraďte mi prosím co s ním. Všem moc děkuji za rady.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2182x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Směje se mi
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.12.2012 17:26 Uživatel: samča
100-500
Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Text uživatele: 

Na strašně dlouhý článek stručná odpověď: Snaž se ho ignorovat, Manueli. Dělej, co tě baví a nemysli na něj. Nezaslouží si, aby ses kvůli němu trápil.

 

 
11.12.2012 00:01 Uživatel: manuel
Věk:  21
Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Text uživatele: 

No to se snažím, ale bohužel to nepomáhá, ať už dělám věci, které mě baví, tak si na něho vzpomenu, a hned mám špatnou náladu a nemůžu ho dostat z hlavy... sad

 
11.12.2012 09:22 Uživatel: Julie
Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Text uživatele: 

    Samča má pravdu, ignorovat.....

 
12.12.2012 01:08 Uživatel: ma
Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Text uživatele: 

Ani se na něj nekoukej. Soustřeď se na svoje kamarády a hledej rozptýlení s nimi.

 
13.12.2012 01:16 Uživatel: katla
Věk:  22
0-100
Téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Text uživatele: 

blbá otázka: jste už oba ze střední, počítám, že každý děláte něco jiného, takže se přes den nevidíte. Pokud jsem pochopila, vídáte se jenom v hospodě atd.  

Chápu, že tě to trápí, ale myslím si, že dokud tě nezačne urážet na veřejnosti, je to sice zlé, ale nic moc se s tím nedá dělat. Horší by bylo, kdyby se toho chytli ostatní. Očividně je to křivák a k tomu ještě oblíbený, nevíš čeho všeho je schopen.  

Takže moje rada je: snaž se nad to povznést, vnitřně se vůči němu vymezit, řekni si, že mu svojí vnitční energii nedáš. Bohužel se proti tomu nedá nijak bojovat, nesnaž se s ním o tom promluvit, mohlo by to být ještě horší.  

Btw, je docela možné, spíš pravděpodobné, že se časem od vás z vesnice odstěhuješ, potom ti tenhle hňup a jemu podobmí můžou být ukradení.

žij blaze happy

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Spolužák z vesnice se ukázal jako falešný křivák
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přátelství s ostatními - jednostranná iniciativa 1 153x
Flirt s o hodně mladším mužem. 9 412x
Co mám dělat? Samota, úzkosti? Můj život krok po kroku 5 428x
Připadám si navíc, nezapadám mezi ostatní 3 480x
Bývalý kamarát sa správa ako debil 2 291x
Líbí se mi pohledný kolega v práci, chtěla bych s ním sex 7 723x
Líbím se zadanému kolegovi nebo nelíbím? 1 388x
konflikty se sestrou po úmrtí matky 10 470x
Pracovní vztah nebo flirt mezi mnou a kolegou? 12 517x
Bratrův tchán s tchýni si dělají nárok na můj majetek 4 663x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15873
Počet odpovědí celkem: 172104
Počet registrovaných: 4795 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejkomentovanější za 7 dní: dlouhodobý problém
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny