Téma: Zánět močového měchýře a tinktura z lichořeřišnice - průběh léčby

02.02.2012 13:38
Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Odpovědí na téma: 3
Text: 

      Ženy jsou silná stvoření.   Dokonce i ty, co vstupují na váhu s postelí, aby ta proklatá ručička ukázala aspoň trochu rozumné číslo. Jak vidno, nemá žádný vliv na jejich obdivuhodnou odolnost původní barva vlasů, počet X na velikosti oblečení, ba ani tlaky na nápravy.

      Tato poučka platí s jednou výhradou. Dokud je nechytne močák. Ochoření má jistě odborný název, pocházející  z prehistorických dob, ale já ho neznám. Snad mi bude rozuměno. Vykutálená  trubička, ne delší než ulomené brčko dovede potrápit, že v tu chvíli by postiženou nezaujal ani  Delon, ve věku těsně po maturitě. Tedy, nevím o tom nic, mám pouze zprostředkované informace, zato z první ruky. Zmíněná nešťastnice není žádné bebíčko, přesto  ploužíc se k domovu, zavrčela na přátelské štěknutí sousedovic pitbula tak hrozivě, že ji chlupatá obluda dodnes obchází obloukem. Tato osudem zkoušená osoba s úspěchem používala jakési kapky, snad ještě z první republiky, ale každá láhev má své dno. Brusinky  chlapče, shovívavě se usmíváte nad mojí nevědomostí. Tady náhodou vím – ve zběsilém nástupu úlevy se nepřekonávají a navíc jejich cena dává tušit, že každá byla před vědeckým zpracováním potažena vrstvou zlata, tloušťky české palačinky.  
      Zkušená žena nelenila a obrátila se na přírodu. Lecjaká moudra vypadávala ze zažloutlých knih, ale téměř všechny rady se shodly: Lichořeřišnice, tedy rozumějte její semena. Známá věc, stačí si koupit flašku  kolenovrte, bručí  obecenstvo, že je to slyšet i tady. Pokud vám stojí zato, čtěte dál.

      Rostlinu snadno vypěstujete a navíc je svými ohnivými barvami okrasou bydlení. Počkáme na semena, až začnou uzrávat a bez skrupulí je zabavíme. Ti, které hlína neoslovuje, zajdou do bylinné lékárny. Semena jsou běžně k mání, i když lákavě nevyhlížejí.

Jak na to - tinktura z Lichořeřišnice

      Semena rozdrťte. Netrvám na semenném prachu, hrubé frakce nevadí. Používám drtivý mlýnek na kávu, ale k původnímu záměru se už nehodí, an bylinami zavání víc než bzďoch.
Drtí z poloviny naplňte lahvičku objemu 100 ml a dolejte lihem, či ušlechtilou pálenkou. I tady platí zásada: nepoužít bylinnou lihovinu.
      Lahvičkou  co chvíli zatřepte, tekutina je použitelná již za pár hodin. Je-li cítit mírně po křenu, máte vyhráno. Pokud  je vaše trubička ještě v klidu, nechte louhovat  týden a pak přeceďte.

Jak používat

       Rychlost použití je na prvním místě. Jen co zjistíte první náznakyže  trubka se nechová obvykle při výkonu, zapomeňte na šminky a třeba s jedním okem nenalíčeným spolkněte lžičku kapaliny (cca 5 ml).   Pokud nejdete ze zabijačkových hodů, účinek je rychlý. Ale i tak, do půl hodiny se dostaví úleva. Za hodinu zase lžičku a pak, v delších intervalech ještě několikrát 30 kapek.
       Výhoda vlastních  přípravků spočívá v jejich koncentraci. Proto léčení s nimi nepřehánějte. U komerčních doplňků stravy je výrobci jasné, že jsou mezi námi bloudi, co si nalejou nebo zbodnou celý obsah balení, za účelem jistého výsledku. Proto koncentrace účinných látek v těchto preparátech bývají žalostně nízké.


Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3667x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zánět močáku a Lichořeřišnice
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.02.2012 14:16 Uživatel: Rybka
Téma: Zánět močového měchýře a tinktura z lichořeřišnice - průběh léčby
Text uživatele: 

Určitě se dle tvého článku zařídím a tinkturu si vyrobím, protože nejen že je dobrá na záněty moč. měchýře, prostaty a vaječníků, ale dočetla jsem se, že působí antibioticky i při zánětech krku, v ústní dutině, dýchacích cest. Kromě toho má VELICE blahodárný vliv proti vypadávání vlasů a na jejich rychlý nový růst.Tyto účinky na vlasy jsou prý prokazatelné, tak už kvůli tomu, si tinkturu vyrobím a budu mít hřívu, jako lev... Usmívající se

 
03.02.2012 01:25 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Zánět močového měchýře a tinktura z lichořeřišnice - průběh léčby
Text uživatele: 

Hej, Ty ses minul povoláním, proč neděláš spisovatele. Ty Tvé texty jsou čtivé, zajímavé a "rozvinuté" smile

Tak vrať klíče od laborky (tuším, že jsi někde psal, že jsi pracoval v laboratoři - nebo pracuješ), dej výpověď a poď dělat někam redaktora smile

 
03.02.2012 01:28 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Zánět močového měchýře a tinktura z lichořeřišnice - průběh léčby
Text uživatele: 

Kvůli vyhledávačům jsem připsal do textu slovo "tinktura", tak doufám, že jsem tím nic nepokazil...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zánět močového měchýře a tinktura z lichořeřišnice - průběh léčby
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny