Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox

12.11.2016 13:21
Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím všechny.

Chtěla bych se zeptat zdejších lidí, snad se najde někdo, kdo tomu bude rozumět, existují antidepresiva, které nejsou toxické? Trpím tinnitem a po všech antidepresivech se mi prudce zhoršuje tinnitus. zhoršil se mi dokonce už i z vitamínů B-komplex.

Antidepresiva, po kterých se mi tinnitus zhoršil jsou tritico, mirtazapin, citalec, cipralex a také rivotril a apoparox.

Uz si nevím rady. Jsem bezradná, protože vím, že to bez antidepresiv nezvladnu a něco si budu muset udělat, protože s takovým tinnitem kterým mam ja, se opravdu nedá žít. Tinnitus se mi zhoršuje i z televize, nemůžu stát ani pod zářivkou, kdybych si přiložila k uchu telefon, tak bych se asi zbláznila.

Snazim se pořád něco delat, ale i přes to mi nepomáhá na to nemyslet. Máte někdo typ na léky, po kterých se tinnitus nezhorší?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2791x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Tinnitus a antidepresiva
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.11.2016 15:10 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Daro, a jak casto stridas ty antidepresiva? uz jsi jich vystridala nejak prilis mnoho? jak dlouho chodis k psychiatrovi? nebo se snad samolecis? do prace chodis, nebo kvuli tinnitu nejsi schopna pracovat? neco jsi resila i s psychologem, bylo to k necemu?

 
12.11.2016 18:49 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Nedavno jsem byla v psychiatrické léčebně a tam mi dali ten cipralex. Brala jsem ho dva a půl týdne. Tinnitus mi hodně zhoršil a zvýšil mi i hyperakuzi, a tak jsem ho vysadila. Pak mi jedna psychiatricka napsala mirtazapin a po něm se mi tinnitus zhoršil už po první tabletce. Před rokem jsem měla tritico a ten mi taky zhoršil tinnitus. Už si nevím rady. Kvůli tinnitu a hyperakuzi nechodím do práce, bez špuntů v uších nemůžu jít vynest ani odpadky. Měli mi na to pomoct ty antidepresiva, ale mě přišel ten jejich účinek opačný. Spíš mi hyperakuzi i s tinnitem zhoršili ještě víc. Kvůli tomu nemám ani žádného partnera, protože se bojím abych ho kvůli tomu neomezovala. Připadám se jako v pasti alt jako by někdo nechtěl abych žila.

 
12.11.2016 20:06 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Mám bývalou kolegyni s tinnitem vynikající zkušeností s akupunkturou, ale byl to až šestý (! ) terapeut, co jí pomohl. Těch prvních 5 jen mechanicky opakovalo nějaká pravidla, kde co napíchnout, ale tento si ji celou proměřil, poslal na rehabilitaci, předepsal stravu a  až pak pobodal. A prý skvělé. Vyptám se jí, kde byla, ale nevím, kdy ji uvidím.

Chce to hledat.  

Jinak o souvislostj antidepresiv a zhoršujícími se příznaky tinnitu slyším poprvé. Ovšem vyloučit nelze nic.

 
04.01.2017 12:00 Uživatel: kamil666
Věk:  41

Město:Praha

Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Moc prosim, pokud byste kontakt na tohoto pana, co provedl akupunkturu a bylo to o  moc lepsi, mohla poslat i na email kamil@post.cz

Moje pritelkyne ma stejny problem, hledame, zkousime, a stale nic…

 

Dekuji

 
12.11.2016 20:18 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Daro, ale antidepresiva se musi brat aspon tri mesice, aby zabrala. ten tinnitus ti zhorsuje tvoje psychika a ne antidepresiva

 
12.11.2016 21:48 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Já myslím že antidepresiva, po vysazení se hned na druhý den tinnitus trochu zlepšil.

 
04.01.2017 12:03 Uživatel: kamil666
Věk:  41
Téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Text uživatele: 

Dobry den, moje pritelkyne ma stejny problem…

Brala prothiaden, spatny, ten zkousi mirtazapin a taky spatny…

Nasla jste uz prosim něco vhodneho, co by vam pomohlo?

Odpověd prosím na email kamil@post.cz

 

Děkuji mnohokrat

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Pískání, hučení v uších (tinnitus) a antidepresiva Tritico, Mirtazapin, Citalec, Cipralex, Apoparox
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 15154
Počet odpovědí celkem: 168477
Počet registrovaných: 3500 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Psychopat jako "nadřízený".
Nejkomentovanější za 7 dní: Psychopat jako "nadřízený".
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny