Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině

04.02.2013 10:54
Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Odpovědí na téma: 13
Text: 

 

Při hledání odpovědi na hádanku cizokrajného ovoce od Trinity jsem objevila tento zajímavý článek, tak jsem si řekla, že se s vámi o něj podělím . Třeba může někomu pomoci.

 

 

 

 
 

                        GRAVIOLA – zabiják rakoviny

 

GRAVIOLA - zabiják rakoviny
Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.
Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná. Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce. I ostatní části rostliny jsou užitečné.
 
Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.
 
 
Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco ten výrobce léčiv za miliardy dolarů toto tajemství zázračného stromu graviola skrýval?
 
Jde o nízký strom zvaný,, graviola" v brazilštině,,, guanaba" ve španělštině a v angličtině má nevýrazné jméno "soursop". (Graviola v češtině.) Plod hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.
 
Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný proti-rakovinný účinek.
Ačkoliv je účinná proti mnoha zdravotním potížím, je to její proti-nádorový účinek, co budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění. Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působků, jak proti bakteriálním, tak i plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.
 
Existuje-li jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je pro Američany existence Institutu zdravotní vědy tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola…
Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití. Budoucnost nikdy nevypadala slibněji.
Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu nyní lze:
  • Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémní nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.
  • Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.
  • Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.
  • Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život.
I zdroj těchto informací budí zrovna takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv. Ta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými už od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění… U výtažku ze stromu se ukázalo, že:
  • Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…
  • O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!
  • A co na víc, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky. Nepoškozují zdravé buňky!
Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhle studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli? Když je extrakt z gravioly tak zázračný.
Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe zahájil výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na graviolu, legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.
Různé části stromu graviola - včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů už po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani! I jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela s jen malých zdokumentovaných vědeckých důkazů, společnost nalila peníze a zdroje do testování protirakovinných vlastností tohoto stromu - a byli výsledky šokováni. Graviola se ukázala být dynamem ženoucím hubení rakoviny.
Tím ale příběh gravioly téměř skončil.
 
Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém - je zcela přirozený, a tudíž podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk.
Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co činí graviolu tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat svoje prachy zpátky. Avšak narazili. Ten originál jednoduše nebyli schopni replikovat. Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co nalili do výzkumu.
Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit!
Naštěstí tu byl však jeden vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ač riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a vykecal jim to.
 
Nastal zázrak
Když byli zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy, začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto rakovinu hubícího stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile…
 
… Národní institut rakoviny provedl první vědecký výzkum v roce 1976. Výsledky předvedly, že "listy a stonky gravioly se ukázaly jako účinné při napadání a ničení zhoubných buněk. " Výsledky publikované ve vnitřní zprávě však nevysvětlitelně nebyly nikdy uvolněny pro veřejnost…
 
… Od roku 1976 bylo dokázalo, že graviola je úžasně mocný zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, ovšem až dosud neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem - což je typický benchmark, jaký mainstreamoví doktoři a odborné žurnály používají k posouzení terapeutické hodnoty - ty totiž nebyly nikdy iniciovány…
 
… Studie vydaná v Journal of Natural Products následně po nedávné studii provedené Katolickou universitou Jižní Koreje uvedla, že u jedné chemikálie v graviole zjistili, že výběrově zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva "10 000 krát více než (běžně používaný chemoterapeutický lék) Andriamycin…"
 
… Ta nejdůležitější část zprávy Katolické university Jižní Koreje je o tom, že graviola se ukazuje, že útočí selektivně jen na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky netknuté. To je rozdíl oproti chemoterapii, která útočí bez rozlišení na všechny aktivně se rozmnožující buňky (jako buňky žaludku a vlasů), čímž často vyvolává ničivé vedlejší účinky nevolnosti a ztráty vlasů u pacientů s rakovinou.
 
… Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u šesti linií lidské rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovinám prostaty, slinivky a plic… Po sedmi letech bylo ticho konečně prolomenu a je to tu!
 
 
Pozn. Alue:
Tento hodnotný text jsem dostala e-mailem, proto nemohu uvést zdroj. Neznám ho.
Osobně jsem už Graviolu jedla při své návštěvě v Rakousku, ale tento zajímavý plod sem tam potkávám i v supermarketech, takže teoreticky by pro nemocné s rakovinou mohlo být řešení chodit si kupovat plody a jíst je přímo syrové, pokud nebude možno sehnat si rostlinu.
- Teoreticky by se také dalo natrefit na někoho, kdo by byl schopen Graviolu dodat na objednávku, ale to už je o individuálním průzkumu každého, kdo by rád použil tyto vědomosti.
 
Je důležité ale myslet na to, že rakovina je z lítosti a nevyřešených konfliktů, proto pouhé jezení plodů bez jakékoliv práce na sobě samém, bude vždy jen poloviční řešení.
 
Léčba začíná i končí v našem nitru, stejně tak jako samotná nemoc. A na to nesmíme zapomínat.
Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6242x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Graviola - přírodní lék na rakovinu.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.02.2013 11:18 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

 

MABROC SOURSOP - GRAVIOLA - BRAZILSKÝ ZÁZRAK

                          >MABROC SOURSOP - GRAVIOLA - BRAZILSKÝ ZÁZRAK

 

 

Oblíbený sypaný zelený velkolistý čaj s příchutí gravioly (soursop). Čaj je velmi lahodný a překrásně voní. Po přidání lžičky cukru, nebo medu proměníte čaj v opravdovou lahůdku. Čaj je mimo skvělou chuť i velmi zdravý.


 

194,00 Kč


 

Hluboko v amazonském pralese roste strom, který pravděpodobně dokáže ničit rakovinotvorné buňky mnohokrát efektivněji než chemické preparáty současného farmaceutického průmyslu. Tento strom se jmenuje brazilská graviola, guanabana španělsky nebo soursop v angličtině. Plod gravioly obsahuje bílou, měkkou dužinu která se používá v potravinářském průmyslu na výrobu ovocného džusu, sorbetu atd.

Výtažek zplodu gravioly má následující účinky na lidský organizmus:

  • látka, obsažena v plodu gravioly působí proti 12 druhům rakoviny včetně rakoviny prostaty, prsů, plic a tlustého střeva
  • posiluje imunitní systém a zvyšuje obrannou schopnost organizmu
  • má vysoké antibakteriální účinky, působí proti střevním parazitům a snižuje vysoký krevní tlak.

 

 

 

 

 


  

 

 

 
04.02.2013 12:43 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

kdyby to fungovalo tak myslim ze by neumiraly miliony lidi na rakovinu

 
04.02.2013 13:06 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

  Možná je to proto, že ty miliony lidí nezkoušejí i alternativní možnosti léčby, a nechají se zničit chemoterapií.    Ale každopádně i kdyby to mělo působit jako prevence proti nádorům, tak je to vynikající. Parku, četla a slyšela jsem na různých videích , že se spousta lidí jezdí vyléčit z rakoviny do amazonských pralesů, kde je šamané léčí pomocí rostlin z pralesa a mají opravdu výborné výsledky.

Jenže si to asi každý nemůže finančně dovolit, tak proč nepopíjet čaj a různé šťávy z této rostliny tady u nás, kde se dostanou koupit. O brokolici bys možná také pochyboval, že může vyléčit rakovinu a mé známé, která ji pravidelně začala konzumovat , pomohla zbavit se rakoviny prsu. Je to o této zelenině známé, že má protirakovinové účinky, ale mnoho lidí  o tom neví anebo tomu nevěří a tak to ani nezkusí.   Tak je to i s tím peruánským ovocem.

 
04.02.2013 17:02 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Rybko, když už se o tomto zázraku tak píše, Ty si myslíš, že by to někdo nezkusil za jakoukoliv cenu?

Já si myslím, že ano. A pokud by to bylo tak dobrý, tak už by byly nějaké reference ať dobré nebo špatné. A od r. 1976 nic? Divné.

 
04.02.2013 20:06 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Hříbečku…. jezdí tam od nás celé zájezdy na léčení. Jenže těm, kteří to vyzkoušeli a pomohlo jim to, to nemají zapotřebí nikde psát. Ale nemysli si, že se nenajdou i takoví, kteří se úspěšnou alternativní léčbou nepochlubí. Dlouhá léta jsem si kupovala časopis Regeneraci  a Meduňku a tam bylo už tak před 20lety psáno o úspěších těchto peruánských rostlin. Anebo o Breusově dietě …. hladovce, která trvá 3 týdny  a pijí se při ní  jen zeleninové šťávy.   Ale jak píše Trinity…farmaceutické firmy přinášejí obrovské zisky i pro mocné tohoto světa, takže pro ně není žádný důvod, proč by se mělo s objevením léku na tuto nemoc spěchat.

Parku, ono to není jen o tom pít nějaký čaj, ale změnit úplně své myšlení a životní styl, pak teprve může pomoci i alternativní léčba. Jedno bez druhého nejde.

A úplně nejlepší je tomu všemu předcházet, zbytečně se nestresovat a popíjet zdravé čajíky a papat hodně ovoce a zeleniny.

 
04.02.2013 17:17 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

takovych tech zarucenych veci na rakovinu uz bylo hodne, nedavno sem nekde cetl kazdy den dva grepy a ze to pomaha

 

ale lide porad umiraji

 

je jasne ze clovek ktery bude nemocny vyzkousi vsechno mozne a nemozne, ale stejne myslim ze kdyby neco fungovalo tak uz se to davno vyuziva

 
04.02.2013 18:30 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Jestli to nebude tím, že farmaceutické firmy si nepřejí, aby se tyto informace rozšířily. Přišly by o své miliardové zisky. Proč by měly podporovat alternativní způsoby léčby? Ony nechtějí pacienta vyléčit, aby byl zdravý. Ony chtějí pacienta "léčit" aby co nejdelší čas polykal jejich léky a přinášel jim stálý zisk. Je to smutné, ale je to tak, je to prostě byznys.

 
04.02.2013 21:43 Uživatel: pan
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Tupá hovada  

 

a) většina dnes používáných chemoterapeutik jsou čistě rostlinné jedy

 

b) patentovat (a vydělávat nemožný prachy) si jde třeba i melounouvou šťávu a kdyby to fungovalo, tak se na tom každá jednotlivá firma napakuje jako prase

 

c) nehulte a nekonspirujte

 
05.02.2013 09:16 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Jen nadávej do tupých hovad, může přijít doba, kdy budeš tyto články hltat a hledat možnosti … jestlipak budeš v klidu akceptovat svoje a), b) i c)?

 
05.02.2013 09:19 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

presne jak napsala Barca, vis prd co kdy dostanes za nemoc a pak budes zkouset vsechno mozne i nemozne

 
05.02.2013 09:50 Uživatel: Medvěd
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Uživatel "pan" : Uvítal bych změnu slovníku, na tomto webu nejsme na taková oslovení zvyklí a zvykat si nebudeme.

 
05.02.2013 18:46 Uživatel: pan
Věk:  44
Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Quack léčby jsou extrémně nebezpečné. Buď nahrazují fungující medicínu nebo člověka tráví (ony rostlinné léky mohou vyvolat rakovinu jater, poškodit ledviny atd. ). Prostě stokrát ne a proto by se to nikde nemělo ani NÁZNAKEM tolerovat.

 
16.01.2014 21:44 Uživatel: Matin
Věk:  58

Město:Praha

Téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Text uživatele: 

Pred 5 roky me veterinar chtel utratit meho v te dobe 10 let stareho psa (tato rasa se bezne doziva 12-13 let)  z duvodu posledniho stadia rakoviny. Zprvu nebylo jeste na psovi v 9,5 roce vubec nic znat zadne znamky nemoci, u zvirat to jde bohuzel hodne rychle.

Shodou okolnosti jsme byly se psem v Rakousku kde jsem se od tamniho veterinare dozvedel o graviole ze se v USA udajne v jedne Zoo kde byl udajne na praxi lecily graviolou opice s rakovinou.


Abych to zkratil. 2 tablety denne s jidlem, rano a vecer, po zhruba 8 tydnech pes vstal normalne z mrtvejch, umrel az na stari ve veku 14 let.


Od te doby kazdy rok konzumuji gravilolu 1 mesic v roce sam jako prevenci proti rakovine. (muj otec totiz zemrel na rakovinu prostaty)

Uz prvni rok me prestaly me bolet kolena, zcela jsem se zbavil herpesu a uz si nemusim pichat inzulin.

A nemel jsem uz od te doby ani chripku.


How

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Graviola - účinnost, zkušenosti s přírodním lékem proti rakovině
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
AOK Bayern práce v Německu, ukončení pracovní neschopnosti ze strany zaměstnavatele 4 175x
Epidemie - průběh, ukončení 4 284x
Koronavirus - diskuze 77 1242x
Nevyléčitelná nemoc 1 473x
Zánět středního ucha - postupy při léčbě 4 414x
neklidné nohy/neurologie 1 438x
Nemizící pupínky na zadku 4 592x
Vyrážka na prstech - jen kožní problém nebo nakažlivé onemocnění 2 447x
Skolioza a Bechtěrevova choroba - souvisí to spolu? 1 924x
Strie po porodu - léčba, byliny, bylinky, laser? 1 838x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16145
Počet odpovědí celkem: 173493
Počet registrovaných: 4872 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Prvomájový polibek v době koronaviru - jak řešit
Nejkomentovanější za 7 dní: Bi orientacia
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny