Téma: Krvácení při užívání hormonální antikoncepce a léků na kvasinky - co je příčinou?

06.08.2014 22:23
Uživatel: Latap
Věk:  16
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobrý večer,

beru hormonální antikoncepci a během braní antikoncepce sem brala prášky na kvasinky a zároveň onemocněla. Prášky sem brala asi 4 dny a po druhém dnu se objevilo krvácení.

Myslíte, že mi něco je, nebo to vyvolali ty prášky?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1219x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Krvácení
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.08.2014 18:59 Uživatel: Barča
Téma: Krvácení při užívání hormonální antikoncepce a léků na kvasinky - co je příčinou?
Text uživatele: 

Určitě se o tom zmiň při své příští návštěvě na gynekologii. My tady těžko můžeme radit něco jiného, než návštěvu lékaře.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Krvácení při užívání hormonální antikoncepce a léků na kvasinky - co je příčinou?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 15609
Počet odpovědí celkem: 170731
Počet registrovaných: 4608 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Jak říct manželovi, že už s ním nechci být?
Nejkomentovanější za 7 dní: Ex si semnou asi hraje
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny