Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové

23.10.2018 19:49
Uživatel: Nicol
Věk:  21
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Dobrý večer, je mi to vcelku trapné, ale chtěla bych se svěřit  a poradit. Je mi 21 let nikdy jsem nespala s žádným klukem. Ani mi to nepřišlo nějak divný, jako jo bylo mi trapně, když si kamarádky vyprávěly své sexuální zážitky a já nula : \, do těch 18 to bylo v pohodě, všichni "však má na kluky dost času", jen že dnes (23.10.2018) je to "musíš si sehnat ženicha, nebo zůstaneš do konce života sama! ", a ještě si dělají srandu, že mě chtějí (nechci nikoho urazit) takoví ti s nižším uvažováním, jestli mě chápete . Strašně mě to trápí, navíc v nešní době být panna ve 21 je dost neobvyklí jev, asi mám v životě porstě smůlu no.

A ještě bych se chtěla zeptat na jednu věc. Nikdy jsem nebyla na gynekologii, vím, spousta z vás si řekne nezodpovědnost, ale jediná gynekoložka nebrala nové pacientky a ani mě k tomu nikdo nevedl, ani žádné zdravotní problémy jsem neměla a navíc mi bylo trapné tam jít. Jenže mě už delší dobu moje já nutí odholdlat se tam jít, protože bych chtěla chodit na pravidelné prohlídky, dnes (24.10.2018) je spoustů vážných nemocí a prevence je základ, ale chci se zeptat, když tam poprvé přijdu, bude se mě ptát jestli jsem v minulosti navštěvovala nějakého jiného lékaře? . A  když jsem s nikým neměla pohl styk, tak mi nemůže dělat podrobné prohlídky, asi že? . Omluvám se za dlouhé psaní a děkuji za odpovědi.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4180x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Gynekologie
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.10.2018 21:57 Uživatel: adam007
0-100
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Ahoj,

tvůj příspěvek mě zaujal, ale to asi na delší psaní… napiš mi na mail, probereme to… adam.xxxx@seznam.cz

 
25.10.2018 10:12 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Ty jsi úchyl že jo?  

 
25.10.2018 06:19 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

S tou gynekologií bys to asi měla nějak "rozlousknout", asi nemá smysl hledat nějaké "babské rady na fórech" a bude nejlepší k nějakému doopravdy zajít.

 

S tím panenstvím - považuješ to za problém? Co ti vadí nejvíc? To, že všechny holky kolem tebe si vypráví sexuální zážitky a ty se cítíš trapně? Však jim to nemusíš říkat, případně si hraj "na tajemnou" a že se o tom nechceš bavit, atd. Jestli ti sex nechybí, není důvod se do něj nutit, jen "abys to měla za sebou".

 

Samozřejmě sex život (u většiny populace) docela obohacuje a je škoda se o tenhle příjemný zážitek dobrovolně připravit jen proto, že "čekáš na toho pravého". Přehnané nároky (obou stran) jsou, dle mého názoru, hlavní příčinou nestabilních partnerských vztahů. Ze všech stran (televize, filmy, knížky, časopisy) na nás "útočí" "dokonalé příběhy" o "těch správných" mužích a ženách, lásce na první pohled, "mužích, kteří jsou opravovými muži" a "ženách, které jsou opravdovými ženami". Život ale takový není, život je dokonalý právě v té své nedokonalosti a ve svých chybách. Je téměř vyloučeno, že zůstaneš se svým prvním sexuálním partnerem, protože, pokud jsi sex ještě neměla, s největší pravděpodobností vlastně ani nevíš, co chceš a co ti bude vyhovovat (a jestli budeš vyhovovat i ty tvému partnerovi). Máš před sebou ještě asi tak 5-10 let na výběr partnera, pokud chceš rodinu a děti. Není tedy úplně kam spěchat, ale plýtvat časem také není úplně nelepší.

 
25.10.2018 10:14 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

5 až 10 let na výběr partnera? Proboha proč? : -O    Dneska (25.10.2018) už je medicína na naší straně a rodinu si může založit i ve 40 letech!!  

 
25.10.2018 11:15 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Spíš jsem měl na mysli, aby měla ještě z čeho vybírat.

 
25.10.2018 11:17 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

jestli máš na mysli vzhled, tak ne nadarmo se říká, že z pěkného talíře se nenajíš. Nikde není psáno, že si kvalitního chlapa nemůže najít ani ve 40ti. Vždy je z čeho vybírat.   Mladý a hezký chlap se nerovná kvalita. Mnohdy to bývá spíš opačně. Čím pěknější chlap, tím víc je zahleděný jen do sebe.

 
25.10.2018 13:00 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Když jí bude 40, tak téměř všichni kvalitní chlapi odpovídajícího věku budou dávno zadaní a pečlivě strážení. Ti kvalitní obzvláště.

 
25.10.2018 13:51 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Asi teď budu hodně pesimistická, ale málo které manželství dneska (25.10.2018) vydrží.   i ve straším věku je spousta volných chlapů, i těch kvalitních…

 
25.10.2018 10:09 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

být panna ve 21 letech není až tak neobvyklé. Je spoustu holek, které jsou ještě starší než jsi a stálejsou ještě panny.

 

Já se třeba přiznám, že jsem o panenství přišla až ve 24 letech. Klidně si panna ještě zůstan a hýčkej si ho. Vůbec nemáš kam spěchat a až najdeš vhodného kanditáta na ztrátu svého panenství, tak aby to byl opravdu ten pravý   

 

S tou gynekoložkou bych to až tak nehrotila, když ještě nežiješ sexuálním životem a nemáš žádné "ženské" zdravotní problémy. Ke gynekoložce bych si zašla jako panna jen v případě, že bych se chtěla nechat očkovat proti viru HPV ale nevím, jestli ve tvém věku už není pozdě.  

 

Rada na závěr: až se budeš chtít poprve vyspat s klukem, tak jen v případě, že ti přímo řekne, že spolu chodíte, jinak do toho nejdi!! Klidně se ho na to dopředu zeptej. Jsou totiž kluci, kteří holce zamotají hlavu, různě se jí dvoří, vypadají že to berou jako chození a když se s nimi holka vyspí, tak se sbalí a jdou pryč a řeknou, že jsou jen kamarádi. Nespí ani s klukem, který ti řekne "možná spolu budeme jednou chodit"  Na žádný přílib, jen když spolu opravdu chodíte!!   Jedině kluk, který tě bude mít opravdu rád, si bude vážit toho, že byl první!  

 

Hlavně - s ochranou (kondom), už jsem slyšela také o případu, kdy se holka poprvé vyspala s klukem a už dostala vir HIV.  

Na to si pravdu dávej pozor!!!

 
26.10.2018 00:16 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Prevenci ti nějakou udělat může. Tobě jde asi o to, že se nedostane prsty skrz blánu dovnitř, že? - ale jsou jiné metody: stěry na infekce, sono kdyby měl podezření na něco uvnitř a pod.

Ale pokud máš pravidelný menzes, nic tě nesvědí, nepálí, nebolí a pod. , nemáš nějaký výtok nebo nepozoruješ nějaké změny, tak nemusíš podléhat panice. Ale je dobré mít nějakého gynekologa, aby ho právě člověk měl, kdyby ho pak potřeboval - třeba kvůli těm potížím nebo antikoncepci.

Ptát se bude, ale no a co?

 

No a co se týče toho panenství, tak sice je dnes (25.10.2018) obvyklé začínat se sexem dřív, ale měla by ses spíš snažit být se sebou spokojená, že jsi někde s někým nesexovala jen kvůli tomu, abys byla jako ostatní. Nemáš proč se cítit trapně - až najdeš kluka, se kterým se do sebe zamilujete, on si toho bude vážit, bude na tebe pyšný a bude šťastný, že je ten jediný.

 
26.10.2018 17:41 Uživatel: José
Věk:  33
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Trápit tě to nemusí, naopak můžeš být na sebe hrdá. Panenství má velikou hodnotu. Nenech se ovlivnit názory, které vynáší to, co je špatné. Sex patří do manželství, mimo něj se jedná o těžký hřích smilstva. Následky hříchu jsou vážné a lze je vidět - například rozpadlé rodiny.

Pokud se chceš vydat cestou manželství, najdi si muže, který bude ochoten s tebou spát až po svatbě a jenž bude věřit v manželství jako trvalý svazek. Vybírej dobře, neboť vybíráš otce svých dětí. A nebudeš toho litovat. Takového najdeš mezi věřícími, ale lze ho nalézt i mezi slušnými nevěřícími.

Můžeš se ale rozhodnout pro to, nevstoupit do manželství a zůstat pannou. Tato možnost je ještě lepší než manželství, záleží ale na tom, zda tě to přitahuje. Pak je možné žít v čistotě v občanském životě nebo být jeptiškou.

 
26.10.2018 18:52 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Text uživatele: 

Naštěstí doba pokročila a je přirozené, že se zajímáš o sexuální život. Počkej si ale na někoho kdo tě bude za A) minimálně přitahovat, za Bb)  nejlépe do koho budeš skutečně zamilovaná.

Vím, o čem mluvím, mé chabé zkušenosti jsou směšné a pro mě znechucující -> vše to bylo s lidmi, které jsem nejen že nemilovana/nebyla zamilovaná, ale ani mě nepřitahovali.

Je mi 25 a jsem stále "polopanna" : D takže si z toho nic nedělej. Všechno má svůj čas ; )

A nenech se vystrašit tím, že by sis honem měla hledat chlapa, dokud jsou volní atp stejně jako to, že je to hřích… prostě tomu nech volnej průběh ; )  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Panna ve 21 letech - zájem o mě mají jen moulové
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny