Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?

23.10.2018 16:36
Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Odpovědí na téma: 38
Text: 

Dobrý den.

Potřebovala bych prosím vás poradit, znát váš názor.

2014 jsem se dozvěděla, že manžel, kterého jsem moc milovala, mne dlouho podváděl s mladou kolegyní z jejich práce, se kterou se podle něj nechtěně "zadařilo" a čeká s ní dítě. Byl to pro mě šok, protože  nic nenasvědčovalo tomu, že by se mnou nebyl spokojený, vše nám klapalo po všech stránkách. Vždycky říkal, že my dva spolu zestárnem a já to tak také cítila. Byl pro mně ten pravý a z jeho strany to bylo totéž, cítili jsme, že patříme mezi ty šťastné páry, kterým to vydrží až do stáří a často o tom mluvili. A najednou taková sprcha. Bylo mi řečeno, že se k tomu postaví, jako chlap, že si ji vezme, když čeká jeho dítě, a že my už máme děti docela velké. Tu holku trochu znám a je docela hloupá, neumí se obléknout, není moc schopná, nebo nějak šikovná. Ale to mému muži asi nevadí. Za nějakou dobu jsme se rozvedli. Všechno nebudu vypisovat, hodně jsem to zkrátila, abych toho nenapsala moc. Asi si umíte představit, jak mi bylo, ponížená, zraněná, zklamaná…

Já se pak přestěhovala do jiného města a trvalo mi přes tři roky, než jsem se z toho trochu dostala. Nechci zůstat sama, ráda bych potkala ještě nějakou lásku, muže, se kterým zestármu. Na svůj věk vypadám celkem dobře, známí říkají, že o dost mladší a hezká, dbám o sebe. Uvědomuji si ale samozřejmě, že i tak už žádná mladice nejsem, nehraju si na dvacítku.

Ale teď k tomu, co chci hlavně napsat.  

04/018 se kolem mně začal hodně mít můj soused z přízemí, vdovec o několik let starší, než já. Bylo to hodně nápadné a dával mi najevo, že se mu líbím a jsem mu sympatická. Občas, když jsme se potkali jsme si celkem dlouho povídali a měli si co říct. A pak mně po nějaké době, při našem dalším setkání pozval na večeři. Tvrdil, že známost nehledá, ale jsem mu sympatická a chtěl by mně víc poznat, prý jenom tak. Přitom bylo vidět, že o mně má zájem, nevím, proč tohle říkal. Já jsem řekla, že ráda půjdu. Řekla jsem si, proč nemít známého, který nehledá vztah, když je sympatický. I když jak jsem psala, bylo na něm poznat, že se mu líbím a má větší zájem, než jenom kamarádství.

Seděli jsme v baru, večeře byla výborná a opravdu dobře se bavili, byl to moc pěkný večer. Ale jenom do doby, než se ve dveřích objevila mladá pěkná servírka. Přišla k nám a nabízela nám pití. Můj soused najednou úplně zapomněl, že vedle něho sedím a mluvím k němu. Jeho pohled a pozornost okamžitě patřila servírce. Prohlížel si ji, jako by měla svatozář. Já jsem jen seděla a zírala. Holka tam chodila kolem nás, obsluhovala, on mne úplně zazdil a hleděl jen na ni. Když odešla dozadu a nebyla vidět, zase mně začal vnímat a začli jsme se normálně bavit. Když se po nějkaé době zase objevila, zase mne zazdil a s trochu "vykulenýma" očima na ni hleděl a pozoroval ji, málem s otevřenou pusou. Já vím, že už nejsem tak mladá a tak hezká, jako mladé holky, a chápala bych, kdyby se tedy podíval. Ale jeho chování mi bylo nepříjemné, bylo hrozně přehnané a cítila jsem se vedle něho, jako kus použitého hadru.  

Po nějaké době si toho ta holka všimla, a pak kolem nás schválně chodila a "provokovala" ho. Poznala jsem, že kdyby louskla prstem, tak by za ní asi okamžitě odešel.  

To už bylo na mně moc, a tak jsem mu řekla, že mi tohle jeho chování vadí. On tvrdil, že se na ni nedívá a smál se. To mi připadalo divné. Já jsem pak večeři ukončila, šli jsme domů.  

Po nějaké době jsme se zase potkali a on se se mnou zase normlně bavil, jako před tou večeří a sjížděl mi postavu  pohledem.  

Víc k tomu asi nebudu psát, hodně jsem to zkrátila, snad obsah nebude nějak utržený a je trochu k pochopení.

Mám některé kamarádky, které jsou také rozvedené, jedna je vdova, jsou mladší než já i starší. Všechny ženy na celkem dobré úrovni. Pěstěné, inteligentní, zábavné. Všechny mi řekly, po tom, co jsem se svěřila s mým zážitkem se sousedem, že ony to teď na rande, nebo kamarádském setkání s muži měly stejné. Stačilo, když se objevily mladé holky a měli oči jen pro ně.  

Tak se vás tady, žen i mužů chci zeptat. Má žena, která už není tak mladá snášet takové chování mužů? Jsou zralejší ženy už opravdu na tom tak špatně, že muž před ní dá vždycky přednost mladé holce? (Nebo ji bude podvádět s mladou? ) Muži opravdu nestojí o lásku a vztah s takovou ženou?

Muži jsou pro mně zklamání. Mám teda raději zůstat už sama, protože hrozí, že další muž, pokud bych si nějakého našla vždycky už bude mít oči jenom pro mladé holky, i když bude se mnou?  

Za jakýkoliv váš názor budu ráda, nebo radu, tip.  

Děkuju.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3654x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Když je muž se mnou hodně pokukuje po mladých dívkách - jak se mám chovat?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.10.2018 16:45 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Musím vám tady ale napsat, že jsem musela několikrát vyplňovat potvrzení, že nejsem robot, celkem 4 krát, i když jsem to pokaždé vyplnila správně. Myslím, že jednou by stačilo, dost to zdržuje.  

To mně docela odradilo od psaní dalšího tématu, které jsem ještě chtěla rozebrat.  

 
23.10.2018 18:10 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Ahoj. Podle mě to záleží asi na tom, jaký máš prohlížeč. Po mě to žádné potvrzení o tom, že nejsem robot, vůbec nechce.  

 

Chování tvého souseda je  velmi netatkni a nehodí se to. Nejde o to, že se podívá, ale jak se podívá… dělal to před tvyma očima a když jsi mu řekla, že ti to vadí, tak z tebe ještě dělal pitomce.  

 

Já tyto pocity znam a zažila jsem to 2x.   Také mi to bylo velmi nepříjemné připadala jsem se jako kus požitého hadru. Naštěstí mi to neudělali všichni.   Podle mě to dělají chlapi, kteří jsou hodně na ženy - devkari.  

 

Nemyslím si, že jsou všichni chlapi takovy… Některé ženy cca kolem 45 let vypadají mnohdy i lépe, než některé mladé holky.   Navic, jsou i muži, kteří mají rádi zralejší ženy.  

 

Vzhledem k jeho přístupu mi připadá, jako kdyby si chtěl s tebou něco začít, ale nechal to otevrene.   Něco jako kamarádství s vyhodami. Jako kdyby si říkal: co kdyby se objevila jeste nějaká lepší…

 

V případě, že by mě chtěl pozvat na kávu znovu, bych už kvůli jeho předchozího chování odmítla.  

 

 

 
23.10.2018 19:00 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Děkuju za  váš názor, jsem ráda, že můžu vidět i názory někoho jiného, než jen kamarádek, které mně znají. Vy říkáte, že všichni chlapi takoví nejsou, kteří koukají hodně po mladých. Já nevím, co pozoruji, i když jsem byla ještě vdaná, snad všichni muži hodně koukají, i před svými partnerkami. Já si uvědomji, že mladí lidi jsou pěknější na pohled, ale mám pocit, že muži to s tím koukáním přehánějí, všímám si, že jejich ženám to vadí. Včera (22.10.2018) jsem byla nakupovat a byl tam pár kolem 48 let. Kolem nich prošla slečna a tomu chlapovi málem vypadly oči z důlků. Řekl své ženě, že jde ještě pro něco k pultu (výmluva), a pak chodil za tou holkou po celém marketu a koukal na ni, jako ten můj soused. Jenom tak ze zvědavosti jsem ho nenápadně pozorovala.  

Nerada bych vůči mužům nějak zahořkla, ale čím víc je pozoruji, tím víc začínám být z jejich chování přesvědčená, že prostě jen chtějí mladé maso, i když nenabízí inteligenci, šikovnost, jako můj ex -je jim to jedno, hlavně, že dobře vypadají na pohled.

Váš třetí odstavec je zajímavý, ano, asi "děvkař", zřejmě jste to trefila. Asi ještě hledá něco mladšího a mně by chtěl, jako nějakou bokovku, jen tak, než se najde mladé maso. Tvrdil mi ale, že žádný vztah nehledá.  

 

Pozvání na nějaké další setkání s ním by bylo už pod moji úroveň.

 

Ale jsem opravdu zklamaná z mužů.

 
23.10.2018 19:09 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

BOZE

 
23.10.2018 20:09 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Ono je pravda, že tím muž shazuje hodnostu té ženy, se kterou zrovna je. Já jsem se třeba kolikrát cítila  ponížená a bylo mi také trapně. Připadalo mi, jako kdybych mu jenom já nestačila. Ty pocity si dobře pamatuji.  

 

Musím ale říct, že jsem těch mužů v životě měla víc, raději se s číslem nebudu ani chlubit, ale tohle mi opravdu nedělali všichni, ani v mých 37 letech. Nedávno jsem byla na schůzce s jednim a ten mi tohle opravdu nedělal…

 

Podle mě to dělají muži, kteří mají tzv. "za ušima" 

 
23.10.2018 20:14 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Takže asi, podle toho, co píšete, hledáte muže, toho pravého. Tak vám přeji, ať to vyjde. : -)

 

Muži, co mají za ušima? Je to možné. Je taky možné, že tohle dělají muži, kteří neumí milovat, nebo si neváží žen. Nebo se neumí k ženám chovat.  

 
23.10.2018 19:29 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

PRO KLUK: Velmi "inteligentní" názor, reakce: "děkuji".

 

V 53 letech si dát přezdívku Kluk - to o vás něco vypovídá…

 
23.10.2018 20:06 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

kdyz jste teda tak uzasny a verny a. proc kdyz mate chlapa, oblikate se vyzivave, proc asi aby se za vami chlapi otaceli, tim se ujistujete, ze jste jeste berny, tj vporadku dela vam to dobre, ale beda pokud se vas samecek otoci za necim lepsim. pak jeto - pises Tu holku trochu znám a je docela hloupá, neumí se obléknout, není moc schopná, nebo nějak šikovná.  jasne - zena zene vlcici, pomluvy, atd, ale asi lepsi je kdyz manzel od tebe odesel. chlap nepujde za horsim. proc?

mozna si jenom neveris, ale pokud se chlap otoci za krasnou zenskou jeto vporadku, tak to priroda zaridila, ty moudre stim umi moc dobre zit.

ano jsem kluk, nastesti tak vypadam i si tak ziju.

 
23.10.2018 20:15 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Pokud po mě pokukuje nějaký chlap, který je tam se svou ženou, tak mi to dobře rozhodně nedělá, protože pak vím, jak se ta žena cítí…   akorát si o takovém chlapovi myslím své a té ženy je mi líto.  

 
23.10.2018 20:45 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Kluk - nevím co máš za nemoc, ale určitě si jdi vzít své léky, popřípadě akutně vyhledej odbornou pomoc.

 
23.10.2018 20:23 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

PRO KLUK: Ano, jste kluk, ještě puberťék, podle toho, jak se vyjadřujete. Ve vašem věku je to spíš směšné, než nějak zajímavé.  

Obávám se, že jste moje téma nepochopil. Navíc nepíšu o otočení se za krásnou ženskou. A pane Kluk, lepší neznamená na pohled hezší, nebo mladší. To byste už ve svém věku mohl vědět.

 

Já se neoblékám vyzývavě, nikdy jsem se neoblékala vyzývavě, ale vkusně a slušivě.

 

 
23.10.2018 20:55 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Chlapi se za ženskýma otáčí, tak to proostě je a asi i bude.  

To co Ty popisuješ je už za hranici slušného chování. Já bych byla zvědavá a drze bych se ho zeptala, co ho na ni tak zaujalo.

Nechci se ho zastávat, ale nedávno jsem se taky přistiha jak opravdu čumím na nějakého kluka, byla jsem tak v šoku z toho jak vypadal a že v tom stavu a vzhledu vůbec vylezl mezi lidi, ani jsem si neuvědomovala, že na něj stále čumím. Pak mi to došlo a jen jsem se smála. ale někdo ma pozorovat, tak asi přivolal Chocholouška.

 
23.10.2018 20:59 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

-- byl to moc pěkný večer. Ale jenom do doby, než se ve dveřích objevila mladá pěkná servírka --

tohle pises, omlouvam se krasna tam neni.

jinak teda, vitej ve svete konkurence, jenze, klidne seti muze stat, ze za rok nekomu jinemu rozvratis rodinu, jeto hrozny, moc dobre vim ocem mluvim.

 

 
23.10.2018 21:25 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

A to má teď každého chlapa ospravedlnit jo? : -D   tak to jsi mě teď ohromě pobavil

 
24.10.2018 06:28 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

ospravedlnit! proc? to snad nepisu.

pisatelce chybi sebevedomi. jak s takovou zenskou jit treba na koupak, nudistickou plaz tj na slepecky brejle, zlehcuju to.

chlapi jsou jednoduchy stvoreni, jak rika, staci jim plny bricho a prazdnej pytel. pokud tohle maji doma zadnej nikam neodejde.

 
23.10.2018 22:22 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Beu_Pet: Že se otáčí za ženskýma bych snad rozchodila, ale to, jak se choval můj soused, nebo hodně mužů, když vidí "mladou", co tak sleduji, tak to mi právě připadá na Chocholouška. To už je takové vyjeté chování a není to taktní vůči ženě, která sedí, nebo je vedle něj.

 

Zeptat se souseda, co ho na té mlaé zaujalo mě nenapadlo, odpověď by asi byla "zajímavá". : -)

 
23.10.2018 22:27 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

KLUK: já "myslela", že ve vztazích mezi mužem a ženou, nebo lásce nejde o konkurenci, ale o cit a o to vážit si jeden druhého. Konkurence je v obchodních vztazích prodej - nákup.

 
24.10.2018 06:21 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

myslis ale nectes nebo nechapes, konkurence mezi zenou a zenou. uz jsem psal -- zena zene vlcici.

 

kdyz uz mluvis o obchodu, co nabizis? pises, ze chces nekoho s kym zestarnes, treba jako doma u televize?

 

 

 
24.10.2018 06:55 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Nelo, tvuj soused ti od sameho zacatku rikal, ze nehleda vztah. Potom se divim, ze jsi to pozvani od nej prijala? ! Vzdyt on hleda jenom nekoho do postele (a podle toho se tak i chova).  To ti nedoslo?
Muz, ktery hleda vaznou znamost, by se v zadnem pripade takhle na schuzce nechoval.
Mela by sis trochu zvysit sebevedomi, abys nenaletela kazdemu, kdo o tebe trochu projevi zajem. Jinak budes narazet stale na stejne typy.

 
24.10.2018 08:16 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Lištička: proč jsem to pozvání přijala jsem přece napsala a vysvětlila v tématu.  

Já a naletět každému, kdo o mně trochu projeví zájem? To je úplně mimo.

No nic, i tak díky za váš komentář.

 
24.10.2018 08:49 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Psala jsi preci, ze hledas dlouhodoby vztah a on ti hned rekl, ze nic vazneho nehleda.
Proto nechapu, proc jsi s nim na tu veceri sla a co sis od toho slibovala?
Taky pises, ze ti sjizdel postavu pohledem - co asi od takoveho chlapa muzes cekat?
Chapu, ze se kazdy chlap rad podiva po hezke zenske. Ale tohle je preci evidentni.
Jeho chovani bylo urazlive, proto se divim, ze o tom vubec uvazujes a nejdes proste svoji cestou dal.
Ptas se, jak se mas chovat? Ja bych na tvem miste z te restaurace odesla a nechala ho premyslet, proc jsi to udelala.  

 
24.10.2018 10:57 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Proč jsem s ním šla jsem vysvětlila v tématu a nezlobte se, nechce se mi to znova opakovat : -).

 

Máte pravdu, měla jsem z toho baru hned odejít, ve chvíli, kdy s tím hnusným chováním začal. Ale, všímám si, že tak se chová hodně mužů. Něco jiného je se prostě "podívat" na hezkou holku, něco jiného je civět, jako … a úplně zazdít ženu, která sedí vedle něj a něco mu vykládá.

 

Najít si někoho v mém věku asi bude těžké.  

 

A jak si tak všímám většina mužů si svých žen neváží, jak těch starších věkem, tak těch mladých. Protože to nápadné dlouhé civění po jiných ženách v přítomnosti jejich manželek je neúcta. Podívat se, tak dobře, ale tohle, co vyvádí, například co udělal ten můj soused dělají i jiní, většina ostatních, to je hnusné.

 

Muži (většina) jsou asi primitivové, nejsou schopní opravdu milovat, a nestojí za nic. Pro ně je důležité mladé maso, třeba i s mozkem, kterej je prázdný, hlavně, že roztáhne nohy.  

Asi bude lepší vykašlat se na ně, dám si asi pokoj a nikoho nebudu hledat. trápit se kvůli prasákům, asi nemá cenu. díky za váš komentář.

 

 

 
24.10.2018 11:35 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

vsechny muze pochytat a peclive vykastrovat, mozna pro jistotu vypichnout preventivne aspon jedno oko, ja na leceni? chacha! nemocna jsi tu ty, to ze neuneses vsedni relitu, nesvadej na muzsky. misto aby sis uzila svobodu tak skucis.

pravdepodobne jsi toho chlapa vubec nezaujala, neverim, zeby na prvni schuzce, pokud zenska za neco stoji a zabava nevazne, chlap cucel vedle. to muzskej veru neudela.

a jeste ty nejses vubec jeho manzelka, tak coby se nekouk, proste urazil tvoji jesitnost a tebe to teď boli

 

ano zeny maji sve zbrane a nevahaji je na lovu pouzit, zenska rivalita je kruta.

 

ano jeto tezky nekoho najit, s tim souhlasim, jeto stejny jako s poradnejma botama, hned tak nejaka ti nepadne, je potreba zkouset.

zase na druhou stranu bych ti mohl vypravet o zenskejch, ktery chtej  ulovit chlapa za kazdou cenu, jenze ve skutecnosti jim jde jenom o benefity, neby aby nejakyho chlapa vubec mely, to bys pak zirala na pretvarku.

me se napriklad stalo, ze jsem sedel v letni restauraci s pomerne mladsim parem lidi, asi hodku jsme kecali a jeho manzelka mi pak tajne dala cislo s tim, ze se muzem klidne nekdy videt. proste nekdy to tak je. tim ale nebudu hazet vsechny zeny do jednoho pytle, i zensky chteji prilezitost chytit za pacesy.

 

preju ti abys potkala nekoho, nekoho kde to bude jiskrit a tohle co pises, tomu se jednou zasmejes

 

 

 

 

 
24.10.2018 19:38 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Ty máš teda opravdu divné názory : -) )

 

Člověk je na rozdíl od zvířat obdařený rozumem a člověk, který se chová jen na základě svých pudů a vypne mozek, je opravdu jenom to zvířátko …

 

Chlap, který přemýšli, mu musí být jasné, že danou ženu, se kterou tam je, může urazit a tohle nepochopí jenom primitiv.  

 

Prostě se to nehodí a to ani v případě, že se jedná pouze o přátelství mezi mužem a ženou.

 

 

 

 
24.10.2018 20:36 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

darecku, chapu, pisu jak pisu, nicmene mi pani pripada, ze se jeste nevymanila z rozchodu, proste je porad, jak pise ponizena a zranena a prehnane zarliva.

od souseda to nebylo moc taktni, otom zadna, na druhou stranu, nektery zensky to fakt prehanej a radoby zarlej na vsechno 50m kolem.

 

ano, mas pravdu, clovek je obdarenej rozumem, nemel by napr. umyslne ublizovat, ale co je spatnyho, kdyz proste vypnes a stanes se na chvili ditemem, jeto osvobozujici, delat veci jako za mlada, clovek se musi chovat zodpovedne v praci, kdyz ridi auto, kdyz vychovava deti a kdyz ma volno a chce se bavit, tak proboha co. kde ta radost z byti? kde zustal rozum, kdyz rodice zacnou chastat, kde je rozum, kdy z malickosti jsou rozvody.

ano chlap by mel byt gentleman a zena velkorysa

 
25.10.2018 09:54 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Vypnout se můžeš třeba doma, nebo když jsi někde sám, ale ne ve společnosti jiných lidí, kde se to opravdu nehodí…  

 

Není nic špatného na tom se vypnout, ale měl bys také vědět, kdy se to hodí, a kdy ne…   a to tom je ta inteligence…

 
24.10.2018 16:21 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Nela. ka: máš docela pravdu, nikoho nehledej. On se někde "vyskytne" sám od sebe jen tak.  

 
24.10.2018 08:26 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Pro Kluk: Píšete, že muž je jednoduché stvoření a stačí mu plné břicho a prázdnej pytel.  

Tak v tom případě si vy muži nepořizujte děti, ani nehledejte žádné vztahy a jděte do pr.

Jste tady přebyteční, hlavně teda vy. Vy byste se měl nějak léčit, pardon. Ale tady je snad poradna, proto by zde měli psát lidé, kteří to umí.  

 
24.10.2018 08:58 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

jeto forum, to predevsim a jsem zdravej jako ripa, az natu hlavu : -)

 

to co pisu je potreba brat s nadhledem, tj to coti uprimne chybi, zit je preci radost, pokud muze nepotrebujes tak bud sama, mozna budes stastna.

 

ptal jsem se co nabizis, jestli jenom to, ze vedle nekoho zestarnes tak tj sakra malo

 

jinak jsem uz delsi dobu rozvedenej a deti zustaly u mne, a vychovaval jsem je sam si predstav. teď uz jsou velky a muzu si tak delat co chci, nebudes tomu verit ale velka spousta zen po 45 je zoufala, misto aby si uzivaly tak si stezujou jak knim byl osud krutej. a misto aby 

 

dneska (24.10.2018) je fajn mit svuj byt a svuj klid, mit spoustu kamosu a pritelkyn, jak se tu pise kamaradek s vyhodou. nez nekoho najdes bude to dlouha cesta a obcas budes muset neco risknout

 

 

 

 
24.10.2018 11:10 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

KLUK: Tak to je pěkné, že jste sám dokázal vychovat děti, doufám, že jste je vychoval dobře.  

 

Co nabízím? To se mi nechce vám psát, takové věci se píšou na seznamky.  

 

Já bych nechtěla na staré kolena zůstat sama. Ale asi teď nebudu nikoho hledat, dám si pauzu. Třeba se časem něco změní, zkusím na sobě nějak zapracovat : - (včera (23.10.2018) jsem nad tím přemýšlela a nechci vedle sebe chlapa, který bude hledět po mladých holkách, tak jako můj soused a většina ostatních chlapů a já se budu na to koukat. Nechci vedle sebe prase, ale muže. Určitě takoví muži jsou, třeba někdy budu mít štěstí a poznám někoho, kdo si váží ženy ne pro mladé maso, ale pro to jaká je.  

 
24.10.2018 12:26 Uživatel: Nela.ka
Věk:  45
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

KLUK: reaguji na váš komentář, který jste psal dneska (24.10.2018) ve 12.35 pm. Pro vás jsem dnes (24.10.2018) napsala odpověď jinde, asi jste ji vůbec nečetl.  

 

Vy píšete úplné blbosti a kraviny, které vůbec nezapadají do sebe.  

 

Vy nejste žádný chlap, který má 53 let, ale PODVODNÍK A TROLL.

 

Ty jsi hloupý puberťák, maximálně máš tak 25, ale spíš to vypadá i na 17 a zřejmě chodíš do zvláštní školy. Do pr. ti nakopat, zdržuješ lidi na úrovni, kteří potřebují radu a názor.  

 

Ty potřebuješ svěrací kazajku a do léčebny.  

 
24.10.2018 13:22 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

nauc se radit prispevky ad1

cetl jsem vse a jemi te lito

je mi opravdu 53let

holka vystudovala specialni pedagogiku na karlove univerzite jako zamereni na ADHD

syn je specialista v IT

deti jsem vychovaval od 11 resp 15let

25 let aktivne sportuji MTB

 

a tady si obcas prectu nejaky zensky narky - zabava lepsi nez radio Jerevan : -)

 

 
25.10.2018 06:26 Uživatel: Marion
Věk:  28
0-100
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Je mi lito, co se Vam stalo. Mela byste si zacit verit a vazit si sebe sama a nevylevat si vztek na sveho exmanzela na vsech ostatních muzim a na "Klukovy" v diskuzi. Ma pravdu.  

 
25.10.2018 09:56 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Takže když tvůj chlap se neumí ve společnosti chovat a před tebou slintá po jiných, tak si za to můžeš sama, protože si nevěříš a on je chudáček?? hmmmm 

 
25.10.2018 10:54 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Pokud je nekdo plny emoci po rozchodu nebo rozvodu, nemel by se hned poustet do noveho vztahu. A pokud ano, tak pokud mozno s partnerem, ktery za to opravdu stoji.
Myslim si, ze Nela je v soucasne dobe trochu v panice a ma strach, aby nezustala sama. Ale nekdy je lepsi, zustat sama nez zit s nevhodnym partnerem.
Nelo, nezapominej, ze existuji i mladsi muzi, kteri maji radi starsi  partnerky. Tito muzi neplanuji rodinu a utikaji od mladsich zen, ktere je uhaneji k otcovstvi.
Na tvem miste bych tomu dala cas a nelamala nic pres koleno.

 
25.10.2018 17:21 Uživatel: Radovan
Věk:  48
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

 

Nela. ko. - Už se vůbec nedivím, že ve vaší společnosti někdo pokukuje po jemné dívčí duši.

Aby taky ne, vždyť ten váš vulgární slovník hovoří za vše!!!  

 
25.10.2018 23:58 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

Nelo, celé mi to vyznívá, že na ty mladé holky žárlíte. Cítíte se ohrožená každou holkou jen proto, že je mladá a vy ne - tudíž má něco, co vy mít už nemůžete.

 

Je to logické po tom, co se vám stalo - ale ten problém není obecně v mužích, ale ve vaší hlavě.

V každé životní situaci hledáte jen odraz toho, co se vám stalo a očekáváte stejný scénář jaký jste nedávno zažila.

 

Žena v nejlepších letech může mít jako svou velkou výhodu oproti mladé žábě schopnost nějakého životního nadhledu. Ale tuhle výhodu tou svou žárlivostí a nezpracovanou ukřivděností z manželovy zrady bohužel zahazujete a žádný životní nadhled neprezentujete - spíše jen zoufalství a vztek.

Neumíte vytěžit výhody svého věku - a pokud se k tomu nedopracujete, zbudou vám jen ty nevýhody.

 

Samozřejmě, taky mi je kolik mi je a jsem si vědoma, že věk pro ženu handicap je - a netvrdím, že není. Ale jak se říká:  "každý je tak starý jak se opravdu cítí"  - hodně jde ovlivnit tím, jak se ženská smýšlí a v závisloti na tom se i chová.

Ale to, co vy píšete, na mě bohužel dělá dojem, jako byste říkala:  "jsem už stará, ale alespoň vkusně oblečená, tak to kruci někdo oceňte! " - sorry, nejsem chlap, ala takový životní postoj mi tedy nepřijde moc přitažlivý.

 

Zkuste o sobě přemýšlet jinak, přestaňte všechno měřit jen věkem.

Je jedno kolik vám je, nejste stará - to teprve budete.  Co ještě si chcete v životě užít, dokud ještě nejste stará?

Chlubíte se, že si nehrajete na dvacítku - naopak: zkuste být dvacítka! Udělejte něco jako ve dvaceti, užívejte si život jako ve dvaceti - teď to ještě jde, ale za pět deset let už to třeba opravdu nepůjde.

Nehledejte chlapa se kterým byste zestárla, ale chlapa se kterým si prodloužíte mládí!  Vždyť proč jsou pro zralé lidi tak přitažliví mladší partneři  (a to neplatí jen o mužích, i některé ženy jsou na "zajíčky") ? No aby vedle nich omládli. Lidi nechtějí někoho, vedle koho budou hezky stárnout - ale někoho, vedle koho hezky omládnou!

Když chlapům budete nabízet zestárnutí, opravdu se nepohrnou.

Víte ono je totiž nakonec lepší když si pětačtyřicítka hraje na tu dvacítku - když to tak cítí - než když už si vyhlíží pečovatelák…

Přijde vám hrozně opovrženíhodné, že si padesátiletý chlap říká Kluk - ale popravdě myslím, že kdyby vy jste ve svých pětačtyřiceti ještě dokázala v sobě vzkřísit Holku, tak byste nezažívala to, co zažíváte.

 
26.10.2018 10:39 Uživatel: Kluk
Věk:  53
Téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Text uživatele: 

presne tak Kacii, ale mozna si to uz ani neprecte : - (

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel pokukuje po mladých dívkách - jak se při tom chovat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 993x
Přítel ke me není upřímný. 8 3172x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2856x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3295x
Partnerské krize, odstěhování 5 1994x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1392x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2040x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2087x
Jak byste se zachovali??? 4 1420x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2202x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny