Téma: Jak poznat ovulaci - spolehlivost ovulačního testu

03.07.2013 20:19
Uživatel: paloma_dorantez
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj vsichni,

odpovedet na muj dotaz budou moci spise zeny, ale uvitam veskere znalosti od vsech.

Cetla jsem vsude clanky o příznacích ovulace, ale ani jeden z nich nemam. Nevim jestli pozitivní ovulační test je dostacujici dukaz ze ovulace probiha.

Mela jsem pred par lety krevni test, ktery prokazal, ze ovulaci mam, ale to me zrovna par mesicu v polvine cyklu pichlo v pravem nebo levem vajecniku, ale jinak cely zivot zadne priznaky nemam, ani kdyz jsem byla mladsi jsem nevedela, ze nejaka ovulace vubec existuje. Takze jsem trochu z toho blba. Nevim jak mam ovulaci poznat co se tyce delozniho hlenu, tak ten mam jednou za par mesicu. Pred menstruaci vytok mam, ale pri plodnych dnech uz ne. Poradte je to normalni. Dekuji za odpovedi.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2717x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: OVULACE
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.07.2013 20:29 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jak poznat ovulaci - spolehlivost ovulačního testu
Text uživatele: 

A proč se na to vlastně ptáš? Jen tak se sleduješ nebo chceš otěhotnět? Z krve Ti zjistili, že běžně ovuluješ - tak to je dobře, ne? A proč jsi myslela, že ne? Moc tomu tématu nerozumím, snad na tom budou ostatní lépe.

 
03.07.2013 20:34 Uživatel: zlobivá beruška 21
Věk:  28

Město:Brno

1366630324_beruska-2.jpg
100-500
Téma: Jak poznat ovulaci - spolehlivost ovulačního testu
Text uživatele: 

já to teda taky moc nechápu ten důvod dotazu. Mno ale každopádně, někdo pociťuje bolesti v podbřišku, nebo bolest prsou, ale jsou i ženy, co žádné příznaky nemají, tudíž se u nich prostě ovulace nedá nijak prokázat ani zjistit. asi taak.

No a na otázku, jestli je to normální- je to normální.

 
04.07.2013 07:28 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Jak poznat ovulaci - spolehlivost ovulačního testu
Text uživatele: 

Přesně jak píšou ostatní. Některé ženy vůbec netuší, že u nich nějaká ovulace probíhá. Já jsem se na to taky nikdy nesoustředila, až se na to téma jednou zavedla řeč, když jsme byly na nějaké zábavné přednášce na vysoké alt

Od té doby to sleduju tochu víc a občas to poznám, občas žádný příznak. Někdy se ti něco děje a ani ti nemusí dojít, že to má něco společného s ovulací. Každopádně bych se tím netrápila. Jeslti ti potvrdili, že ovulaci máš, tak bych byla v klidu a nestresovala. Jestli chceš otěhotnět, můžeš si koupit test. On ti stejně nikdo na stoprocent neřekne, ano, dnes máte ovulaci a zítra už budete těhotná. Já si myslím, že je to taková celkem alchymie, celé otěhotnění.

Z tvých předchozích témat jsem pochopila, že přítele teď nemáš, ale ráda bys jednou (nebo brzy) rodinu. Na to ti ale znovu odpovím, že život je prostě takový, jaký je a my to moc neovlivníme. Pokud chceš nějaký vztah a posléze dítě, raděj bych se soustředila na to být v klidu a nestresovat se. Život není o tom, že se seznámíš, uděláš test plodnosti a pak si uděláš dítě a pak budeš celý život šťastná.

Taky se omlouvám, jestli mám nějaké blbé a zbytečné kecy. Přijdme mi ale, že se trápíš zbytečně, místo abys žila život, který máš. Vím, je těžký smířit se s tím, že věci jsou jinak než chceme. někdy ale stačí změnit myšlení, přijmout to tak, jak to je a pak se dějí zázraky

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak poznat ovulaci - spolehlivost ovulačního testu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny