Téma: Nevím proč to tak s tím jídlem má

05.09.2020 14:59
Uživatel: Veverka93
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Mám 8 měsíčního mopse a řeším nějakou dobu problém s jídlem (je to tak 2 měsíce, co jsem si to u něj všimla). Když jsem si toho poprvé u něj všimla,  začalo to tak, že ráno a odpoledne v tu dobu jídlo normálně sežral a pak když jsem mu dala večeři v tu dobu kdy mu dávám, tak nešel hned jíst. Misku s 

večeří jsem mu tam nechala a odešla do vedlejší místnosti a jak jsem se za půl hodiny za ním vrátila ho zkontrolovat, tak jsem si všimla, že misku s večeří ještě nesežral. Vím a četla jsem z internetu, že by se miska s jídlem měla nechávat na zemi nejdéle tak 20 - 30 minut a má se miska pak schovat, ještě když mám psa doma a ne na zahradě. Takže já to tak jak jsem si to načetla dodržuji, i tu dobu kdy má jíst, ale on to má teď úplně jinak a příjde mi to už divné. Nevím proč to tak s tím jídlem má.  Někdy to má tak, že nesežere oběd a sní večeři, udělá to naopak. Teď to mám nastavené s tím jeho krmením tak, že mu dávám 2x denně jíst, což je už ideální,  protože od 6 měsíce věku psa se to tak může dělat. Takže včera (04.09.2020) 4.9. 2020 jsem mu dala ráno snídani a normálně ji sežral a to jsem i počítala s tím,  že ji možná nesežere. Oběd jsem mu už vyřadila, dříve jsem mu oběd ještě dávala. No a večeři mu dávám.  Ale dneska (05.09.2020) 5.9. 2020, když jsem mu dala snídani, tak ji nesežral, nechala jsem mu tu snídani tak 30 min. na zemi a pak jak jsem šla ho zkontrolovat a nesežral to vůbec. Tímhle chci říct to, že prostě některé jídlo vynechá a není to pak tak jak jsem mu to s jídlem nastavila. Celkem mě to znepokojuje.  A tak bych potřebovala poradit, jestli budete někdo vědět, jak bych to mohla jinak udělat.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.09.2020 19:31 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nevím proč to tak s tím jídlem má
Text uživatele: 

Ahoj Veverko. Vlastniho pejska sice nemam, ale casto jednoho pejska hlidam.
Pokud se pejsek jinak chova normalne, neni nijak nemocny, myslim si, ze si proste jen upravuje rytmus. Tak jako si mimina upravuji rytmus na spanek, pejsek bude asi v budoucnu zrat jen 2x denne. Zkusila bych mu davat i mensi porce. Mozna toho behem dne sezere i vic, nez si myslis (kazdy mu rad necim prilepsi). Oni ty potvurky umi udelat oci a clovek je proste musi milovat. Pres den bych mu dala spis jen nejakou zeleninu (mrkev, kedluben-nevim, co zere).
Nevim, cim ho krmis, ale zkus mu dat obcas i neco jineho - testoviny apod.
Preji ti s pejskem hodne radosti.

 
08.09.2020 14:03 Uživatel: karol33
Věk:  33
Téma: Nevím proč to tak s tím jídlem má
Text uživatele: 

to je hodne zvlastni. zkus mu koupit nejaky kvalitnejsi krmivo a pouzij slevový kupon a treba to pomuze.

 
25.02.2021 17:57 Uživatel: Pepek
Věk:  26
Téma: Nevím proč to tak s tím jídlem má
Text uživatele: 

Pes je zvíře a zvířata žerou nepravideně. Pravidelná strava není normální ani u člověka i když je to zažité. Je třeba krmit kvalitním krmivem jako je třeba Brit, Acana a další https://petrmalecha.cz/granule-pro-psy.php tato krmiva mají nízký obsah soli a éček.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevím proč to tak s tím jídlem má
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny