Téma: Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce.

19.07.2019 01:56
Uživatel: Táta
Věk:  40
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobrý den, zajímá mě, zdali to má někdo doma podobně. Jsem hrdým a milujícím otcem dvouleté dcerky se kterou je žena na mateřské dovolené. S dcerou máme krásný vztah, ale nějak nezvládá to, že chodím do práce. Někdy se ráno nechce ani rozloučit a každý den po mém návratu z práce se na mě zlobí a vyhýbá se kontaktu. Když domů volám, chce mě k telefonu a povídá, když se vracím domů a malá je se ženou na hřišti, vidím jak je nadšená a mává mi s úsměvem do auta, přes den se po mně ptá. Když se po práci potkáme, je vždy uražená a očividně se zlobí, nekomunikuje, nenechá na sebe sáhnout a uhýbá i pohledem. Vydrží jí to tak 10-15 minut než si přijde pro obejmutí, pusu a zbytek dne je v pohodě. Ve finále mám pocit že jí ubližuji tím, že chodím do práce a nevím co je lepší, snažit se o kontakt nebo ji nechat až přijde sama? Máte někdo podobnou zkušenost?  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.07.2019 11:24 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce.
Text uživatele: 

Dvouletemu diteti asi tezko vysvetlite, proc chodite do prace. Videno jejima ocima: odchazi ji kamarad na hrani a ona nechape proc?
Ja bych to na Vasem miste zkusila hrou: vzit si nejake figurky, zahrat ji rodinku, kde ma kazdy svoji roli, kterou plni a ukazat tatinka, jak chodi do prace a zase se vraci.
Na ulici ji ukazovat muze, jak vystupuji z auta nebo autobusu a rikat ji,  ze byli v praci a ted se vraceni ke svym detem.  
Pokud to ani  hrou nepochopi, budete muset pockat, az si na to zvykne.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce.
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny