Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně

16.10.2012 07:20
Uživatel: Monika
Věk:  27
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj všem! Je mi 27 let, aktivně sportuju denně, týdně tak 6-8 hodin, dříve jsem cvičila víc, teď ještě navíc chodím do práce, takže žiju velice aktivním životem. Jím pravidelně, 4-6x denně, jídelníček s normálním složením a se správným zastoupením živin, denně vařím, sladké mi nechutná, fastfood si dám zřídka, nekouřím, příležitostně piju. Před víc jak rokem jsem prodělala vážný zápal plic, před kterým jsem vážila cca 64 kg při výšce 168 cm. Nyní vážím 71 kg a od té doby, co jsem po nemoci přibrala, mi nejde váha dát dolů, ačkoliv dle mého životního stylu bych pár kilo rozhodně zhubnout měla.  Nejsem žádná twigy, vždycky budu mít ženskou postavu, mám spoustu svalové hmoty, takže ani nemůžu vážit dejme tomu pod 60 kg, ale pár kilo dolů bych dala ráda a už vážně nevím,  co s tím. Na poruchu štítné žlázy jsem byla testovaná negativně, dietu držet vzhledem k mému fyzickému výdeji nemohu.. nějaké rady, tipy, zkušenosti? Přivítám cokoliv!

Díky a hezký den!

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2712x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zhubnout po nemoci
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.10.2012 11:17 Uživatel: samča
100-500
Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Text uživatele: 

Nejlepší je nejíst večer. Taky mám takový problém, ale pracuju právě večer a najím se po práci. Ale když jsem večer nepracovala a dodržovala to, hubla jsem.

 
16.10.2012 14:12 Uživatel: Milada
Věk:  48

Město:Praha

Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Text uživatele: 

Dobrý den,

myslim, že by se Váš problém dal řešit. Sama navštěvuji Klub zdravého životního stylu Lifestyle v Praze, kde se takovými problémy zabývají odborníci. Jestli byste měla opravdový zájem se sebou něco dělat, přijďte se nezávazně do klubu podívat. Zde Vám budou,   speciálním přístrojem, změřeny všechny hodnoty, které jsou třeba k dalšímu posouzení a řešení Vašeho problému. Poradí Vám odborní poradci.

V případě zájmu mě kontaktujte na tel. : 723 686 254

Zdravím a přeji hezký den.

 
16.10.2012 15:02 Uživatel: tereza.lan
Věk:  27
Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Text uživatele: 

CHtělo by to nějakou změnu můžeš choit na jogu.. a řekla bych že na tyto obtíže bude nejlepší bikram joga podívej se na stránky hotcityyoga.cz

 
16.10.2012 15:09 Uživatel: Monika
Věk:  27
0-100
Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Text uživatele: 

Díky za reakce, jógu cvičím, večer jíst musím, protože jím před tréninkem naposledy ve dvě a když přijdu večer v osum-půl deváté domů, tak se prostě musím najíst, ať je to zdravé či nikoliv..

 

Konzultovala jsem to s kolegyněmi instruktokami a zdá se, že by to mohlo být druhem potravin, které konzumuji před a po tréninku happy

 

Ale díky za komentáře!!

 
11.08.2013 11:25 Uživatel: Eminkaa13
Věk:  40
1375885464_11203943.jpg
0-100
Téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Text uživatele: 

Ahoj Mony, páni s tím, co jsi tu psala, jak vypadá tvůj život, tak se ani nechce věřit tomu, že máš nějaký takový problém. To co tu psaly holky, že nejíst večer, podle mě je to blbina, člověk by čistě teoreticky měl jíst naposledy 2h před spaním, ale já teď sportuji hodně a díky tréninkům pozdě večer se normálně najím (nepřejím) i v 10 večer, když příjdu a jdu normálně spát. možná bych na tvém místě zkusila zajít do poradenského centra, když máš možnost konzultovat s instruktorkami, tak využít návštěvy ke zjištění hodnot a ty pak konzultovat dále nebo přímo tam, hm?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak zhubnout po nemoci - nevím co dělám špatně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny