Téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti

08.02.2012 16:26
Uživatel: Carolin
Věk:  23
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli někdo prodáváte dětský secondhand na aukru. Jestli se to vůbec vyplatí a dá se tím aspoň trochu přivydělat.

Chtěla jsem si objednat anglický secondhand té nejlepší kvality ve velkoobdhodu, s tím, že to na aukru prodám, ale přijde mi, že ty ceny na aukru za dětské použité zboží jsou tak nízké, že se to snad ani nevyplatí.

Vím, že známá se tomu věnovala a celkem se jí dařilo a vydělala si,  ale je to už nějaký rok zpátky, tak se možná situace od té doby změnila.

Máte nějaké zkušenosti?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3648x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Oblečení - anglický secondhand na aukro.cz
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.02.2012 04:04 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti
Text uživatele: 

Podle mého názoru hodně práce za málo peněz. Osobně bych do toho nešel. Ale záleží na Vás.

 
12.03.2012 17:56 Uživatel: Luciena
Věk:  32
Téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti
Text uživatele: 

Dobrý den, podle mého názoru je v tomto směru trh už docela přesycený. Zkoušela jsem si objednat balík pro svou potřebu, oblečky byly pěkné, ale je s tím hodně práce než to dáte do stavu ve kterém to pak případně můžete nabízet, i když spousta "maminek", které to nabízejí to ani neperou ani nežehlí. Myslím, že toto je nejvýhodnější druh podnikání pro přímé dovozce z anglie, kteří dováží balíky ve velkém za mnohem nižší cenu, než za kterou balík koupíte vy. Tím pádem, to mohou nabízet za velmi nízkou vyvolávací cenu. Spousta maminek si ovšem zvykla kupovat takto oblečky od těchto "prostředníků", kteří rozprodávají jednotlivé věci z těchto balíků a pak vás věci vyjdou na 15 - 20 Kč za ks. Musíte si spočítat, zda by jste byla schopná na tuto cenu dojít, když rozpočítáte na co Vás vyšly věci z balíku. Záleželo by zřejmě na tom za jakou cenu by jste byla schopná balíky nakupovat.

 
13.03.2012 13:23 Uživatel: Darča
Téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti
Text uživatele: 

Věci second hand s označením z Anglie zásadně nekupuji. Důvodem je, viděla jsem na vlastní oči + reportáž v TV. Vesměs se jedná o kradené zboží, kteří důvěřiví britové dají před dveře charity shopu a než ráno otevřou, tak je zboží pryč, případně do pytlu na to určených a před domem jim to místo charity ukradnou nějací východoevropani, kteří to pak vozí na východ a prodávají. Případně tito velkopřekupníci to z charity obchodů vykupují za tak směšnou částku, že by jeden brečel. Proto i když je to levné, raději si to koupím v tamnějším charity obchodě a budu mít dobrý pocit, že celá částka mnou zaplacená pomůže při vývoji léčby proti rakovině, opuštěným zvířatům, atd. než podporovat nějaké vychytralé podnikavce. Proto se žádní překupníci a prodávající tohoto zboží ode mě nikdy koupi nedočkají!!!

 
01.09.2012 07:13 Uživatel: Martaska
Věk:  32
Téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti
Text uživatele: 

Já jsem také zkoušela prodávat, ale bylo to víc práce než užitku. Chození na poštu, bohužel se občas stalo, že si někdo balíček ani nevyzvedl, tak mi manžel zřídil vlastní stránky a jsem svým pánem.

http://www. svistici. cz/5-obleceni#&query_type=category&id_base=5&id_filter=none&orderbyexcitedate_add&orderwayexcitedESC

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Oblečení, anglický secondhand na aukro.cz - zkušenosti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny