Téma: Kartářky - zkušenosti, diskuze, názory, reference, recenze

15.11.2014 13:36
Uživatel: Ivet222
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj,  

chtěla bych se zeptat, zda-li někdo věříte v osud? Byl jste někdy někdo u kartářky a všechno se Vám splnilo?

Před 6 měsíci (05/2014) jsem byla u kartařky, která mi byla doporučena, je opravdu dobra. Vyložila mi karty a řekla mi, co je tedka a co bylo a poté mi začla vykládat, co bude do 6měsícu.   Na nic se Vás neptá, jen ji pokladate otázky, co Vás zajímá.

Nebudute mi věřit, ale všechno mi vyšlo. Byla jsem u několika kartářek, který jen lžou a tahají informace. Tahle Anna, ale nemá konkurenci. Opravdu neuvěřitelný.

Je hodně skeptiku ohledně daného osudu, ale jak je možny, že neznamá osoba Vám řekne konkretní věci, který znáte jen Vy? To je ta záhada.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1882x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Věříte v osud?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.11.2014 13:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Kartářky - zkušenosti, diskuze, názory, reference, recenze
Text uživatele: 

Téma kartářek jsme tady už taky měli. Ráda si přečtu názory, asi jako každej. Jen ty reklamy nám tu pak trochu vadí …

 
15.11.2014 21:08 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Kartářky - zkušenosti, diskuze, názory, reference, recenze
Text uživatele: 

Záleží, co si pod pojmem osud představuješ. Pokud si myslíš, že je to něco neměnného, co se má stát se stane a je zbytečné se o cokoliv snažit a plánovat, pak nemáš pravdu, v takový osud nevěřím.

Věžím, že naše duše sem na zem přišla, aby splnila nějaké úkoly, v něčem se přišla zdokonalit, napravit chyby z minulých životů.

Přijímáme-li tyto úkoly s láskou a jako něco nutného, povinnost, co musíme splnit, pak prožijeme šťastný život, který budeme sami řídit a určovat svůj osud.

Pokud budeme pasivní, necháme jiné, aby rozhodovali za nás, necháme se vláčet životem, budeme mít těžký život plný utrpení.

 

Pokud nepochopíme výzvy, které nám život dává, budeme bojovat s tím, co nás potkává, nepoučíme se z nezdarů, budou rány osudu opravdu tvrdé. Pokud přijmeme úkoly, které nám život předkládá, s pochopením, jako výzvu kterou musím zvládnout bez reptání, budou jinak tvrdé rány osudu vyznívat, jen jako takové láskyplné ty, ty, ty….

Několik citací:

1.         "Kvůli karmě jsou některé věci pravděpodobnější než jiné, ale dokud existuje svobodná vůle, je možné vše. Tak tedy svobodná vůle a předurčený osud spoluexistují v člověku. Jeho minulé prožitky ho omezují v pravděpodobnosti a činí ho náchylným v určitých směrech, ale svobodná vůle může tento gordický uzel vždy rozetnout." Edgar Cayce - There is a river/Edgar Cayce - Člověk nebo zázrak

2.         Pokud hledáte své životní poslání a ještě jste ho nenašli, začněte jednoduše tím, že budete dobrým člověkem. Všechno ostatní se časem vyvrbí.

3.         V našem podvědomí jsou uloženy absolutně všechny vzpomínky, vědomosti a zkušenosti, které jsme nasbírali jak v tomto, tak ve všech předchozích životech. Zároveň je naše podvědomí napojeno na všechna podvědomí všech živých bytostí a tvorů na světě a může čerpat z jejich moudrosti a zkušeností. Proto nikdy nebuďme zoufalí, neboť ať už řešíme cokoliv, někdo někdy už něco podobného řešil a vyřešil. Lék, řešení nebo rada se skrývají v této databance moudrosti. Požádejme o to, co potřebujeme, a buďme uvolnění a otevření. Řešení přijde…

 

4.         POKUD MÁ ČLOVĚK ZDRAVÉ DUCHOVNÍ SEBEVĚDOMÍ, NEZALEKNE SE PŘED ŽÁDNÝMI PROBLÉMY, ANI PŘED TĚMI, NA KTERÉ NEZNÁ ŘEŠENÍ.

 
16.11.2014 18:37 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Kartářky - zkušenosti, diskuze, názory, reference, recenze
Text uživatele: 

Za mě s kartářkami spokojenost. Byl jsem u kartářky, předpověděla mi, že mě vidí v bílém plášti celý život a že budu mít 2 děti - dceru a syna. Dcera bude dělat balet (stalo se, chodí do baletu už několik let) a syn bude lékař (syna zatím nemám, ale co není, může být … jsem mladý a neklidný, takže kdo ví ).  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kartářky - zkušenosti, diskuze, názory, reference, recenze
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny