mojra.cz

Téma: Nesmělý, nezkušený přítel s nezájmem o sex - začíná mi to vadit

15.11.2014 17:15
Uživatel: Ana
Věk:  25
0-100
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobrý den,

je mi 25 let a mám o 6 let staršího přítele. Chodím s ním více jak rok (10/2013-11/2014), ale mám pocit, že náš vztah se od začátku nikam neposunul.

Už od první chvíle jsem si všímala, že se dost stydí a je nesmělý. Mě by to vůbec nevadilo naopak mě, to i dost přitahovalo, ale teď to začíná jít do extrémů. Ještě jsme spolu ani nespali, protože on mi řekl, že je nezkušený a ještě ani žádnou dívku neměl. Já to respektovala a nic jsem na něj, také nezkusila. Bylo mi to sice divné, protože je docela pohledný a má sportovní postavu, takže o vzhled nešlo, ale neptala jsem se.  

Teď se mi, začíná i vyhýbat. Nijak jsem na něj netlačila, ale už jsem naznačila, že bych náš vztah chtěla posunout dál, než jen k letmým dotekům a romantickému políbení. Hned se mi začal trochu vyhýbat, tak jsem se šla zeptat jeho sestry, se kterou se znám, už z doby než jsem se seznámila s jejím bratrem. Ona mi řekla narovinu, že takhle se chová od narození. Vždy se nechal lidmi a dětmi odstrkovat, byl hrozně hodný a starostlivý a toho každý využil. Přitom, ale vystudoval vysokou školu a je hrozně inteligentní, má dobrou práci. Lidé ho nyní i v práci také dost využívají, každý za ním chodí pro ''pomoc'' a on vždy jde a udělá to co mu řeknou. Já lidem, když mohu taky ráda pomůžu, ale dokážu rozeznat pomoc od využívání.

On mi říká jak mě má rád, vždy mě vyslechne. Ale jak naznačím náznak na jiné sblížení  cukne.  Nechápu kde je problém,  já jsem k němu  dost otevřená. Jsem sice povahově úplný jeho opak-extrovert, ale to určitě nevadí. Jinak věřící není,  to vím určitě.    

Nevím co s ním má dělat, je to strašně hodný a poctivý člověk, nerada bych ho ztratila, ale bližší kontakt také potřebuji a on mi přece může věřit.

                       Bylo by dobré s ním jít, třeba do poradny nebo k psychologovi?  

                       Jak mu mohu sama pomoci?

                       Děkuji  Anastazia

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1414x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nezkušený přítel-PROBLÉM
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.11.2014 18:02 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Nesmělý, nezkušený přítel s nezájmem o sex - začíná mi to vadit
Text uživatele: 

Milá Stázko! Jméno Anastázia není z hlediska numerologie zrovna nejšťastnější. Říkej sama sobě Anastázie a přátelé ať ti tak říkají také, bude to lepší. Poraď se s dobrým numerologem.

Je to mnohem lepší energie. Za druhé podívej se na vaše znamení a podívej se v dobrém horoskopu, zda jsou vaše znamení spolu kompatibilní. Podívej se na stránky MUDr. Zbyňka Mlčocha, kde pod hlavičkou „Vztahy“ jsou poměrně kvalitní horoskopy. Není to závazné, ale je to dobrá inspirace pro zamyšlení.

 

Je-li opravdu tak hodný, zkus to a buď aktivní, všechno jej nauč, bude se mu to líbit a myslím, že také tobě. Pozoruj, jak vedle tebe roztaje. Může mít nějaké komplexy z dětství, z rodiny ve které vyrůstal. Vím, o čem mluvím.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nesmělý, nezkušený přítel s nezájmem o sex - začíná mi to vadit
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny