Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil

25.07.2012 06:02
Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Odpovědí na téma: 30
Text: 

Od jakživa jsem byl v tomto směru silně skeptický a nechápal jsem, jak někdo může vůbec přemýšlet nad tím, že jsou mezi námi nějaké nadpřirozené a nevysvětlitelné síly. Vždy jsem se těmto lidem smál, kteří mi vyprávěli jejich nevysvětlitelný jevy a nikdy jsem to nebral nijak vážně, ale až do doby, kdy se mi takové věci začaly dít také.

Před dvěma lety (2010), jsem byl na návštěvě u známého u kterého udajně straší. Vyprávěl co vše zažil a pořád zažívá a že je tím tak silně přesvědčen, že se rozhodnul po letech odstěhovat. Když jsem se ten den od něj vracel domu, měl jsem celou dobu strašně silný, nepopsatelný a hrůzunahánějící pocit, že tu cestu nejdu sám. Nikdy jsem nic podobného nezažil. Byla to strašně silná intuice, která mě nutila se pořád ohlížet za sebe s opravdu silným pocitem, že za mnou někdo jde. Ale jako skeptik jsem si to vysvětloval tím, že mě rozhodily ty pohádky mého kamaráda a nebral jsem to proto vážně.

Ale hned pár dnů na to jsem začal být přesvědčován o jejich přítomnosti osobně a poznal ten panický strach a šok, který vás donutí svůj názor na duchy uplně otočit. Dodnes tu bydlím a také teď sedím a píšu z našeho domku, ve kterém už dva roky sdílíme život s něčím nebo někým, co tu dříve nebylo. Když jsem například za tu dobu na vlastní oči přímo přede mnou viděl nadskočit talířek nebo posun psí misky s vodou, věřte mi, že nikdo nedokáže říct jasný, logický vysvětlení jak je to možné. Že by měl talířek nožičky nebude asi to správné vysvětlení.

Jednou večer jdu spát a už jsem skoro spal, když najednou spadne z regálu na zem velký květináč, který tam stál snad 4 roky. Ten šok co člověk zažije a dost často s rodiči zažíváme si ti, co to sami neprožijí nedokáží ani představit.

Loni (2011) jsme musel utratit naší fenku Bessie, protože se zbláznila, celý noci proštěkala, naježená, vystrašená běhala v panice po domě a začalo to přibližně stejně co začaly ty divný věci. To co jsem teď napsal není ani setina ze všeho co se tu děje, ale během diskuse rád povyprávím. Mám jich celý arsenál 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 7896x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Duch mezi námi? U nás už dlouho a nepochybně ANO!!!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.07.2012 07:28 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Miluji tyto příběky, pokud sama v nich nehraju. Věřím na  duchy. Jelikož vůbec má víra říká, že duše po smrti nazaniká, že energie je nezničitelná, proto věřím, že duchové jsou součástí našeho bytí. Sama mám pár takových příběhů, ale naštěstí vše v tom dobrém.  

Zkus si něco přečíst o tomto jevu. Nemyslím nějaké příběhy, ale přímo o duších. Tím myslím  o dušičkách těch, co už tady nejsou.  

 
25.07.2012 08:19 Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Já nikdy v nic nevěřil, byly jsme obyčejná rodina jako každá jiná, ale tohle ti uplně převrátí život naruby. Jdeš ke známýmu na návštěvu a domu si od něj přineseš tohle. Taky jedna přesvedčivá věc je i to, že u něj se od té doby nic neděje a to jak jsem se smál jeho příběhům, tak když se ted potkáme, tak mi to vrací způsobem: TAK CO, UŽ STE SE ZKAMARÁDILI? Ale tohle se nedá ovládat, dělá si to co chce, kde chce a kdy chce. Pokaždý něco novýho, co člověk nečeká. Někdy se některý věci co už se staly opakují a tak jsme z domu vyřadili už spoustu věcí. Uplně to změní tvojí psychyku a vnímání všeho kolem. Jsme všichni podráždění, nervozní, pořád žijeme ve strachu kdy nás opět něco vystraší. Nechceme být doma sami i když to pokaždý nejde. V noci nemůžu spát, protože poslouchám jestli se v domě něco neděje. Je to ke zbláznění. Žijeme v našem domě 18 let a nikdy se tu nemusel člověk ničeho bát. Až teď poslední dva roky se dějí tyto paranormály.. Člověk si začne uvědomovat, že je něco mezi nebem a zemí co nikdo nedokáže popsat a vysvětlit a učíme se s tím žít, protože tohle je náš dům, náš domov, vyrůstal jsem tady a máme tady sámé krásně vzpomínky a rozhodně se nemáme v plánu stěhovat. Nemluvíme o tom když se někomu něco stane, snažíme se to uplně vypustit z našeho života, ale takový jako byl náš život dřív už nikdy nebude. Už napořád budeme žít ve strachu, protože na tohle se nedá zvyknout. I když to nikdy nikomu z nás neublížilo fyzicky tak je to něco s čím nikdy člověk umět žít nebude. Nikdo nikdy neví co od toho může čekat a to je to proč to lidi tolik straší. Četl jsem o tom hodně odborných popisů a to co je u nás je Poltergeist. Je to slovo původem z němčiny a znamená to " TICHÝ DUCH" Vyznačuje se samovolnými přesuny předmětů, výpadky el. proud, ovládání spotřebiču... vesměs to nejsou nebezpečné záležitosti, ale když jsou pravidelně 2x - 3x týdně tak toho mám plný zuby. Bylo u nás už i několik lidí, co říkalo že se tady necítí dobře, ale nikomu to neříkáme. Ti co to ví nás po městě pomlouvají jako rodinu bláznů, ale přál bych jim to, aby tohle prožívali všichni lidi na světě. Aby všichni konečně uvěřili tomu, . že tu nejsou jenom lidé a zvířata. Nemůžu si o tom ani snikým promluvit, a že bych někdy potřeboval slyšet od někoho něco co mě podpoří, ale komu to tak můžu říkat, když se každý jenom směje a kroutí hlavou tak jako jsem to dělal já než se to na nás přilepilo.. confused . Taky jsem dřív nevěřil... Aspoň že to můžu tady napsat at si kdo chce, co chce myslí, já se cítím aspoň o něco lépe.  

 
12.10.2012 18:37 Uživatel: Marky
Věk:  41
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Já vám věřím mám doma to samé cca již 10 let klidně si o tom popovídám sama nevím co mám dělat.

 
29.05.2015 22:33 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Dějí se tyhle věci, i když ty nejsi doma, myslím tím ostaním členům rodiny, i když ty jsi nepřítomen?  

 
25.07.2012 09:31 Uživatel: Taj3
Věk:  29
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Já si osobně také rochním v duchařských příbězích, ale jak píše Sorbonos, nechtěla bych být přímo zúčastněnou osobou happy Zajímalo by mne, proč "duch" odešel zrovna s Tebou? Určitě za Tvým kamarádem chodily i jiné návštěvy a jen Ty si odvezeš takový "bonus" z návštěvythinkingZkoušeli jste vyhledat nějaké médium nebo nějakého psychotronika?

 
29.07.2012 00:02 Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

tak rozhodně to byl první krok jak jsme začali proti tomu bojovat, i když bojovat je dost silný slovo, protože boj s duchem nejde vyhrát. Duch je proti nám daleko víc mocnější a tím může prakticky cokoliv. Ale určitě jsme se snažili s tím aspoň něco udělat. Vyhledali jsme místního faráře a řekli mu své potíže a prosili ho o vysvěcení. Byl hodně ochotný a říkal, že v tomhle směru by měli být lidé opravdu opatrní a měli by vyhledat odbornou radu nebo pomoc. Tu noc co u nás byl jsme spali u příbuzných, který nás měli už tak za dost velký blázny a když jsme je prosili o přespání k vůli tomu faráři, tak na vás koukáj jak na idiota a něvěřili tomu co říkáme. Ale brzo jsme šli spát a byla to ta neklidnejší noc za posledních 5 měsíců. Usnul jsem dokonce bez zapnuté televize, necítil jsem žádný strach, žádný divný pocity jsem neměl jako u nás a hlavně za celou noc mě nic nebudilo. U nás to je pravý opak. Ale brzy jsme zjistili, že pomoc pana faráře byla sice milá, ale bezúčelná a ani ne týden po vysvěcení se začali opakovat známé zážitky. Posunování předmětů je snad nejčastějším co se tu děje. Několikrát jsme na vlastní oči vyděli jak se něco přemisťuje. Koukáte na to s otevřenou pusou, ani nemrknete, jste ztuhlý ani pohnout prstem nejde a jen čekáte kdy to zkončí. Během toho úkazu ani nějaký panický strach necítíte, ale jen co to ustane se vám roztluče srdce, jste vyděšený k smrti a uvědomujete si to, že pro tohle neexistuje žádný logický vysvětlení. A zase se vám potvrdí vaše doměnka, že u vás žije duch. A čím se to stává častěji, tím vás to víc a víc děsí. Ze začátku když se to dělo jen zřídka, nad tím člověk mávne rukou a řekne si že se mi něco jen zdálo, ale čím větší četnost je,   tím roste i přesvědčení a to vás pak psychycky ničí. Jinak o médiu jsem ani moc nepřemýšlel, přece jen ten farář udělal co mohl a věřím, že medium neudělá o nic víc. Ale  ¨pokud mi to někdo doporučí a má na to jiný názor než já, tak jsem odhodlaný vyzkoušet všechny dostupný prostředky i kdyby měli přijet krotitelé duchů excited

 
25.07.2012 09:40 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Zdravím tě Marty. Na tvoje téma mám jenom jedinou odpověď, protože o tom co popisuješ, se dají vést dlouhé debaty, které jsou vhodnější ústní formou. Doporučuji ti přečíst knihu od Slovenské jasnovidky Izabelly Czbaiové. Zmíněnou paní znám osobně, je to velice příjemná a milá paní. Její životní příběh je popsán v knize, který je pravdivý. Kniha se dá těžko sehnat, ale kdo chce, ten najde. Je vydaná v českém, slovenském a maďarském jazyce.

Mezi nebem a zemí jsou věci, jejichž smysl a podstatu nedovedeme pochopit. Jasnovidka Izabella Czbaiová z Nových Zámků na Slovensku je jednou z mála, jimž bylo dopřáno překročit hranice nepoznaného. Její kontakt s duší mrtvého manžela, který trvá již více než dvacet let, nastoluje otázku, jak je to s životem po smrti. I ti největší skeptici určitě zaváhají, když si přečtou životní příběh této nevšední ženy. Tajemství života a smrti, možnost reinkarnace, schopnost vidět do budoucnosti, ale i minulosti – to všechno najdeš v příbězích, které prožila a prožívá. Záleží jen a jen na tobě, zda uvěříš, nebo zapochybuješ – zcela jistě, ale nezůstaneš lhostejní…

alt

 
25.07.2012 10:48 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Pluťásku, já tedy si ji zcela jistě zkusím sehnat.  

 
29.07.2012 00:20 Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Děkuji za komentář, je těžké si v dnešní době získat někoho, kdo mi tohle všechno věří. Přece jenom jsem normální jednadvacetiletý kluk, vystudovaný, pracující a hlavně psychycky zdraví a nemám za potřebí si jen tak něco vymýšlet a ještě o tom tady psát eseje. Ale mnozí známí jsou opačného názoru a taky kvůli tomu se nám život obrátil naruby. V této situaci potřebujeme od každého maximální podporu, jakoukoli. Slyšet jen třeba to, že je nám uvěřeno a hned je člověku líp než když je na to sám. Věřím, že zmiňovaná spisovatelka Izabella Czbaiová se ocitla také v tak svízelné situaci jako my. Začala vnímat přítomnost bloudící duše a potřebovala podporu, ale nikdo tomu nechtěl věřit a tak napsala knihu a kdo bude chtít, tak uvěří. A já nemám důvod jejímu příběhu nevěřit i když jsem tu knihu nikde nečetl. Vím co poznala a postavila se tomu tímto způsobem. Rozhodně takové hnihy miluju a rád je čtu a pokud bude možnost tak si jí koupím. Každopádně ti děkuju za typ wink

 
25.07.2012 09:45 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Hodně jsem si na internetu četla příběhy lidí a dost mě z toho mrazilo, věřím tomu, že se tohle děje, že duchové existují a proto když moje teta viděla ducha, tak jsem jí to věřila, ale rodina tomu nevěří, že prý měla asi halucinace a tak s tím byla v Havlíčkově brodě.  

Já osobně mám z toho strach, nechtěla bych tohle zažít.

 
29.07.2012 01:10 Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

na tvůj komentáři bych také moc rád reagoval. Dost mě zaujalo to co píšeš a rozhodně se tohle vidí jen hodně zřídka. Dokážeš věřit, i když ses nikdy s ničím takovým nesetkala a to u mě vzbuzuje obdiv. Upřímně, já byl od malička velký skeptik. Vyrůstal jsem ve starém a velkém domě a jako dítě jsem se často něčeho bál, ale babička mi vždy říkala, že nic než lidé a zvířata na naší zemi neexistuje a že se nění čeho bát. A tak jsem s touhle myšlenkou i dospěl a vždycky jsem byl dost skeptický. Smál jsem se vypravováním kamarádů o divných zažitcích, o tom jak se jim něco prochází po bytě a vždy jsem všem říkal to samý co říkávali mě jako malýmu. To bylo pro mě vždy pravdivou teorií a nikdy jsem neměl ani pomyšlení nad opakem. Ale neočekávané se stalo zkutečností a já dodnes myslím na mou babičku a říkám si, kde brala tu jistotu že duchové nejsou. Podle mě bychom měli vždy věřit tomu co cítíme a neřídit se podle někoho. Na to, aby člověk uvěřil, stačí jen opravdu málo. Každý člověk má pud sebezáchovy, který nás v neznámých nebo nebezpečných situací podvědomě řídí tak, aby se naše tělo z té situace dostalo a ochránilo se. Když na vás poletí kámen, mozek vám řekne, uhni může tě to zranit, tak vy bez přemýšlení uhnete. Když uvidíte něco co jste v životě nikdy nevyděli, mozek řekne: " rychle uteč, nevíš co to je " a to je to MÁLO, které člověku stačí aby si člověk začal uvědomovat, že asi babička pravdu něměla. A když se to opakuje častěji a častěji a zjistíte že půl roku to neustává, tak přijmete fakt, že žijete s duchem a že to je realita a není to zlý sen z kterého se nemuzete probudit. Nepřeji nikomu kdo na duchy věří, aby se s duchem setkal, ale přeju všem skeptikům, aby se někdy osobně přesvědčili, že se celou dobu šeredně mýlili. Aby poznal ten strach, bezmoc a paniku, kterou jsem už mockrát zažil a zažívám a ne jen já... sad

 
29.07.2012 04:15 Uživatel: katy
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Dobrý den,

rozumím vám sama jsem od dětství zažívala tyto setkání a nedokázalajsem se v tom orientovat.

Věřte mi dejte na svuj  vnitřní pocit, pokud nejste v klidu a máte pocit že  senad věci nedokážete povznést-vyhledejte pomoc.

Aniž to registrujete vše vás ovlivnuje a máto ndopad na vaše zdraví i vědomí.

Pozor, najít korektního a seriozního člověka z tohoto oboru je pro začátečníky oříšek.

Pokud budete pptřebovat obrat te se na mě, pomohu vám.

 

 
29.07.2012 04:20 Uživatel: KATY
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: email:kacky1980@seznam.cz
 
29.07.2012 08:16 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Napsala bych Ti panbuh s Tebou, ale myslim, ze toho nadprirozena mas uz dost. Verim Ti, verim na duchy a par zkusenosti s nimi take mam. Ano spousta veci se da vysvetli, i pohyby cehokoliv, treba magnetickym polem apod. Co je ale pro me "smerodatne" jsou zvirata. Na rozdil od nas jsou otevrena vsem formam byti a energie a dala bych ruku i nohu do ohne, ze duchy vnimaji. O kockach se rika, ze vyhledavahi patogenni zony a mista kde strasi, o psech opak. Znam misto, kde mi doslova vstavaji vlasy hruzou i za bileho dne-je to kousek pole a par stromu, ale ac to sousedi s lesem a vsude kolem je spousta stop zvere, v tomhle okruhu asi 15m neni ani jedna. Z mladicke nerozvaznosti jsem tam jednou czala konskou duchodkyni Marketku. Nic se nam nestalo, ale jeji reakce na to misto me uzemnila.  

     Zjistovala jsem po vsi a lide tam moc nechodi. Je to misto, kde blesk zabil nekolik lidi a pred nekolika lety stado krav...

 Marty, byt Tebou, uz bych necekala. Poltergeisti nemusi byt zly, ale muzou. Jsou nebezpecni uz jen tim, ze mohou pusobit i fyzicky. Navic jejich sila roste se strachem lidi. Cim. vickrat Vas vydesi tim silnejsi bude... Vim, ze existuji lide, kteri duchy vymytaji. Jak ale najit solidni osobu, ktera dusi vrati klid nevim. Ale urcite bych pohledala po internetu.

   Nejste blazni, lide to radi rikaji, nez sami poznaji. Bessie toho byla dukazem. Nezblaznila se, jen branila domacnost pred dusi s ne uplne cistymi umysly. Proto bych si  neviditelneho podnajemnika nenechavala

     

 
21.11.2012 19:14 Uživatel: Dášenka
Věk:  23

Město:Ústí nad Labem

Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Ahoj,

řekla bych, že mám stejný problém...  

Nastěhovala jsem se do svého prvního bytu... Je to podnájem... Při přihlašování elektřiny na své jméno jsem zjistila od pronajímatele, že byt je po jeho mamince a ona v něm umřela...

Vzhledem k tomu, že mě to zamrazilo v zádech jsem to nijak neřešila...

Bylo mi oznámeno, že tam půl roku bydlel pán a pak se odstěhoval...  

Od své kamarádky mám zkušenosti s duchem (mladé slečny, která se jim oběsila v bytě, ještě než se nastěhovali) Každý den prochází chodbou a je vidět i její silueta... Kdyby tam nepraskla dycky parketa na kterou šlápne, tak o ní nikdo z jejich rodiny neví, vlastně jsme na to přišli my dvě když jsme u nich popíjeli až do rána... Šlyšely prasknout parketu a zahlédly jí... Jenže u nich v bytě se jen prochází už roky sad

 

Teď zpátky k tomu mému....  

První dva měsíce bydlení pro mě byli ovšem tragické... Vzbudila jsem se v noci otevřela oči a celá skříň dokořán otevřená... Nejsem typ člověka co by usnul při otevřeném okně, otevřených dveřích nebo dokonce skříni...

Tohle se opakovalo třikrát...  

Poté jsem chtěla otevřít prostor mezi stoupačkami, ale za boha to prostě nešlo otevřít ani násilím... Asi o tři dny později spím v noci a rána jako z děla... Vyběhnu se okamžitě podívat co se stalo jelikož můj pes v té době štěně, začal hrozně štěkat směrem do koupelny... Doběhnu tam a dvířka ke stoupačkám otevřená...  

Tak hrozně mě ta rána vyděsila...  

Pokračovalo to tím, že jsem občas našla nějaké osobní věci jinde než kam jsem je odložila...  

Řekla jsem si, že mi nic nedělá... A že se tohle ještě dá... Ale od té doby co se ke mě přištěhovala sestra je to horší a horší...  

 

Vzdala jsem to... Už nevím jak to vyřešit... Tudíž zůstává otevřený... Ačkoliv se mi nelíbí se podmaňovat...

Dneska se to završilo tím, že sypu granule psovi do misky... Otočím hlavu a vidím periferně, že stojí na předních packách otočím se celá na něj a najednou mu zadní nohy spadnou na zem... Respektive se položej jako kdyby je někdo celou dobu držel...  

Docela se začínám obávat, že to bude horší a horší...  sad

 
24.12.2012 20:24 Uživatel: jlu
Věk:  30

Město:Ředhošť

Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Pokud máte zájem, můžete mi napsat do vzkazů a pomohu Vám.

http://cistyprostor.wbs.cz/

 
28.12.2012 22:12 Uživatel: Tomáš Vognar
Věk:  42
Tom_mini.jpg
0-100
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Promiňte, ale pan jlu spolupracuje s duchy. Pokud chcete duchy z domu vystěhovat, doporučuji spíše kontakt z protilehlé strany - Bůh, Ježíš Kristus. Raději ani ne v zastoupení faráře. Bůh Vás slyší, stejně jako duchové, ale je mocnější, tomu věřte.

 

Doporučuji vyslechnout například zkušenost Prof. Dr. Waltera Veitha, kdy v průběhu jeho životní cesty na toto téma naráží 2x.

Video s titulky

Audio s českým překladem

 
11.07.2013 16:33 Uživatel: Piškoťačka
Věk:  18
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: ahojky taky mám tkovej menší problém bydlíme docela staré budově a vedle nás je postavenej penzion kde kdysi býval hřbitov. Ale k tomu co se mi děje doma. Už nějakou dovbu mám pocit že se na mě někdo dívá nebo sahá, slyším divný zvuky. Byla u mě kamarádka co věři v duchy a má s tím zkušenosti. Byla sem v páci a on mi pak řikla že slyšela jako by za ní někdo šel po schodech. I mě se několikrát stalo že sem slyšela kroky po schodech jakoby někdo šel(utíkal) ze shora dolů. Několikrát se tu i záclon hábala. Nebo v koupelně slyším jakoby něco(někdo)klepal na plasotvý koš. Nevím co si o tom mám myslet. …měla sem tu kamarádku se psem a její pes byl upřenej na mojí postel, sestřinu postel a její psací stůl. Pořád chodila od postele k posteli čuchala a pak šla čuchat ke stolu. Poraďte jak se toho zbvit jestli tady něco je děkuji…a hodně lidí mi řiká že pomůže bílá narozeninová svíčka.
 
31.12.2013 18:34 Uživatel: gkgh
Věk:  11
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Ahoj. \\\\\\\doma taky něco mám ://. Zkoušela jsem to nahrávat s kamarádkou. BYli jsme pryč a jako kdyby něco padalo a tiše šeptalo takovým hrozným hlasem ://. Několikrát jsem zkoušela různé variantyjak to dostat pryč ale nejde to ://

 
29.05.2015 17:58 Uživatel: kaiju
Věk:  33
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Mi ti verime. Stalo se nám to takyˇ. Sme bratranec a sestřenice a pes. Pohybovali se flašky přímo před našima očima. Ale stávalo se to po deseti min. nevíme jestli to má ňejaké logické vysvětlení. Ale lekly sme se.        

  

        

          toto je rozpis jak to bylo:    1. 18:20

                                                    2. 18:30

 
23.06.2015 22:40 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

My také veříme.

 
29.05.2015 19:57 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

 Připadá mi divné, že tak s tebou po cestě šli. Neodnášel sis od toho pána něco? Třeba nákou věc? Zkusil ses modlit? Jedna známá to měla doma, a modlení jí pomohlo. Nekupuj žádné křišťálové koule atd. abys tam nehral podle jejich pravidel. Nahradil bys tak slabšího čerta za silnějšího. nechod ani k věštkyním, protože ty takových duchů mají kolem sebe plno.  

 
29.05.2015 20:09 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Jinak můj strejda se zabýval spiritismem. Taky ho pronásledovali. On ale začal věřit v boha a přešel do víry. Nějakou dobu trvalo než se jich zbavil, ale nakonec se mu to povedlo. Když přešel do víry, tak mu dokonce ničili věci. Když ve víře zůstal, tak to vzdali.  

 
24.09.2015 15:08 Uživatel: Stazka
Věk:  37
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Verim Martymu, koupili jsme sto let stary dum a taky mame strasidlo bohuzel poltergeista, jednoho z puvodnich majitelu co dum postavil, zleho a lakomeho takze ani nam nedela nic dobreho v dome a bohuzel mi take nicil hafany, rozhodne soucitim s Martym, je to uplne presne a podobne nam, jen u nas je navic to, ze na me sahal, takze my uz to nerozdychali. Zkusili a zaplatili jsme vsemozne aby dum byl cisty, ale bohuzel. Dum je k prodeji a my uz bydlime jinde a mame doslova klid… dlouho ale trvalo nez jsme se dostali do klidu bez neurotickych chvil a strachu. Obdivuji Martyho jestli v dome jeste stale bydli, protoze poltergeist doma je zrani na blazinec. nedejboze aby byli doma jeste deti. Dokud si clovek timhle sam neprojde vzdycky bude neverici "Tonda". Ani my kdyz jsme kupovali dum takovym vecem neverili. dnesek uz je verici. dokonce verici i v"toho nahore" a kdyz uz vidim u nekoho doma kriz na zdi tak me rozhodne nedesi. Kazdopadne nekdo tu psal jestli si z domu Marty neco nenesl, podotykam, pokud se neco takoveho nekde deje nikdy z toho domu nic co neni Vase neodnasejte. kazdopadne Marty si ho mohl vzit sebou na Aure. i to se bohuzel stava pokud byl v nejakem psychickem napeti a ve stresech. potom se toto bohuzel stava, ze si clovek nevedomky pritahne domu strasidlo. My nastesti meli strasidlo co visi jen na dome diky tomu, ze je nekde pod domem asi zakopana kostra, protoze ho nekdo zrejme podle vseho zabil. Kazdopadne aura se da vycistit a dum pak taky.

 
26.09.2015 13:17 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Marty a Stazka, mediálně známý příběh takového řádění byl v TV, z obce Bobrová, kde hořely zásuvky a děly se stejné věci, co popisujete.

http://jihlavsky.denik.cz/nehody/20110718_ji_poltergeist-v-bobrove-neznama-sila-pon.html

Nikdy nehledejte jinde pomoc, než u Boha, ve jménu Ježíše Krista. Je potřeba poprosit věřící lidi, které znáte a víte, že žijí podle božích měřítk a společně se vroucně k Bohu modlit ve jménu Pána Ježíše, dennodenně, dokud nebude klid. Máte Bibli, Písmo Svaté? Opatřete si ji a nahlas si v domě čtěte.

V Bobrové byli přizváni i vědci, jedním z nich byl i docent Miloslav Král, sám se o tom zmiňuje v dlouhém rozovoru s režisérem Igorem Chaunem, již nevím, v které části hovoru, ale je zajímavý celý rozhovor.

https://www.youtube.com/watch?v=Lh9WaRaoD0Y

Stránky docenta Krále jsou také velice zajímavé.

http://vedaavira.cz/index.aspx?p=96

Přečtěte si také vyprávění paní, která se vymanila z područí těchto sil.  

http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/okultismus/osobni-svedectvi.html

Polechněte si příběh jednoho člověka psychotronika.

https://www.youtube.com/watch?v=bWNwlUBUVmE

Bible slibuje, "modlitba spravedlivého zmůže hodně"… Jakub 5:16

Pokud zatím nemáte Bibli, tak je na internetu On-line a vlevo nahoře po rozkliknutí je tabulka, kde vám nabídne všechny dostupné překlady i v cizích jazycích, či originále.

http://www.obohu.cz/bible/index.php?k=J&kap=1&styl=CSP

A zase dejte oba vědět. Pavla

 
26.09.2015 13:44 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Celé to duchovno ale ztroskotalo na jedné maličkosti, kterou jste Pavlo neuvedla.

Celé to "nadpřirozeno" mělo celkem jednoduché vysvětlení, jen se zdouhavě hledalo.

Nedaleko od toho domu vedly myslím koleje a v nepravidelných intervalech docházelo k výbojům elektrické energie což způsobovalo ty na první pohled náhodné jevy.

Dlouho se na to nemohlo přijít proto, protože soustavné pozorování by bylo nákladné a ty elektrické výboje nebyly pravidelné. Nevím už od čeho závisely, zda od vlhkosti půdy po děšti nebo. nevím. V takových případech to opravdu trvá nějakou dobu přijít na to co to je.

 

 

Tohle vysvětlení bylo i v TV ale opravdu nemám čas hledat v archivech.

 

Podobný případ se stejným principem je popsán zde. Je tam i vysvětleno proč tvrá dlouho na něco takového přijít.  

 
26.09.2015 18:00 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Adame, děkuji za odkaz, ale zvuky a to co se dělo v Bobrové není srovnatelné. Já sama osobní zkušenost díky Bohu nemám a jsem za to ráda. Nevěřím na koleje, i když to říkali v TV, ale věřím očitým svědkům. Elektrika těžko před očima roztříská těžký nábytek na třísky a nevysadí těžké dveře z pantu a najednou nerozbije všechna okna v domě ze všech stran atd. Měl byste si vyslechnout očité svědky. Pokud věříte TV, tak to je mi Vás líto. Ale nechci vyvolat spor mezi námi,  chtěla jsem dát konkrétní radu lidem, kteří v té hrůze musí dennodenně žít.

 
20.05.2016 19:17 Uživatel: Renesme
Věk:  29
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Dobry vecir zaujali mne vase komentare a urcite bych nezvolila zadny veskine to jsou zbytecne finance a hlavne zadny knihi nebot vam nepomuzou. to co tu pisete mozna mnoho lidi prozilo boji te se toho me se tohle deje odsvich 9 let kdy postupne nam odchazela rodina naveki. dyz moji mamince odesel tatinek po 4 dnech vecer se otrasla skrin pokoji nato za 2 dny spadli prepravky a pak to prestalo pak dyz sem mnela svou vlasni rodinu porad se unas svitilo nebo se mi kocour najezil nebo veci mi koupelne padali az sem zavolala farare a on mi to podsvetil a mnela sem klid nakonec smese odstehovali do veciho a to se mi porad deje a nakonec sem si uvedomila jednu vec ze nam davaj naznak ze je neco neporadku a mnelo by se to napravit nemluvim ze svou tchyni a vecer sem slisela ranu a manzel mi rek ze na kuchyncky lince byli dva talire bile vedle sebe oni nam nechtej ublizit ale naznacujou co je spatne aby se to napravilo modlit se panu bohu a nosit ruzenec to vam radim 

 
21.05.2016 08:49 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

ahoj, pochybuji o tom, že by demonum záleželo na tom, aby v tém životě bylo všechno v pořádku. Kdyby chtěli, aby jsi byl v pořádku, tak by ti nezhazovali věci a neděsili tě. V mém životě není spousta věci v pořádku a neposunují semi věci atd… Jim jde o  to, aby člověka zničili. Nic víc. Ty máš u sebe nákou věc, na kterou jsou vázání, proto to tak máš, i když ses nastěhoval jinde. Zkusi popřemýšlet o jakou věc se jedná. Dostal jsi od někoho něco?  

 
21.05.2016 08:32 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Text uživatele: 

Tak, konečně i můj pan domácí pochopil, že věci mezi nebem a zemí nejsou jen v tv, ale mohou potkat i jeho.  

Na naší chalupě prožil na vlastní kůži něco, co mu dodnes nahání krupičku po těle a i on, nevěřící už věří v cosi  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Duch v domě - hýbou se věci, spadl květináč, pes se zbláznil
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny