Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!

16.07.2014 15:16
Uživatel: chuandul97
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím všechny.

Chtěla bych se zeptat co by jste dělali být v mé kůži. Takhle to na tom světě chodí? Tak to tu být nechci!

Nevím co mám dělat. přišla jsem o pannenství ve 13 letech kdy mě  znásilnili, nikomu jsem nic neřekla, protože si myslím, že je to věc za kterou si můžu sama, je to osobní. A před dvěmi lety jsem poznala kluka (marek 18) který o mě pečoval jako bych byla ta nejlepší! Nosil mi snídaně, chodili jsme s jeho kamarády ven, seznamoval mě naprosto se všema alt Moc jsem si oblíbyla jeho rodiče i oni měalt myslela jsem, že je to ten kdo mě zlepší! a nahradí to odpannění. bylo to tak dokonalí jak si to ani 15ti letá holka nedokáže představit. Byla jsem tak okouzlená a zamilovaná, že jsem přehlížela to jak to jde rychle dolů. Přez prázdniny jsem spala u něj.  
Začalo to tím, že šel ven s kamarády (beze mě) a ujistil mě, že se vrátí brzo a skoukneme film, nebo se pujdem projít. Nepřišel. Ráno jsem se probudula a on nikde a tak jsem napsala jeho kamarádoj jestli nechce ven, že se doma nudím, doufala jsem, že je marek u něj, ale nebyl a tak jsme se šli projít, když jsme se vraceli šli jsme dovnitř zadní brankou, protože hlavní dveře byly zavřený. jeho kamarád (lukáš) šel se mnou aby pozdravil marka. Všechno bylo v pořádku, ale když luky odešel a Marek se změnil, začal řvát jaká jsem děvka, že jsem šla zadníma dveřma jen aby nás neviděl jak se cumláme, řekla jsem, že je to blbost a on mi dal facku a v klidu odešel. odjela jsem domů tam se mi omluvil a já jsem opět přilezla bylo to horší a horší! jednou mě dal pěstí a druhou jsem si dala o stůl. Skončilo to tak, že můj kamarád za mě napsal sms, že už ho nikdy nechci vidět, našel si mě a zase mě zbil.  
Teď už je to lepší, ale nemůžu dál. Rodina na mě nemá čas. rodiče se rozešli a  tatka si oblíbyl bráchu a na  mě kašle, mamka mě bere jako černou ovci rodiny, protože jsem se zhoršila ve škole. jediný můj přítel byl brácha (23) který si našel přítelkyni a od té doby je na mě zlej, včera mi dal facku a mě se to všechno vrátilo. Kluk kterej o mě má zájem je moc hodnej ale já se toho bojím, nedokážu milovat! Chodím k psycholožce, která mi pomáhá, ale je to málo a já uvažuju, že pro mě už nic nemá cenu a chtěla bych být v klidualt odejít a nic neřešitalt chci moc umřít! alt už myslím jen na toalt není to nic špatného, jen si myslím, že mě tu už nikdo nepotřebuje. posloužila jsem jako hadr na podlahu, všichni mají zameteno a já, já jsem teď odpad, který si zaslouží odejítaltÍ! alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2688x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Takhle to na tom světě chodí? tak to tu být nechci!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.07.2014 15:47 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

Řekla jsi (když už ne mámě) psycholožce pravdu? O všem, co se Ti stalo a děje (znásilnění + fyz. napadání)? Pokud ne, tak Ti jen její pomoc opravdu nestačí.  

 
16.07.2014 16:26 Uživatel: chuandul97
Věk:  17
0-100
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

Mamce jsem nic neřekla, stydím se za to jak jsem si pokazila život a nedokázala jsem to napravit, proto to píšu sem, protože je to anonimní a i tak s stydím nedokážu si představit, že to říkám někomu do očí. K psycholožce jsem šla na rozkaz mamky. Myslí si, že procházím pubertou.  

 
24.07.2014 11:11 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

Vzhledem k tomu, že píšeš, že jsi šla k psycholožce na rozkaz mamky a nesvěřuješ se jí, domnívám se, že mezi Vámi není ideální vztah. Potřebovala by jsi nějakou dospělou osobu, které by jsi plně důvěřovala a mohla se jí se vším svěřit. A to nejen kvůli tomu, aby jsi to, co se Ti stalo ze sebe dostala ven (ulevilo by se Ti), ale aby ta osoba mohla Ti pomoci nalézt ten správný úhel pohledu na to, co se Ti stalo nebo děje dál - když ho nenajdeš (ten správný úhel pohledu), budeš se i nadále mylně domnívat, že to byla a je všechno Tvoje vina a negativně to ovlivní Tvoje budoucí partnerské vztahy.  

Jde o to, že to znásilnění ve 13ti letech nebyla v žádném případě Tvoje vina, nýbrž toho, kdo Ti to přes Tvůj nesouhlas způsobil. Ono jde o to, že to potřebuješ pomoc v hlavě správně zpracovat tak, aby jsi získala zpět své sebevědomí a byla jsi natolik silná, že si dál nenecháš ubližovat, ani Markem, ani bratrem = ani žádným jiným mužem tak, aby jsi už nikdy nebyla něčí hadr nebo fackovací panák.

Máš ve svém okolí nějakou takovou osobu, která by připadala v úvahu? Nebo důvěřuješ třeba té psycholožce, ke které chodíš? Nebo, píšeš, že Ti je 17, nebude Ti třeba brzy 18, že by jsi si našla svoji psycholožku?

 
16.07.2014 15:48 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

nemuzes byt taka mekota ktera sebou necha vytirat a pak se jeste pro jistotu zabije, musis jim ukazat ze ti vsichni muzou polibit prdel

 
16.07.2014 16:27 Uživatel: chuandul97
Věk:  17
0-100
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

děkuju, trochu mě to povzbudulo.

Snažím se

 
16.07.2014 21:10 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Text uživatele: 

Dost pochybuju, že si za to znásilnění, jak píšeš, můžeš sama. Pochybuju, že jsi chtěla být znasilněná a navíc Ti bylo teprve 13, takže ses těžko mohla bránit. Tvůj bývalý "přítel" Marek byl hulvát a buran a je dobře, že už s ním nejsi. Žádné chování neopravňuje muže, aby vztáhl ruku na ženu - to může udělat fakt jen ubožák.

Myslím, že by ses měla se svými pocit svěřit nějakému odborníkovi. Pokud té psycholožce, ke které chodíš, důvěřuješ, svěř se jí s tím, co Tě trápí, měla by Ti pomoci pochopit, že nejsi hadr na podlahu, ale že jsi lidská bytost, která má svou hodnotu. Pokud jí ale nevěříš, zkus se poohlédnout po nějakém jiném psychologovi. Život stojí za to, věř mi!  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Takto to na tom světě chodí? Tak to tu nechci být!
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 775x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 789x
život o ničem 1 894x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 1326x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 1446x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 1395x
Jsem Harry - co vy na to? 6 1182x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 10 3357x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 18 4296x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 2019x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny