Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět

16.07.2014 10:36
Uživatel: Verunav
Věk:  19
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj.

Mám obrovský problém. Včera (15.7.2014) jsme se s přítelem rozešli. Byli bychom spolu příští měsíc již 7 let. Nevím, co mám dělat.

Tento poslední půl rok byl pro mě ten nejtěžší, čekala mě spousta zkoušek, byla jsem v neustálem stresu a jediný, komu jsem se svěřovala byl právě on sám.

Teď začátkem prázdnin 2014, když jsem se začala ve všem srovnávat, jsme plánovali, že bychom spolu odjeli na dovolenou. Jenomže nám to nevyšlo, abychom měli ten správný termín, buď měl práci on, nebo já. A tak posledních 14 dní jsme se stále jen hádali. Nakonec jsme najeli na ignoraci.

Z počátku jsem byla neskutečně naštvaná, že mě ignoruje, z důvodu, že jsem se snažila stále hledat nějaké východisko pro tu dovolenou, dělala jsem první poslední a on mě pouze odbyl se slovy, že to vymyslíme za pochodu a pojedeme.

Jenomže teď, když jsem po těch 14 dnech za ním přišla, s překvapením (koupila jsem nám pro usmíření vířivku a infrasaunu na hodinu), tak mi oznámil, že se teď v něm něco zlomilo a že se chce rozejít. Že teď spolu být nedokážeme. Já nevím, nevím jestli na něj mám čekat. Vím 1000% že v tom není žádná třetí, s tímhle jsme nikdy problém neměli.

Volala s ním jedna naše známá a té řekl, že neví jak to teď bude, že neví jak to bude za měsíc, že se mu začne třeba stýskat a vrátí se mi. Ale co když ne?

Nemůžu jíst, spát, mám myšlenky při jakékoliv aktivitě u něj, ať už doma uklízím, nebo jsem s kamarádkou, stále se hodně trápím i když vím, že teď v něm převažuje jen zloba na mě a že ho to aktuálně nemrzí.

Nevím co mám dělat, když mu budu psát, tak si bude stát za svým a nevrátí se, ale když ho nechám jen tak odejít, tak si bude myslet, že jsem o něj ztratila zájem a nikdy se mi nevrátí.

Nevím si rady, je to pro mě jako začarovaný kruh a potřebuju pomoct. Strašně mě to trápí. Byli jsme spolu vážně bez měsíce 7 let a nade vše ho miluju, i když chápu, že ty spory byly nesnesitelný, necítím, že by nás toto mělo nadobro rozdělit. alt

Vrátí se? Co mám dělat? Ničí mě vše.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2000x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Rozešli jsme se, bojím se, že se nevrátí. Miluju ho a chci ho zpátky.....
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.07.2014 13:34 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

Něco mi tady nesedí … a sice věk. Jestli je Ti 19, odkdy vlastně trvá váš vztah? 7 let to asi nebude. Pokud je to ale přesto tak, pak bych v tom spíš viděla vlastně první lásku a ta jen málokomu vydrží. Možná si jen zatím neumíš představit další existenci bez něj. Všechno chce svůj čas.

 
16.07.2014 13:57 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

Souhlasím s Barčou, ta doba a věk mi taky nesedí a pokud to tak je, tak si prostě myslím, že jde pouze o první lásku, nic víc, nic míň. Prostě jste spolu byli, neznali jste nic jiného no a teď je to jinak.

To je vše.

Zavřít pomyslné dveře a jít dál k opravdovému vztahu.

 
16.07.2014 15:17 Uživatel: Verunav
Věk:  19
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

Ano, sedí to. Ač je to neuvěřitelný. My už jsme se jednou rozešli, a to minulý rok, já nechala jeho, měli jsme mezi sebou problém, ale pak jsem mu dala šanci to napravit a vrátili jsme se k sobě. Ještě mi řekl, že se teď třeba měsíc neuvidíme, a že když se mu bude stýskat, tak to udělá abychom se nějak "náhodou" setkali, že si zjistí, kde zrovna jsem, a že mě tím překvapí. Já nad tím váhám, pořád. Říkám si, jestli se dočkám. Spousta lidí, kteří nás znají nám oběma řekli, že teď jsme měli krizi, a že on to neuměl jinak vyřešit. Sám řekl, že po těch 14 dnech hádek by teď to jen tak nepřestalo, že uvidíme, co bude za měsíc, dva. Ale, že nestojí o žádné nové známosti… 

 
16.07.2014 15:22 Uživatel: Verunav
Věk:  19
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

A jinak se známe už od mala, dřív jsme spolu víceméně v partě kamarádů vyrůstali. Oba máme tu svoji představu o tom, že k sobě patříme. Jen, že teď je toho nějak moc… Ale stále, stále váhám… Když si říkám, že jsme toho spolu přešli spoustu, tak tohle by mohlo být stejné. Ale bojím se a mám strach. Člověk si řekne, že v tomhle věku nikdo neví, co to znamená milovat, ale my si to dokázali. Nevím, nevím, nevím. 14 dní zpět jsme byli v pohodě, ale následovně se něco zvrtlo a neuměli jsme to řešit. Jsem z toho celá zmatená. Sám mi sice řekl včera, že nás zná, že spolu budeme určitě, jen teď to nejde. Ale já nevím… 

 
16.07.2014 21:01 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

Chování Tvého přítele mi přijde dost zvláštní - sice se s Tebou rozešel, ale vykládá Ti, že si Tě někde možná "náhodou" najde, že spolu určitě budete, ale přitom se s Tebou rozešel. Kdyby s Tebou chtěl být určitě, proč by se s Tebou rozcházel? Přijde mi, že sám neví, co chce. Těmi řečmi Ti jen plete hlavu, tohle jeho chování vůči Tobě není fér. Udržuje Tě tak v nejistotě a (falešné) naději, že to dobře dopadne. Možná si také ale nechává jen otvřená vrátka pro případ, že by třeba v dohledné době nenašel nikho lepšího.

Prostě mi přijde, že si s Tebou jen hraje a jeho chování vůči Tobě není fér, jen Ti plete hlavu.

 
17.07.2014 20:57 Uživatel: Verunav
Věk:  19
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

To je to, co mi nedává spát. On teď za ten půl rok, co to nebylo pro nás nejlehčí období, sám řekl, že neví jak to teď bude. (Hodně mám výčitky, že jsem některé situace řešila s ním, a ne s mými kamarády, možná za to vše můžu dokonce já.) Nechce nikoho jiného, to mi rovnou zavrhnul, že na to nemá pomyšlení. Že ví, že mě má rád, ale že teď to nejde… Že chce, abych začala jinak žít, abych si našla kamarádku, které se budu ze všeho vypovídat, a že když to neudělám, tak nejde, abychom byli spolu. Jenže tady je problém, že já mám kamarády nejblíže 19km, a musím všude složitě dojíždět. V něm jsem viděla nejen mého přítele, ale i kamaráda. Já vím, že chlapa spousta věcí nezajímá.  

 
05.12.2014 10:05 Uživatel: Bramborka
Věk:  30
Téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Text uživatele: 

Já souhlasím s uživatelkou socialni_pracovnice. Vypadá to, že si tě jen udržuje. Pokud má chlap vyhlídnutou jinou ženskou, tak ti to nikdy nepřizná. Vinu raději svede na tebe a udržuje si tě, pro případ kdyby mu něco nevyšlo. Už je to ale dlouho co jsi tady psala. Takže těžko říct, jak to s vámi ted vypadá  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod - bojím se, že se nevrátí, miluju ho a chci ho zpět
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nemohu se odpoutat 4 490x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 5 426x
Opustil mě milenec 4 476x
Rozchod se ženatým mužem 12 642x
Rozchod po 6 letech 10 672x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 25 717x
Má cenu doufat v návrat? 5 563x
Jak se konečně odpoutat a nemyslet na bývalý vztah 10 791x
Proč neřekne že nemá zájem 12 621x
Možnost návratu 4 596x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16219
Počet odpovědí celkem: 173742
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny