Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?

09.04.2017 12:45
Uživatel: Vyherce123
Věk:  22
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Vim že nikdo mi to nebude věřit, takovou velkou výhru vyhraje někdo jednou za měsíc, ale přesto je to tak vyhrál sem 95  320 000 Kč ve sportce, absolutně nemám ponětí co s takovou velkou částkou dělat, ještě donedávna sem dělal za 17000 Kč měsíčně, pokud bych měl nějakou důvěru klidně bych 90% castky daroval na charitu ale nemám k tomu důvěru, vlastní charitativní společnost za 90 milionů nezaložím. Je to už týden od výhry co jí mám na 3 účtech, a za výhru sem koupil jen své vysněné BMW, a rodinný dům taky moc vysokou částku stát nebude. Takže co zhruba s těmi 90 miliony korunami dělat? Absolutně nemám ponětí co s takovou částkou dělat, možná je tak akorát investovat ale nevidím využití těchto peněz až jich nahromadím i možná několik stovek milionů které jdou z této částky v pohodě udělat. za pár let, Je mi 22 let, a jsem skromný člověk který si vystačí s teplým jídlem a soukromím a teplou postelí. Na druhou stranu sem rád že nemusím chodit do práce ale zase v tom nevidím žádný extrémní užitek. Vztah asi nepůjde protože mě budou chtít jen prohnilé naivní zlatokopky který si můžou ale tak jít kopat do dolu to svoje zlato, Cestovani mě také moc nebere, žádné kontinenty kromě Evropy nejsou zajímavé. Většina z vás mi to asi věřit nebude, ale je to pravda a chci vás požádat o radu co s penězi udělat?  Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2592x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vyhrál sem 95 milionů ve sportce...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.04.2017 13:16 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Mno, moc ti to sice nevěřím, ale kdyby tomu tak opravdu bylo, tak rozhodně gratuluji.

Doporučuji část těch peněz opravdu investovat - nejlépe po poradě s nějakým profesionálním finančním poradcem - a to způsobem, který by tě zajišťoval do budoucna.

Ono totiž lehce nabyl-lehce pozbyl.

Asi ti teď přijde jako sci-fi, že bys mohl o tolik peněz přijít, stejně tak pro tebe bude nepředstavitelné, že bys jednou mohl potřebovat nějaký důchod - ale ber to tak, že to není tak dávno, co pro tebe bylo nepředstavitelné, že budeš mít tolik peněz - a stalo se.

Čili bych radila, abys část těch peněz investoval nějak tak, aby se tam nejlépe trochu rozmnožovaly a abys na ně snadno nemohl a aby ti prostě kryly záda - kdyby "něco".

 

Pokud jde o charitu, nedůvěru chápu, ale když nemusíš chodit do práce, máš teď plno času, můžeš ho věnovat tomu, že si budeš různé věci ověřovat. I kdyby jsi tomu věnoval jeden den v týdnu a šest dní se jen válel a užíval si, tak lepší než nic. Pomoct jde na mnoha místech, ale asi by bylo fajn i vybrat něco, k čemu máš nějaký vztah. V této zemi je mnoho potřebných - děti, matky s dětmi, staří nebo nemocní lidé, ale i zvířata. Pomoct můžeš i někomu, kdo to nepotřebuje pro přežití, ale i pro nějaké volnočasové vyžití, třeba nějakému sportovnímu klubu, škole, zájmovému oddílu a pod. Když jim nechceš dávat peníze, můžeš jim něco koupit - postavit nebo zařídit nějakou budovu, pavilon v zoo, nakoupit krmivo do psího útulku, zaplatit dětskému domovu dovolenou u moře, nakoupit do LDN lepší lůžka nebo vybavení - a pod. Budeš přesně vědět jak a pro koho jsou peníze využity. Nemusíš mít oficiální nadaci - můžeš pomáhat takto.

 

Pokud bys někomu takto pomohl a nevyplácal penze jen na svůj osobní nadstandard, bylo by to od tebe velmi ušlechtilé a chvályhodné.

 
09.04.2017 13:37 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Dům za 90 milionů není až takový problém, i dražší se u nás dají koupit, záleží na tvých nárocích (velké město proti vesnici, a pod). Hlavně to nepřehnat, je potřeba počítat s tím, že i vlastní dům má nějaké náklady a ty nemusí být zrovna malé.

 

Můžeš přestat chodit do práce, ale když tě nebaví cestovat, co chceš dělat? Sedět doma a jen jíst a spát? Jsi mladý, zauvažoval bych nad možností nějakého dalšího vzdělávání (času a peněz na to budeš mít dost) a najití si takového místa, které ti krom (většího množství) peněz přinese i nějaké uspokojení/zadostiučinění. Ostatně tím můžeš vyřešit i tu partnerku - tím, že se dostaneš mezi lidi (třeba na VŠ) budeš mít větší šanci potkat nějakou zajímavou holku (a to, kolik máš peněz jí říkat nemusíš).  

 

Co se týče zhodnocení peněz - jestli chceš zhodnocení v řádech stovek procent (i kdyby za mnoho let), jsi na nejlepší cestě o peníze přijít. Bohužel mám v mém okolí poměrně dost lidí, kteří uvěřili různým finančním poradcům a přišli o značnou část svého majetku. Doporučil bych nejednat zbrkle, peníze zatím ponechat na účtech, kde nyní jsou a připravit si je pro nějakou příležitost - třeba pro vlastní podnikání. Jak jsem psal výše - nejdříve bych si rozšířil vzdělání (v oboru, který ti bude nejlbižší) a pak zvážil, jestli v tomto oboru se dá nějak podnikat, však tam nemusíš hned narvat desítky milionů, někdy stačí i pár set tisíc - když tě nebude tlačit to, že musíš každý měsíc vydělat, můžeš si klidně doovolit i pomalejší rozjezd. Pokud s penězi nebudeš dělat nic, tak sice budeš přicházet o část jejch hodnoty vlivem inflace, na druhou stranu neuváženým investováním můžeš přijít o mnohem víc a mnohem rychleji.

 

A k té charitě - nic ti nebrání podpořit přímo někoho konkrétního. V rámci své rodiny, svých kamarádů, známých, sousedů, … když se rozhlédneš kolem sebe, určitě někoho, komu bys mohl pomoci, najdeš. A budeš si jist, že z toho nebudou těžit nějací byrokrati.  

 
09.04.2017 13:55 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Ahoj Vyherce123.

Díval jsem se na Tvou IP a Tvé příspěvky z minulosti.  

Omlouvám se, ale absolutně Ti nevěřím co píšeš - s ohledem na obsah Tvých minulých témat a na obrovskou proměnlivost informací, které uvádíš.  

Myslím si, že jsi naprosto zaslepený majetkem a materiálnem a běžný život a lidé v něm Ti uchází - ostře vidíš jen majetek a věci, lidi jsou pro Tebe rozmazané skvrny a vztahy s lidmi máš v hlavě popletené.

Životní hodnoty jsou úplně jinde, ne v majetku.  

 

I ostatní nabádám k bdělosti k obsahu tohoto tématu.  

 
09.04.2017 14:06 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

za posledni 2 mesice nikdo ve sportce presne takovou sumu nevyhral takze kecas, navic tyden od vyhry pochybuju ze by ti sportka vyplatila  celych 100 mega protoze pokud vim tak vetsi sumy vyplaceji na vic x

 

takze kecy v kleci

 
09.04.2017 14:13 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Pokud fakt nevíš co s penězi, tak mi nake pošli  já to vědět budu 

 
09.04.2017 15:26 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Vyherce 123 - Když je to pravda (což zatím to na mně moc pravdivě nepůsobí) , tak s takovým finančním obnosem vždy opatrně! - člověk má tendenci i s menším obnosem peněz být nešťastný.

 
09.04.2017 21:55 Uživatel: Děda
Věk:  51
Téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Text uživatele: 

Daruj mi 30 mil Kč (třetinu svého problému), ty já normálně prožiju za zbylých 30 let života, a u sklenky probereme co smysluplného bys měl udělat s tím zbytkem. Těžko být chytrý a radit ti, když o tobě zatím nic nevím. 3210start@atlas.cz. Děda

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Výhra ve sportce 95 milionů Kč - jak s nimi mám naložit?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Odstěhovat se či zůstat 4 2752x
Přehnaně vnímavá 4 1163x
Jak přestat být osamělá - rady, tipy, diskuze 7 1473x
Nevím, co dál... 1 1451x
Je mi 18 let a potřeboval bych holku kolem 15 let - kde ji najít? 1 2426x
Jak udržet duševní pohodu a nepropadnout stresu - zkušenosti, názory, diskuze 4 1767x
Jsem cíťa citlivá, s věkem se to zhoršuje 4 2059x
Zapomenuté vzpomínky z dětství - jak si vzpomenout? 3 2694x
Dva vršky od PET lahví položené vedle sebe na podlaze - jak si to vysvětlit? 39 3205x
Líbí se mi starší muži (40 let), je mi 16 - je to zvláštní? 6 2549x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny