Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory

09.04.2017 17:14
Uživatel: terezachu
Věk:  22

Město: Ostrava

0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli jsou podmínky, které vám nabídli realné, nebo ne. Chystám se nastoupit na hlavní pracovní poměr HPP do Invia 4.5.2017 a jak tady čtu tak se začínám bát. Slíbili mi 16.000 Kč hrubého plus prémie. Řekli mi, že je to v podstatě ccallcentrum, odpovídáte na poptávky a voláte s klienty, kteří chtějí zájezd. Měl to někdo stejně?
Děkuji

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 7655x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Máte zkušenosti s prací v Invia?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.04.2017 19:22 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Téma Invia se tady už probíralo. Než se tu někdo další ozve, zkus si počíst ZDE

 
15.05.2017 08:22 Uživatel: Marry
Věk:  26

Město:Ostrava

Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

 Noooo, minulý rok (2016) jsem tam pracoval a co se týče "prémiii", tak se musíš dooost snažit. Budeš dělat od rána do večera. Jestli máš smlouvu na neurčito, taky moc tomu nevěř, když neodejdeš sama, budou na tebe tlačit at podepíše dohodu o ukončení prac. poměru někdy v září a pak se uvidí. Je to pojeb na zaměstnance…  

 
11.08.2017 10:53 Uživatel: Pardubičák
Věk:  30

Město:Pardubice

Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Pracoval jsem tqam v roce 2015, podmínky byly stejné 16 + premie. Na začátku sezony nás nabrali cca 100 a na konci sezony cca v polovině září si nechali 6 nejlepších prodejců, ostatním nabídli, že můžou začít pracovat zase na začátku přísští sezony (na hovno). Nedoporucuji. Cele vedeni jsou lhari kteři si vše delaji tak aby nebyla Invie tratná. Např. za prodej jednoho zájezdu (za den prodáš cca 5) máš 69 Kč, když k nemu neprodáš cestovní pojištění v ceně 599 Kč na osobu (je to moc penez za cestovní pojištění, kór pro čechy), tak máš pokutu 50 Kč. Čistý výdělek za prodej je teďy 19 Kč.

Ona se Invie vesele staví do pozice PASIVNÍHO callcentra jak oni sami říkají, což je pravda, vyřizuješ objednávky klientů, ale jakmile AKTIVNĚ neprodáš pojištění vozu, pojištění zdraví, parkování na letišti apod. Tak si odneseš pouhých 16 hrubého a za pár měsíců te vyhodí protože si nechají ty lepší.

 
20.07.2018 10:38 Uživatel: Zohan96
Věk:  22
Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

 

INVIA a. s.

 

 

 

Na vonok je to firma ktorá vyzerá seriózne. Slubujú krásne zárobky, prijemné pracovné prostredie a super kolektív. Jediná pravda je asi len ten kolektív a ani to prostredie není tak zlé.

 

 

 

A teraz k veci.

 

Keď na pohovore oznámite že máte napr. Hypotéku a že Vaše minimum pod ktoré nemôžete klesnúť je cca 18 000, - čistého, tak Vás uistia že to sa v žiadnom prípade nestane. Pravda je taká že aj keď budete mať cez 220 hodín mesačne a predaných niekolko desiatok zájazdov tak sa len tak tak na tych 17 000 doškrabete. Len pre info PROVÍZIA ZA PREDANÝ ZÁJAZD JE ZÁVRATNÝCH 0,1% Z HODNOTY ZÁJAZDU. (predáte zájazd za 100 000 a máte z toho 100, -).

 

Samozrejme keď nebudete splňovať výťažnosť za poistenie napr. Tak Vám ešte budú strhávať. Klient príde zaplatiť zájazd na frančizu zase Vám strhnú. Nesustále Vás nútia preberať nových klientov aj ked ešte máte 20 nevybavených. Potom sa na tu kvalitu moc nedá pracovať.

 

 

 

Proste v skratke JE TO NAJVÄČŠIA VYMRDÁVKA AKÚ SOM VIDEL. Vďaka ktorej ste ochotný opustiť dopre platenú prácu. Ale vśetko dobre skončilo našiel som ešte lepsie platenú prácu ako pred tým.

 

 

 

Ďakujem za pozornosť a snáď som Vám pomohol. Prajem úspešný výber zamestania.

 
25.07.2019 10:00 Uživatel: dalila6
Věk:  28

Město:Ostrava

Téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Ahoj, já mám teda zkušenost velmi špatnou. Nejvíc vyčůraná firma, s jakou jsem měla tu smůlu se potkat.

Náplň práce je v pohodě, bavilo mě to. Nicméně nutí vás stále přijímat stále nové a nové klienty, až je nestíháte vyřizovat, kromě toho se vám za zpoždění při kontaktování strhávají pokuty - já jsem to párkrát nestihla a to jsem se rozhodně neflákala.

Pracovní doba dost hrozná - během léta chce člověk trávit i čas mimo práci, což tady nejde. Je povinný jeden víkend v měsíci, ale nesmíte si za něj vzít náhradní volno, buď vám to proplatí, nebo se hodiny schovají do časové banky. Během zimy, kdy je v prodeji zájezdů okurková sezona vám ty hodiny postupně vrátí, protože mají částečně zkrácenou pracovní dobu. Pro mě třeba volnější zima není až tak atraktivní, někdo to ale může vidět jinak.

Při nástupu lžou o mzdě. Při vysvětlování benefitního systému, který je celkem složitý a vy ho skutečně chcete pochopit „omylem“ opomenou malou tabulku v rohu, kde je napsáno, že vám strhnou polovinu platu, kterou si budete muset naddělat na provizích (polovina platu = 8.000). Pokud se vám nepodaří si na provizích 8.000 kč vydělat, rozdíl vám doplatí, to znamená váš hrubý měsíční příjem bude 16.000 kč. Cokoliv, co si vyděláte na provizích navíc nad 8.000 kč jde vám, nicméně při provizi max 100 kč/zájezd to jde hodně pomalu. Když jsme se u nástupu na tu tabulku ptali, tak nám nejmenovaná vedoucí ostravské pobočky řekla, že to nemusíme řešit, že je to jen pro jejich potřeby. Ptala jsem se kolegyně, která v Invii vydržela rok a déle - pouze během léta jí plat vyskočil nad 20.000 kč, jinak měla průměr 18.000 (všechno v hrubém).

A aby to nebylo málo, pro mě snad ještě horší věc - v prvních dvou měsících (tedy během zkušebky) vám garantují plat 20.000 kč. Výplata chodí 17.  následující měsíc, to znamená, že když zjistíte, že se vám strhává polovina mzdy, je na podání výpovědi ve zkušební době pozdě, a musíte tam vydržet ještě dva měsíce - výpovědní lhůtu.

A ještě perlička - měsíc po skončení PP mi volali, ptali se z jakého důvodu jsem skončila a jestli bych se vrátila. Tak jsem jim řekla, že to bylo z důvodu uvedení nepravdivých informací u nástupu. A paní se mě zeptala, jestli myslím ten poplatek 8.000 kč. Chápete to? Poplatek. 100 kč je pro mě poplatek, a ne polovina platu. Tak mě to zaskočilo, že jsem Jenom řekla, že k nim rozhodně nenastoupím a naschle.

Dal by se o tom napsat román. A to jsem ani nemluvila o jejich skvělém benefitním systému, kde za neprodané pojištění dostáváte pokuty, nebo o novém výmyslu - půlených směnách.

Práci v Invii NEdoporučuji, a pokud ano, pořádně si pročtěte smlouvu a doptejte se na malou tabulku v rohu a poplatek 8.000.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Práce v Invia - zkušenosti, diskuze, názory
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny