Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama

01.01.2013 21:00
Uživatel: Rosie
Věk:  30
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj lidičky,

cítím se tak strašně sama. Nemám nic a nikoho. Tenkrát jsem se chovala špatně k příteli (byli jsme spolu 6 let) - je to už 4 roky co jsme se rozešli a já na něj stále myslím a ráda bych s ním byla opět v nějakém kontaktu - třeba jen písemném.

Chci s ním být jen kamarádka, ale ani o to on už zřejmě nestojí. Po rozchodu jsme byli v kontaktu, ale v posledních letech se ozýval jen na mé narozeniny, svátek, Vánoce, letos už nenapsal ani k Vánocům.

Žádnou pořádnou kamarádku také nemám - jen jednu, se kterou se občas vídám. Bez práce jsem stejnou dobu jako bez přítele.

Jediné co mám, jsou rodiče a můj milovaný pes. Už rok docházím na psychiatrii - beru antidepresiva, také jezdím k psycholožce.

Za posledních 10 let jsem i hodně přibrala - asi 40 kg - teď vážím bohužel 102kg, což jsem nikdy neměla. Přijde mi, že se do tohoto světa nehodím, skoro nic mě už nebaví, kdyby to šlo - odejít z tohoto světa nějakou "dobrou" cestou - nejspíš bych do toho šla.

Omlouvám se, jestli vám tu přidělávám jen starosti. Děkuji vám za přečtení a jestli někomu budu stát za to, že mi k tomu něco napíše, nebo se tu najde človíček, který to má podobně, budu jen ráda. Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6864x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nemám nic a nikoho- cítím se sama
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.01.2013 21:40 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Starosti nám nepřiděláváš. Od toho tu tento web je. wink

 
01.01.2013 21:45 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Rosie, někdy se stane, že našim společníkem se stane jídlo a pak člověk baští, aby překonal bolest samoty. Něco podobného prožívá skoro každý z nás. Určitě samota více doléhá o dnech volna, o víkendech, o svátcích. Jistě chodíš s psíkem ven na procházky, to je pro tebe pohyb. Začni chodit cvičit tam kde jsou lidi, jistě najdeš spřízněnou duši, kamarádku a třeba časem i nového přítele. Dnes má hodně lidí pejska, začni s tím svým chodit jinudy, určitě potkáš nové tváře a dáš se s někým do řeči. Přijde jaro, bude tepleji, vydržíš déle venku, ty i pejsek, nezapomeň se na lidi usmívat. Věřím, že se to změní, určitě, neboj. Pavla

 
01.01.2013 21:55 Uživatel: Listicka
Věk:  52
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Rosie,

sama nejsi! Mas rodice a psa. Od pritele bych na tvem miste nic neocekavala, vzdyt jsi ho sama poslala k vode. Kdybys ted mela zamestnani, asi by sis na nej ani nevzpomnela. Zacina Novy rok. Co takhle dat si nejaka predsevzeti? Zacit nejakym sportem, hledat si intenzivne zamestnani, zacit chodit mezi lidi, prihlasit se do nejakeho kurzu? Jinak se z toho zacarovaneho kruhu asi nedostanes. Znam jednu divku, ktera vazila 120kg, byla frustrovana, nastvana na cely svet. Nasla si praci ve vratnici, kde obsluhuje i telefonni centralu. Behem roku zhubla 25kg, naucila se anglicky a cela se rozzarila. Nejhorsi je, sedet doma a litovat se. Takze hlavu vzhuru a budu ti drzet palce!!

 
10.01.2013 16:07 Uživatel: santi
Věk:  54

Město:martin

Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Netrpia len ženy ale aj muzi, teraz snad cele ludstvo trpi samotou i ja. Dam ti jednu otazku co ozaj chces, sadni si na to a vnutorne si polož tuto otazku. Ak budes pozorne pocuvat prvu myslienku co sa ozve, tak urcite budes prekvapena co sa vynori. A potom, potom treba zmenu…ahoj

 
04.02.2013 23:30 Uživatel: Sarah SML
1601936935_img_20200530_172101.jpg
0-100
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Nikdy nejsi sama. Vždy jsou na světě lidé, kteří se cítí podobně jak ty. Tak alespoň ta představa, tě může ukonejšit Každopádně tví blízcí ať je to rodina ať je to pes, je jen dobře že je máš, jelikož pro blízké a milované stojí za to žít.  

On život sám o sobě je zázrak a stojí za to žít. Chápu jak se cítíš, také jsem si prošla obdobím, kdy jsem měla pocit, že sem nepatřím. Ale každý tady na Zemi má své místo, svou roli, své poslání, svůj osud. Nikdy tu není jen tak. Každý z nás je dokonalý a nejúžasnější tak jak je. Pamatuj na to.  

Není důležité kolikrát se člověk dostane na dno, ale tolikrát kolikrát se zvedne a vzchopí se žít dál.  

Ok, rozchod je za tebou, a nemá smysl se v tom už pitvat a zabývat, měla by ses více otevřít životu a užívat si života. Věnovat se sama sobě, svým koníčkům, zavolat kamarádce a říct ji jak ji máš ráda. Zkrátka udělat něco hezkého, co tě potěší u srdíčka hlavně moc nemyslet, to totiž bolí.  

 

 
01.01.2014 21:21 Uživatel: Canni
Věk:  18
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Ahoj, byla jsem na tom lehce podobně jako ty. Později jsem měla pocit, že jsem nepotřebná, že mě všichni ignorují, nedokázala jsem se radovat ze života, ale přesto jsem v sobě měla nějakou naději, víru, že to dokážu změnit. Uvědomila jsem si, že mám ještě celý život před sebou a že dokážu ostatním ukázat, že umím žít. První věc, kterou jsem chtěla vyřešit, byla moje obezita, začala jsem jezdit na kole, přestala jsem nadbytečně jíst. Prvních pár měsíců bylo krušných, jenže pak jsem si přímo zamilovala sport a začala se radovat z každé maličkosti. Můj smích převládal nad pláčem a toho si začalo všímat i mé okolí a já získala řadu nových přátel.  

Každý svoje problémy, ať jsou téměř zanedbatelné, nebo závažné, řeší jinak, já si našla metodu sportování, zhubla jsem, poučila jsem se minulostí a nyní jsem psychicky velmi silná. Nikdy do takovýchto debat nepíšu, ale když jsem si přečetla tvůj příběh, napadlo mě, dát ti naději, ukázat ti, že cestu ke štěstí má každý na světě, jen se k ní musí dostat a vytrvale po ní jít  

 
29.06.2017 21:24 Uživatel: alina
Věk:  54
Téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Text uživatele: 

Ahoj, jsem něco podobného jako Ty, taky nevím co budu dělat dál, jestli chceš tak mi napiš a rozebereme to.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nemám nic a nikoho, cítím se sama
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 4 174x
Chci umřít 2 538x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 649x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 830x
vrati mi vse osud? 4 720x
Uzavřená do sebe 8 728x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 710x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 1237x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 585x
Proč nikoho nezajímám 6 1083x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny